زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۴۷۱
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۴:۳۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اصلا راه نداره[تصویر:  biggrin.gif]
از وقتی حاجی بازاری شدی دیگه تحویل نمی‌گیری [تصویر:  465738_21.gif][تصویر:  465738_21.gif]

(۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۲۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۲۷ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  و واکنشهای منفیی درایران بیشتر از خ جوامع دیگس
سندی هم دارید برای حرفتون؟
[تصویر:  29.gif]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۹۴۷۲
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۳۷ ق.ظ
اینکه آقایون اول ابراز علاقه کنن به نظر من برمی‌گرده به روحیه حساس خانم‌ها که شنیدن جواب منفی براشون سخته نه اینکه خانم‌ها حق نداشته باشن اول عاشق شن. یه خانم هم میتونه اول ابراز علاقه کنه ولی باید ببینه اگه با واکنش منفی اون آقا مواجه بشه غرورش خدشه‌دار نمیشه؟ اگر کسی بتونه با این قضیه کنار بیاد مطرح‌کردنش مشکلی نداره ولی کمتر کسی میتونه.

سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۴۹۴۷۳
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۳۲ ق.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۲۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۲۷ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  و واکنشهای منفیی درایران بیشتر از خ جوامع دیگس
همونطور که دوستان هم به درستی اشاره فرمودند، مطرح شدن پیشنهاد ازدواج از طرف خانم نه تنها در ایران بلکه تقریبا در سراسر جهان به نوعی تابو یا حداقل امر خلاف عرف دونسته میشه. و تابوها مسایل واکنش برانگیزی هستند.
میدونیم تابوها در چه جوامعی پررنگ تر هستن (تاثیر مثبت یا منفی وجود تابوها مبحث دیگه ایه) و ایرانم یکی از جوامعیست که با وجود تغییرات فرهنگی گسترده در دوران معاصر هنوز هم تابوها در اون به مقدار زیاد پررنگ هستن. به حدی که حتی در علم پزشکیمون اصطلاح "سرطان سینه" رو به غلط ابداع کردیم.
مسائل مربوط به زنان یکی از تابوهای مهم در ایرانه و بعید میدونم کسی بتونه انکار کنه. تقریبا هر زمانی که قرار شد یک گزینه خانم به یک سمت مهم منتسب بشه جنجال ها در این کشور به پا شده ولی در بسیاری کشورها خانم ها چند سمت وزارت دارند بدون این جنجال ها (حتی پاکستان سالها پیش تجربه انتساب نخست وزیر زن رو داشته، در حالی که عموم مردم پاکستان رو در قیاس با ایران) کشوری بسیار سنتی تر میدونن.
به عنوان یک مثال خیلی محدود در همین تاپیک آقایون بارها درباره مسائل مربوط به نیاز جنسی صحبت کردند اما هرگز یک خانم چنین حرفی رو مطرح نکرده و (با اطمنیان ۹۹/۹۹%) نخواهد کرد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۹۴۷۴
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۴۰ ق.ظ
نتیجه گیری هاتون به شدت اشتباس هرچند با فکت های درستی شروع میکنید ولی هرجوری بخواین تفسیرشون میکنید. از اونجایی که بحث توی مانشت در این مورد خاص به جایی نمیرسه حوصله ندارم دقیقا بگم کجاها را اشتباه نتیجه میگیرید ولی راگر تونستید با اشناهای اقاتون رو در برو این بحث ها را بکنید احتمالا متوجه خیلی از موارد اشتباه دیدگاهتون میشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۹۴۷۵
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۲۰ ب.ظ، توسط elect.)
(۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۴۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  نتیجه گیری هاتون به شدت اشتباس هرچند با فکت های درستی شروع میکنید ولی هرجوری بخواین تفسیرشون میکنید. از اونجایی که بحث توی مانشت در این مورد خاص به جایی نمیرسه حوصله ندارم دقیقا بگم کجاها را اشتباه نتیجه میگیرید ولی راگر تونستید با اشناهای اقاتون رو در برو این بحث ها را بکنید احتمالا متوجه خیلی از موارد اشتباه دیدگاهتون میشید.

قطعا من هم اشتباهاتی دارم
بحث من فقط این مورد نیست. یکی از دلایل عدم پیشرفت این کشور رو تابوهای ناصحیح و البته در مواردی ساختگی (به عنوان مثال منع ورود زنان به استادیوم ورزشی) میدونم. و امید دارم با صحبت کردن دربارش بشه به نتایج مثبتی رسید.

مساله ای که دغدغه ذهنیم هست در جمع های متفاوت مطرح میکنم و به بازخوردها دقت میکنم. آشناهای آقای من اکثرا از طبقه اجتماعی هستند که از بسیاری از تابوهای ناصحیح که عمومیت دارن در جامعه عبور کردند و مخالفت خاصی با حرف من ندارند. اگر ذهنیت من اشتباهه در گفتگو با موافقن کمتر امکان داره به اشتباهم پی ببرم تا در گفتگو با مخالفان.

---------------------------------------------------
۱/کار بسیار صحیحی است که حرف دیگران رو بدون سند نپذیریم. و البته توقع نداشته باشیم دیگران هم حرف ما رو بی دلیل بپذیرند.
۲/ اساسا به نظر میرسه در این جمع هرگونه بحث جدی مورد علاقه نیست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , negarin_
ارسال: #۴۹۴۷۶
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۴۰ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۳۷ ق.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  اینکه آقایون اول ابراز علاقه کنن به نظر من برمی‌گرده به روحیه حساس خانم‌ها که شنیدن جواب منفی براشون سخته نه اینکه خانم‌ها حق نداشته باشن اول عاشق شن. یه خانم هم میتونه اول ابراز علاقه کنه ولی باید ببینه اگه با واکنش منفی اون آقا مواجه بشه غرورش خدشه‌دار نمیشه؟ اگر کسی بتونه با این قضیه کنار بیاد مطرح‌کردنش مشکلی نداره ولی کمتر کسی میتونه.

تقریبا منم میخواستم همچین چیزی رو بگم..واقعا نمیفهمم و درک نمیکنم کسایی که میگن حتما اول آقا باید ابراز علاقه کنه، ابراز علاقه از هر طرف میتونه باشه به نظرم..درسته زن بخاطر غرور و روحیه ای که داره نمیتونه خیلی خودشو وادار به چنین کاری کنه..و اینکه نباید خیلی جلف باشه(مرز بین اینکه خودتو به یکی قالب کنی و اینکه به یکی واقعا ابراز علاقه نشون بدی هم گویا خیلی باریکه که خیلیا نمیتونن درک کنن) و نباید خیلی خودشو سبک کنه ولی واقعا اگر کسی رو دوست داشته باشه، آیا دست روی دست گذاشتن و منتظر این باشه که تا طرف بیاد بگه بهش کار درستیه؟؟

ولی حقیقتی که هست اینه که بستگی به طرف مقابل(یعنی اون پسر )هم داره..امان از روزی که بعضی پسرا بفهمن یه دختر دوسشون داره دیگه...دیگه خدا رو بنده نیستن...روی ابرها سیر میکنن...حتی بعضن مشاهده شده بعدها سرکوفت میزنن که خودت اومدی دنبالم...
این مورد رو هم دیدم از نزدیک.

خلاصه که آدم باشیم خوبه...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۹۴۷۷
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۵۶ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۲۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
همونطور که دوستان هم به درستی اشاره فرمودند، مطرح شدن پیشنهاد ازدواج از طرف خانم نه تنها در ایران بلکه تقریبا در سراسر جهان به نوعی تابو یا حداقل امر خلاف عرف دونسته میشه. و تابوها مسایل واکنش برانگیزی هستند.
میدونیم تابوها در چه جوامعی پررنگ تر هستن (تاثیر مثبت یا منفی وجود تابوها مبحث دیگه ایه) و ایرانم یکی از جوامعیست که با وجود تغییرات فرهنگی گسترده در دوران معاصر هنوز هم تابوها در اون به مقدار زیاد پررنگ هستن. به حدی که حتی در علم پزشکیمون اصطلاح "سرطان سینه" رو به غلط ابداع کردیم.
مسائل مربوط به زنان یکی از تابوهای مهم در ایرانه و بعید میدونم کسی بتونه انکار کنه. تقریبا هر زمانی که قرار شد یک گزینه خانم به یک سمت مهم منتسب بشه جنجال ها در این کشور به پا شده ولی در بسیاری کشورها خانم ها چند سمت وزارت دارند بدون این جنجال ها (حتی پاکستان سالها پیش تجربه انتساب نخست وزیر زن رو داشته، در حالی که عموم مردم پاکستان رو در قیاس با ایران) کشوری بسیار سنتی تر میدونن.
به عنوان یک مثال خیلی محدود در همین تاپیک آقایون بارها درباره مسائل مربوط به نیاز جنسی صحبت کردند اما هرگز یک خانم چنین حرفی رو مطرح نکرده و (با اطمنیان ۹۹/۹۹%) نخواهد کرد.
من به اینا نمیگم سند. فقط چند تا مورد خاص رو برداشتید با تجربه شخصی مخلوط کردید. تازه تفسیر خودتون رو هم ازش دارید. منم میتونم از این مسائل تفسیر دیگه ای کنم که ربطی به حرف شما نداره.

ارسال: #۴۹۴۷۸
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۳:۳۴ ب.ظ
سرنوشتمو ببین مهربون ترینشون غصه هاش به من رسید شادی هاش به دیگرون ، پا گذاشت تو زندگیم پاشو پس کشید و رفت دور شد ، صبر کرد سوختنمو دید و رفت ....
ارسال: #۴۹۴۷۹
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۵:۵۸ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۱۰ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  ۲/ اساسا به نظر میرسه در این جمع هرگونه بحث جدی مورد علاقه نیست.

منحصر به این جمع هم نیست، جدا از محیط‌های عمومی که اوضاع به مراتب غیرقابل‌تحمل‌تر هست، متاسفانه غالب جامعه دانشجویی ما هم به جز معدود تشکل‌ها و افراد، درگیر این کم‌عمقی هستیم، کاش محدود به بحث بود، موضوع اینه که گاها حتی به موضوعات فکر هم نمی‌کنیم.

بحث عمیق و جدی تو حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی ماده خام می‌خواد، اون ماده هم مطالعه‌ست. من با دانشی که تو حوزه یادگیری ماشین یا اینترنت اشیاء یا شیمی یا فیزیک دارم، ممکنه بتونم دانشمند بشم اما لزوما نمی‌تونم قدرت بحث و تحلیل داشته باشم، نمی‌تونم نگاه درستی به مسائل فرهنگی داشته باشم، نمی‌تونم ریشه‌های مشکلات کشور رو ببینم و جامعه رو تغییر بدم. مطالعه‌ای که ما رو بیشتر به سمت این نوع از آگاهی می‌بره، حوزه‌هایی مثل تاریخ، سیاست، جامعه‌شناسی، عرفان و حتی ادبیات و در کنارش ذهن باز برای نقدپذیری، تفکر و اصلاح عقاید هست که متاسفانه به شدت تو دانشجوهامون کاهش پیدا کرده، نمونه واضحش هم ۱۶ آذر (روز دانشجو) هست که جز معدود افراد آگاه و عمده افراد خنثی، بقیه مشغول به تبریک و شرکت در جشن و کنسرت و شیرینی‌خوری و مسابقات ورزشی هستند. این یعنی من بعد این همه سال تحصیل تو دانشگاه هنوز از ابعاد دانشجو بودن آگاه نیستم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , diligent , negarin_ , big cloud , elect
ارسال: #۴۹۴۸۰
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۶:۴۸ ب.ظ
[تصویر:  465750_5x13_ph18.jpg]

از اولین خـروجی استفاده کنید و به مسیر اشـتباه زندگیتان پـایان دهید!

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , Avril89 , big cloud
ارسال: #۴۹۴۸۱
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۳ ب.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ب.ظ)^_^ نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۵۸ ب.ظ)^_^ نوشته شده توسط:  سلام.
اُمیدوارم خوب باشید.

آیا درس "تحلیل و طراحی سیستم‌ها" همون درس مهندسی نرم‌افزار ۱ هست؟ آیا سرفصل‌هاشون یکیه؟

.......

با تشکر فراوان

ببخشید پاسخ می‌زنم.
آخه تا گذاشتمش موند تو صفحه قبل و سؤالم دیده نمی‌شه. خیلی به جوابش نیاز دارم.
سلام شب بخیر
لینک زیر رو مشاهده کنید:

به نظرم نمونه سوال ببینید به جوابتون برسید:
مثلا:
سوالات استخدامی کارشناس تحلیلگر سیستم وزارت بهداشت

یا

سلام
من دفترچه فراگیر چهارم رو بررسی کردم. تو منابعش هم مهندسی نرم افزار هست هم تحلیل و طراحی سیستم. نشون میده باهم فرق دارن.سوالاتی هم که تو لینک دوم موجوده دقیقا همینومیگه.
ارسال: #۴۹۴۸۲
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۹:۱۳ ب.ظ
چقدر phrasal verb ها زیادن!

ارسال: #۴۹۴۸۳
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۲۱ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر phrasal verb ها زیادن!
راهی هست که بشه فهمید پر استفاده هاش کدومان؟ یا یه phrasal verb پر استفاده است یا نه؟

سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۹۴۸۴
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۲۸ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر phrasal verb ها زیادن!
راهی هست که بشه فهمید پر استفاده هاش کدومان؟ یا یه phrasal verb پر استفاده است یا نه؟
یکی از اساتید تو تلگرام دوره آنلاین گذاشته فقط phrasal verb من اونو ثبت نام کردم فعلا
ارسال: #۴۹۴۸۵
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۲۹ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر phrasal verb ها زیادن!
یکی از اساتید تو تلگرام دوره آنلاین گذاشته فقط phrasal verb من اونو ثبت نام کردم فعلا
نه اینطوری نمیخوام. مثلا من یه phrasal verb میدم بهت مثلا take out و میخوام بدونم چقدر پر استفاده است.

سپاس‌گزاری شده توسط: codin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۷۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۵۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close