زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۳۴۶
۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۵۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۵۲ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه کاربر داریم ele و یکی دیگه elect!
تا حالا فکر می کردم یه نفرن Big Grin
باریکلا Tongue

۵ تام بلک داریمExclamation
بلک شعبه دیگری ندارد. Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۸۳۴۷
۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۵۸ ب.ظ
میشه نام کاربری را تغییر داد؟؟
ارسال: #۴۸۳۴۸
۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۳۲ ب.ظ، توسط elect.)
.....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۳۴۹
۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  پس شعبه عیرمجاززن ولی هسن دیگه
نه اونا فیکن. بلک اصلی من هستم که از سال ۹۰ عضو مانشتم. Smile

ارسال: #۴۸۳۵۰
۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۹ ب.ظ، توسط Saman.)
(۱۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۰۷ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۵۸ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  

سوء تفاهم شد، بیشتر منظورم تاب آورده بود یعنی طاقت بیارید الان همه وضعشون همینه(باید بولد می کردم)، ارث پوتین نامرد و چکمه و این حرفا نیست، این کشور صاحب تاریخ ۲۵۰۰ ساله هست. نمی خوام بحث سیاسی کنم آخه از انفرادی می ترسمBig Grin چه خوب استعداد بداهه سرایی داریدSmile
سوء تفاهمِ گرامی سخت نگیرBig Grin، حالا همه دارن چک میکنن که شما رو بندازن انفرادی، Tongue( پس کی اختلاس کنه؟)
حالا مثلا طاقت نیاریم دور از جون شما و دوستان چه غلطی میخوایم بکنیم؟!!

یاد این آهنگه افتادم :

چه گوارااااااا، زخمی پیدا کن مردی را که بخوااااااااااااند چه گواااارااااااااا . . . همه فعلا مشغول تحملیم، پیشونی منم الان قطره قطره عرق ۲۵۰۰ ساله(شاید عِرق) رووش نشسته!!Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۳۵۱
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۰۵ ق.ظ
مدیران گرامی، چطور میتونم نام کاربری مو تغییر بدم؟؟
ارسال: #۴۸۳۵۲
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۵۰ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  من این ۸ ماهی که ایران نبودم و همیشه تلفنی 'اوضاع خرابه برنگرد' رو فقط میشنیدم و جدی نمیگرفتم...
امروز روز نهمی هست که ایرانم، فقط میتونم بگم اوضاع بی نهایت خرابه....
من تا ۱۰ روز پیش به این فکر ابلهانه بودم که بعد از دکتری م برمیگردم ایران حتی اگه کاری واسم نباشه.. . این چند روزی که ایرانم قشنگ بهم فهموند که نه تنها برنمیگردم، حتی اگه بشه کشور مشغول به تحصیل فعلی م رو هم رها میکنم و میرم جایی که مقصد اصلی همه تحصیل کرده هاست (کشور فعلی م رو انتخاب کرده بودم فقط و فقط چون نزدیک به ایران بود و ساده بود رفت و آمدش به ایران....).

رو اینکه تحلیل تون و تصمیم گیری تون خیلی عاقلانه س شکی نیست. ولی یهو حس کردم یکی رو زخمم نمک پاشید

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , crevice , Autumngirl , Avril89
ارسال: #۴۸۳۵۳
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۵ ق.ظ، توسط negarin_.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۰ ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۵۰ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  من این ۸ ماهی که ایران نبودم و همیشه تلفنی 'اوضاع خرابه برنگرد' رو فقط میشنیدم و جدی نمیگرفتم...
امروز روز نهمی هست که ایرانم، فقط میتونم بگم اوضاع بی نهایت خرابه....
من تا ۱۰ روز پیش به این فکر ابلهانه بودم که بعد از دکتری م برمیگردم ایران حتی اگه کاری واسم نباشه.. . این چند روزی که ایرانم قشنگ بهم فهموند که نه تنها برنمیگردم، حتی اگه بشه کشور مشغول به تحصیل فعلی م رو هم رها میکنم و میرم جایی که مقصد اصلی همه تحصیل کرده هاست (کشور فعلی م رو انتخاب کرده بودم فقط و فقط چون نزدیک به ایران بود و ساده بود رفت و آمدش به ایران....).

رو اینکه تحلیل تون و تصمیم گیری تون خیلی عاقلانه س شکی نیست. ولی یهو حس کردم یکی رو زخمم نمک پاشید

دقیقاااا!!
به بهترین شکل شما حس من را هم بیان کردید یعنی هر چی می‌گشتم که یه جمله خوب پیدا کنم نمی‌دونستم چی بگم.. ..اما عمیق حس استیصال بهم دست داد
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , crevice
ارسال: #۴۸۳۵۴
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۳۷ ق.ظ
دارم وسوسه میشم یه زبان دیگه برم یاد بگیرم. شاید عربی یا چینی یا فرانسوی یا اسپانیایی یا آلمانی.

ارسال: #۴۸۳۵۵
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۲ ق.ظ، توسط codin.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دارم وسوسه میشم یه زبان دیگه برم یاد بگیرم. شاید عربی یا چینی یا فرانسوی یا اسپانیایی یا آلمانی.
من چند بار وسوسه شدم ولی میدونی اگر فایده عملی خوبی برات نداشته باشه سخته ارادت را جمع کنی برای مدت طولانی وقت بزاری. چون یادگیری زبان خیلی وقت گیره. من در نهایت تصمیم گرفتم همون وقتو صرف بهبود مهارت های ارتباطیم توی انگلیسی کنم ( با فیلم و کتاب و پادکست و البته حرف زدن با بقیه در دنیای واقعی)

ای کاش میشد ایران جای موندن بود. قانون بود. حقوق شهروندیُ احترام و آزادی های فردی بود. دست مفسد ریاکار با اتیش سوزونده میشد. در اون صورت من از خدام بود برگردم برای کشور خودم کار کنم حتی اگر حقوق کم و سختی هایی برای ساختن وطن متحمل شم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , The BesT , RASPINA , ele , Avril89
ارسال: #۴۸۳۵۶
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۳۳ ق.ظ، توسط Autumngirl.)
......
ارسال: #۴۸۳۵۷
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دارم وسوسه میشم یه زبان دیگه برم یاد بگیرم. شاید عربی یا چینی یا فرانسوی یا اسپانیایی یا آلمانی.

شایدم kotlin خوب تر باشه Big Grin (وی را وسوسه میکند)
ارسال: #۴۸۳۵۸
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۱۳ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دارم وسوسه میشم یه زبان دیگه برم یاد بگیرم. شاید عربی یا چینی یا فرانسوی یا اسپانیایی یا آلمانی.
شایدم kotlin خوب تر باشه Big Grin (وی را وسوسه میکند)
نه. برنامه نویسی دیگه چیزی نیست که وسوسه ام کنه. Sleepy

فرض کنید میخواید الکلاسیکو رو ببینید این امکانات رو دارید:
- میتونید گزارشگر رو از بین گزارش گر های زنده (و حتی مرده) به زبان های مختلف انتخاب کنید. مثلا میتونید تنظیم کنید کوتی براتون گزارش کنه یا مثلا عادل.
- میتونید هر صحنه ای که خواستید رو ۳۶۰ درجه ببینید.
- میتونید از جایگاه ویژه استادیوم به صورت واقیت مجازی ببینید (با عینک یا بی عینک).
- میتونید صحنه گل رو از دید بازیکن ها یا از دید داور یا حتی از دید توپ فوتبال ببینید.

سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , kilookiloo
ارسال: #۴۸۳۵۹
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۳۸ ق.ظ، توسط The BesT.)
(۱۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  اگه تو ایران فرصت پیشرفت مالی و ... داشته باشید به چه دلایل دیگه ای حاضرید از ایران برید؟

یکسری هاشو آقای کدین گفتن همین چند دقیقه پیش Smile)
چیزی که من در موردش فکر میکنم آزادی بیان و عقیده هست. در محیط کار و گفتمان خیلی کم پیش میاد بتونی واقعیت ذهنت و باورها و افکارت را برای همکارت بگی و این بنظرم آزاردهنده هست. چرا باید اینجور باشه و اینجوری ما را قضاوت کنن و خوب یا بد بودنمون را بسنجند؟ اصلا چرا باید آدمها را براساس این معیارهای اعتقادی و باوری بسنجند؟

چیزی که یکبار کدین بهم گفتن این بود که خیلی کم پیش میاد ما در محیط کارمون روی مسایل اعتقادی همدیگه بحث کنیم.اصلا کاری به این چیزها نداریم. اگر هم بحثی پیش میاد فقط میشنویم و قضاوتی نمیشه. ولی توی کشور ما آیا اینگونه هست؟
همش باید با دورویی زندگی کنیم و این شرایط بنظرم اگر حساب بانکی هم میلیاردی پول توش باشه باز هم تحمل کردنش سخته
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , kilookiloo , Avril89
ارسال: #۴۸۳۶۰
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۳۰ ق.ظ
content effects conversion در طراحی سایت چی هست؟
یا معادل فارسی این اصطلاح چی هست

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close