زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۳۳۳۶
۰۱ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۱۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۵:۳۳ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  یک برنامه‌ریزی برای زندگی و انجام کارهای موردنظرم کردم که طبق اون ان‌شاءاللّٰه می‌تونم به همه کارهام برسم.
امروز همون شنبهٔ معروف بود که قرار بود آغاز عمل به برنامه‌ام باشه. Big Grin
از صبح برنامه‌ام رو خوب پیش بردم و از خودم راضی بودم.
برنامه‌ریزیم هم منطقی و قابل انجام هست.
تا اینکه ساعت دو بعدازظهر که شد به خاطر اینکه مدت‌ها بود از زندگی این مدلی (منظم و طبق برنامه) دور بودم، خستگی بر من مستولی شد ( Big Grin ) و تصمیم گرفتم کمتر از یک ساعت بخوابم، بعد بیدار شم و به ادامه کارهام برسم. آلارم گوشیم که چشمامو نیمه‌باز کرد تو دلم شروع کردم واسه وجدانم مقدمه‌چینی کردن، که: فردا اول بهمنه و جون می‌ده واسه شروع برنامه! Big Grin
و تا وجدانم بخواد متوجه بشه که چی شد و چی نشد، فوری به خودم گفتم امروز خیلی خسته شدی reticent جانم. امروز رو استراحت کن و فردا با انرژی برنامه رو شروع کن. Sleepy
اما، نمی‌دونم چی شد تو همون حال با چشمای نیمه‌باز تلگرام رو چک کردم و چشمم به این عکس‌نوشته اُفتاد...
و چنین بود که با تلنگری، وجدانم بر اوضاع مسلط شد و مرا به وداع با خواب و شتافتن به سمت کارها واداشت. Blush
باشد که رستگار شویم. Angel

بهترین کار اینه که برای خود عادت کنی که تا چشمات باز شد ، بلند شی وایسی
چون تا ۵ ثانیه فرصت داری ، تا مغز وارد عمل نشه برای طبیعتش که حفاظت است.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Riemann , SepidehP
ارسال: #۴۳۳۳۷
۰۱ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۲۸ ب.ظ
کسی برای انجمن کامپیوتر مقاله فرستاده؟ امروز زمان اعلام نتایجش بود زنگ زدم میگن وقتی دوبار تمدید شده طبیعیه که تو تاریخ گفته شده نتایج اعلام نشهUndecided

ارسال: #۴۳۳۳۸
۰۱ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۴۴ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۲۸ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  کسی برای انجمن کامپیوتر مقاله فرستاده؟ امروز زمان اعلام نتایجش بود زنگ زدم میگن وقتی دوبار تمدید شده طبیعیه که تو تاریخ گفته شده نتایج اعلام نشه[تصویر:  undecided.gif]
اگر تاریخ اعلام نتایج رو همون موقع آپدیت کردند حق با اونهاست، در غیر این صورت باید بهشون می‌گفتید که من بر اساس کنفرانس دوزاری شما برنامه‌ریزی کرده بودم (که مثلا اگر ریجکت شد، ایکس روز فرصت دارم تا تغییرش بدم و بفرستم بهمان کنفرانس).
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۳۳۳۹
۰۱ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۴۴ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  یکم دی ماه تون بخیر. ((:

یکم بهمن‌ماه شما هم بخیر و شادی. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , The BesT , crevice , SepidehP
ارسال: #۴۳۳۴۰
۰۱ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  یکم دی ماه تون بخیر. ((:
الکی مثلا من از الان ماه‌ها رو قاطی کردم خخخخخ

(۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۱۰ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  کاربر کیمیا پاش بیوفته از خیلی از پسرا پسرتر میشه [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  cool.gif]
کاربر کیمیا... کار خوبی می‌کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , αɾια
ارسال: #۴۳۳۴۱
۰۱ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۵۰ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ ب.ظ)moa-ari نوشته شده توسط:  بهترین کار اینه که برای خود عادت کنی که تا چشمات باز شد ، بلند شی وایسی
چون تا ۵ ثانیه فرصت داری ، تا مغز وارد عمل نشه برای طبیعتش که حفاظت است.

سلام.
اُمیدوارم خوب باشید.

چه جالب. ممنون از راهنمایی‌تون. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: moa-ari
ارسال: #۴۳۳۴۲
۰۱ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۵۴ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(01 بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  یکم دی ماه تون بخیر. ((:

(۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  پ.ن۱: موزیک فرانسوی گوش بدید؛ اول صبحی خیـــــععلی میچسبه.
و ساعتُ (((((((: Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۳۳۴۳
۰۱ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۰۰ ب.ظ

من چه جدی گرفتم! فکر کردم اثرات غرق شدن در مقاله و ژورنال و... هست و روز و ماه و شب و روزشون دیگه قاطی شده. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۳۳۴۴
۰۱ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۰۱ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  یکم بهمن‌ماه شما هم بخیر و شادی. Smile
چه ماه خوبیه اصن Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۳۳۴۵
۰۱ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(01 بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۲۸ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  کسی برای انجمن کامپیوتر مقاله فرستاده؟ امروز زمان اعلام نتایجش بود زنگ زدم میگن وقتی دوبار تمدید شده طبیعیه که تو تاریخ گفته شده نتایج اعلام نشه[تصویر:  undecided.gif]
اگر تاریخ اعلام نتایج رو همون موقع آپدیت کردند حق با اونهاست، در غیر این صورت باید بهشون می‌گفتید که من بر اساس کنفرانس دوزاری شما برنامه‌ریزی کرده بودم (که مثلا اگر ریجکت شد، ایکس روز فرصت دارم تا تغییرش بدم و بفرستم بهمان کنفرانس).
نه آپدیت نکردن همون یکم بهمن هست. با یک لحن طلبکارانه‌ای هم پاسخ دادن که چرا انتظار دارید تو همون تاریخ گفته شده اعلام شهExclamation

ارسال: #۴۳۳۴۶
۰۱ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(01 بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  یکم بهمن‌ماه شما هم بخیر و شادی. Smile
چه ماه خوبیه اصن Smile

آره. هم خودش هم متولدینش. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۳۳۴۷
۰۱ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۵۶ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(01 بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  

(۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  پ.ن۱: موزیک فرانسوی گوش بدید؛ اول صبحی خیـــــععلی میچسبه.
شاید اول صبح گوش داده و الان داره تعریف می‌کنه. مضاف اینکه اون ساعت در شیراز خروس‌خون حساب می‌شه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , crevice , pioneer01 , big cloud
ارسال: #۴۳۳۴۸
۰۱ بهمن ۱۳۹۶, ۰۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ب.ظ، توسط crevice.)

خخخخخ
آقا اصن اون ترنزکشنات نوش جونت؛ واقعا محوِ این deduction ِت شدم.Big Grin Tongue
(۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(01 بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  پ.ن۱: موزیک فرانسوی گوش بدید؛ اول صبحی خیـــــععلی میچسبه.
نه نه؛ اون ساعت درست بود همونجوری ک مستر بهنام گفت دگ Tongue

پ.ن: ولی جدی، این اشتبه spontaneous بود. (اصن فارسی شو بلد نیسمDodgy؛ عقده ای هم خودتونینBig Grin)
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۳۳۴۹
۰۱ بهمن ۱۳۹۶, ۰۲:۵۲ ب.ظ
مشکل از جایی شروع شد که کل خاندان ما تصمیم به تکامل نسلشون در بهمن ماه گرفتن. این ماه هر چی کار کردیم طول سال باید برای ۷ ۸ نفری کادو بخریم . مشکل اینجاس که بردار و خواهر و پدر متولد بهمن هستنExclamationدیگه عمق فاجعه قابل درکهSleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۳۳۵۰
۰۱ بهمن ۱۳۹۶, ۰۳:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۰۲ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۴۴ ب.ظ)Avril89 نوشته شده توسط:  خیلی طول نکشیده Confused یا شاید دیر شروع شدن! خسته نباشی Heart
خیلی طول کشیدConfused مرررسیHeart

(۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۵۲ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  مشکل از جایی شروع شد که کل خاندان ما تصمیم به تکامل نسلشون در بهمن ماه گرفتن. این ماه هر چی کار کردیم طول سال باید برای ۷ ۸ نفری کادو بخریم . مشکل اینجاس که بردار و خواهر و پدر متولد بهمن هستنExclamationدیگه عمق فاجعه قابل درکهSleepy
مباارک باشهSmile کیک ما فراموش نشهBig Grin

(۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  کاربر کیمیا... کار خوبی می‌کنه.
کوچیکِ آقا مدیرم هستیم ما BlushAngel

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۸۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۰۲۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۳۹۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۸ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close