زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۲۷۶
۰۲ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۳ ق.ظ، توسط newsoftware11.)
..........
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۵۲۲۷۷
۰۲ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۱۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۲ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  از خواب پریدم...

نSmile.جالبم بود
----------------
یه چیزی رو به نظرم باید آدم همیشه در ارتباطش با دیگران در نظر بگیره،
یه سریا گاهی احوالتو میپرسن(احوال خودتو)
یه سریا میخوان بدونن "چه خبر"
روایت داریم دسته دوم رو باید بلاک کردSmile
چه خبر Big Grin
والا منظورم شما که نبودSmile
من کلی اون حرف رو زدم.

چیه بابا آدم یه حرفی میزنه اینجا باید بیاد به شونصد نفر ثابت کنه طرف حسابم شما و شما و ایشون و اینا و اونا نبودن!!

دقیقا من یک کلمه اینجا گفتن من بعضی وقتا حوصله جواب دادن به سوال ندارم بعد دختره اومده توی خصوصی پیام داده که ببخشید ازتون سوال پرسیدم قبلا و براتون منفعتی نداشتم!!!!
بعد من اصلا یادم نبود این کی هست و کی سوال پرسید. رفتم توی پیاما دیدم دو ماه قبل یک سوال پرسید و منم محترمانه جواب دادم بهش!!
نمیدونم هدفشون چیه اگر میخوان یه جورایی توجه ادما به خودشون جلب کنن از همینجا بگم من خیلی تمایل به یافتن پارتنر ایرانی ندارم .. توهین به کسی نشه البته سلیقه شخصیمه... بعضی دخترا این جا به یه بهونه هایی میان توی خصوصی ادم واقعا ادم میمونه چه فکر دیگه ای میشه کرد...
البته توهین به خانم های محترم مانشت نباشه درد دل بودش Undecided
ارسال: #۵۲۲۷۸
۰۲ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۳۰ ق.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۲ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
نSmile.جالبم بود
----------------
یه چیزی رو به نظرم باید آدم همیشه در ارتباطش با دیگران در نظر بگیره،
یه سریا گاهی احوالتو میپرسن(احوال خودتو)
یه سریا میخوان بدونن "چه خبر"
روایت داریم دسته دوم رو باید بلاک کردSmile
چه خبر Big Grin
والا منظورم شما که نبودSmile
من کلی اون حرف رو زدم.

چیه بابا آدم یه حرفی میزنه اینجا باید بیاد به شونصد نفر ثابت کنه طرف حسابم شما و شما و ایشون و اینا و اونا نبودن!!

دقیقا من یک کلمه اینجا گفتن من بعضی وقتا حوصله جواب دادن به سوال ندارم بعد دختره اومده توی خصوصی پیام داده که ببخشید ازتون سوال پرسیدم قبلا و براتون منفعتی نداشتم!!!!
بعد من اصلا یادم نبود این کی هست و کی سوال پرسید. رفتم توی پیاما دیدم دو ماه قبل یک سوال پرسید و منم محترمانه جواب دادم بهش!!
نمیدونم هدفشون چیه اگر میخوان یه جورایی توجه ادما به خودشون جلب کنن از همینجا بگم من خیلی تمایل به یافتن پارتنر ایرانی ندارم .. توهین به کسی نشه البته سلیقه شخصیمه... بعضی دخترا این جا به یه بهونه هایی میان توی خصوصی ادم واقعا ادم میمونه چه فکر دیگه ای میشه کرد...
البته توهین به خانم های محترم مانشت نباشه درد دل بودش Undecided
بیا با من پارتنر شو Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , ezra
ارسال: #۵۲۲۷۹
۰۲ مهر ۱۳۹۸, ۰۳:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۴۹ ب.ظ، توسط elect.)
......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , newsoftware11 , marvelous
ارسال: #۵۲۲۸۰
۰۲ مهر ۱۳۹۸, ۰۳:۱۳ ق.ظ
من زیاد فیلم نمی بینم ولی اخیرا سریال مانکن رو دیدم الانم قسمت ۵ رو دیدم خیلی خوب بازی کردن
ارسال: #۵۲۲۸۱
۰۲ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۵ ب.ظ، توسط moslem73421.)
یادش بخیر اوایل بلد نبودم توی مانشت چطور نقل قول کنم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , alma1988
ارسال: #۵۲۲۸۲
۰۲ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۸ ب.ظ، توسط Saman.)
(۰۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۲ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  چیه بابا آدم یه حرفی میزنه اینجا باید بیاد به شونصد نفر ثابت کنه طرف حسابم شما و شما و ایشون و اینا و اونا نبودن!!
اقلن نشونن میدهه چن نفرر خوندن, چن نفر انقد براشونن مهم بووده ک ج بدن حتا اگهه نظرر مخلف باشهه
نیمهه پرش
شما همیشه یه جوری حرف میزنی که باعث میشی من برانگیخته بشم و یه جوابی بهت بدم دو سال بری توو فکر!!
نکن از این کارا.
۵ نفر از بچه های همینجا تلگرامم به من مسیج دادن که منظورت ما بودیم!!

لیست مهمونایی که مانشت رو دارن چک میکنن و مطالب رو میخونن هم بد نیست آدم یه نگاهی بندازه گاهی وقتا
ارسال: #۵۲۲۸۳
۰۲ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۴۸ ب.ظ، توسط elect.)
(۰۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۷ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۲ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  چیه بابا آدم یه حرفی میزنه اینجا باید بیاد به شونصد نفر ثابت کنه طرف حسابم شما و شما و ایشون و اینا و اونا نبودن!!
اقلن نشونن میدهه چن نفرر خوندن, چن نفر انقد براشونن مهم بووده ک ج بدن حتا اگهه نظرر مخلف باشهه
نیمهه پرش
شما همیشه یه جوری حرف میزنی که باعث میشی من برانگیخته بشم و یه جوابی بهت بدم دو سال بری توو فکر!!
نکن از این کارا.
اینجاا لحن گفتن ملوم نیس من منظورهه کاملن مثبتیی داشتمم. اگهه از نظرر کسی بد یا منفیی بودهه من عذر میخام.
کاش رزودتر میگفتینن دوس ندارین من رپلای بزنمم.

من اونن حذفف میکنم شما اگهه حذف کنینن. ممنون میشمم
-------------------
مرسیی از کسایی ک اینجا دوسم داشتن و باهام مهربون بودنن و معذرتخاههی ارز اونا ک ازم ناراحتت شدن
ولی فک کنم بهتر اینهه ک ی مدت نباشمم یا اقلن چجیزی نگم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۲۲۸۴
۰۲ مهر ۱۳۹۸, ۰۳:۱۰ ب.ظ
حداقل توقع از مدیران محترم اینه که عامل ایجاد تنش نباشن. اینکه جنابعالی اینقدر به سرعت برانگیخته میشی مشکلی هست که باید سعی در حل اون داشته باشید .
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۵۲۲۸۵
۰۲ مهر ۱۳۹۸, ۰۵:۴۶ ب.ظ
با هم مهربان باشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۲۲۸۶
۰۲ مهر ۱۳۹۸, ۰۹:۵۱ ب.ظ
یه اسکرول کشیدن انقد ناز نداره

ارسال: #۵۲۲۸۷
۰۲ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ب.ظ، توسط SepidehP.)
چقد جو اینجا پسرونه/مردونه شده!

امروز متوجه شدم باتری لپ تاپم شارژ نمیشه خیلی وقت بود ازش استفاده نکرده بودم، شاید یه ماه. اگه ممکنه درست شه لطفا بهم بگین چجوری.

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۵۲۲۸۸
۰۳ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۰۱ ق.ظ
نمیخواید یه دو سه تا API جالب معرفی کنید به عمو؟
موضوعشم مهم نیست

ارسال: #۵۲۲۸۹
۰۴ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۰ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  من دقت کردم، تا پنج شیش سال پیش هر ایرانی یک اکانت سوپر سل برای بازی کلش آو کلنز، بعدش تا دو سه سال پیش، هر ایرانی یک کانال تلگرامی داشت. بعدش شد هر ایرانی یک پادکست درست میکرد. الان شده هر ایرانی یک کد بورس [تصویر:  smile.gif]))
امروزم عرضه اولیه اومد Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۲۲۹۰
۰۴ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۳۷ ق.ظ
دقیقاز بس دیدم همه دارن سراغ بورس میرن دیروزرفتم سایت سجام ثبت نام کنم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۲۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۱۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close