زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۱۱۱
۲۸ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خانم رنگی شما که مشاوره میدین .
یه سوال به نظر شما داشتن ماشین برای پسر می تونه در جذب بیشتر دختر تاثیرگذار باشه ؟
داشتن ماشین خیلی بدیهی هست مسلما ی پسر ک شاغله ماشین داره
مگر اینکه تازه فروخته باشه پولش را گذاشته باشه روی خرید خونه Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۵۵۱۱۲
۲۸ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۶ ق.ظ، توسط codin.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
یه سوال به نظر شما داشتن ماشین برای پسر می تونه در جذب بیشتر دختر تاثیرگذار باشه ؟
من به جای خانم رنگی جواب بدمBig Grin
به نظر من بستگی داره چه جور آدمیو بخوای جذب کنی...اگر اکی هستی یکی برای پولت باهات باشه خب تاثیر مثبت داره برای اون فرد قطعا (من شخصا ترجیح میدم مجرد باشم تا یکی برای پولم باهام باشه).
در کل باید آدم ببینه به قول خارجیا type اش چیه و الکی وقتشو با آدمای دیگه تلف نکنه. روی کاغذ بنویس همسر رویاییت چه ویژگی هایی داره: پول-تحصیلات-قیافه-رنگ پوست- قد و وزن و هرچی دلت میخواد. مشابه اش برای ویژگی های شخصیتیش: درونگرا یا برونگرا- پرحرف یا کم حرف و ...
بعد هم برو دنبال یافتن یکی با همین ویژگی ها.
بعد یه چیزی که من فهیمدم اینه ساده ترین راه برای یافتن فردی که میخوای تبدیل شدن به همون فرده!! مثلا اگر دنبال یک آدم پولدار هستی خودت برو پولدار شو- دنبال دختر با هیکل عالی هستی خودت برو روی هیکلت کار کن و غیره.

بعدشم توی ایران خانواده ها خیلی کمک میکنن برای معرفی آدم. برو ز دوست و آشنا و دختر عمو و دختر خاله بپرس ۱۰۰% اونا آدمایی را میشناسن که دنبال پارتنر باشن
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RangiRangi , SepidehP , RASPINA
ارسال: #۵۵۱۱۳
۲۸ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۵ ق.ظ، توسط khayyam.)
.................
ارسال: #۵۵۱۱۴
۲۸ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۴۴ ق.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۴ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  روی کاغذ بنویس همسر رویاییت چه ویژگی هایی داره: پول-تحصیلات-قیافه-رنگ پوست- قد و وزن و هرچی دلت میخواد. مشابه اش برای ویژگی های شخصیتیش: درونگرا یا برونگرا- پرحرف یا کم حرف و .
همین دیگه، به نظرم نکته‌ی جالب قضیه اینه که شما نمیتونی چنین کاری بکنی. دوست داشتن و‌ عاشقی حساب و‌ کتاب و‌منطق نداره و کار دل هست. یه لحظه به خودت میای و‌ میبینی با کسی هستی و تا خرخره کسی رو دوست داری که علاوه بر اینکه بعضی ازون ویژگی‌هایی که میخوای رو نداره، اتفاقا شاید خلافش رو هم داشته باشه.
شما قرار نیست بری‌ کالا بخری که یه سری ویژگی هم داشته باشی و هرکدوم رو‌داشت تیک بزنیا. منظورم به حداقل ها نیست. سو برداشت نشه لطفا.
مثال ساده بخوام بزنم، یه دوستم قدش یک و نود هست و هیکلی هم هست اتفاقا. هر دفعه باهم ضحبت میکردیم میگفت میلاد من دختر کوتاه تر از یک و‌هشتاد نمیگیرم اصن. همین آدم الان با یکی هست قدش یک و شصت و البته ریزه میزه : )))) و من هردفعه هم این موضوع میشه میخندم و میژنم توی سرش : ) این یه مثال سادس. زیادمثال میتونم بگم.

خیام جان برادر، تصدقت بشم، ول بده خودتو توی این موضوعات،بیخیال باش. خیلی حساب و‌ کتاب نکن. ترسیدن هم نترس. قرار هم نیست دست دست کنی یکی بهت چراغ نشون بده. خودتو چراغ باش : ) قرار هم نیست کاملِ کامل باشی و بعد به یکی بگی فلانی ازت خوشم‌میاد. غلطه این طرز فکر.
عمیقا معتقدم چیزی که الان بهت لذت میده، چند سال دیگه هیچ‌کیفی نداره واست. پس دور فلک درنگ ندارد عزیز، شتاب کن.
و‌من الله توفیق

راجع به اون ترک لال یاس هم بگم که اره دیس خوبی بود واقعا. تکست خفنی داشت.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , khayyam , diligent , RASPINA
ارسال: #۵۵۱۱۵
۲۸ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۰۱ ق.ظ
رفتیم رتبه ۶ [تصویر:  476227_rambo.gif] [تصویر:  476227_king.gif]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

توو فیلد عمو بهنام، با اختلاف اول [تصویر:  476227_Cool.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , gogooli , big cloud , ezra , diligent
ارسال: #۵۵۱۱۶
۲۸ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۰۸ ق.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۴۰ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(28 تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۴ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  روی کاغذ بنویس همسر رویاییت چه ویژگی هایی داره: پول-تحصیلات-قیافه-رنگ پوست- قد و وزن و هرچی دلت میخواد. مشابه اش برای ویژگی های شخصیتیش: درونگرا یا برونگرا- پرحرف یا کم حرف و .
همین دیگه، به نظرم نکته‌ی جالب قضیه اینه که شما نمیتونی چنین کاری بکنی. دوست داشتن و‌ عاشقی حساب و‌ کتاب و‌منطق نداره و کار دل هست. یه لحظه به خودت میای و‌ میبینی با کسی هستی و تا خرخره کسی رو دوست داری که علاوه بر اینکه بعضی ازون ویژگی‌هایی که میخوای رو نداره، اتفاقا شاید خلافش رو هم داشته باشه.
شما قرار نیست بری‌ کالا بخری که یه سری ویژگی هم داشته باشی و هرکدوم رو‌داشت تیک بزنیا. منظورم به حداقل ها نیست. سو برداشت نشه لطفا.
مثال ساده بخوام بزنم، یه دوستم قدش یک و نود هست و هیکلی هم هست اتفاقا. هر دفعه باهم ضحبت میکردیم میگفت میلاد من دختر کوتاه تر از یک و‌هشتاد نمیگیرم اصن. همین آدم الان با یکی هست قدش یک و شصت و البته ریزه میزه : )))) و من هردفعه هم این موضوع میشه میخندم و میژنم توی سرش : ) این یه مثال سادس. زیادمثال میتونم بگم.

خیام جان برادر، تصدقت بشم، ول بده خودتو توی این موضوعات،بیخیال باش. خیلی حساب و‌ کتاب نکن. ترسیدن هم نترس. قرار هم نیست دست دست کنی یکی بهت چراغ نشون بده. خودتو چراغ باش : ) قرار هم نیست کاملِ کامل باشی و بعد به یکی بگی فلانی ازت خوشم‌میاد. غلطه این طرز فکر.
عمیقا معتقدم چیزی که الان بهت لذت میده، چند سال دیگه هیچ‌کیفی نداره واست. پس دور فلک درنگ ندارد عزیز، شتاب کن.
و‌من الله توفیق

راجع به اون ترک لال یاس هم بگم که اره دیس خوبی بود واقعا. تکست خفنی داشت.

من با نظرت موافقم قطعا هیچکسی کامل نیست ولی به نظرم آدم باید حداقل در تئوری بدونه دنبال چیه تقریبا... هرکسی باید یه درکی داشته باشه دنبال چی هست نه این که هرچی شانس سر راهش قرار داد بگه حلله Smile مثال میزنم مثلا شما اگر دنبال دختر ورزشکاری بهتره بری چند تا گروه کوه ثبت نام کنی تا این که چه میدونم توی بوتیک دنبالش بگردی... یا اگر دنبال دختر تحصیل کرده ای توی محیط دانشگاه شانس بالاتری برای پیدا کردنش داری... حالا این نظر منه میتونم درک کنم بعضیا ممکنه مخالف باشن
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , khayyam , RASPINA
ارسال: #۵۵۱۱۷
۲۸ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  چه نظریه جالبیه مرسی بابت اشتراک...حالا خیلی مونده واقعا تا این جور معما ها حل بشن.. یه چیز جالب این بود که توی قرن ۱۵ ام اینا فکر کنم یه دانشمندی دو تا بچه را از پدر و مادرش جدا میکنه و یه جایی زیر نظر پرستار بزرگش میکنه ولی پرستار هیچ صحبتی باهاشون نمیکنن. یعنی این بچهها کلا با هیچکی صحبت نکرده بودن تا ۶-۷ سالگی. هدف این بود ببینین این بچه ها به چه زبونی مکالمه خواهند کرد..
نکته عجیبش اینه حدس ها بر این بود زبان بچه احتمالا یونانی یا هیبرو (یهودی) خواهد بود چون زبان آدم و حواس[تصویر:  biggrin.gif] نتیجه اش یادم نیست دقیقا چی شد ولی فکر کنم بچه ها لال شدن :/

چقدر جالب و عجیب بود این آزمایش. یه لحظه فکرم رفت سمت انسان های نخستین و بعدش .. اینکه انسان ها واقعا به چه زبانی حرف میزدند با هم؟ و اگه حرفی نبود که بزنند پس زبان از کی به وجود اومد و هدفشون چی بود وقتی نمیدونستند اصلا «حرف» چیه؟ چون این دو تا بچه نتونستند حرف بزنند پس یک همچین مسئله ای باید تو انسان های چند ده هزار سال قبل هم باشه. خیلی جالب و عجیبه واقعا.. هرچقدر بهش فکر میکنم هم ذوق زده میشم هم دیوونه ام میکنه Big Grin واقعا دیوانه کننده است فکر کردن به این مسائل و همین جذابشون میکنه.
منم ممنونم از شما بابت اطلاعات خوبتون.

کدین خیلی خوب و کامل توضیح دادند. و واقع بینانه بود.
معیاره دیگه.. برای بعضی ها مهمه برای بعضی ها نه.
عین بقیه معیارها که برای هر کسی معیارهاش ترتیب خاصی داره.
ولی تو جذب بیشتر کسی که ماشین و وضعیت مالی جزو معیارهای مهمشه حتما میتونه تاثیرگذار باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , khayyam
ارسال: #۵۵۱۱۸
۲۸ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط crevice.)
........
ارسال: #۵۵۱۱۹
۲۸ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۸ ب.ظ
آخه این چه زندگییه همش پر استرس همش نگران قیمتا همش ترس از این که آینده چی میشه

کلاسای آنلاینو کجای دلم بذارم که بای دیفالت استادا فک میکنن همه تقلب کردن و نمره کم میکنن با این درس دادنشون درس دادن که چه عرض کنم روخونی میکردن

دوستان میشه یکم اطلاعات بدید درمورد مهاجرت صفر کیلومترم
واقعا اونجا خیلی بهتر از اینجاست ؟ استرسش کمتره ؟ یا بیشتره ؟ یا باید خیلی بیشتر از اینجا سختی بکشی ؟
زبان رو چی کار باید بکنیم ؟ حتما باید تافل بالا داشته باشیم ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۵۱۲۰
۲۸ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۴۸ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۴۰ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  راجع به اون ترک لال یاس هم بگم که اره دیس خوبی بود واقعا. تکست خفنی داشت.
مرسی

(۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۸ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(27 تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خانم رنگی شما که مشاوره میدین .
داشتن ماشین خیلی بدیهی هست مسلما ی پسر ک شاغله ماشین داره
مگر اینکه تازه فروخته باشه پولش را گذاشته باشه روی خرید خونه Smile
اینو دیروز جواب دادم بعد دوباره ویرایش کردم بازم نتونستم دوام بیارم دوباره می نویسم .
من با احترام به جوابتون حرفتون رو اصلا قبول ندارم اینکه هر پسری که شاغل هست حتما باید ماشین داشته باشه و این یه چیز بدیهی هست اصلا با توجه به اقتصاد مریض ایران و وضعیت تورم و بیکاری قبول ندارم الان اینجا چند نفر شاغل هستن خود شما شاغل هستید حتما ماشین هم دارید !؟
البته اینم هست که اگه منظورتون صرفا ماشین داشتن باشه می تونه یه پراید مدل ۸۰ هم باشه .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , codin
ارسال: #۵۵۱۲۱
۲۸ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۱۴ ب.ظ
میریم گه ابگوشت اخر هفته رو درست کنیم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۵۱۲۲
۲۸ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۱۷ ب.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  میریم گه ابگوشت اخر هفته رو درست کنیم Smile
اینجا اول هفته هست اونجا اخر هفته Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۵۱۲۳
۲۸ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۱۹ ب.ظ
دلار ۲۵ هزار تومن.

ارسال: #۵۵۱۲۴
۲۸ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۲۳ ب.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  دلار ۲۵ هزار تومن.
متاسفانه هر روز که از خواب بیدار میشیم و تلگرام رو باز می کنیم تمام اخبارها خبرهای بدی هستن و واقعا وقتی میری بیرون میبینی همه از درون افسرده هستن یجورایی ناامید ولی چاره ای ندارن جر اینکه یه سر تکون بدن و ادامه بدن خدایش من به شخصه که کار می کنم ولی خرج خودم رو به زور می رسونم و اصلا خوشحالی ندارم امیدوارم یه اتفاقی بیفته یکم شرایط بهتر بشه این زندگی کردن خیلی سخته....
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , 60401505 , RASPINA
ارسال: #۵۵۱۲۵
۲۸ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۶ ب.ظ، توسط ezra.)
(۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۰۱ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  رفتیم رتبه ۶ [تصویر:  476227_rambo.gif] [تصویر:  476227_king.gif]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

توو فیلد عمو بهنام، با اختلاف اول [تصویر:  476227_Cool.png]

یه دونه‌ای.
تو فیلد عمو بهنام چقد ایرانی هست!

(۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  متاسفانه هر روز که از خواب بیدار میشیم و تلگرام رو باز می کنیم تمام اخبارها خبرهای بدی هستن و واقعا وقتی میری بیرون میبینی همه از درون افسرده هستن یجورایی ناامید ولی چاره ای ندارن جر اینکه یه سر تکون بدن و ادامه بدن خدایش من به شخصه که کار می کنم ولی خرج خودم رو به زور می رسونم و اصلا خوشحالی ندارم امیدوارم یه اتفاقی بیفته یکم شرایط بهتر بشه این زندگی کردن خیلی سخته....

اتفاقاً یه ذره پوستمون کلفته که هنوز زنده ایم : )

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close