زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۷۹۱
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۲۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  منو بکشن دیگه حاضر نیستم یه زبان جدید یاد بگیرم.Shy
حالا بیا و این آلمانی رو به خاطر من یاد بگیر Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , The BesT
ارسال: #۴۷۷۹۲
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۵۸ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  منو بکشن دیگه حاضر نیستم یه زبان جدید یاد بگیرم.Shy
حالا بیا و این آلمانی رو به خاطر من یاد بگیر Tongue
منم به خاطر تو میرم زن می گیرم Smile)
ارسال: #۴۷۷۹۳
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۱۰ ب.ظ
یک کروم بوک خریدم خیلی دوستش میدارم. کلا همیشه از تکنولوژی های که تاکیدشون بر سادگی بود خوشم میومد این یا مثلا کیندل...
ارسال: #۴۷۷۹۴
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۱۹ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  یک کروم بوک خریدم خیلی دوستش میدارم. کلا همیشه از تکنولوژی های که تاکیدشون بر سادگی بود خوشم میومد این یا مثلا کیندل...
یا مثلا فندک Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۷۷۹۵
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۴۳ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من می خوام فقط درباره ایران صحبت کنم شما هم بر اساس واقعیت ها اگر حرفی دارید بفرمایید .
شما می گید کمتر از ۶ میلیون خط فقره اصلا باید ببینیم خط فقر چیه و چرا این رقم الان مثلا یکی ماشین خارجی نداشته باشه و فقط یه پژو ۲۰۶ داشته باشه چون ماشین خارجی نمی خره بگیم ایشون تو خط فقر هستن یا مثلا ما اگر یخچال ۵ میلیونی بخریم که با این رقم میشه یه یخچال خوب ایرانی خرید باید بگیم چون این شخص نتونسته یخچال ۵۰ میلیونی بخره زیر خط فقره !؟
می مونه بحث خونه ! همه ی ما میدونیم هیچ کس از خانواده ما ( پدر و مادر ) همون شروع زندگی خونه نداشتن و خرید خونه اصولا بعد از چند سال بلاخره اتفاق می افته از یه طرف می گید که حداقل باید ۷۰۰ یا ۸۰۰ باید کرایه بده خب باید دید این شخص چقدر پول پیش داده یا کجای کشور خونه می خواد بگیره ! مثلا شما می تونید با ۶۰ میلیون پول یه خونه ۵۳ متری تو منطقه ۱۰ تهران خونه رهن کنید خب اگه بگید متراژ خونه کمه یعنی شما ادم پرتوقع هستید یا می تونید یه خونه ۱۲۰ متری رو با نهایت ۴۰ تومن تو شهرستان رهن کنید .

می مونه بحث خورد و خوراک و غیره شما هر جور هم حساب کنی والا مدیریت بشه تو هزینه ها نمی گم هیچی نخوری هزینه نهایت میشه ۲ تومن البته من این ۲ تومن رو خیلی گفتمااااا
خب می مونه بحث کار خب حداقل حقوق که یه پیش زمینه کوچولو داشته باشه ادم تو کارش و تخصصش ۳ تومن می گیره اگر دختره هم ۲ تومن بگیره میشه ۵ تومن حالا بستگی داره بازم بگید این ۵ تومن کمه و زیر خط فقره یا نه

کلا ما ایرانی ها بلدیم موج منفی بدیم به مسائل

خط فقر رو من اعلام نکردم. سرچ کنید تو اخبار می بینید. خیلی جاها هم حقوق وزارت کار پرداخت میشه حالا فوقش  ۲ تومن. کم هستن جاهایی که بیشتر بدن. صحبت هم درباره عموم مردم هست دیگه! پس فرضیات شما اصلا صحیح نیست. ماشین و لوازم خارجی هم مطمئنا تو محاسبه خط فقر لحاظ نشده. همون لوازم داخلی و پراید (۲۰۶ که هیچی) لحاظ شده. منتها برای داشتن اونها هم طبق همون مبلغ اعلام شده باید ماهی ۵-۶ تومن درآمد داشته باشین‌. البته کسی هم توقع سانتافه و زندگی لاکچری انچنانی نداره. جمله "بازم بگید این ۵ تومن کمه" نشون میده که خودتونم قبول دارید یه زندگی معمولی خیلی بیشتر از حقوقهای پرداختی خرج دارهSmile
من نمی دونم منطقه ۱۰ کجا هست ولی من نمی تونم تو محله ای که فرهنگ ساکنینش کلی با من فرق داره زندگی کنم. همه اینا و البته بحث متراژ بر می گرده به اینکه از اول زندگی ادم چطوری بوده. نمی تونین از دختری که از بچگی تو یه خونه ۳۰۰متری زندگی کرده توقع داشته باشین تو یه ذره جا زندگی کنه. یعنی اگه بخواد هم کلی عذاب می کشه. می رسیم به بحث کبوتر با کبوتر باز با باز. تو شهر ما که تو یه محله متوسط برای خونه ۱۰۰ متری ۱۰ تومن پیش و ماهی ۱ تومن میخواد. تهران که دیگه هیچی.
خانمه هم اگه کار کنه خب اونور قضیه رو نفرمودید! بحث اصلی سر این بود که کار خونه چی میشه؟! همش میریزه سر خانمه؟! اقایون که یه غذای ساده هم بلد نیستن درست کنن! وگرنه ما هم دوست داریم یه کار مرتبط با تحصیلاتمون انجام بدیم و حضور تو اجتماع کلا خوبه! ولی عرض کردم نه ۸ساعت کار بیرون و ۴ ساعت کار تو خونه (کار تو خونه هم باید نصف بشه دیگه. خب منم از خیلی از کارای تو خونه بدم میاد. چرا همه رو خانما باید انجام بدن؟!)
تمام. من دیگه حرفی ندارم!
ارسال: #۴۷۷۹۶
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۰۶ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۳ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  همه اینا و البته بحث متراژ بر می گرده به اینکه از اول زندگی ادم چطوری بوده. نمی تونین از دختری که از بچگی تو یه خونه ۳۰۰متری زندگی کرده توقع داشته باشین تو یه ذره جا زندگی کنه. یعنی اگه بخواد هم کلی عذاب می کشه. می رسیم به بحث کبوتر با کبوتر باز با باز.
شما نمیتونید وضع پدر دختر رو با پسر مقایسه کنید. بلکه مقایسه بهتر اینه که وضع پدر دختر رو در زمان ازدواج خودش با وضع پسر مقایسه کنید. تازه اونم خالی از اشکال نیست.

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۷۷۹۷
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۸ ب.ظ، توسط elect.)
.....

ارسال: #۴۷۷۹۸
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۲۹ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۳ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من می خوام فقط درباره ایران صحبت کنم شما هم بر اساس واقعیت ها اگر حرفی دارید بفرمایید .
شما می گید کمتر از ۶ میلیون خط فقره اصلا باید ببینیم خط فقر چیه و چرا این رقم الان مثلا یکی ماشین خارجی نداشته باشه و فقط یه پژو ۲۰۶ داشته باشه چون ماشین خارجی نمی خره بگیم ایشون تو خط فقر هستن یا مثلا ما اگر یخچال ۵ میلیونی بخریم که با این رقم میشه یه یخچال خوب ایرانی خرید باید بگیم چون این شخص نتونسته یخچال ۵۰ میلیونی بخره زیر خط فقره !؟
می مونه بحث خونه ! همه ی ما میدونیم هیچ کس از خانواده ما ( پدر و مادر ) همون شروع زندگی خونه نداشتن و خرید خونه اصولا بعد از چند سال بلاخره اتفاق می افته از یه طرف می گید که حداقل باید ۷۰۰ یا ۸۰۰ باید کرایه بده خب باید دید این شخص چقدر پول پیش داده یا کجای کشور خونه می خواد بگیره ! مثلا شما می تونید با ۶۰ میلیون پول یه خونه ۵۳ متری تو منطقه ۱۰ تهران خونه رهن کنید خب اگه بگید متراژ خونه کمه یعنی شما ادم پرتوقع هستید یا می تونید یه خونه ۱۲۰ متری رو با نهایت ۴۰ تومن تو شهرستان رهن کنید .

می مونه بحث خورد و خوراک و غیره شما هر جور هم حساب کنی والا مدیریت بشه تو هزینه ها نمی گم هیچی نخوری هزینه نهایت میشه ۲ تومن البته من این ۲ تومن رو خیلی گفتمااااا
خب می مونه بحث کار خب حداقل حقوق که یه پیش زمینه کوچولو داشته باشه ادم تو کارش و تخصصش ۳ تومن می گیره اگر دختره هم ۲ تومن بگیره میشه ۵ تومن حالا بستگی داره بازم بگید این ۵ تومن کمه و زیر خط فقره یا نه

کلا ما ایرانی ها بلدیم موج منفی بدیم به مسائل

خط فقر رو من اعلام نکردم. سرچ کنید تو اخبار می بینید. خیلی جاها هم حقوق وزارت کار پرداخت میشه حالا فوقش  ۲ تومن. کم هستن جاهایی که بیشتر بدن. صحبت هم درباره عموم مردم هست دیگه! پس فرضیات شما اصلا صحیح نیست. ماشین و لوازم خارجی هم مطمئنا تو محاسبه خط فقر لحاظ نشده. همون لوازم داخلی و پراید (۲۰۶ که هیچی) لحاظ شده. منتها برای داشتن اونها هم طبق همون مبلغ اعلام شده باید ماهی ۵-۶ تومن درآمد داشته باشین‌. البته کسی هم توقع سانتافه و زندگی لاکچری انچنانی نداره. جمله "بازم بگید این ۵ تومن کمه" نشون میده که خودتونم قبول دارید یه زندگی معمولی خیلی بیشتر از حقوقهای پرداختی خرج دارهSmile
من نمی دونم منطقه ۱۰ کجا هست ولی من نمی تونم تو محله ای که فرهنگ ساکنینش کلی با من فرق داره زندگی کنم. همه اینا و البته بحث متراژ بر می گرده به اینکه از اول زندگی ادم چطوری بوده. نمی تونین از دختری که از بچگی تو یه خونه ۳۰۰متری زندگی کرده توقع داشته باشین تو یه ذره جا زندگی کنه. یعنی اگه بخواد هم کلی عذاب می کشه. می رسیم به بحث کبوتر با کبوتر باز با باز. تو شهر ما که تو یه محله متوسط برای خونه ۱۰۰ متری ۱۰ تومن پیش و ماهی ۱ تومن میخواد. تهران که دیگه هیچی.
خانمه هم اگه کار کنه خب اونور قضیه رو نفرمودید! بحث اصلی سر این بود که کار خونه چی میشه؟! همش میریزه سر خانمه؟! اقایون که یه غذای ساده هم بلد نیستن درست کنن! وگرنه ما هم دوست داریم یه کار مرتبط با تحصیلاتمون انجام بدیم و حضور تو اجتماع کلا خوبه! ولی عرض کردم نه ۸ساعت کار بیرون و ۴ ساعت کار تو خونه (کار تو خونه هم باید نصف بشه دیگه. خب منم از خیلی از کارای تو خونه بدم میاد. چرا همه رو خانما باید انجام بدن؟!)
تمام. من دیگه حرفی ندارم!
شما خودتون سوال مطرح می کنید خودتون هم بهش جواب میدید ! بعد مثل سری پیش می گید من دیگه حرفی ندارم !
من یه سوال تخصصی ازتون دارم من نمی دونم چند سالتونه ولی فرض می کنم اگه ۳۰ سالتون باشه تا الان چیکار کردین چقدر پس انداز دارید !؟ ایا تا حالا کار کردید یا دوست دارید کار کنید !؟ چرا دختری که از خودش هیچی نداره تو یه خونه ۳۰۰ متری باباش زندگی کرده میاد می گه من قبلا تو فلان خونه زندگی کردم الان کوچیکتر از اون نمی تونم شما اگه خودتون نه شخص شما تمام دختران تو این سن اگر مثلا خودشون یه خونه مثلا ۱۰۰ متری دارن اونوقت بگید من چون خونه ۱۰۰ متری دارم نمی تونم تو خونه ۵۰ متری زندگی کنم ! شما فقط منطقه خودتون رو دیدید که ۱۰ میلیون پول پیش ماهی ۱ تومن اگر از معادلات مسکن خبر ندارید هر یه میلیون ۳۰ هزار حساب میشه در واقع معادل کنی تقریبا همون ۴۰ میلیون من میشه که گفتم بعدشم بلاخره باید مشخص بشه اون دختری که نمی خواد بیرون کار کنه و فقط کار خونه داری کنه خوب پسر میره یه دختر دیپلم ۱۸ ساله می گیره هیچ وقت نمیره سمت دخترهای سن بالا !! کار بیرون هم اگر کنید حتما در خیلی از موارد شوهر هم اگر ایشون هم کارمند باشن کمک می کنند ! شما دو سه نفر رو تو دور و برتون دیدید و دیدتون به ازدواج بد شده شاید قبلا شکست عشقی خوردید و سن ازدواجتون رفته بالا !
ارسال: #۴۷۷۹۹
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ، توسط Autumngirl.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۳ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  همه اینا و البته بحث متراژ بر می گرده به اینکه از اول زندگی ادم چطوری بوده. نمی تونین از دختری که از بچگی تو یه خونه ۳۰۰متری زندگی کرده توقع داشته باشین تو یه ذره جا زندگی کنه. یعنی اگه بخواد هم کلی عذاب می کشه. می رسیم به بحث کبوتر با کبوتر باز با باز.
شما نمیتونید وضع پدر دختر رو با پسر مقایسه کنید. بلکه مقایسه بهتر اینه که وضع پدر دختر رو در زمان ازدواج خودش با وضع پسر مقایسه کنید. تازه اونم خالی از اشکال نیست.

دقیق بخونید بعد اعتراض کنید! ما به ۲ سالگی میگیم بچگی شما رو نمی دونم! تو صحبتهام اصلا حرفی از مالکیت نبود چه ۳۰۰متری چه ۵۰ متری. بحث کرایه بود فقط! سوء برداشت فرمودید

(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  شما خودتون سوال مطرح می کنید خودتون هم بهش جواب میدید ! بعد مثل سری پیش می گید من دیگه حرفی ندارم !
من یه سوال تخصصی ازتون دارم من نمی دونم چند سالتونه ولی فرض می کنم اگه ۳۰ سالتون باشه تا الان چیکار کردین چقدر پس انداز دارید !؟ ایا تا حالا کار کردید یا دوست دارید کار کنید !؟ چرا دختری که از خودش هیچی نداره تو یه خونه ۳۰۰ متری باباش زندگی کرده میاد می گه من قبلا تو فلان خونه زندگی کردم الان کوچیکتر از اون نمی تونم شما اگه خودتون نه شخص شما تمام دختران تو این سن اگر مثلا خودشون یه خونه مثلا ۱۰۰ متری دارن اونوقت بگید من چون خونه ۱۰۰ متری دارم نمی تونم تو خونه ۵۰ متری زندگی کنم ! شما فقط منطقه خودتون رو دیدید که ۱۰ میلیون پول پیش ماهی ۱ تومن اگر از معادلات مسکن خبر ندارید هر یه میلیون ۳۰ هزار حساب میشه در واقع معادل کنی تقریبا همون ۴۰ میلیون من میشه که گفتم بعدشم بلاخره باید مشخص بشه اون دختری که نمی خواد بیرون کار کنه و فقط کار خونه داری کنه خوب پسر میره یه دختر دیپلم ۱۸ ساله می گیره هیچ وقت نمیره سمت دخترهای سن بالا !! کار بیرون هم اگر کنید حتما در خیلی از موارد شوهر هم اگر ایشون هم کارمند باشن کمک می کنند ! شما دو سه نفر رو تو دور و برتون دیدید و دیدتون به ازدواج بد شده شاید قبلا شکست عشقی خوردید و سن ازدواجتون رفته بالا !

حرفی ندارم چون نمی خوام کشش بدم. شما اعتقادتتون رو گفتید منم همینطور. باورهای هرکسی برای خودش محترمه نیازی به مجاب کردن دیگران نیست! کار کردم پس انداز هم داشتم. از کجا می دونید هیچی از خودش نداره! بحث اجاره خونه بود نه مالکیت! اونم ۱۰۰ متری بود نه ۳۰۰ متری! منم خوب می دونم معادلش میشه ۴۰ تومن ولی متاسفانه صاحبخونه مغز ... نخورده که خونش رو رهن کامل بده مگر در موارد کم که به پولش احتیاج داره.
همون دخترای ۱۸ ساله بهترن برای ازدواج. من عرض کردم کار خونه نصف نصف باید باشه (کمک میشه فقط در حد یه جارو کشیدن نهایتا)!
شکست عشقی!!!! خندیدم! تا حالا تو زندگیم به شخصیتی برنخوردم که عاشقش باشم. توجه بفرمایید "شخصیت"!!! ممکنه طبق معمول سوء تفاهم بشه که منظور ظاهر فرد هست. حالا از کجا معلوم که شما شکست عشقی نداشتین که اینقدر در مورد بحث مالی جبهه می گیرین! استفاده از واژه های تخریب کننده خوبه خب وقتی جواب قانع کننده ای براش نداریم! اگه طاقت شنیدن واقعیتها رو ندارین برای چی هی پیغام میدین که بیا در موردش صحبت کنیم
هدفم از بیان کردن این موارد مجاب کردن کسی نیست. خواستم آقایون اطلاع داشته باشن چون زحمات خانمها داخل خونه اغلب نادیده گرفته میشه!
ارسال: #۴۷۸۰۰
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۴۸ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۸ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  دقیق بخونید بعد اعتراض کنید! ما به ۲ سالگی میگیم بچگی شما رو نمی دونم! تو صحبتهام اصلا حرفی از مالکیت نبود چه ۳۰۰متری چه ۵۰ متری. بحث کرایه بود فقط! سوء برداشت فرمودید
بازم دلیل نمیشه. ممکنه دختر بچه آخر باشه و کلا زندگی پدر و مادرش رو از قسمت ساده اش دیده باشه.
اما در مورد کرایه هم بازم حرفتون منطقی نیست. کرایه خونه با قیمت خونه تناسب داره.
در نهایت به نظرم شما یه نظر دارید که عملی نیست. من دوستانی دارم در اطرافم که وضع مالی خانواده شون خوبه. اما دوست ندارن از پدرشون پول بگیرن. شاید وقتی میرسن به سن پدرشون حتی از پدرشون هم وضعشون بهتر باشه اما موقع ازدواج وضع خوبی ندارن. حتی شاید یه خونه ۵۰ متری رو هم به زور بتونن اجاره کنن.

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Riemann
ارسال: #۴۷۸۰۱
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۶:۰۰ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۸ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  دقیق بخونید بعد اعتراض کنید! ما به ۲ سالگی میگیم بچگی شما رو نمی دونم! تو صحبتهام اصلا حرفی از مالکیت نبود چه ۳۰۰متری چه ۵۰ متری. بحث کرایه بود فقط! سوء برداشت فرمودید
بازم دلیل نمیشه. ممکنه دختر بچه آخر باشه و کلا زندگی پدر و مادرش رو از قسمت ساده اش دیده باشه.
اما در مورد کرایه هم بازم حرفتون منطقی نیست. کرایه خونه با قیمت خونه تناسب داره.
در نهایت به نظرم شما یه نظر دارید که عملی نیست. من دوستانی دارم در اطرافم که وضع مالی خانواده شون خوبه. اما دوست ندارن از پدرشون پول بگیرن. شاید وقتی میرسن به سن پدرشون حتی از پدرشون هم وضعشون بهتر باشه اما موقع ازدواج وضع خوبی ندارن. حتی شاید یه خونه ۵۰ متری رو هم به زور بتونن اجاره کنن.
۱. همون بچه اول همون سالهای اول (اصلا این قسمت اینقد مهم نبوده گیر دادین)
۲. در این صورت فقط یه راهکار هست که چادر بزنه خبBig Grin دیگه اگه خونه ۵۰ متری هم نمیشه کرایه کرد که بیخیال ازدواج دیگه
ارسال: #۴۷۸۰۲
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۶:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  ۱. همون بچه اول همون سالهای اول (اصلا این قسمت اینقد مهم نبوده گیر دادین)
۲. در این صورت فقط یه راهکار هست که چادر بزنه خبBig Grin دیگه اگه خونه ۵۰ متری هم نمیشه کرایه کرد که بیخیال ازدواج دیگه
دقیق بخونید بعد اعتراض کنید! ظاهرا معنی «به زور» برای ما و شما فرق داره. Tongue
به طور خلاصه راه حل شما منجر به این میشه که یه قسمت بزرگی از پسرها ازدواج نکنن. براوو! ادامه بدید.

ارسال: #۴۷۸۰۳
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۶:۲۳ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  ۱. همون بچه اول همون سالهای اول (اصلا این قسمت اینقد مهم نبوده گیر دادین)
دقیق بخونید بعد اعتراض کنید! ظاهرا معنی «به زور» برای ما و شما فرق داره. Tongue
به طور خلاصه راه حل شما منجر به این میشه که یه قسمت بزرگی از پسرها ازدواج نکنن. براوو! ادامه بدید.

به زور؟!!!!
یعنی توقع دارین خانمه بیاد تو چادر زندگی کنه؟! وقتی نمی تونید یه خونه کوچک اجاره کنید!
ارسال: #۴۷۸۰۴
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۶:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۸ ب.ظ، توسط crevice.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  باباش هرماه ۲۰۰۰یورو واسش میفرسته. خودش هم روزهای بیکاری میره توی یک فروشگاه بسته بندی پوشاک و ... کار میکنه.
من اگه ماهی ۲۰۰۰ یورو توی ایران داشتم هیچ وقت به خارج زندگی کردن فکر نمیکردم. دیگه چه برسه بخام برم کارای لو لول مثل بسته بندی هم بکنم.

(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  خط فقر نزدیک ۶تومن اعلام شده تازه تو تیر ماه اونوقت ما توقعمون بالاس!
نمیخام مثل بقیه پسرها به جمله تون حمله کنم؛ ولی ۶ تومن درآمد داشتن هم منطقی نیست. حالا شما بگین خط فقر اصلا ۱۰ میلیون.

(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  استقلال
من به شخصه "استقلال" رو فکر میکنم باید محتاط بود در موردش. بنظر من، متاسفانه یا خوشبختانه دخترهایی که بیش از حد استقلال داشته باشن خیلی بدرد زندگی نمیخورن (حداقل توی فرهنگ کشور ما). جدا بودن حساب بعد از ازدواج رو هم من نمیفهممش. بهرحال هیچ کس با ازدواج نمیتونه به طور کامل به سمت هدفای زمان مجرددی ش بره. هر کی باید بخاطر زندگی مشترکش کمی تا قسمتی کوتاه بیاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , khayyam , big cloud , Avril89 , SepidehP
ارسال: #۴۷۸۰۵
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۶:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۳ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  به زور؟!!!!
یعنی توقع دارین خانمه بیاد تو چادر زندگی کنه؟! وقتی نمی تونید یه خونه کوچک اجاره کنید!
جمله امروز: حتی شاید یه خونه ۵۰ متری رو هم به زور بتونن اجاره کنن.
معنی: فرد مورد نظر با زحمت می تواند یک خانه اجاره کند. دقت کنید که در این جمله فرد توانایی اجاره خانه را دارد هرچند ممکن است در این راه متحمل سختی شود.

تا درس فردا خدانگهدار Big GrinTongue

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۰۷۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۶,۶۴۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۱۳۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۰۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۸۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۰۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close