زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۹۷۱
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بیشتر از خوشحالی ناراحتی داره. همین که صدای مخالف در نطفه خفه بشه و ...
منم تقریبا دارم مثل بقیه پسرای تاپیک به این نتیجه میرسم که چیزی نگم که به تریج قبای بانوان بر بخوره.
کاربر بلک دوست عزیز مانشتی ، وجدانا دست پیش رو گرفتید؟Big Grin Big Grin
اونی که معمولا جوابی نمیده شمایید.. اونی که به قول خودتون صدای مخالف رو در نطفه خفه میکنه شمایید.. قبلا هم گفتم خیلی توهین آمیزه حرکتتون که یکی وقت میذاره جوابتون رو میده (نه تو این بحث ها.. کلا تو هر بحثی که یکی مخالفتون باشه) مینویسید جوابی ندارم یا چیزهای بی ربطی تایپ میکنید!! بی نهایت توهین آمیزه و عجیبه برام که تا به حال متوجه توهین آمیز بودن این حرکتتون نشدید.. برا همین گفتم فرض رو بر این میذارم بلند بلند فکر میکنم و نه اینکه با یک شخص حقیقی حرف میزنم.. چون معمولا حرف مخالفتون رو تحمل نمیکنید و میگید جواب ندارم یا جواب بنویسم مفصل میشه و ...!!
و علاوه بر این اونی هم که دنبال یه تاپیک مخصوص آقایونه ضد بقیه حرف بزنه و خانوم ها که مخالفش هستن جوابی ندن باز هم شمایید..
حالا خواستید چیزی بگید نخواستید نگید.. این حق و انتخاب شماست که تصمیم بگیرید چیکار کنید یا چیکار نکنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Milestone
ارسال: #۴۴۹۷۲
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۴۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  کاربر بلک دوست عزیز مانشتی ، وجدانا دست پیش رو گرفتید؟Big Grin Big Grin
اونی که معمولا جوابی نمیده شمایید.. اونی که به قول خودتون صدای مخالف رو در نطفه خفه میکنه شمایید.. قبلا هم گفتم خیلی توهین آمیزه حرکتتون که یکی وقت میذاره جوابتون رو میده (نه تو این بحث ها.. کلا تو هر بحثی که یکی مخالفتون باشه) مینویسید جوابی ندارم یا چیزهای بی ربطی تایپ میکنید!! بی نهایت توهین آمیزه و عجیبه برام که تا به حال متوجه توهین آمیز بودن این حرکتتون نشدید.. برا همین گفتم فرض رو بر این میذارم بلند بلند فکر میکنم و نه اینکه با یک شخص حقیقی حرف میزنم.. چون معمولا حرف مخالفتون رو تحمل نمیکنید و میگید جواب ندارم یا جواب بنویسم مفصل میشه و ...!!
و علاوه بر این اونی هم که دنبال یه تاپیک مخصوص آقایونه ضد بقیه حرف بزنه و خانوم ها که مخالفش هستن جوابی ندن باز هم شمایید..
حالا خواستید چیزی بگید نخواستید نگید.. این حق و انتخاب شماست که تصمیم بگیرید چیکار کنید یا چیکار نکنید.
باشه
اگه شما یا دیگر کاربران ناراحت شدن معذرت میخوام و سعی می کنم دیگه پستی نذارم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۴۴۹۷۳
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۴۶ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۳۰ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  عه دیدی ؟ [تصویر:  biggrin.gif]
هدف همین بود که خودت ببینی و یکم بخندی اعصابت آروم بشه [تصویر:  biggrin.gif]
آره آفلاین اومدم یه سرکشی کنم ک دیدمش Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۴۴۹۷۴
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط RASPINA.)

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۴۹۷۵
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۲۵ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  باشه
به نظر من که پستای شما متفاوت و خوبه فکر بوده پشت نوشتنه و این خوبه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۴۹۷۶
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۰۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  باز هم پست بذارید
مخصوصا از اون پست های فنی که قدیما میذاشتید
ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۴۴۹۷۷
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ ب.ظ، توسط khayyam.)
.....
ارسال: #۴۴۹۷۸
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۲۹ ق.ظ
شده آیا
که غمی ریشه به جانت بزند؟

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , RangiRangi , Avril89
ارسال: #۴۴۹۷۹
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۲۰ ق.ظ
سلام،چند ویدیو در زمینه ازدواج(جلسه ۱ خواستگاری،جلسه ۲ خواستگاری،جلسه ۳ خواستگاری،بله برون و....) سخنران دکتر شاهین فرهنگ:

خواستگاری، جلسه اول :

خواستگاری، جلسه دوم، نکته :

خواستگاری، جلسه سوم :

بله برون:

یک سری ویدیو دیگر از دکتر فرهنگ:

امیدوارم ویدویوها مفید براتون باشه.البته ویدیوهای اموزشی دیگه مثل اشپزی و... هم داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ^_^ , crevice , RangiRangi
ارسال: #۴۴۹۸۰
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۴۷ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۲۵ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  به نظر من که پستای شما متفاوت و خوبه فکر بوده پشت نوشتنه و این خوبه
کجا پستاش خوبه؟ این آقا دوتا تجربه نا موفق داشته، تعمیم میده به همه عالم و آدم ! والا !! یکم بیشتر کتاب بخون برادر (خطاب به کاربر بلک) ،‌ نمیبنی اینجا همه فرهیخته هستن و ... Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , blackhalo1989
ارسال: #۴۴۹۸۱
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۴۳ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  باشه

به نظر میاد شغلتون رو عوض کردید تندخو شدید Big Grin

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RASPINA
ارسال: #۴۴۹۸۲
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۰۸ ب.ظ
ازامرزو منم بی تلگرام شدم
ببینم چ مشکلی ازم حل میشه با این کارشون

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , قاصدک۲۳
ارسال: #۴۴۹۸۳
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۵:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۱۹ ب.ظ، توسط crevice.)
چقدر جو بدی شده اینجا.
آخه با کوبیدن همدیگه میخاین چیو ثابت کنین؟
کاش یکم جامعه ی ما(خودم هم یکی ش) هم یاد بگیرن یکم با هم مهربون باشن...
پ.ن: خطابم کلی هست؛ منظورم کامنت و یا شخص خاصی نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ^_^ , Milestone , αɾια , ele , diligent , James Sullivan , ftmbghrn , nlp@2015 , RASPINA , Avril89 , big cloud
ارسال: #۴۴۹۸۴
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۲۴ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۴ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  میدونید مزیت خواستگار راه دادن به خونه چیه؟
اینکه تا چندروز شیرینی خوشمزه داری بخوری Big GrinBig GrinBig Grin
واااااااااای خدااااااااااااااااای من ....این لحظات ناب را از من نگیر....... Big Grin

به هیچ چیز نمیتونم فکر کنم جز این شیرینیهای خوشمزه... HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

منم قبلا همین نظر رو داشتم Smile
ولی وقتی کار به صحبت کردن برسه و چند جلسه بیان و برن و هر جلسه با خودشون شیرینی بیارن آخرشم به نتیجه نرسه و اعصابت خورد بشه خودت با دستای خودت شیرینیا رو میریزی تو سطل آشغال

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , The BesT
ارسال: #۴۴۹۸۵
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۲۹ ب.ظ
بعد از ظهر داشتم توی گلدونای جدید، کاکتوس میکاشتم. فکر نمیکردم اینقدر طول بکشه، قشنگ ۲ ساعت طول کشید -_- بازم دو تا دیگه مونده. دیگه خاک و گلدونا رو همونجور ول کردم تا فردا. اما نتیجه کار قشنگ میشه. به زودی قراره یه گلخونه کوچیک تو حیاطمون درست کنم Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , RASPINA , RangiRangi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۵۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close