زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۲۲۶
۱۰ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۵۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جدیدا اطرافیان به طرز جالبی سعی می کنن منو برای ازدواج متقاعد کنن و هر دفعه شکست میخورن. شاید از نشانه های پایان صفر باشه. Big Grin

احتمالا شعل جدیدت گرفته که تو این وضعیت اقتصادی میخوان راضیت کنن ازدواج کنی Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۸۲۲۷
۱۰ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۳۷ ب.ظ
امتحان آیین نامه رو قبول شدمSmile همش میگن آسونه آسونه به نظرم سخت بود سوالاشم اکثرن انحرافی بود.بیشترم از چیزایی که استاد تو کلاس گفته بود سوال اومد تا کتاب!
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , RASPINA
ارسال: #۴۸۲۲۸
۱۰ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ، توسط ezra.)
نوبت گرفتم از یه پزشک متخصص, میگه ۱۱ شب بیا!!
خونه زندگی ندارن این دکترا؟

(۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جدیدا اطرافیان به طرز جالبی سعی می کنن منو برای ازدواج متقاعد کنن و هر دفعه شکست میخورن. شاید از نشانه های پایان صفر باشه. [تصویر:  biggrin.gif]

به مقاومت ادامه بده
تو رو مطمئنم ازدواج کنی یه ماهه طلاق میدی میره

(۰۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۱۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  امروز فهمیدم که شوفاژ خونم روشن نمیشه... به سرایدار زنگ زدم بیاد درستش کنه،‌ انگلیسی حرف نمیزد، نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم. باید آلمانی یاد بگیرم واقعا!

دیگه حالا نمیخواد بری آلمانی یاد بگیری
یه ﺍﯾﺶ ﻟﯿﺒﻪ ﺩﯾﺶ بلد باشی بسه
مثلاً طرف میاد راجع به شوفاژ ازت میپرسه همینو بش بگی حله

سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۸۲۲۹
۱۰ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۲۹ ب.ظ
احتیاجججج دارم به مدیریت زمان! داشتم مطلب میخوندم با تعریفی که از اهمال کاری کرده بودن من واقعا اهمال کارم Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , big cloud
ارسال: #۴۸۲۳۰
۱۰ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۳۳ ب.ظ، توسط majidnourirad10.)
(۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چند نفر منو دوست داره !
هر کی دوست داره لایک کنه Big Grin

الانه که کاربر black میاد می گه هیشگی تو رو دوست نداره Blush
LIKEHeartBlushBlush

(۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۳ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(08 آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۳۹ ب.ظ)majidnourirad10 نوشته شده توسط:  میان مدت مثلا تا یک ساله دیگه ۲۰ میلیون جمع کنم
ماهی دو تومن بزاری کنار تا یک سال اینده بیست و چهار تومن جمع میکنی Big Grin
عه... درسته ، ببخشیدAngelHeartTongue

بادبان ها را بکشید ... پیش به سوی آینده BlushBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۸۲۳۱
۱۰ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۴۸ ب.ظ
کل امروز به جای تفریح آخر هفته،خوندن کتابی که خریدم و...سایت های دانشگاهی را زیر و رو کردم کنکور و اپلای و... و مطالب گنگ و گیج کننده...چقدر دست تنهام،چقدر بی راهنما هستم....

برنامه ریزی برای آینده،نمیدونم اصلا منطقی هست یا نه،حداقلش شگفت زده نمیشم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۸۲۳۲
۱۰ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط majidnourirad10.)
(۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۴۸ ب.ظ)Nilo_O نوشته شده توسط:  حداقلش شگفت زده نمیشم...
یک فیلمی توی اینستاگرام بود که پدر و مادری ، برای دخترشون ، که حدودا ۴-۵ ساله بود ، کادو خریده بودن و هر لحظه که کاغذه کادو رو باز تر میکردن ( چون خیلی چسب داشت } این هی ذوق می کرد ، و بیشتر ذوق می کرد ، تازه هنوز اون جایزه ی اصلیه رو ندیده بود Smile
واقعا چرا ما نباید این قدر خوشحال باشیم و برای خواسته ها و آرزو هامون ذوق نکینیم و هر چی بیشتر تلاش کنیم و کادو ها رو بیشتر باز می کنیم و به هدفه نهایی مون نزدیک تر میشیم ، هی باید بیشتر ذوق کنیم و هی ذوق کنیم و کلی هم کیف کنیم Smile Smile
زندگی حاصل عشق است و امید ... کسی از یاس به جایی نرسید

بادبان ها را بکشید ... پیش به سوی آینده BlushBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , SepidehP , RASPINA
ارسال: #۴۸۲۳۳
۱۰ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جدیدا اطرافیان به طرز جالبی سعی می کنن منو برای ازدواج متقاعد کنن و هر دفعه شکست میخورن. شاید از نشانه های پایان صفر باشه. [تصویر:  biggrin.gif]
چند تا از دلیلاتو به ما بگو شاید ما هم بتونیم خودمون رو قانع کنیم : )

(۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۳۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  هر چه سریع تر ازدواج کن بهتره ادم حس و حال داره چند سال دیگه این حس و حالم از ادم می پره
حسو حال خیلی دلیل خوبی برای مزدوج شدن نیست به نظرم، باید آدم به یه نقطه‌ای برسه که خودش حس کنه الان زمانش هست. مخصوصا توی کلان شهر ها و مخصوصا تهران، ازدواج خیلی سخته،
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , RASPINA , big cloud
ارسال: #۴۸۲۳۴
۱۰ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۵۰ ب.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۱۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جدیدا اطرافیان به طرز جالبی سعی می کنن منو برای ازدواج متقاعد کنن و هر دفعه شکست میخورن. شاید از نشانه های پایان صفر باشه. [تصویر:  biggrin.gif]
چند تا از دلیلاتو به ما بگو شاید ما هم بتونیم خودمون رو قانع کنیم : )
میخوام ادامه تحصیل بدم Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , RASPINA , khayyam
ارسال: #۴۸۲۳۵
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط codin.)
ازدواج خوب که مطمین باشی طرفت بهت میخوره خیلی خوبه به نظرم ولی متاسفانه در کل هندوانه دربستس ازدواج برای همین ادم میترسه. حتی ازدواجم نه حتی میخوای با یکی اشنا بشی همش میترسی نکنه بهم نخورید و دل کسی رو بشکونی یا برعکس.
فک کن با یکی باشی که بهترین دوست زندگیت باشه بعد هم زمان همسرتم باشه. خیلی رویاییه به نظرم.

هرکی منو دوس داره این پستو لایک کنه ببینم با خودم چند نفریم. ( لایک خانما دو تا حساب میشه :دی)
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidnourirad10 , Riemann , khayyam , The BesT , Saman , Avril89 , sara sarvari , .:tarannom:. , ezra , Paraande , big cloud , ele
ارسال: #۴۸۲۳۶
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۰۸ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  ( لایک خانما دو تا حساب میشه :دی)
لایک شما که با دلار کانادا حساب میشه اخوی .. (خیلی بی ربط میخواستم ارتباطش بدم به UBC)

(۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  نه حتی میخوای با یکی اشنا بشی همش میترسی نکنه بهم نخورید و دل کسی رو بشکونی
والا ما سربازی که بودیم با یه حاج آقایی یه کلاس داشتیم به نام دین و زندگی یا همچین چیزی، یه سری یادداشت برداشتم از کلاسشون، یه جا گفتن که شناخت چند مرحله داره: مشاهده، مصاحبه، مکاشفه و مشاوره که توی هیچ کدوم از این مراحل وابستگی وجود نداشت. خلاصه حرفاشون از روی آمارو ارقام بود و میگفتن که این عطش عشقی که خیلی جوونا دارن، اونقدر ها هم پایدار نمیمونه در آینده و ممکنه منجر به طلاق بشه و ...

خلاصه این تئوری بود، ما که عمل نکردیم ببینیم جواب میده، ولی خودمم خیلی سخت توی کتم میره که این مدلی ازدواج کنم. از طرفی با این سبک زندگی که من دارم، بعید میدونم خیلی اتفاق خاصی بیفته، آدمی نیستم که دورم شلوغ و پر از آدم باشه، خلاصه با اون مدل آشنایی که من مد نظر دارم احتمالا تا ۴۰ سال دیگه کسی رو پیدا نکنم : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , khayyam , sara sarvari
ارسال: #۴۸۲۳۷
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۳۷ ق.ظ
با سلام
با ارشد معماری کامپیوتر دانشگاه تبریز میشه دکتری دیجتال همون دانشگاه ( دانشگاه تبریز)رفت یا نه؟؟؟؟ تغییر گرایش مشکل نباشد. البته معدلش الف میتونه بدون کنکور گزینش بشه یه نمیزارن؟؟؟
سوال دوستم است ممنون میشم جواب بدید. ساکن تهران هست اینجا درس میخونه

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
ارسال: #۴۸۲۳۸
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۵۱ ب.ظ
یکی از منزجر کننده ترین رفتاری که دیدم توی بعضیا این بوده که طرف به زور میخواد خوبی کنه بهت و جواب لطف و محبتت رو بده..خوبی کردن زوری کاملا معلومه، نکنید ازین کارا...بزارید سر فرصت حال بدید به طرف
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
واقعا چی میشه که یه دختر بچه متولد ۷۸ و ورودی ۹۷ رشته نقاشی، بخاطر یه جر و بحث ساده با استادشون توی ترم یک، یک پاکت سیگار کِنت سیلور ۴ رو از غروب تا شبش میکشه....
تَکرار میکُنم، یک پاکَت سیگار کِنت سیلور ۴
یک پاکت از ساعت چهار تا دو نصفه شب...حالا خیلی زیاد نیست قطران و نیکوتینش (قطران ۴ میلی گرم و نیکوتین ۰٫۴ میلی گرم) ولی بازم عقلانی نیست به نظرم...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۸۲۳۹
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط Saman.)
(۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ ق.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  با سلام
با ارشد معماری کامپیوتر دانشگاه تبریز میشه دکتری دیجتال همون دانشگاه ( دانشگاه تبریز)رفت یا نه؟؟؟؟ تغییر گرایش مشکل نباشد. البته معدلش الف میتونه بدون کنکور گزینش بشه یه نمیزارن؟؟؟
سوال دوستم است ممنون میشم جواب بدید. ساکن تهران هست اینجا درس میخونه
سلام
رفتی توی قسمت مشاعره اینم زدی،
بزنم بلاکت کنم خوبه؟؟؟Big Grin

خودت خوشت میاد یکی بیاد توی اتاقت صندلیت رو بندازه توی کمد ؟
بعد چندتا از کتاباتو بچسبونه به پنجره؟؟بعد پرینترت رو برعکس کنه یا مثلا کیف پولت رو آویزون کنه؟Smile
=======
نکن از این کارا که میدونی درست هم نیست ، نکن برادر منDodgy

(۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  ازدواج خوب که مطمین باشی طرفت بهت میخوره خیلی خوبه به نظرم ولی متاسفانه در کل هندوانه دربستس ازدواج برای همین ادم میترسه. حتی ازدواجم نه حتی میخوای با یکی اشنا بشی همش میترسی نکنه بهم نخورید و دل کسی رو بشکونی یا برعکس.
فک کن با یکی باشی که بهترین دوست زندگیت باشه بعد هم زمان همسرتم باشه. خیلی رویاییه به نظرم.

هرکی منو دوس داره این پستو لایک کنه ببینم با خودم چند نفریم. ( لایک خانما دو تا حساب میشه :دی)
به نظرم تا ۶ ماه هفته ای یکی دو بار باید آدما با هم برن بیرون.
یا دو هفته یک بار.
"دختری که اینو ازم قبول نکنه یا منو از کارو زندگی بندازه بابت بیرون رفتن یا من اونو از کارو زندگی بندازم" به نظرم این جور موارد سر انجامی ندارن.

وابستگی ناشی از این مورد هم شاید به این خاطر باشه که هر کس خودش رو اون جور که باید نشون نده(مثل حرف قشنگ زدن که یکی وایسته دیگری میشه)، یه این خاطر من حالم بهم میخوره از این عشقولانه های مجازی.

فرض هم کنیم در بدترین حالت طرف دلش بشکنه،(همون اوایل) باز خیلی بهتر از اینه که یه عمر با زجر و تحمل همدیگه زندگی کنن، یه عمر که چه عرض کنم، همون یه سالشم زیاده
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۸۲۴۰
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۴:۳۷ ب.ظ
شما با دختری که قبلا نامزد بوده ازدواج می کنید !؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۹۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close