زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۱۶۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۵۹ ب.ظ، توسط elect.)
........

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۵۱۶۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۳۷ ب.ظ
ساعت ۱۱:۳۶ دقیقه
این جغد همچنان بیدار است Big GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۴۵۱۶۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۴۵ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  ساعت ۱۱:۳۶ دقیقه
این جغد همچنان بیدار است Big GrinBig GrinBig Grin

ی دستمالی چیزی رو با گلاب نمناک کنید بزارید جایی که بوش رو حس کنید ، گوشی هم بزاری اون طرف خونه ، بعدش دراز بکشید بخوابید
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۴۵۱۶۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۴۸ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  ی دستمالی چیزی رو با گلاب نمناک کنید بزارید جایی که بوش رو حس کنید ، گوشی هم بزاری اون طرف خونه ، بعدش دراز بکشید بخوابید ?
همین کار رو میکنم الان .. امیدوارم بوی گلاب موثر باشه و خوابم ببره. این رو امتحان نکردم تا حالا
خیلی ممنون از راهنماییتون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۴۵۱۷۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۴۲ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۴۸ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  ی دستمالی چیزی رو با گلاب نمناک کنید بزارید جایی که بوش رو حس کنید ، گوشی هم بزاری اون طرف خونه ، بعدش دراز بکشید بخوابید ?
همین کار رو میکنم الان .. امیدوارم بوی گلاب موثر باشه و خوابم ببره. این رو امتحان نکردم تا حالا
خیلی ممنون از راهنماییتون.
کمی به لیمو، کمی کمتر گل گاو زبون، یکی دوتا عناب؛ دو پر زعفرون؛ گل ختمی و یکی دو تا گل سرخ رو دم کن بخور، گویند آرامش بخش است ولی من برای خوشمزگیش میخورم و راضیم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , diligent , RangiRangi
ارسال: #۴۵۱۷۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۳۹ ق.ظ
با تلاش های فراوان همچنان با معضل تایپ دو انگشتی دست و پنجه نرم میکنم ! نمیدونم شاید مچ درد و انگشت درد را همه دارن! اما جدیدا درد مچم چند برابر شده! با تلاش های فراوان و دیدین فیلم های فارسی و انگلیسی همچنان نمیتوانم ده انگشتی بنویسم، حس میکنم شاید برای اینه که صفحه کیبوردم کوچیکه! شایدم استعدادم در این زمینه صفره! سرعت تایپم هم چنان بین ۴۰ تا ۵۰کلمه در حرکته!UndecidedUndecidedUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۴۵۱۷۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۱۴ ب.ظ
"مورچه های آرژانتینی عملا نابینا هستند" Big Grin
( یعنی وقتی این جمله رو شنیدم واقعا دلم سوخت براشونConfused )
مرسی از آقای هریس!
( بالاخره یه آموزشی ازشون پیدا کردم که بتونم بفهممُ رد نکنم Sleepy )

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , Avril89
ارسال: #۴۵۱۷۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۵۴ ب.ظ
درود

امروز آخرین روز سال تحصیلی ۹۷-۹۶ برای من و هنرجوهام بود، یکی یکی میومدن برگه های امتحان رو تحویل میدادن، به گرمی باهاشون دست میدادم و براشون آرزوی موفقیت می کردم، اونا هم با همون شیطنت های همیشگی جوابم رو میدادن، سوالاتشون هم جالب بود

" آقا ۱۲ رو ۱۴ میدین دیگه ؟ "

"آقای ... سوال ۵ رو از کجای کتاب دادید ؟ نبود هر چی گشتم "

"آقا اجازه ؟ زنگ بزنیم نمره امون رو میگید ؟"

اینا گوشه ای ای از شیطنت های هنرجوهای منه، بچه هایی که یکسال تحصیلی رو توی سرما و گرما خوشی و ناخوشی باهاشون زندگی کردم،

از حبیبی که ۵ جلسه سر جمع بیشتر ندیدمش و از محمد حسنی که اگه بزارنش جمعه ها هم میاد مدرسه، اولین سال معلمی من به پایان

رسید و خیلی درس ها گرفتم، درس صبوری درس بخشندگی درس انصاف و اعتدال ، حالا میفهمم معلم هام چه ها کشیدن از دستم Smile

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , diligent , mohammad_13690 , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , ele
ارسال: #۴۵۱۷۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۲۴ ب.ظ
گوگل ترنسلیتر برا بقیه هم کار نمیکنه یا فقط من؟ کلمه رو میدم بهش خطا میده و میگه این آی پی اجازه نداره!!!
نکنه اینم تحریم شد؟ :/
ارسال: #۴۵۱۷۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۵۴ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۲۴ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  گوگل ترنسلیتر برا بقیه هم کار نمیکنه یا فقط من؟ کلمه رو میدم بهش خطا میده و میگه این آی پی اجازه نداره!!!
نکنه اینم تحریم شد؟ :/
برای من کار میکنه.مشکلی نداره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , mohammad_13690
ارسال: #۴۵۱۷۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۵۷ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  برای من کار میکنه.مشکلی نداره.
عه
خدا رو شکر پس تحریم نشده و ایراد از نت داغون منه.
ارسال: #۴۵۱۷۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۳:۰۴ ب.ظ
قندشکن ا*و*ل*ت*ر*ا* س*ر*ف از کار افتاده البته چند وقتی میشه.دست یکی از کاربرا(نام کاربریشون یادم نیست) درد نکنه که وی بی ان اکستنشن معرفی کردن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۵۱۷۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۴:۰۸ ب.ظ
عروسی سلطنتی چقد خوبه...عروس چقد سادست...چقد ساده...چقد ساده....ببینید لذت ببرید...بکهام رو هم ببینید لذت ببرید...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۴۵۱۷۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۵:۳۱ ب.ظ
چرا یووه - ورونا رو پخش نمیکنه تلویزیون؟! خداحافظی بوفونِ ناسلامتی Dodgy آنتن هم این مواقع میره قاطی باقالی‌ها Angry

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۴۵۱۸۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۵۴ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۱ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  خداحافظی بوفونِ ناسلامتی
بالاخره خوشتیپ خداحافظی میکنه؟
جام جهانی ۲۰۰۶ با اینکه طرفدار ایتالیا نبودم ولی فقط به خاطر گل روی بوفون کلی دعا و نذر کردم ایتالیا قهرمان شه. Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close