زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۹۷۶
۰۱ دى ۱۳۹۷, ۱۰:۳۱ ب.ظ
- هم کفو بودن اصلاً به معنی مساوات نیس
- بچه های دهه شصتی یه چیز دیگن
- به نظرم اختلاف سن در بازه های سنی مختلف متفاوته, هر چی سن بالا بره اختلاف سن نامحسوس تر میشه, و البته از یه جایی به بعد (احتمالاً میانسالی) قضیه برعکس میشه! و صرفاً منحصر به ظاهر هم نیست و باطناً هم برقراره! حتی در یه جنس خاص هم همینطوره. یادمه بچه مدرسه ای که بودیم خیلی تفاوت بین بچه های کلاسای پایین تر و بالاتر بود و خلاصه خیلی محسوس بود. اما از یه جایی به بعد (شاید ۲۲ سالگی به بعد) جداً واسم تشخیصش سخت شده که بفهمم پسری که رو به رومه چقدر باهام اختلاق سنی داره! و گاهی وقتا اصلاً باورم نمیشه من چندین سال از فلان پسر بزرگترم!

- اون بحث عوامل تاثیر گذار بیرونی و ساید افکت و افتر افکت و ادیوس و ... که یکی از دوستان اشاره کرد هم خیلی مهم بود بود به نظرم. جاش داشت بیشتر روش بحث بشه.

(۰۱ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۵۶ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  یا مباحثی که در جامعه شناسی مطرح هست که معمولا خانم ها عمر طولانی تری دارن و این کوچکتر بودن به نوعی تعادل ایجاد می‌کنه...
اشتباه نتیجه گیری نکردی ؟

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , negarin_
ارسال: #۴۸۹۷۷
۰۱ دى ۱۳۹۷, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط elect.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۱ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۲۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(01 دى ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  نه اینو دیگه مطممینم خیلیا ب خاطر خودخواهیشونن جراحی غییر ضرورری ب همسرشون تحمیل میکنن

ب اندازه ی کلینیک مجهزز کادر درمانیی تو خانواده و اشناهاداریم. خ دربارش صحبت شده.

جراحای زیبایی ک اصولی کار میکنن حتما دلیل اقدام رو میپرسن خ موارد خواسته فرد نیس اصررار همسرشه هم خانوما و هم اقایوون ولی بیشترر خانوما .اقایون بیشتر مجبورن موی سر ترمیم کنن وگاهی بینی ولی خانما ان تا مورد متنوع
بنده از همین تریبون اعلام می کنم که خیلی بی تربیت هستن. TongueBig Grin
دیکتاتور ن اقا دیکتاتور

؟///////////////////|||||||||||||||||||||

هی میام اینو بنوییسم نمیشه

ای لاو یو کیبورد جدیددمHeart

(۰۱ دى ۱۳۹۷ ۰۹:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(01 دى ۱۳۹۷ ۰۹:۵۳ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  ولی اگر درست اصولیی انجام بشهه بدون اغراقق و خ طبیعیی مبشه و خ سخت بشه تشخیص داد
فکر نمی کنم. برای من تابلوعه.
تازه یه توانایی دیگه هم دارم که وقتی یه نفر رو با آرایش میبینم بلافاصله صورتش رو بدون آرایش تصور می کنم. Big Grin

عهه ندیده بودم اینو

ترسناک شدا ترکیب چششم عقابو جشم برزخیConfusedSmileSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۹۷۸
۰۱ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۳۴ ب.ظ
پیش منی که مادر بزرگم هیجده فا.... سال از پدربزرگرم بزرگتر بود از اختلاف سنی صحیت نکنید Smile Smile Smile Big Grin

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۹۷۹
۰۱ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۰۱ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۳۴ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  پیش منی که مادر بزرگم هیجده فا.... سال از پدربزرگرم بزرگتر بود از اختلاف سنی صحیت نکنید Smile Smile Smile Big Grin
فضا توییتری ی شدBig Grin

دوس داشتین بیشتر بگیین دربارش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۸۹۸۰
۰۲ دى ۱۳۹۷, ۰۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۴۹ ق.ظ، توسط negarin_.)
Thumbs Up RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۱ دى ۱۳۹۷ ۰۸:۵۳ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  [quote='blackhalo1989' pid='464702' dateline='1545454024']
[quote='elect' pid='464699' dateline='1545434769']
حالا مثلن تحصیلات و اینام هس .هرچی فاصله ها تو معیارای مختلف کمتر بشه درست تر و کم مشکلتر ب نظر
پس با توجه به اینکه دید اجتماعی دارید قاعدتاً باید به دخترا توصیه کنید ادامه تحصیل ندهند. چون در غیر اون صورت پسرهای با تحصیلات کمتر و دخترهای با تحصیلات بالاتر مجرد میمونن.
[/quote]
خیر چرا ب جای پسرفت سمتت پیشرفت نریم.؟ ب نظرم تجربه محیط اکادمیکک تاثیر مثبت داره اگر نشد حداقل مطالعهه شخصی برای همه فارغ از جنسیتت توصیه مناسبترریه

(۰۱ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۵۶ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  
نقل قول:
بله این بازه های سنی که از نقل ایشون فرمودید کاملا درسته و اینکه علاوه بر مدیریت این نگاه های منفی جامعه که غالبا حس بدی رو در طرفین ایجاد می‌کنه خیلی چیزای دیگه رو هم باید خیلی مدیریت کرد که توی ویس های دیگه شون اشاره کردند: مثلا زن بخاطر پروسه وضع حمل، خیلی باید مراقب ظاهر و زیبایی خودش باشه (حالا ممکنه دوستان بگن اینو تو سن های پایین هم باید اینکارو کرد، عرض من این هست که وقتی سن خانم بالاتره مدیریت بیشتری لازمه ) ، یا مباحثی که در جامعه شناسی مطرح هست که معمولا خانم ها عمر طولانی تری دارن و این کوچکتر بودن به نوعی تعادل ایجاد می‌کنه...
بازم نظر شخصی من ادم همیشه سللامتش بایدد الویتش باشه ن ب خاطر دیگران ب خطر ارزش وجودد خودشش

اتقاقا ایراد کار اینجاس ب نظر من خانم مثلا ۱۰سالل کوچکترره امید ب زندگیشم زبق امار ۳سال بیشتره پس۱۳ سالل تنهایی درپیرری در انتظارشه ک ب نظرم بیشتتر تعادلوو ب هم میزنه

تو خانوادههاتون مادربزگگ تنها بیشتر هس یا پدربرزگ تنها؟

(۰۱ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۴۸ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  ++یه چیز دیگه هم اینکه بعضی چیزا رو منطقی قبول میکنیم، اما باید نگاه کنیم آیا حتی با این منطقی که هست، ما تو وجود خودمون خوشحالیم... نه اینکه بخواهیم روش غیر منطقی یا نادرست رو انتخاب کنیم و خوشحال بشیم.. نه .. بلکه گزینه دیگری که اونم درسته و باعث رضایت و خوشحالی ما میشه رو انتخاب کنیم...
خب ازنظر شخصیی من تجربههای مشابه بیشتر ر جالبتره مثلن همون دوست۶۵ایم ی خاطراتی داره از زمان ک سالها بعدششم من هنو نبودم اونم با ایین سرعت تغییر دن[b]یا.

سوال خ خ ممهم تر اینه ک واقعا تفکرما چقد تفکر ماست چقد چیزایی ک بهمون القا شدن یا ب خاطر تکررار زیاد باور کردیم. اصن ی دلیل اینک میرم تو
بحثا همینه.میخوام فکرمو بذارم و نقدشو ببینم ن این ک بگم حرفم درسته.[/b]

ثال دم دستیی:رسانه ها میگن جورج کلونی هرروز جذاببتر میشه با چروکاو موهایی سفید ولی نیکولل کیدمن باید از ۲۰سالگییشم جوونتر باشه تا هنوزم جزو جذابا باششه.

الان شورشیی علیه این تفکر در جهان هست برندها رو اوردن ب استفاده ار مدلایی ک کاملن پرفکتت نیستن و روتوشش کمتر عکساا . این تفککر ک ادم زیباس حتی اگه خ دور باشه از استاندارهایی زیبای ی.

(۰۱ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  [quote='big cloud' pid='464708' dateline='1545478939']
[quote='blackhalo1989' pid='464704' dateline='1545464969']

بچه سوم به بعد دیگه از حالت زن و شوهر به مادر و پسر تبدیل میشن. Big GrinTongue

با این وضع مملکت همین که بتونی فرزند داشته باشی غنیمتهCool دهه شصت که نیست بچه سوم و حتی پنجم هم در خانواده دیده بشهBig Grin
[/quote]
من اون وضعیت رو بیشتر دوست دارم.
[/quote]

این بحث خیلیی باللتر از +۱۴ اس Tongue

تازه اگه مامانششونم مواقف باشهSmile

خارج از شوخی هستن الانم خانواده هایی اینجوری دوس داشته باشن ولی بیشتر چن قلوو داشتنو انتخاب میککن تازه هرروز داره علم پزششکی و زیبایی پیشرفت میکنهه در حد معجزهCool
[/quote]
+صددرصد سلامتی باید اولین هدف زندگی هر شخصی باشه..اما یه فرد سن بالا می‌تونه سالم باشه ولی زیباییش قطعا در اثر بالارفتن سن یا فرزند آوری تحت تاثیر قرار میگیره.
++در مورد باورهای ما، بله واقعااا باید حسابی باورهامون رو بررسی کنیم... خیلی عالی میشه و دید درستی پیدا میکنیم.
+++ سومین خط بولد شده رو متوجه نشدم ..

(۰۱ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۳۱ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  - هم کفو بودن اصلاً به معنی مساوات نیس
- بچه های دهه شصتی یه چیز دیگن
- به نظرم اختلاف سن در بازه های سنی مختلف متفاوته, هر چی سن بالا بره اختلاف سن نامحسوس تر میشه, و البته از یه جایی به بعد (احتمالاً میانسالی) قضیه برعکس میشه! و صرفاً منحصر به ظاهر هم نیست و باطناً هم برقراره! حتی در یه جنس خاص هم همینطوره. یادمه بچه مدرسه ای که بودیم خیلی تفاوت بین بچه های کلاسای پایین تر و بالاتر بود و خلاصه خیلی محسوس بود. اما از یه جایی به بعد (شاید ۲۲ سالگی به بعد) جداً واسم تشخیصش سخت شده که بفهمم پسری که رو به رومه چقدر باهام اختلاق سنی داره! و گاهی وقتا اصلاً باورم نمیشه من چندین سال از فلان پسر بزرگترم!

- اون بحث عوامل تاثیر گذار بیرونی و ساید افکت و افتر افکت و ادیوس و ... که یکی از دوستان اشاره کرد هم خیلی مهم بود بود به نظرم. جاش داشت بیشتر روش بحث بشه.

[quote='negarin_' pid='464703' dateline='1545460000']
یا مباحثی که در جامعه شناسی مطرح هست که معمولا خانم ها عمر طولانی تری دارن و این کوچکتر بودن به نوعی تعادل ایجاد می‌کنه...
اشتباه نتیجه گیری نکردی ؟
[/quote]
+ آره ما دهه شصتی ها اینو میگیم ولی گیر افتادن بین دو دهه کاملا متفاوت خیلیی سخته... انگار تو برهه ای از زمان گیر افتادیم که فقط خودمون میتونیم درکش کنیم ...
++ بله ممنون اصلاح میکنم این از محاسن کوچکتر بودن مرد هست..تا دیگه زنان با بچه ها تنها نمونن

(۰۱ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۲۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  [quote='elect' pid='464718' dateline='1545500944']
نه اینو دیگه مطممینم خیلیا ب خاطر خودخواهیشونن جراحی غییر ضرورری ب همسرشون تحمیل میکنن

ب اندازه ی کلینیک مجهزز کادر درمانیی تو خانواده و اشناهاداریم. خ دربارش صحبت شده.

جراحای زیبایی ک اصولی کار میکنن حتما دلیل اقدام رو میپرسن خ موارد خواسته فرد نیس اصررار همسرشه هم خانوما و هم اقایوون ولی بیشترر خانوما .اقایون بیشتر مجبورن موی سر ترمیم کنن وگاهی بینی ولی خانما ان تا مورد متنوع

بنده از همین تریبون اعلام می کنم که خیلی بی تربیت هستن. TongueBig Grin
[
/quote]
حالا که ۲۰:۳۰ خبراش کم شده و می‌چرخه تو دنیای مجازی بعد خبراشو میگه این اعلام رو از ۲۰:۳۰ هم انجام بدید، اینجا کافی نیستBig Grin

وااای الان دیدم چرا اینا اینجور شدن Sad دیگه اگر کاری هم از دستم برمیاد، ویرایشش اونم با گوشی در این ساعت در توانم نیست..Sad Sad
ارسال: #۴۸۹۸۱
۰۲ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۰۱ ب.ظ
دوستان مشورت بدین:
کسی که تو دوران اشنایی قبل ازدواج، خیلی بی اهمیته و جواب ها پیام هامو دیر بعضی اوقات نمیده یا دیر میده، برخوردش سرده و ... یعنی چی؟
نه اس میده نه میزنگه نه چیزی ....
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۸۹۸۲
۰۲ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۲۵ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱ ب.ظ)peni نوشته شده توسط:  دوستان مشورت بدین:
کسی که تو دوران اشنایی قبل ازدواج، خیلی بی اهمیته و جواب ها پیام هامو دیر بعضی اوقات نمیده یا دیر میده، برخوردش سرده و ... یعنی چی؟
سلام
بهتره از مشاور بپرسید.
چون اینجا سایت مشاوره نیست، ممکنه جواب ها حتی منحرف کننده باشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Milad_Hosseini , The BesT , big cloud , Avril89
ارسال: #۴۸۹۸۳
۰۲ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۵۲ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱ ب.ظ)peni نوشته شده توسط:  دوستان مشورت بدین:
بستگی به خودتون داره. من اگر یکی اینطوری باشه بهم میزنم چون با انتظاراتم همخونی نداره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , The BesT , big cloud , ele
ارسال: #۴۸۹۸۴
۰۲ دى ۱۳۹۷, ۰۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط Saman.)
دوستان اخیرا ذهنم باز شده،
فهمیدم که درسته من در حق یکی قبلا کمی بدی کردم، اما این پاسخ ایشون با این سبک اصلا اصلا درست نبوده.قصد و نیت ابتدایی رابطه ما خیلی فراتر از این بوده که طرف بیاد اینجوری همه چیز رو کینه کنه و یهو همه چیز رو بهم بزنه.
از طرفی من ناراحتم برای زمانی که ازم حروم کرد
و از طرفی خیلی خوشحالم که رفت.هیچ وقتم درکش نکردم بخدا.
و به قدری سرد بود که باید خودم یه چیزی رو ازش میخواستم که رنگ و بوی عاطفه داشته باشه،خلاصه هر دو طرف قضیه خودم بودم که حالا بابت نبود اون رابطه خیلی پیشرفت کردم و خوشحالم
---------
واقعا خیلی مطمئن بشید از روابط دوستانه تون برای اینکه بهش عمق ببخشید و به قولی صمیمی بشید.

به حرفاش که فکر میکنم میبینم خیلی حرفا بهم زد و تحقیرم کرد و تمام خوبی هامو نادیده گرفت و تمام بدی هام رو بولد کرد . جوری که من رو باعث و بانی تمام بدبختی هاش دونست.الان فکر میکنم میبینم حتی اشتباه بود که چندتا مسیج دادم و دنبالش رو گرفتم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۴۸۹۸۵
۰۲ دى ۱۳۹۷, ۰۲:۰۲ ب.ظ
دوستان یخورده فضا رو از ازدواج و اینا در بیایم به نظرم....بحث های ازدواج ما مثل انتهای فیلمای اصغر فرهادیهSmile Smile
به نظرتون با معدل کارشناسی پایین((چهارده و زیر آن، توی رشته های مهندسی) میشه امید به اپلای کردن(واسه دکترا) داشت؟؟چطور میشه جبران کرد اون معدل پایین رو؟؟اصن قابل جبران هست؟؟
ممنونم پیشاپیش از پاسخ گویی دوستان درون و بیرون از کشور Big Grin

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۸۹۸۶
۰۲ دى ۱۳۹۷, ۰۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۱۱ ب.ظ، توسط The BesT.)
(۰۲ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۰۰ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  دوستان اخیرا ذهنم باز شده،

گذشته ها رفته. توی اتفاقی که افتاده و تمام شده کسی را مقصر ندونید. فقط ازش تجربه کسب کنید . در مورد اتفاقات هم معلومه خیلی تحلیل میکنید و قضایا را ریز و درشت را حلاجی میکنید. ولش کنید. رهاش کنید. سخته.ولی باید قوی شد.

(۰۲ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۰۲ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  به نظرتون با معدل کارشناسی پایین((چهارده و زیر آن، توی رشته های مهندسی) میشه امید به اپلای کردن(واسه دکترا) داشت؟؟چطور میشه جبران کرد اون معدل پایین رو؟؟اصن قابل جبران هست؟؟

بله میشه. مقاله جای خوب چاپ کنید. نمره زبان
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۸۹۸۷
۰۲ دى ۱۳۹۷, ۰۲:۱۳ ب.ظ
صبحی که با خبر تصادف برادرت شروع بشه خود زهر مارهDodgy ماشین صفر که با هزار مصیبت خریده بود کلا از بین رفته و الان فقط منتظریم بیاد ببینیم خودش سالمهSad جاده های ایران نا امن ترین جاده های جهان هستن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , Avril89
ارسال: #۴۸۹۸۸
۰۲ دى ۱۳۹۷, ۱۰:۲۱ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۷ ۰۸:۲۴ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  آخ آخ Big Grin
اینارو باید ۴صبحِ زمستون با یه پارچ آب یخ بیدار کرد! Tongue
در طول روز ۱۰بار از روشون رد شد! Sleepy
ریش/سبیل شونُ دونه دونه با موچین بکنی! Shy
از کف پا به پنکه سقفی آویزونشون کنی و بزنی دور تند! Cool
وقتی میبینیشون گوشاشونُ تا جایِ ممکن از دو طرف بکشی! Big Grin
و صبح ظهر شب بهشون الویه بدی! Blush
شما مامور شکنجه نیستید؟ Confused

ارسال: #۴۸۹۸۹
۰۲ دى ۱۳۹۷, ۱۰:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۰۲ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شما مامور شکنجه نیستید؟ Confused
فک نکنم [تصویر:  464742_t1870.gif] اینطور به نظر اومد؟ [تصویر:  464742_t1869.gif]

(۰۲ دى ۱۳۹۷ ۰۸:۲۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  بستگی به طرفش هم داره. من شخصا یادم میره جواب پیام بدم و کلا علاقه هم ندارم پیامای طولانی بدم و سلام علیک کنم توی متن.یکمی هم اینو اتلاف وقت میدونم. ترجیح میدم هرکی کار داره یا دوس داره حرف بزنه زنگ بزنه یا قرار حضوری بزاریم. اونم ترجیح میدم قبل زنگ زدنش پیام بده الان میتونم زنگ بزنم بعد من بگم ارهBig Grin
آره خب، واسه هرکسی که نه ،ولی چون گفته بودن آشنایی قبل از ازدواجِ یکم حساس میشه قضیه!
البته بعضی وقتا دو طرف بی خیالن و مشکلی ایجاد نمیکنه ولی خدا نکنه واسه یکیشون مهم باشه.... مورد داشتیم بخاطر "سین کردن و جواب ندادن" کشته طرفُ UndecidedBig Grin
پس با این تفاسیر باید از چند ماه قبل وقت بگیرن ازتون Big Grin

ِ
یه مورد بی ربط هم بگم این وسط:
اگه از کسی خوشتون اومد و به هر دلیلی آمادگی نداشتین که مستقیما باهاش صحبت کنید ،سعی نکنید حسادتشُ برانگیزید!!
واضحتر اینکه اگه از یه دختر خانمی خوشتون میاد نرید جلوی چشمش با یه دختره دیگه صحبت کنید که مثلا غیرتی شه بیاد دنبالتون!
چون ممکنه اون دختر خانم لجبازتر از شما از آب دربیاد و جلو چشمتون بره با یه آقا پسره دیگه صحبت کنه و سر همین لج و لجبازی کلا منهدم شه داستان اصلی!
یا اصلا دلش بشکنه از اینکه شما رو با یه دختر دیگه دیده و اون حسی که بهتون داشتُ بی صدا دفن کنه!
اگه کسی رو دوست دارین و حس میکنین متقابلا یه احساسی هست دست رو دست نذارین.... بعضی وقتا انتظار و بلاتکلیفی واقعا دردناک میشه! ( حالا یکی اینارو باید به خودم بگه ها.... Big Grin )
خب دیگه خیلی مامان بزرگی شد حرفام!
پایان.

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , negarin_ , nlp@2015
ارسال: #۴۸۹۹۰
۰۲ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ، توسط The BesT.)
(۰۲ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۴۴ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  مورد داشتیم بخاطر "سین کردن و جواب ندادن" کشته طرفُ [تصویر:  undecided.gif][تصویر:  biggrin.gif]

واای این مورد که خیلی سنگین تموم میشه واسه هرکسی. مخصوصا من...خیلی بهم برمیخوره کسی سین کنه و جواب نده... AngryAngry

قبلا کسی سین میکرد و جواب نمیداد هزاربار پیاممو میخوندم ببینم چی گفتم که ممکنه به طرف برخورده باشه...
الان پیشرفت کردم..
اگر جواب نده میرم بهش میگم چته جواب نمیدی... .Big Grin این مورد برای دوستهام جواب میده خوب. میان زود عذرخواهی میکنن و جواب میدن
اگر طرف استاد باشه یا کسی که باهاش رسمی برخورد میکنم نمیتونم واکنش خاصی نشون بدم و اینجاست که خیلی بهم سخت میگذرهSleepySleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , Avril89 , negarin_ , nlp@2015

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۳۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close