زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۳۳۱
۱۶ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
دستم خورد به clear history و تمام saved message هام توی تلگرام پاک شد...
حس خنثی‌ای دارم فعلنه...یادم نمیاد چی بود داخلش Smile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۳۳۲
۱۶ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۳۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خوش به حال خارجی ها که می تونن بعد از ۱۸ سالگی جدا از خانواده هاشون زندگی کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande
ارسال: #۴۸۳۳۳
۱۶ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۲۴ ب.ظ، توسط Paraande.)
(۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۱۸ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  امکان تعریف بصورت کلاس، امتیازات زیادی داره، ما میتونیم یه کلاس shape بسازیم و حالا خودمون این shape رو به شیوه های مختلفی بسط بدیم یه جورایی برنامه ساختار یافته تر هست هر بخش مجزا از بخش دیگه هست.
یا میتونیم یه کلاسی بنویسیم و در جاهای مختلف از همین کلاس استفاده کنیم بدون اینکه تغییرات به کلاس های دیگر اعمال بشه..
خاصیت ارث بری اینم خیلی جالبه که به کلاس مشترک تعریف میکنیم و بعد فرزندان کلاس رو تعریف میکنیم.
درسته یکیش همین هست که شما گفتین یعنی برنامه نویسی را متمرکز بر واسط کنیم نه نحوه ی پیاده سازی Heart
ولی مثلا همیشه هم استفاده از ارث بری بهتر نیس مثلا یکی از اصولش اینه که ترکیب را بر ارث بری ترجیح بده (Favor composition over inheritance )
در واقع درگیری منم اینه که کی و تو چه حالتی باید از هر کدوم ازین اصول استفاده بشه

(۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  خوب برای گرفتن جواب بهتر باید دید اصلا چه نیازی بود که این رو بوجود اوردن؟
دقیقا!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , MarkLand
ارسال: #۴۸۳۳۴
۱۶ آبان ۱۳۹۷, ۰۷:۵۳ ب.ظ
یکی از همسایه ها (که نمی دونم دقیقا کی هستن Big Grin) نذری شله زرد ارود بعد گفت اگه شلوغین دوتا بردار خواستم بگم شلوغ خیلی نیستیم اما من چون زیاد دوست دارم دوتا بر دارم داشتم میگفتم شلوغ که نیستیم ولی... یهو رفت! ولیه موند! اینم از صداقت Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , RASPINA
ارسال: #۴۸۳۳۵
۱۶ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۰۷ ب.ظ، توسط ezra.)
وقتی از مهندسی در ایران حرف میزنیم دقیقا از چه حرف میزنیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۵۳ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  یکی از همسایه ها (که نمی دونم دقیقا کی هستن [تصویر:  biggrin.gif]) نذری شله زرد ارود بعد گفت اگه شلوغین دوتا بردار خواستم بگم شلوغ خیلی نیستیم اما من چون زیاد دوست دارم دوتا بر دارم داشتم میگفتم شلوغ که نیستیم ولی... یهو رفت! ولیه موند! اینم از صداقت [تصویر:  biggrin.gif]

ما رو امروز بستن به رگبار شله زرد

سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۴۸۳۳۶
۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۵۰ ق.ظ
من این ۸ ماهی که ایران نبودم و همیشه تلفنی 'اوضاع خرابه برنگرد' رو فقط میشنیدم و جدی نمیگرفتم...
امروز روز نهمی هست که ایرانم، فقط میتونم بگم اوضاع بی نهایت خرابه....
من تا ۱۰ روز پیش به این فکر ابلهانه بودم که بعد از دکتری م برمیگردم ایران حتی اگه کاری واسم نباشه.. . این چند روزی که ایرانم قشنگ بهم فهموند که نه تنها برنمیگردم، حتی اگه بشه کشور مشغول به تحصیل فعلی م رو هم رها میکنم و میرم جایی که مقصد اصلی همه تحصیل کرده هاست (کشور فعلی م رو انتخاب کرده بودم فقط و فقط چون نزدیک به ایران بود و ساده بود رفت و آمدش به ایران....).
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , Avril89 , RASPINA , SepidehP , The BesT , ele , diligent , big cloud
ارسال: #۴۸۳۳۷
۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۱۰ ق.ظ
اگه تو ایران فرصت پیشرفت مالی و ... داشته باشید به چه دلایل دیگه ای حاضرید از ایران برید؟
ارسال: #۴۸۳۳۸
۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۰۴:۰۰ ب.ظ
زنده ماندن یا زندگی کردن....
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۸۳۳۹
۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۵۶ ب.ظ، توسط Saman.)
کشوری که مساله اصلی مردمش "نان" باشه،چه معنا داره عاشق شدن تووش؟!!

و جالب اینجاست که نهایت "امید" و "آرزو" ختمِ به داشتن شغل برای "نان" هست؟!!

رووسیاهیش بمونه به این رژیم فاسد

همه جا داره پر میشه از جوون هایی که چیزی برای از دست دادن ندارن!!
و احمق اون سیاسیونی هستند که فکر میکنن مدنیت اینجا کار سازه!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , RASPINA , negarin_
ارسال: #۴۸۳۴۰
۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۵۸ ب.ظ
راز خوشبختی من خفته در قلب من است
تو کجا میگردی قلب من این وطن است

خاک مادرزادی خانه ی اجدادی
این وطن ارثیه ی پشت در پشت من است

.......

گریه ها کرده وطن تاب آورده وطن
مام پر درد وطن مادری شیرزن است
ارسال: #۴۸۳۴۱
۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۰۷ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۵۸ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  راز خوشبختی من خفته در قلب من است
چتر وطن "عبا" و عریان قلب من است!
وطن ارث"پوتین" ها و خفته تنِ من است!
Exclamation
ارسال: #۴۸۳۴۲
۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ، توسط elect.)
.....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۸۳۴۳
۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۴۷ ب.ظ
یه کاربر داریم ele و یکی دیگه elect!
تا حالا فکر می کردم یه نفرن Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: ele , Avril89
ارسال: #۴۸۳۴۴
۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۱۴ ب.ظ، توسط Autumngirl.)
(۱۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۰۷ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۵۸ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  راز خوشبختی من خفته در قلب من است
چتر وطن "عبا" و عریان قلب من است!
وطن ارث"پوتین" ها و خفته تنِ من است!
Exclamation

سوء تفاهم شد، بیشتر منظورم تاب آورده بود یعنی طاقت بیارید الان همه وضعشون همینه(باید بولد می کردم)، ارث پوتین نامرد و چکمه و این حرفا نیست، این کشور صاحب تاریخ ۲۵۰۰ ساله هست. نمی خوام بحث سیاسی کنم آخه از انفرادی می ترسمBig Grin چه خوب استعداد بداهه سرایی داریدSmile
ارسال: #۴۸۳۴۵
۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۳۴ ب.ظ، توسط elect.)
......

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , negarin_

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۱۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close