زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۴۰۱
۰۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۱ ق.ظ، توسط negarin_.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  شده افسردگی و بی انگیزگی بیاد سراغتون؟ حس رخوت، سستی و .. . نمیدونم چمه چند وقته، همش دارم وقتمو تلف میکنم و میدونم کارم اشتباهه، درست مثل معتادی که میدونه داره خودشو به کشتن میده ولی انگیزه و اراده ای برا ترک نداره. از بیرون، معمولی و خوشحال ب نظر میام ولی از درون داغونم. یه وقتا که باید همه تمرکزمُ بذارم روی کاری ک دارم انجام میدم، هیچ انگیزه و تمرکزی برای انجام دادنش ندادم. شما چطوری به خودتون انگیزه میدین؟چطوری دوباره شروع میکنین و فکرای منفی و شکست های قبلی رو از ذهنتون فاکتور میگیرین؟
من کاملا درک میکنم چی میگید. اما همش با خودم میگم که اگر هدف جدیدی نداشته باشم و این وضعیتم طول بکشه خیلی سخت میگذره، موفقیت های گذشته امو بخاطر میارم و اینکه برای اونا چه روندی رو طی کردم و الان هم خودم رو ملزم میکنم که ادامه بدم و این روند گفتگو با خودم رو باید هر چند ساعتی باید با خودم تکرار کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۷۴۰۲
۰۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۰۳ ق.ظ
منم فک کنم درک میکنم. من شخصا وقتی خیلی روی هدفم متمرکز میشم استرس باعث میشه بازدهیم کم بشه بنابراین تلاش میکنم سخت نگیرم و (یکمی) هرچه پیش آید خوش آید پیش برم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , big cloud , Avril89
ارسال: #۴۷۴۰۳
۰۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۱۶ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خود طی مسیر هم لذت بخشه.
کاری که انجام میدم، بیشتر اجباره و چون باید حواسم به تایم هم باشه استرس گرفتم. هر وقتم استرسی میشم نت گردی بیخودی میکنم و کاملا وقتمو تلفم میکنم. بعد عذاب وجدان میگیرم و تمام شکست های قبلی و فکرای منفی و رفتارهای احساسی (مثلا لفت دادن از همه گروه ها :|) میاد تو ذهنم که عملی شون کنم.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۴۷۴۰۴
۰۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۸ ق.ظ، توسط Soldier's life.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
سلام خیلی وقت بود به این تاپیک سر نزده بودم
(۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  شده افسردگی و بی انگیزگی بیاد سراغتون؟ حس رخوت، سستی و .. . نمیدونم چمه چند وقته، همش دارم وقتمو تلف میکنم و میدونم کارم اشتباهه، درست مثل معتادی که میدونه داره خودشو به کشتن میده ولی انگیزه و اراده ای برا ترک نداره. از بیرون، معمولی و خوشحال ب نظر میام ولی از درون داغونم. یه وقتا که باید همه تمرکزمُ بذارم روی کاری ک دارم انجام میدم، هیچ انگیزه و تمرکزی برای انجام دادنش ندادم. شما چطوری به خودتون انگیزه میدین؟چطوری دوباره شروع میکنین و فکرای منفی و شکست های قبلی رو از ذهنتون فاکتور میگیرین؟
بله متاسفانه خیلی این حالت پیش امده
خصوصا وب گردی بیخودی که فقط تلف کردن وقت هست و دیگر هیچ
اخرش هم که عذاب وجدان بابت تلف شدن وقت و قول دادن به خودت که دیگه این روند را ادامه نمیدهی
ولی دوباره روز از نو و روزی از نو ...
ای بابا ...

با اینکه همیشه توصیه میشه که خیلی درگیر گذشته نباشید ولی ادم بعضی وقت ها بدجور حسرت گذشته را میخوره فقط میخواد اون لحظه سرش را به دیوار بکوبه
فکر کردن به کار هایی که قبلا باید انجام میداده ولی به دلایل مختلف انجام نداده ادم رو دیوونه میکنه مخصوصا وقتی دچار بیخوابی بشی خیلی این فکرها به سراغت میاد وبدتر میشه ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: ftmbghrn , diligent
ارسال: #۴۷۴۰۵
۰۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۳۲ ق.ظ
در پیچ و خم زندگی همیشه اتفاقات زیادی برای ادم اتفاق می افته بستگی به دیدگاه ما داره که به این اتفاقات با چه دیدی نگاه کنیم به عنوان مثال تو یه برهه از زمان نداشتن کار برامون میشه بزرگترین دغدغه در حالی اگه بادقت نگاه کنیم نبودنش هم روند زندگی رو مختل نمی کنه ، یا مثلا بدون شک همه ماها یا اکثرا که مجرد هستیم به ازدواج فکر می کنیم و اینکه بلاخره چی میشه و از این فکرا ...
ولی واقعا خود من به نتیجه رسیدم هیچ چیزی رو نباید سخت گرفت بلاخره اگر مسیر درست رو بریم یه اتفاقی می افته .
پیشنهاد اکید می کنم بهتون نمی گم برنامه ریزی کنید چون خودم یخورده به این کلمه حساس هستم ولی تو یه روز چندین کار انجام بدین مثلا یه تخصص رو بگیرید که تا حالا خیلی باهاش کار نکردید مثلا لینوکس البته زیاد روی یه مطلب و تخصص تو یه روز وقت نذارید ورزش کنید ، زبان بخونید یه کار غیر کامپیوتری انجام بدید و....
فقط انجام بدید چند کار رو تو یه روز مطمئن باشید نتیجش رو می بینید
ارسال: #۴۷۴۰۶
۰۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۱۸ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  شده افسردگی و بی انگیزگی بیاد سراغتون؟
نه متأسفانه، شرمنده‌م [تصویر:  461211_lo8n_ee.png]
ارسال: #۴۷۴۰۷
۰۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۲۴ ق.ظ
ساعت مانشت باید یه ساعت بیاد عقب.
ارسال: #۴۷۴۰۸
۰۳ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۵۰ ب.ظ
دو تا مهارت جدید اطرافیان کشف کردن در من:
۱- مهارت تعریف کردن. احتمالا بازاریابی میشه.
۲- مهارت اغراق در اهمیت کاری که انجام میدم. یه جورایی شبیه مهارت اوله.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۷۴۰۹
۰۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ، توسط diligent.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۲ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  در پیچ و خم زندگی همیشه اتفاقات زیادی برای ادم اتفاق می افته ..........
مچکرم.
از همه اونایی که وقت گذاشتین برا کامنتم و جواب دادین ممنونم
(۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۲ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  چقدر خوب.
توی مدتی که توی مانشت بودم مشخص بود که خیلی پویا و پر انرژی هستید.
ان شاالله در آینده هم همینطوری بمونید.
اخه ایشون قراره دانشمند بشن. دیگه وقت واسه این فکرا ندارن Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۷۴۱۰
۰۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۶ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  رفتارهای احساسی (مثلا لفت دادن از همه گروه ها :|) میاد تو ذهنم که عملی شون کنم.

اینکه خوبه
من به مرحله ای رسیدم که میزنم کل مخاطبان گوشی را پاک میکنم Big Grin
بعد منتظر میمونم ببینم کی دلش واسم تنگ میشه سراغمو بگیره. هرکسی سراغمو گرفت مجدد شمارشو ذخیره میکنم
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , diligent , Avril89 , ele
ارسال: #۴۷۴۱۱
۰۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۵۵ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۲۲ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  
(05 فروردین ۱۳۹۷ ۰۳:۳۳ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  از "این برهه‌ی حساس کنونی" داریم وارد یه برهه‌ی حساس کنونی دیگه می‌شیم.

just retweet ...

نگم براتون که چی کار کردم CoolBig Grin در راستای شرکت نکردن در سلسله مباحث Cool
اصلا فکر نمیکردم جسارت همچین حرکتی رو داشته باشم، و چقدر هم خوب از پسش براومدم، اصلا چقدر خوب بودم خودم نمیدونستم AngelBig Grin
+ همین الان اولین بارون پاییزی هم شروع شد پنجره رو باز کردیم بوی نم پیچیده توی اتاق Smile

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۷۴۱۲
۰۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۶:۲۹ ب.ظ
#دلار ۱۷ هزار تومان !
ارسال: #۴۷۴۱۳
۰۳ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  (لیترالی کتاب کاره و مثل بقیه کتاب ها حرف الکی نزده
ممنونم. منظورتونُ از این قسمت نفهمیدم--> "(لیترالی کتاب کاره و مثل بقیه کتاب ها حرف الکی نزده)"

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
ارسال: #۴۷۴۱۴
۰۳ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  اینکه خوبه
من به مرحله ای رسیدم که میزنم کل مخاطبان گوشی را پاک میکنم Big Grin
بعد منتظر میمونم ببینم کی دلش واسم تنگ میشه سراغمو بگیره. هرکسی سراغمو گرفت مجدد شمارشو ذخیره میکنم
Big Grin
الان چندتا مخاطب دارین؟ Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۷۴۱۵
۰۳ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۱ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  الان چندتا مخاطب دارین؟ [تصویر:  biggrin.gif]

هیییییی... دست رو دلم نذارید که خون گریه میکنم واسش UndecidedUndecidedUndecidedBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , MarkLand , Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۷۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close