زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۸۲۶
۱۲ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط RASPINA.)
اومدم منم یه جمله نوشتم بعد برگشتم پست های بقیه راخوندم پاکش کردم
چیه همه اش نق بزنیم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۵۸۲۷
۱۲ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶ ق.ظ، توسط big cloud.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
دوستان کسی تا حالا از این مدل ماوس داشته؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من هنوز موفق به انتخاب یک ماوس خوب نشدم
ارسال: #۴۵۸۲۸
۱۲ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۰۹ ق.ظ
اگه با علمِ الانتون(دقیقا شخصی که الان هستید و هرچیزی که بلدید منظورمه) برگردین به صد سال یا دویست سال قبل، چه چیزی برای ارائه به جامعه بَشری دارید؟؟؟چقدر میتونید مفید باشید برای جامعه بَشری؟؟

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۵۸۲۹
۱۲ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۵ ق.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اگه با علمِ الانتون(دقیقا شخصی که الان هستید و هرچیزی که بلدید منظورمه) برگردین به صد سال یا دویست سال قبل، چه چیزی برای ارائه به جامعه بَشری دارید؟؟؟چقدر میتونید مفید باشید برای جامعه بَشری؟؟
به نظرم اگر بتونیم فقط اگاهی های عمومیمون رو بشون ارایه بدیم کمک خیلی بزرگ بشون کردیم ..مثل مسایل بهداشتی درمانی ، اقتصادی مالی ،
و مدیریتی ..... ولی اگر منظورت در زمینه کار تخصصی خودمون هم هست ...اگر بتونیم سیستم اداری و مالی منسجم براشون درست کنیم بازم کمک خیلی بزرگ بشون کردیم
ارسال: #۴۵۸۳۰
۱۲ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۸ ق.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۳ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  من هنوز موفق به انتخاب یک ماوس خوب نشدم
A4tech خوبه یه نوع ماوسش رو دوستم داشت یه خورده کج بود و حالت ارگونومیک پیدا کرده بود چیز خوبی بود

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۸۳۱
۱۲ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۳ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  دوستان کسی تا حالا از این مدل ماوس داشته؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من هنوز موفق به انتخاب یک ماوس خوب نشدم
من ی ماوس فراسو گرفتم ، حدود پنج ساله دارم ازش استفاده میکنم آخ نگفته , ی کیبورد فراسو هم داشتم تا وقتی بازش کردم تا تمیزش کنم مثل ساعت کار میکرد Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۸۳۲
۱۲ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۴۸ ب.ظ
اینجا یه روز درمیون دو سه ساعت برقا میره. بقیه جاها هم میره؟

ارسال: #۴۵۸۳۳
۱۲ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۵۵ ب.ظ
ما هم که تهران ساکن ایم این هفته سه روز متوالی ،یک دو ساعت برق نداشتیم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۵۸۳۴
۱۲ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۴۲ ب.ظ
همینجور سوئد بازی کنه به فینال هم میرسه!
دروازه بان سویس چقدر خوب بود!

think positive
ارسال: #۴۵۸۳۵
۱۳ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۵۷ ق.ظ
سلام
توی اخبار گفت واحد پول ایران تصویب شد که تومان شود. چه فرقی داره برای اقتصاد؟ اینکه بگیم ۱۰۰۰۰ ریال یا الان فقط بگیم ۱۰۰۰تومان ؛؛تفاوتش در کجاست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۵۸۳۶
۱۳ تیر ۱۳۹۷, ۰۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۱ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام
توی اخبار گفت واحد پول ایران تصویب شد که تومان شود. چه فرقی داره برای اقتصاد؟ اینکه بگیم ۱۰۰۰۰ ریال یا الان فقط بگیم ۱۰۰۰تومان ؛؛تفاوتش در کجاست؟
اینکه ساز و کار این قضیه چطوری هست و اصن چی هست رو گوگول کنید و تفاوتش رو میتونید همونجا ببینید(توصیه میکنم از وب سایت های آدمای اقتصاد دان و کسایی که تحلیلگر اقتصادی هستن بخونید و نه خبرگزاری هایی مثل فارس نیوز و YJC و کیهان) و اگر به نتیجه ی درستی رسیدید بیاید برای ماهم بگیدSmileSmile...
ولی به دلایل خیلی زیادی(که بیشتر مباحث اقتصادی و مباحث مدیریت مالی هست و خیلی چیزای دیگه....) اجرایی نمیشه این قضیه...توی این یه سال که از مدت زمان تصویبش میگذره توسط دولت هنوز که اتفاق خاصی نیفتاده..از الان به بعد هم اتفاق خاصی نمی افته...
زمان تصویبش این قضیه سر و صدای زیادی کرده بود و تیتر یک همه روزنامه ها و خبرگزاری ها شده بود که (( حذف یک صفر از پول ملی )) ...چقدر باعث سردرگمی ملت شده بود همین تیتر مسخره..مردم میرفتن دم عابر بانک نمیدونستن به ریال بزنن، یا تومنSmileSmile
شما توی این اقتصاد بیمار یدونه صفر که جای خود دارد...سه تا صفر هم کم کنی بازم اتفاقی نمی افته...
فساد سیستماتیکی که توی اقتصاد ما هست، دواش حذف یکی دوتا صفر نیستBig GrinBig GrinBig Grin

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۵۸۳۷
۱۳ تیر ۱۳۹۷, ۰۲:۱۸ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام
اینکه ساز و کار این قضیه چطوری هست و اصن چی هست رو گوگول کنید و تفاوتش رو میتونید همونجا ببینید(توصیه میکنم از وب سایت های آدمای اقتصاد دان و کسایی که تحلیلگر اقتصادی هستن بخونید و نه خبرگزاری هایی مصل فارس نیوز و YJC و کیهان) و اگر به نتیجه ی درستی رسیدید بیاید برای ماهم بگیدSmileSmile...
ولی به دلایل خیلی زیادی(که بیشتر مباحث اقتصادی و مباحث مدیریت مالی هست و خیلی چیزای دیگه....) اجرایی نمیشه این قضیه...توی این یه سال که از مدت زمان تصویبش میگذره توسط دولت هنوز که اتفاق خاصی نیفتاده..از الان به بعد هم اتفاق خاصی نمی افته...
زمان تصویبش این قضیه سر و صدای زیادی کرده بود و تیتر یک همه روزنامه ها و خبرگزاری ها شده بود که (( حذف یک صفر از پول ملی )) ...چقدر باعث سردرگمی ملت شده بود همین تیتر مسخره..مردم میرفتن دم عابر بانک نمیدونستن به ریال بزنن، یا تومنSmileSmile
شما توی این اقتصاد بیمار یدونه صفر که جای خود دارد...سه تا صفر هم کم کنی بازم اتفاقی نمی افته...
فساد سیستماتیکی که توی اقتصاد ما هست، دواش حذف یکی دوتا صفر نیستBig GrinBig GrinBig Grin
(۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۲ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  فک کنم یکی از تحلیگران برترِ سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و تاریخی کشور، توی مانشت هست و ما خبر نداریممممم....هزار الله اکبر ازین همه درایت و تدبیر این فرد، در تحلیل مسائلِ نا به سامان و بغرنج این مرز و بوم...هزار الله اکبر..
:|

سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌
ارسال: #۴۵۸۳۸
۱۳ تیر ۱۳۹۷, ۰۵:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۴ ب.ظ، توسط crevice.)
(۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۵ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  زیاد موس استفاده میکنم و واقعا راحتیش و کلیک خورش برام مهمهShy
یه ماوس سراغ دارم مال یه خانم دکتره که فقط صبح به صبح باهاش Solitaire بازی میکرده؛ کلیک خورش باقلواس

بابا این خارجیا هم دیگه ...نِ قضیه رو در آوردن. هر چی میخام بنویسم توی پیپر ده تا ادم میشینن هی میگن it's biased. داداچ من؛ از ابتدای ظهور آقام آدم و بانوم هوا(حوا) هیچی fair نبوده. حالا به ما رسید همه چی پا داد.
ولی من راه حل کار باهاشونو کم کم دارم یاد میگیرم. هر چی گفتن رو از گوش در وارد و از گوش دروازه خارج کرده و کار خود را مثل امروز انجام داه و هفته ی بعد بر سر جلسه برده. حالا داداچام این چیزیه که انجام شده؛ کامان بیاین ایراد بگیرین. نه ایراد بگیرین دگ. نه نه اصلا اینجوری نمیشه. ینی هر کی ایراد نگیره خره Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA , Skyrim
ارسال: #۴۵۸۳۹
۱۳ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۱۲ ب.ظ
با این طرح های جدید اینترنت یه جوری شده که دیگه فقط ۱۰۸۰.
۷۲۰ هم قبول نیست. فقط ۱۰۸۰! Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , Milad_Hosseini , Riemann
ارسال: #۴۵۸۴۰
۱۳ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۲۵ ب.ظ
چقدر word family لانگمن خوبه!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۰۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۰۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close