زمان کنونی: ۰۴ اسفند ۱۳۹۶, ۰۲:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۴۹۱
۲۵ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۴۵ ب.ظ
آرمانخواهی انسان مستلزم صبر بر رنجهاست،
پس برادرخوبم!
برای جانبازی در راه آرمانها، یاد بگیر در این سیارۀ رنج صبورترین انسانها باشی.
شهید سید مرتضی آوینی

یادت پرچم صلحیست ، میان شورش این همه فکر ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: reticent , BashirXm , فاطمه سلیمانی , khalilparvar
ارسال: #۴۴۴۹۲
۲۵ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۰۸ ب.ظ
امروز صبحم با خبر فوت یکی از خوش اخلاق ترین همکاران ستادیم شروع شد Sad وقتی خبرشو تو جلسه بصورت تلفنی به مدیرامون اطلاع دادن اشک تو چشام جمع شد، اگه تنها بودم واقعا اشک میریختم بیادش...، بخاطر اینکه شخصیتش کلکسیون خوبی ها بود، بخاطر همه لحظه هایی کوتاهی که کنار هم بودیم و بینمون فقط مهربونی و احترام بود ...
خدا رحمتش کنه اون مرد با صفا رو و خدا به خانواده محترمش صبر بده که آنچنان مردی رو زود از دست دادن. همین دو هفته پیش آخرین ملاقاتم باهاش بود. همیشه سوالای منو با صبر و مهربونی جواب میداد و آخرش یه لبخند قشنگ رو لباش میومد و منم با شیطونی ازش تشکر میکردم و میرفتم از اتاقش ؛(
خدا رحمتت کنه جهانی، روحت قرین آرامش
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , reticent , big cloud , فاطمه سلیمانی , The BesT , khalilparvar , ele , RASPINA , Avril89 , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۴۴۹۳
۲۵ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۴۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۴۲ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  جای شکرش باقیه که یه خرس گنده و یه عالمه شکلات و یه سرویس طلا نرفته تو پاچمونBig GrinSmile
واقعا. برای دو بار باز کردنِ در و دو تا ناهار باید یه سرویس طلا بدی!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , khalilparvar
ارسال: #۴۴۴۹۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط kimya_r.)
(۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۷:۰۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  حس یه موجود تک سلولی بهم دست داده -_-
یاد اون حکایت "اندازه تموم سلول های بدنم دوست دارم، از طرف یک تک سلولی" افتادم Big GrinTongue

(۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  یکی َم پیدا نشد در این روزِ میمون، یه خرس به اندازه هیکلمون ب ما کادو بده -_- :|| Big Grin

[تصویر:  452252_z8y7_16583556_1437384529625824_19...6160_n.jpg]

از اینا؟ Cool

وقتے حـالش خــوبه همه چے خـوبه [تصویر:  6dlw_161616m.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: khalilparvar , crevice
ارسال: #۴۴۴۹۵
۲۵ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط pioneer01.)
اگر من منم چون من منم، و اگر تو تویی چون تو تویی، من منم و تو تویی.
اگر به عکس، من منم چون تو تویی و اگر تو تویی چون من منم، پس من من نیستم و تو تو نیستی

ینی چی؟:/

!Try not, Do
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , khalilparvar , crevice
ارسال: #۴۴۴۹۶
۲۵ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۱۹ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  اگر من منم چون من منم، و اگر تو تویی چون تو تویی، من منم و تو تویی.
اگر به عکس، من منم چون تو تویی و اگر تو تویی چون من منم، پس من من نیستم و تو تو نیستی

تمام مطالب کنکوری پرید :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , khalilparvar , crevice
ارسال: #۴۴۴۹۷
۲۵ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۴۳ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۳۸ ب.ظ)hun73r.9h0s7 نوشته شده توسط:  تمام مطالب کنکوری پرید :|
Big Grin
چند بار گفتم کنکوریا مانشت نیان! اصن اینترنت نباید داشته باشن -_- Smile

!Try not, Do
 سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7 , The BesT , khalilparvar , crevice
ارسال: #۴۴۴۹۸
۲۵ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ب.ظ، توسط hun73r.9h0s7.)
(۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۴۲ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  یکی َم پیدا نشد در این روزِ میمون، یه خرس به اندازه هیکلمون ب ما کادو بده -_- :|| Big Grin
جای شکرش باقیه که یه خرس گنده و یه عالمه شکلات و یه سرویس طلا نرفته تو پاچمونBig GrinSmile
اوه اینقدر خرج داشت ما نمیدونستیم ? نا دیروز که فکر میکردم
به عنوان یه دانشجوی کامپیوتر توی سخت افزار pc عقب موندم نگو الان
تو این موضوع هم عقب موندم Big Grin

(۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۳۸ ب.ظ)hun73r.9h0s7 نوشته شده توسط:  تمام مطالب کنکوری پرید :|
Big Grin
چند بار گفتم کنکوریا مانشت نیان! اصن اینترنت نباید داشته باشن -_- Smile
الان دیگه کار از کار گذشت همه چی پرید -_- کاش گوش کرده بودیم Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , khalilparvar , big cloud , crevice
ارسال: #۴۴۴۹۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۲۵ ق.ظ
بعدظهر یکی بهم پیام داد توی تلگرام. ولنتاین تبریک گفت بهم. با یه آهنگ فوق العاده عشقولانه مخصوص ولنتاین. گفتم شما؟!!
گفت چندماه پیش زنگ زدم بهت. گفتی اشتباه گرفتید. از اون موقع صداتون برام قشنگ بود تو گوشی شمارتو ذخیره کردم. میخوام کادو ولنتاین برات بفرستم. آدرس بدید.
طفلک فرستادمش تو لیست بلاکهام.
خدایا شفا بده لطفا. -_-

اَللّهُمَّ اَخْرِجْنى مِنْ ظُلُماتِ الْوَهْمِ وَ اَکْرِمْنى بِنُورِ الْفَهْمِ اَللّهُمَّ افْتَحْ عَلَیْنا اَبْوابَ رَحْمَتِکَ وَانْشُرْ عَلَیْنا خَزائِنَ عُلُومِکَ بِرَحْمَتِکَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , pioneer01 , khalilparvar , salam5 , crevice , RASPINA , Avril89
ارسال: #۴۴۵۰۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۲ ق.ظ، توسط khalilparvar.)
(۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  یکی َم پیدا نشد در این روزِ میمون، یه خرس به اندازه هیکلمون ب ما کادو بده -_- :|| Big Grin

عروسک خرسی بخوره تو فرق سرمون..یکیم پیدا نشد بیاد کمکمون مقالامونو راستو ریس کنیمUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

چرا گفتید آخههههههههههه....Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin دلم بادوم خواستBlushBig Grin

(۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۱۹ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  اگر من منم چون من منم، و اگر تو تویی چون تو تویی، من منم و تو تویی.

طرف اومده یه چیزی شبیه شعرای مولانا بگه، دیده نمیتونه، تهش هر چه دل تنگش خواسته گفتهSmile

(۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۲۵ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  بعدظهر یکی بهم پیام داد توی تلگرام. ولنتاین تبریک گفت بهم. با یه آهنگ فوق العاده عشقولانه مخصوص ولنتاین. گفتم شما؟!!
گفت چندماه پیش زنگ زدم بهت. گفتی اشتباه گرفتید. از اون موقع صداتون برام قشنگ بود تو گوشی شمارتو ذخیره کردم. میخوام کادو ولنتاین برات بفرستم. آدرس بدید.
طفلک فرستادمش تو لیست بلاکهام.
خدایا شفا بده لطفا. -_-

ای حیییییییییییف..اگه khalilparvar سه سال پیش بودم شماره کارت میدادم میگفتم داداچ بی زحمت پولشو بدهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

خدایا دلم برات تنگ شده ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , crevice
ارسال: #۴۴۵۰۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۱۸ ق.ظ
[تصویر:  452265_587915_1.jpg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , khalilparvar , crevice , moa-ari , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۴۵۰۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۲۹ ق.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۴۲ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  جای شکرش باقیه که یه خرس گنده و یه عالمه شکلات و یه سرویس طلا نرفته تو پاچمونBig GrinSmile
واقعا. برای دو بار باز کردنِ در و دو تا ناهار باید یه سرویس طلا بدی!
آدم از هرچی پسره بیزار می شه!

در معمولی بودن هم زیبایی‌هایی وجود داره که نباید از دستشون بدی
 سپاس‌گزاری شده توسط: khalilparvar , blackhalo1989 , RASPINA
ارسال: #۴۴۵۰۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۳۶ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  آدم از هرچی پسره بیزار می شه!
بعضی پسرا هم باید برن بمیرن فقط -_-

وقتے حـالش خــوبه همه چے خـوبه [تصویر:  6dlw_161616m.gif]
ارسال: #۴۴۵۰۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۰ ق.ظ، توسط crevice.)
(۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۵۳ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
[تصویر:  452252_z8y7_16583556_1437384529625824_19...6160_n.jpg]
از اینا؟ Cool
عالیعBig Grin

(۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۴۲ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  جای شکرش باقیه که یه خرس گنده و یه عالمه شکلات و یه سرویس طلا نرفته تو پاچمونBig GrinSmile
امسال مورد داشتیم دو شاخه گل به قیمت ۱۸ تومن گرفته واسه دختره ولی خودش کارت هدیه ی ۱میلیون تومنی کادو گرفته از دختره Big Grin .
مورد دوم هم ک از اطرافیان یه خرس ۱۶۰ سانتی متری گرفته ۶۰۰ هزار تومن واسه دوست دخترش -_- با ۶۰۰ هزار تومن میدونین چند بار میتونستین با هم برین دور دور و بستنی چوبی بخرین بخورین؟؟! Big Grin؛ آخه خررررس گامبو ۶۰۰ تومن ؟؟ خدایا بیا منو ببر پیش خودت Big Grin

(۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  عروسک خرسی بخوره تو فرق سرمون..یکیم پیدا نشد بیاد کمکمون مقالامونو راستو ریس کنیمUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
این مقاله ها نیستن که میمونن؛ بلکه این خرس های متری هستن که ماندگارن Big Grin (قال Crevice)

اینستاگرام من اینجوریه که حتی اونیم که سینگله مامان باباش سوپرایزش کردن یعنی میخوام بگم از دست هیچ کس آسایش نداریم، خدایا شکرت
منبع : × خوشگلتون × Big Grin

¯\_(ツ)_/¯
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimya_r , big cloud , RASPINA , Avril89
ارسال: #۴۴۵۰۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۴۶ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  آدم از هرچی پسره بیزار می شه!
بعضی پسرا هم باید برن بمیرن فقط -_-
DodgyDodgyDodgy

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close