زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۹۸۶
۰۶ فروردین ۱۳۹۹, ۰۳:۰۴ ب.ظ
این قسمت شب قبل سریال پایتخت قشنگ منو یاد مکه رفتن مادربزرگم انداخت سال ۸۴/ دقیقا همین اتفاقا. فرودگاه رفتن و چاووشی‌ای که خوند و چراغونی حیاط و غذا پختن توی حیاط و کیف سوغاتی ای باز کرد و ... در کل جالب بود.
یادش بخیر. من چقدر پدرم در اومد تا بهش یاد بدم بگه لک لبیک و اون دعاها رو بگه : )) یکی دو هفته‌ی آخر قبل رفتن، یه سی دی میذاشتیم و بهش میگفتم این کار و بکن و این حرف رو بزن و این دعا رو بخون. البته ناگفته نماند که پولم میگرفتم ازش خدا بیامرز بابت این تدریس ها : )))

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , marvelous , Amir V
ارسال: #۵۳۹۸۷
۰۶ فروردین ۱۳۹۹, ۰۳:۰۶ ب.ظ
دوستان اینطور که من امروز مدام چک کردم و فهمیدم آمار این کرونا در ایران بد داره میره بالا و همینطور سه برابر مبتلا و چهار برابر مرگ داره. این صفحه رو ببینین:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینجا صبح ایران صفر بود، از سر ظهر شروع شد و هر دقیقه بیست و سه تا به مرگها داره اضافه میشه و صد و پنجاه تا به مبتلایان. در حالیکه در کشورهای دیگه حتی مرگی هم به اون صورت وجود نداره. یعنی در حال حاضر کرونا در ایران داره بیداد میکنه و میریم که یه کشتارگاهی رو داشته باشیم از بخت بد. بنابراین، از همه خواهش میکنم حتی اگه واسه خرید یه آدامس تا سوپری میرفتن، دیگه نرن، همه تو خونه بمونن، بخور بزارن تو خونه و اگه دستگاه بخور هم ندارن یه دیگ آب روی اجاق روشن کنن که خونه پر از بخار بشه. مدام هم مایعات گرم بخورین. هر کسی این کارو بکنه اجرش با خدا و اونی که این کارو نکنه، همراه سید الشهدا در روز قیامت محشور خواهد شد. و نکته ی مهم دیگه اینکه از تجمع خودداری کنید. وضعیت در ایران روی هشداره، کار از جومانجی هم گذشته. هیچی دیگه شوخی بردار نیست. تا میتونین دوستاتونو تشویق کنین از خونه بیرون نرن.

خواهش میکنم این توصیه ها رو جدی بگیرین. اگه همه فقط ۴ روز خودشونو تو خونه حبس کنن و جایی نرن، همه چی تموم میشه. دنیا با این کار داره آمارشو به صفر میرسونه، بعد ما داریم صحرای کربلا درست میکنیم؟؟؟؟؟؟؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۳۹۸۸
۰۶ فروردین ۱۳۹۹, ۰۴:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۹ ب.ظ، توسط RASPINA.)
ترشی انبه هم فوق العاده خوشمزه است
وقتی فکر کنی میوه شیرینی مثل انه را ترشی کنن آدم ی حالی میشه حالا انگار مربای انبه قابل قبول تره تا ترشی اش
من همیشه طعم های جدید را تجربه میکنم
ما یکبار زندگی می کنیم پس خوبه در این مدت طعم های بیشتری از زندگی را چشیده باشیم/دنیل پوشنهSmile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۵۳۹۸۹
۰۶ فروردین ۱۳۹۹, ۰۵:۴۰ ب.ظ
اصلا ۱۰۰ گیگ هدیه رو اعمال نکرده در پنل یه جوری جلوه داده که دارد از هدیه کم می شه! می گه وزیر گفت ما اعمال نکردیم.
آیا روا نیست که زنگ بزنم صدای مشتری هرچی خواستم بگم؟!
ارسال: #۵۳۹۹۰
۰۶ فروردین ۱۳۹۹, ۰۶:۰۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان اینطور که من امروز مدام چک کردم و فهمیدم آمار این کرونا در ایران بد داره میره بالا و همینطور سه برابر مبتلا و چهار برابر مرگ داره. این صفحه رو ببینین:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینجا صبح ایران صفر بود، از سر ظهر شروع شد و هر دقیقه بیست و سه تا به مرگها داره اضافه میشه و صد و پنجاه تا به مبتلایان. در حالیکه در کشورهای دیگه حتی مرگی هم به اون صورت وجود نداره. یعنی در حال حاضر کرونا در ایران داره بیداد میکنه و میریم که یه کشتارگاهی رو داشته باشیم از بخت بد. بنابراین، از همه خواهش میکنم حتی اگه واسه خرید یه آدامس تا سوپری میرفتن، دیگه نرن، همه تو خونه بمونن، بخور بزارن تو خونه و اگه دستگاه بخور هم ندارن یه دیگ آب روی اجاق روشن کنن که خونه پر از بخار بشه. مدام هم مایعات گرم بخورین. هر کسی این کارو بکنه اجرش با خدا و اونی که این کارو نکنه، همراه سید الشهدا در روز قیامت محشور خواهد شد. و نکته ی مهم دیگه اینکه از تجمع خودداری کنید. وضعیت در ایران روی هشداره، کار از جومانجی هم گذشته. هیچی دیگه شوخی بردار نیست. تا میتونین دوستاتونو تشویق کنین از خونه بیرون نرن.

خواهش میکنم این توصیه ها رو جدی بگیرین. اگه همه فقط ۴ روز خودشونو تو خونه حبس کنن و جایی نرن، همه چی تموم میشه. دنیا با این کار داره آمارشو به صفر میرسونه، بعد ما داریم صحرای کربلا درست میکنیم؟؟؟؟؟؟؟
منطقی صحبت کن ، اصولا خانم ها بیرون نمیرن و مردها بیچاره ها رو می فرستن و فکر می کنند همه چی یهویی از آسمون میاد یه تعداد که مجبورن بیرون برن یه تعداد هم حداقل برای خرید نان و غیره حتما باید برن بیرون این داستان های بخار و اینا هم علمی نیست .
ما یه روز می میریم دیگه از چی بترسیم ما وظیفمون در حد رعایت کردنه دیگه بقیش مهم نیست چه اتفاقی می خواد بیفته .
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70
ارسال: #۵۳۹۹۱
۰۶ فروردین ۱۳۹۹, ۰۹:۵۰ ب.ظ
(۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۶:۰۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(06 فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان اینطور که من امروز مدام چک کردم و فهمیدم آمار این کرونا در ایران بد داره میره بالا و همینطور سه برابر مبتلا و چهار برابر مرگ داره. این صفحه رو ببینین:

منطقی صحبت کن ، اصولا خانم ها بیرون نمیرن و مردها بیچاره ها رو می فرستن و فکر می کنند همه چی یهویی از آسمون میاد یه تعداد که مجبورن بیرون برن یه تعداد هم حداقل برای خرید نان و غیره حتما باید برن بیرون این داستان های بخار و اینا هم علمی نیست .
ما یه روز می میریم دیگه از چی بترسیم ما وظیفمون در حد رعایت کردنه دیگه بقیش مهم نیست چه اتفاقی می خواد بیفته .

همون مرداش هم دیگه نباید بیرون برن. اوضاع خیلی خطرناک تر از این حرفاس. باید قبول کنیم و بمونیم تو خونه. اتفاقا بقیش مهمه، باید همه رعایت کنن و به دیگران هم تذکر بدن که رعایت کنن. شما خیال کن که داستان بخار و اینا علمی نیست، الان تمام دنیا که تونستن کنترلش کنن دارن دستور بخور و هوای مرطوب رو میدن. برین به نقشه نگاه کنین، کشورهای گرم و مرطوب مبتلا نیستن. یه کم سعی کنین عین همون فرهاد کنجکاوی باشید که توی مدرسه تو علوم در موردش خوندین. اینی که من گفتم در مورد بخار آب یه چیزیه که بچه ی دو ساله ی اونا هم میفهمه. این ماییم که از در عقب همیشه اولیم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70
ارسال: #۵۳۹۹۲
۰۷ فروردین ۱۳۹۹, ۱۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ب.ظ، توسط Javad Street.)
.........................................
ارسال: #۵۳۹۹۳
۰۷ فروردین ۱۳۹۹, ۱۱:۱۴ ق.ظ
(۰۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ق.ظ)Javad Street نوشته شده توسط:  
(06 فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۴۰ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  اصلا ۱۰۰ گیگ هدیه رو اعمال نکرده در پنل یه جوری جلوه داده که دارد از هدیه کم می شه! می گه وزیر گفت ما اعمال نکردیم.
آیا روا نیست که زنگ بزنم صدای مشتری هرچی خواستم بگم؟!
سلام،اگر ADSL مخابرات دارید فعال کردن.

ما اینترنت از مخابرات نگرفتیم و هیچی هم فعال نشده، احتمالا این طرح تشویقی هست که یالا برین از مخابرات بگیرین تا صد گیگ هم رایگان بهتون بدن.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۹۹۴
۰۷ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۲۱ ب.ظ
سلام به
کاربرای قدیمی و جدیدی، بویژه دوستای قدیمی مانشتی که یه روز از قاب مانشت خارج شدین و وارد زندگی روزانه‌م شدین،
خوشحالم بودین و هستین و امیدوارم همیشه باشین Heart برای تمام لحظاتی که سالهای گذشته کنارم بودین، ازتون ممنونم
سال نو همگی مبارک
سالتون پر از لحظات قشنگ باشه
سالتون سلامت
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70 , Javad Street , alma1988 , marvelous , khayyam , RASPINA , قاصدک۲۳ , SepidehP , diligent , Avril89 , Milestone
ارسال: #۵۳۹۹۵
۰۷ فروردین ۱۳۹۹, ۰۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۱ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
هست دل عاشقان همچو تنوری به تاب
چون به تنور آمدی جز که ز آذر مپرس

مرغ دل تو اگر عاشق این آتشست
سوخته پر خوشتری هیچ تو از پر مپرس

مولانا

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , khayyam , قاصدک۲۳
ارسال: #۵۳۹۹۶
۰۷ فروردین ۱۳۹۹, ۰۴:۰۸ ب.ظ
دوستان تمایل دارید یه سری چالش بزاریم واسه این روزهایی که تو خونه هستیم و اینطوری هم سرگرم بشیم و هم خودمونو محک بزنیم؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۹۹۷
۰۷ فروردین ۱۳۹۹, ۰۴:۴۶ ب.ظ
(۰۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان تمایل دارید یه سری چالش بزاریم واسه این روزهایی که تو خونه هستیم و اینطوری هم سرگرم بشیم و هم خودمونو محک بزنیم؟

نه Tongue
ارسال: #۵۳۹۹۸
۰۷ فروردین ۱۳۹۹, ۰۴:۵۵ ب.ظ
(۰۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان تمایل دارید یه سری چالش بزاریم واسه این روزهایی که تو خونه هستیم و اینطوری هم سرگرم بشیم و هم خودمونو محک بزنیم؟

چالش رقص Cool

There is no there there.
ارسال: #۵۳۹۹۹
۰۷ فروردین ۱۳۹۹, ۰۶:۵۷ ب.ظ

پیشنهادتون در این مورد چیه؟
ارسال: #۵۴۰۰۰
۰۷ فروردین ۱۳۹۹, ۰۸:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۳ ب.ظ، توسط marvelous.)
(۰۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(07 فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان تمایل دارید یه سری چالش بزاریم واسه این روزهایی که تو خونه هستیم و اینطوری هم سرگرم بشیم و هم خودمونو محک بزنیم؟

چالش رقص Cool

این که خیلی عالیه، شما برقص فیلم بگیر بزار اینجا باقی هم هر کی بهتر رقصید همینطور تا آخرTongue
یه چیزی میگیا، من میگم یه چالشی که به درد اینجا بخوره. Big Grin

(۰۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۶:۵۷ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  
(07 فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان تمایل دارید یه سری چالش بزاریم واسه این روزهایی که تو خونه هستیم و اینطوری هم سرگرم بشیم و هم خودمونو محک بزنیم؟

پیشنهادتون در این مورد چیه؟

پیشنهاد والا زیاد هست، چالش فیلم دیدن به نظرم بهترینشه، یا کتاب خوندن، یا حالا خیلی کارای دیگه. این روزها همه کاری چالش میشوند

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۷۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۳۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close