زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۴۳۱
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۴۱ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۳۵ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۵ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  چه چیزیش جالبه؟
بدون اینکه نیاز باشه برنامه رو run کنیم رو مرورگر تغییراتو نشون میده. خیلی چیزاش شبیه mvc 5 هست و خیلی چیزاشم عوض شده که یادگیریش آسونه
به نظر من ماکروسافت با بازی کردن با این اسما و عددا وقت ادم رو هدر میده یه چیزایی میری یاد میگیری بعد تو ورژن بعدی باید بندازی دور یا خیلی تغییر کرده با php خیلی راحت میشه کار کرد و این همه وقت رو ذخیره کرد برای یاد گیری jq که تا وقتی مرورگر هست به درد میخوره

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۷۴۳۲
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۰۴ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
قبلا با ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومن کمک کردن به خیریه یا خانواده نیازمند، دل طرف آروم میگرفت که حداقل تونسته یه گوشه از زندگی همنوعاش را بگیره و مشکلاتشون را کم رنگ تر کنه. اما الان حتی با ۵۰۰ تومن کمک کردن هم نمیشه مشکلی را حل کرد! به کجا چنین شتابان .....Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۷۴۳۳
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۷ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
استاد زیادی داره درس میده؟؟ یه چیزی بگید سر درد دلش باز بشه. بقیه اش دیگه با استاد. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۷۴۳۴
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۴ ق.ظ
دنبال یه معنی برای monitor بودم که به جمله بخوره تو سایت ابادیس نظرات کاربران یکی نوشته صفحه نمایش کامپیوتر! ۸ تا هم لایک! Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۷۴۳۵
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۲۵ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۷ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  زمانی که یورو از ۴ و خورده ای شد ۶ تومن کلی خوشحال بودم که پولام رو چنج کردم. چرا دروغ، وقتی شد ۷ تومن خوشحال تر شدم.
زمانی که شد ۱۰ تومن نمیدونستم خوشحالم یا ناراحتم یا حس خاصی ندارم. شد ۱۲ تومن حس کردم اصلا شوخی قشنگی نیست. شد ۱۴، ناراحت و غمگین شدم وقتی استرس رو توی صدا و صورت دوست و فامیل و خونواده میدیدم. الان که شده ۲۰ تومن،

ما برا رهن خونه پول کم داشتیم
دایی جانم ۱۰۰۰ یورو فرستاد وقتی یورو ۱۴۶۰۰ بود
الان خونه رهن بره خدا میدونه چقدر میشه براش پس بفرستیم
دنیای کثیفی شده

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
ارسال: #۴۷۴۳۶
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  #دلار ۱۷ هزار تومان !
#دلار ۱۸ هزار تومان !
ارسال: #۴۷۴۳۷
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۳۷ ب.ظ
یورو چیه؟
ارسال: #۴۷۴۳۸
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۹ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
دوستان به نظرتون پول در حد ده میلیون رو چیکار کنیم بهتره؟ (بانک-خرید طلا- دلار...)

ارسال: #۴۷۴۳۹
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۳۱ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۹ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون پول در حد ده میلیون رو چیکار کنیم بهتره؟ (بانک-خرید طلا- دلار...)
ساعت مچیBig GrinTongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , kilookiloo
ارسال: #۴۷۴۴۰
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۵۲ ب.ظ، توسط Amir V.)
دق که ندانی که چیست گرفتم دق که ندانی تو خانم زیبا
حال تمامَم از آن تو بادا گرچه ندارم خانه در این‌جا خانه در آن‌جا
سَر که ندارم که طشت بیاری که سر دَهَمَت سر
با توام ایرانه خانم زیبا...

There is no there there.
ارسال: #۴۷۴۴۱
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ، توسط diligent.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۹ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون پول در حد ده میلیون رو چیکار کنیم بهتره؟ (بانک-خرید طلا- دلار...)
طلا
(۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۰ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  چندتا کتاب با این موضوع خوندم ، همشون ته بهترین راه حلشون این بود که خب دیدی کمالگرایی بده پس کمال گرا نباش [تصویر:  biggrin.gif] یا اصلا راه حلی ارائه نمیدادن ، ولی این کتاب اگه درست یادم باشه از فصل پنج به بعد کاملا کتاب کاره و تو تکالیفش رو انجام میدس و در طول زمان رعایت میکنی و ....
آها. کتابشو از نت پیدا کردم. مرسی

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , kilookiloo
ارسال: #۴۷۴۴۲
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۲۸ ب.ظ
چقدر نیروهای کافه بازار کوچولو هستن Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۴۷۴۴۳
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۰۴ ب.ظ
احتمالا امروز توی یکی از اهدافم شکست خوردم Dodgy معمولا این اتفاق نمیفته ولی احتمالا امروز این اتفاق افتاد ... کاش همین انرژی ای رو که امروز برای جبرانش دارم تا ی ماه دیگه هم داشته باشم
ارسال: #۴۷۴۴۴
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۳۳ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۸ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  چقدر نیروهای کافه بازار کوچولو هستن [تصویر:  smile.gif]
عخی
هیچی، بزار در کوزه آبشو بخور
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۴۷۴۴۵
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۴۱ ب.ظ
بریم سمت اندروید بهتره یا روی لاراول مسلط شیم؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۲۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۸۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close