زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۴۱۶
۰۳ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۱ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  الان چندتا مخاطب دارین؟ [تصویر:  biggrin.gif]

هیییییی... دست رو دلم نذارید که خون گریه میکنم واسش UndecidedUndecidedUndecidedBig GrinBig Grin
اگه یه دوست خوب و همراه هم دارید همون یه دونه هم کافیه..
من اینجوریم یه دوست خوب دارم که هر وقت به داشته های زندگیم فکر میکنم اونم یکی شونه که خیلی خوشحالم از بابتش
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۷۴۱۷
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  اگه یه دوست خوب و همراه هم دارید همون یه دونه هم کافیه..
من اینجوریم یه دوست خوب دارم که هر وقت به داشته های زندگیم فکر میکنم اونم یکی شونه که خیلی خوشحالم از بابتش

یه دوست خوب و پایه دارم از وقتی رفته فرصت مطالعاتی خیلی ارتباطمون کم شده. اخرین بار که تصویری باهم صحبت کردیم حدودا ۲هفته پیش بود. بعد هم تو تلگرام صحبتهامون اینجور شده:
سلام خوبی؟
ممنون.تو خوبی؟
اره خوبم. تو چطوری؟
منم خوبم
بعد همین چرخه میره تو حلقه لوپ چندروز یکبار تکرار میشه
UndecidedUndecidedBig GrinBig Grin
اصن این بلاد کفر آدمها را از هم جدا میکنه. رفته خارجکی دیده منو فراموش کردهUndecidedUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۷۴۱۸
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۱۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۰ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یه دوست خوب و پایه دارم از وقتی رفته فرصت مطالعاتی خیلی ارتباطمون کم شده. اخرین بار که تصویری باهم صحبت کردیم حدودا ۲هفته پیش بود. بعد هم تو تلگرام صحبتهامون اینجور شده:
سلام خوبی؟
ممنون.تو خوبی؟
اره خوبم. تو چطوری؟
منم خوبم
بعد همین چرخه میره تو حلقه لوپ چندروز یکبار تکرار میشه
UndecidedUndecidedBig GrinBig Grin
اصن این بلاد کفر آدمها را از هم جدا میکنه. رفته خارجکی دیده منو فراموش کردهUndecidedUndecided
یه دوست داشتم رفت فرصت دیگه بر نگشت. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , diligent
ارسال: #۴۷۴۱۹
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۲۵ ق.ظ
سلام . اپ یادگیری زبان واسه مدرک آیلتس کسی سراغ داره که خوب باشه؟ ترجمه فارسی داشته باشه.

+فک نمیکردم .net core انقد راحت و جالب باشه
ارسال: #۴۷۴۲۰
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۴۳ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۵ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  سلام . اپ یادگیری زبان واسه مدرک آیلتس کسی سراغ داره که خوب باشه؟ ترجمه فارسی داشته باشه.
!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۷۴۲۱
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۴۸ ق.ظ
قلبم داره از شدت غصه اتیش میگیره
کاش میتونستم همه دردم اینجا بنویسم خیلی بده یه چیزی رو نتونی به هیشکی بگی

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , diligent , Paraande , Avril89
ارسال: #۴۷۴۲۲
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۷ ق.ظ
دلم یه آبگوشت چرب و مشتی میخاد. ولی حس درست کردنش نیست :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande
ارسال: #۴۷۴۲۳
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۱۰ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۵ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  سلام . اپ یادگیری زبان واسه مدرک آیلتس کسی سراغ داره که خوب باشه؟ ترجمه فارسی داشته باشه.
!!!

؟؟؟
ارسال: #۴۷۴۲۴
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۱۰ ق.ظ
ینی خوشم میاد تا ریال آخر قبض موبایلُ پرداخت میکنیم باز سری بعد اس میاد فلان تومن بِدِهی!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۴۷۴۲۵
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۰ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۵ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  سلام . اپ یادگیری زبان واسه مدرک آیلتس کسی سراغ داره که خوب باشه؟ ترجمه فارسی داشته باشه.
!!!
؟؟؟
اصلا خود ترجمه کردن به فارسی با یاد گرفتن زبان تناقض داره.

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۷۴۲۶
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۱۷ ق.ظ
زمانی که یورو از ۴ و خورده ای شد ۶ تومن کلی خوشحال بودم که پولام رو چنج کردم. چرا دروغ، وقتی شد ۷ تومن خوشحال تر شدم.
زمانی که شد ۱۰ تومن نمیدونستم خوشحالم یا ناراحتم یا حس خاصی ندارم. شد ۱۲ تومن حس کردم اصلا شوخی قشنگی نیست. شد ۱۴، ناراحت و غمگین شدم وقتی استرس رو توی صدا و صورت دوست و فامیل و خونواده میدیدم. الان که شده ۲۰ تومن، میگم حاضرم هر چی دارم رو بدم؛ ولی قیمتها برگرده به قیمتای قبل؛ حداقل یه بچه گریه نکنه بخاطر گرسنگی، بچه و بزرگ بخاطر نبود دارو و درمان جونشونو از دست ندن...

دیروز داشتم به یکی از مدرسه های توی محله ی فقیر نشینی که پارسال آبجی م معلمشون بود فکر میکردم. دانش آموزای اون مدرسه به قدری فقیر بودن پارسال که آبجی م با کمک فامیل و دوست و غریب آشنا ۴۰ جفت کفش خرید واسه اون دانش آموزهایی که واقعا کفششون....
دیروز همش توی ذهنم میگذشت اونا پارسال با یوروی ۴۰۰۰ تومنی و قیمتای معمول صفر بودن (فقیرِ فقیر).. یه کفش نداشتن؛ الان ینی چی شدن؟ امروز از آبجی م پرسیدم؛ جواب حیرت انگیزی شنیدم. گفت امسال وقتی مدیر مدرسه میبینه اکثر دانش آموزای مدرسه نیومدن به شکلی که مجبور شده مدرسه رو تعطیل کنه شروع میکنه به زنگ زدن به اونایی که میشناخته؛ اما همه میگن پول نداریم برای بچه مون لباس و کیف و کفش و ... مدرسه بخریم.
واقعا امیدوارم یکی پیدا شه و کمی شرافت توی این بازار بی شرفی خرج کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Paraande , khayyam , negarin_ , Avril89 , big cloud , Iranian Wizard , دختر مهربان , Saman , NP-Cσмρℓєтє , RASPINA , mohaddeseh70
ارسال: #۴۷۴۲۷
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۳۱ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اصلا خود ترجمه کردن به فارسی با یاد گرفتن زبان تناقض داره.
چقد کلی فتوا میدین ، اگه اینجوری باشه تمام کتاب ها و اپ های یادگیری هر زبانی که ترجمه دارن متناقضن
ارسال: #۴۷۴۲۸
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۳۵ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۵ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  +فک نمیکردم .net core انقد راحت و جالب باشه
چه چیزیش جالبه؟

think positive
ارسال: #۴۷۴۲۹
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۳۵ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اصلا خود ترجمه کردن به فارسی با یاد گرفتن زبان تناقض داره.
چقد کلی فتوا میدین ، اگه اینجوری باشه تمام کتاب ها و اپ های یادگیری هر زبانی که ترجمه دارن متناقضن
باشه. من فتوا (البته به قول شما) نمیدم. شما فارسی یاد بگیرید.

ارسال: #۴۷۴۳۰
۰۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۳۵ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۵ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  چه چیزیش جالبه؟
بدون اینکه نیاز باشه برنامه رو run کنیم رو مرورگر تغییراتو نشون میده. خیلی چیزاش شبیه mvc 5 هست و خیلی چیزاشم عوض شده که یادگیریش آسونه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close