زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۹۶۱
۱۵ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۴ ب.ظ، توسط big cloud.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۶:۲۳ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  خوب نشستی توو خونه زیر باد کولر غر میزنیا [تصویر:  476015_21.gif][تصویر:  476015_21.gif]
[تصویر:  476015_19.gif]
میخوای کولر را خاموش کنم مشکل حل شه به کلBig GrinBig GrinBig Grin

(۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۱ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  هرکی به من این حرف رو میزنه بهش میگم خب تو چرا این کار رو نمیکنی؟ Big Grin
نمیشه به کسی که همسن پدرمه و از کف بازار اومده شده مدیر عامل شرکت بزرگ صنایع غذایی اینجوری بگم کهBig GrinBig GrinBig Grin اگر کسی باشه که دهه ۶۰ یا ۷۰ ای باشه میشه باهاش اینجوری حرف زدBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , kilookiloo
ارسال: #۵۴۹۶۲
۱۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۲۷ ب.ظ، توسط big cloud.)
خوب مشخص شد که اسراییل نطنز را زده به احتمال زیاد. ولی ایران احتمالا همچنان تو این پنج ماه صبر پیشه کنه. احتمال شروع جنگ الان ۵۰-۵۰ است. رفرنس اخبار رسانه های بین المللی + صفحه اینستاگرام فرهمند علیپور
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , .:tarannom:.
ارسال: #۵۴۹۶۳
۱۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۳۲ ب.ظ، توسط khayyam.)
خب برای سومین سال این خونه رو تمدید قرارداد کردم
سال ۹۷ : ۲۷ پیش ، کرایه ۴۳۰
سال ۹۸ : ۴۸ پیش ، کرایه ۱۲۰
سال ۹۹ : ۴۸ پیش، کرایه ۸۰۰
سال ۱۴۰۰ : !؟
+ متراژ خونه ۵۳ متر ، تک واحدی ، کل ساختمان سه طبقه ، طبقه دوم ، بدون پارکینک و آسانسور ، ۲۰ سال ساخت !
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , big cloud , RASPINA , .:tarannom:. , samane .gh
ارسال: #۵۴۹۶۴
۱۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۴۶ ب.ظ، توسط crevice.)
کاش میشد یه کاری واسه اعضای خونواده ام بکنم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud , RASPINA , kilookiloo , ezra , alma1988
ارسال: #۵۴۹۶۵
۱۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۹:۱۴ ب.ظ
داشتم فکر میکردم این دفعه چندمیه که بحث جنگ داره پیش میاد! حسابش از دستم در رفته ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud , khayyam , ezra , alma1988
ارسال: #۵۴۹۶۶
۱۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۹:۲۵ ب.ظ
تو همه راز جهان ریخته در چشم سیاهت
من همه محو تماشای نگاهت

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , big cloud , alma1988 , samane .gh
ارسال: #۵۴۹۶۷
۱۵ تیر ۱۳۹۹, ۱۰:۰۸ ب.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۴۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  کاش میشد یه کاری واسه اعضای خونواده ام بکنم!

منم جای برادر کوچیک ترت Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud , ezra , alma1988 , crevice
ارسال: #۵۴۹۶۸
۱۵ تیر ۱۳۹۹, ۱۰:۲۶ ب.ظ
هیچی نمیشه خودتون را ناراحت نکنید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh
ارسال: #۵۴۹۶۹
۱۵ تیر ۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۴۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  کاش میشد یه کاری واسه اعضای خونواده ام بکنم!

منم جای برادر کوچیک ترت Big Grin

میشه منم وسطی باشم؟Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۴۹۷۰
۱۶ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ، توسط codin.)
این مشکلو از وقتی که یادمه داشتم حداقلش از ۱۸ سالگی و بعد مستقل شدن از خانواده!! شب موقع خواب مقاومت میکنم در برابر خواب هر کار دیگه ای میکنم از یوتیوب بگیر تا کتاب خوندن و غیره. بعد صبح دیر بیدار میشم و اعصابم خورد میشه که دیر بیدار شدم و وقتم هدر شد و باعث میشه روزم بد شروع بشه :/
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud , samane .gh , Avril89
ارسال: #۵۴۹۷۱
۱۶ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۲۳ ق.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  این مشکلو از وقتی که یادمه داشتم حداقلش از ۱۸ سالگی و بعد مستقل شدن از خانواده!! شب موقع خواب مقاومت میکنم در برابر خواب هر کار دیگه ای میکنم از یوتیوب بگیر تا کتاب خوندن و غیره. بعد صبح دیر بیدار میشم و اعصابم خورد میشه که دیر بیدار شدم و وقتم هدر شد و باعث میشه روزم بد شروع بشه :/
مشکل تو با ازدواج حل میشه Big Grin
just kidding ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۴۹۷۲
۱۶ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۸ ق.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  این مشکلو از وقتی که یادمه داشتم حداقلش از ۱۸ سالگی و بعد مستقل شدن از خانواده!! شب موقع خواب مقاومت میکنم در برابر خواب هر کار دیگه ای میکنم از یوتیوب بگیر تا کتاب خوندن و غیره. بعد صبح دیر بیدار میشم و اعصابم خورد میشه که دیر بیدار شدم و وقتم هدر شد و باعث میشه روزم بد شروع بشه :/
just kidding ...

اتفاقا موافقم و احتمالا حرفت درسته ( البته حالا هزار تا استثنا و اما اگر این وسط هست که وارد جزییات نمیشم). حس میکنم یه بخشیش به خاطر اینه وقتی شب میشه حس میکنم یه بخشی از وجودم ارضا نشده. نمیدونم دقیقا چطوری توضیح بدم انگار نیاز به حرف زدن با یک پارتنره یا نیاز به ارتباط عاطفی. یه حس سنگینی قبل از خواب احساس میکنم که باعث میشه نتونم با آرامش صد درصد چشممو ببندم و بخوابم. یه جورایی بیش از اندازه انرژی دارم شب ها Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud
ارسال: #۵۴۹۷۳
۱۶ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۴۲ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  این مشکلو از وقتی که یادمه داشتم حداقلش از ۱۸ سالگی و بعد مستقل شدن از خانواده!! شب موقع خواب مقاومت میکنم در برابر خواب هر کار دیگه ای میکنم از یوتیوب بگیر تا کتاب خوندن و غیره. بعد صبح دیر بیدار میشم و اعصابم خورد میشه که دیر بیدار شدم و وقتم هدر شد و باعث میشه روزم بد شروع بشه :/
just kidding ...

اتفاقا موافقم و احتمالا حرفت درسته ( البته حالا هزار تا استثنا و اما اگر این وسط هست که وارد جزییات نمیشم). حس میکنم یه بخشیش به خاطر اینه وقتی شب میشه حس میکنم یه بخشی از وجودم ارضا نشده. نمیدونم دقیقا چطوری توضیح بدم انگار نیاز به حرف زدن با یک پارتنره یا نیاز به ارتباط عاطفی. یه حس سنگینی قبل از خواب احساس میکنم که باعث میشه نتونم با آرامش صد درصد چشممو ببندم و بخوابم. یه جورایی بیش از اندازه انرژی دارم شب ها Big Grin
اکثر مجردها اینطورین انگار یه چیزی رو گم کردن بخصوص شبا که همه جا خلوته میرن تو فکر ! بعد گوشی رو برمی دارن تو شبکه های مجازی دنبال پارتنر می گردن Big Grin هر چند این وضعیت برای هر کسی متفاوت هست مثلا من خودم تا دلت بخواد یوتیوب رو باز می کنم همش آهنگ و ویدیو گلیپ نگاه می کنم ! کسی هم باشه باهاش چت می کنم !
ولی این وضعیت بیشتر برای مجردها و اونایی که سینگل هستن اتفاق می افته Big Grin هیچ دقت کردین دو تا از مدیران مانشت تا زمانی که مجرد بودن همیشه تو مانشت بودن تا متاهل شدن دیگه خبری ازشون نیست ! از یکیشون پرسیدم برای چی دیگه تو بحث ها شرکت نمی کنی گفت اون موقع مجرد بودم Big Grin
در کل دلایل مختلف هست که آدم شبا نمی تونه بخوابه یکیش تنهایی زندگی کردن و دور از خانواده هست دوم مجردی و سوم فکر به آینده کاری ! و ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , big cloud
ارسال: #۵۴۹۷۴
۱۶ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۱۴ ق.ظ
چند وقتیه هوس مپنا کردم
ناکس همینجور تو سقف داره میفروشه آدم میترسه بره طرفش
یه گاو به تمام معناست

ارسال: #۵۴۹۷۵
۱۶ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
با این ممنوعیت ها تبدیل میشیم به کره شمالی، ممنوعیت واردات گوشی بالای ۳۰۰ یورو چه کوفتیه آخه؟ کم پول نداریم و از دنیا عقبیم؟؟ ۴ روز دیگه واردات قطعات کامپیوتر و لپ‌تاپ هم ممنوع میشه لابد
هر وقت حس رفتن از وجودم خارج میشه که آقا همینجا هم میشه زندگی کرد، سعی کن درآمد دلاری داشته باشی، کار خودت رو راه بندازی و .... ی خبر اعصاب خورد کن جدید میاد و میگه که .. نخور پاشو تلاشتو بکن که بری

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , samane .gh , Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۴۴۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۱۴۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close