زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۷۳۶
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۱۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
هیچ ارزونی بی حمکت نیست!Angry
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۶۷۳۷
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۴۴ ب.ظ، توسط RASPINA.)
................................

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۳۶۷۳۸
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۴۷ ب.ظ
استارت برای یک ماراتن دیگر در ۹۷
ارسال: #۳۶۷۳۹
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۳:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۰ ب.ظ، توسط codin.)
چه سوتی بدی داد سنجش...جدی عجیب نیست که این مملکت هیچ پیشرفتی نمیکنه. فرهنگ کار جای خودشو داده به فرهنگ مفت خوری و شکم پروری.. توی ادارات دولتی جونشون در میاد کار ارباب رجوع را راه بندازن. اندک آدم های وظیفه شناسم اینقدر ازشون کار کشیده میشه توسط اکثریت مفت خور سازمان که اونا هم میزنن جاده خاکی. توی شرکتا هم که همه تلگرام و گوشی دستشونو کسی حال کار کردن نداره که.
این همه نخبه ها میرن هیچکی ککش نمی گزه بعدشم با پر رویی میگن "فرار مغزها". یکی نیست بگه اگر فراری هم باشه شما فراری دادین. تا لحظه آخر هم از این بدبختا اینقدر میکنن که دیگه پشت سرشونو نگاه نکنن. ۲۰ میلیون وثیفه سربازی، ۲۰ میلیون هزینه مدرک و ... انگار میگن حالا این که داره میره تا میتونه ازش تیغ بزنیم. تاسف باره خداییش.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , alireza01 , nlp@2015 , *tarannom* , Skyrim , ele , Innocence , kilookiloo , ali.majed.ha , پرهوده , mahyamk
ارسال: #۳۶۷۴۰
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۴:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط alireza01.)
افسوس که دگر یار وفادار نباشد
محرم نبود کس به تو و یار نباشد

در عهد عتیق گفتن یا حق چه بها داشت
امروز به هوش باش به سرت دار نباشد

مرسوم شده نا کسی و حق نشناسی
نامردی و نارو به جهان عار نباشد

صد حیف که جفا جای صفا را بگرفته
مردانگی و لطف که در کار نباشد

با حیله و نیرنگ برباید دل ما را
در حیله کم از روبه مکار نباشد

در پوست میش رفته و معصوم نماید
گیرد به چنگ بره که هوشیار نباشد

نادر تو چرا در غم و اندوه جهانی
عالم بهشت است چو تاتار نباشد

نادر بختیاری....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , sajad90 , *tarannom* , delete4all , Skyrim , Menrva
ارسال: #۳۶۷۴۱
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۴:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۰ ب.ظ، توسط gogooli.)
............
ارسال: #۳۶۷۴۲
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۴:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۸ ب.ظ، توسط sajad90.)
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۱ ب.ظ)alireza01 نوشته شده توسط:  افسوس که دگر یار وفادار نباشد
محرم نبود کس به تو و یار نباشد

در عهد عتیق گفتن یا حق چه بها داشت
امروز به هوش باش به سرت دار نباشد

مرسوم شده نا کسی و حق نشناسی
نامردی و نارو به جهان عار نباشد

صد حیف که جفا جای صفا را بگرفته
مردانگی و لطف که در کار نباشد

با حیله و نیرنگ برباید دل ما را
در حیله کم از روبه مکار نباشد

در پوست میش رفته و معصوم نماید
گیرد به چنگ بره که هوشیار نباشد

نادر تو چرا در غم و اندوه جهانی
عالم بهشت است چو تاتار نباشد

نادر بختیاری....
چقدر خوب بعضی آدما و وضع بعضی موقعیت ها رو توصیف کرده...
ارسال: #۳۶۷۴۳
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۰۴ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۲۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
یه فیلم ترسناک درمورد ارواح و جن ۲۰۱۶ معرفی میکنین؟
ممنون

ژانر جن Big Grin
فیلم؟

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ق.ظ)sajad90 نوشته شده توسط:  The Conjuring فیلم بدی نیست. دو تا هست یکیش برای ۲۰۱۳ هست یکیش برای ۲۰۱۶ ولی خب زیادم ترسناک نیست Smile
اینارو دیدم اصلا ترسناک نبود..:-s

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۶۷۴۴
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط Skyrim.)
خیلی از کاربرای اینجا شانس آوردن من کاره ای نیستم تو این انجمن.
والا شما فکر کن یه چی تو مایه های طوفان قاطعیت ... Dodgy

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۳۶۷۴۵
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط Skyrim.)
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  راس میگه . . .Big Grin

البته منم زیاد نمیدونم داستان از چه قراره،
ولی باز راس میگهBig GrinBig Grin

معلومه که راست میگم Big Grin
یک لحظه مانشت رو بدون مدیر دیدم گفتم گرد و خاک به پا کنم CoolBig Grin
ارادتمند مدیر هم هستیم Smile

پ.ن: نمیخاستم این موضوع رو مطرح کنم ولی دیگه خیلی زیاد شده. همین الان یکی تو تلگرام جواب پیامم رو داد. توو این جریانات اتفاق افتاده به یکسری افراد برمیخوری که به جز واژه خودخواه و کوته فکر واژه ی دیگه ای نمیشه براش پیدا کرد. نمیدونم کی میخان از توجیه های بچه گانه شون دست بردارن. " توی اعتراضاتتون اسم گرایش ما رو نبرید" ...

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , moslem73421
ارسال: #۳۶۷۴۶
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۴۱ ب.ظ
اصلا آدمی نیستم که بخوام برای قبول نشدن توی کنکور غصه بخورم ولی واقعا از حق خوری اعصابم خورد میشه . من کنکور نرم افزار دادم و وقت کم و سوتی وحشتناک سنجش و زیر بار نرفتن و قبول نکردن اشتباه و ... ولی واقعا برای سوالات هوش گرایش هوش اعصابم خورد شد , یعنی کسی که اون کتاب رو خریده یا اون موسسه رفته عین آب خوردن سوالا رو بزنه و رد بشه ولی کسی که نشسته رفرنس خونده و حتی کلی بیشتر زحمت کشیده سوالا رو سخت تر بزنه ؟
واقعا نمونه بی انصافیه و حالم ازین گزینش و آزمون بهم میخوره. ی دانشجوی ارشد انتخاب میکردن و میگفتن که فلانی این ۱ تومن رو بگیر سوالای آزمون رو برای فردا بنویس که بدیم فتوکپی سر کوچه تکثیرش کنه خیلی آزمون بهتری درمیومد تا این آزمون حال بهم زن

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , moslem73421 , delete4all
ارسال: #۳۶۷۴۷
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۵۱ ب.ظ
سلام
این روزا گیج شدم نمیدونم چکار کنم تقریبا ۱/۵ ساله که قصد شرکت کنکور ارشدو دارم دنبال منابع مختلف کنکور برای شبکه بودم تقریبا همه منابع رو جمع کردم شروع کردم به خوندن چون از کلاس استفاده نمیکردم( خیلی موافق کلاس کنکور نیستم به خاطره تجربه کلاس کنکور تو کنکور کارشناسی و به نتیجه دلخواه نرسیدن با وجود تلاش زیادم ) یه خورده هم سرعتم پایینه خیلی کند پیش میرفتم تا اینکه سنجش شاهکارشو ارایه کردو کلا زد شبکه رو داغون کرد دیگه بعدش دیدم با درس های اضافه شده بهتره برم سراغ کامپیوتر ولی چون درس های جدید اضافه شده بود گفتم برم سراغ برنامه نویسی یه ذره تخصص یاد بگبرم بعد برای کنکور ۹۷ نرم افزار شرکت کنم که بعد کنکور سنجش تیر خلاصو زد حالا نمیدونم ارزش داره یک سالمو بذارم برای کنکور از طرفی همیشه یکی از برنامه هام ادامه تحصیل حداقل تا مقطع ارشد بود از طرفی یه موقعیت کاری پیش اومده که خیلی مرتبط با کامپیوتر نیست ولی اصلن هیچ چیش معلوم نیست که چقدر میشه روی جور شدنش حساب کرد نمیدونم چکار کنم من خیلی دوس دارم درس بخونم برم دانشگاه ولی با این کارای سنجش واقعا نامید میشم اگه اون موقعیت کاری جور بشه دیگه وقتی واسه در خواندن برای کنکور نمیمونه نمیدونم چکار کنم خدا اخر وعاقبت همه رو به خیر کنه .
ارسال: #۳۶۷۴۸
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۲۵ ق.ظ
سلام بچه ها
ببخشید من پستها را وقت نکردم کامل بخونم

یکی در یک تا دوجمله خلاصه وار به من بگه مگه سنجش چکار کرده و چه خطایی کرده که اعتراضها به سمتش روانه شده؟ کنکور امسال مگه چه مشکلی براتون پیش اومده بود؟
ارسال: #۳۶۷۴۹
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۳۶ ق.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۲۵ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
ببخشید من پستها را وقت نکردم کامل بخونم

یکی در یک تا دوجمله خلاصه وار به من بگه مگه سنجش چکار کرده و چه خطایی کرده که اعتراضها به سمتش روانه شده؟ کنکور امسال مگه چه مشکلی براتون پیش اومده بود؟

در حالی که روی کارت کنکور ورود به جلسه گرایش نررم ومعماری نوشته ۲۵۵ دقیقه وتعداد دو دفترچه سر جلسه مشخص میشه که نه تنها دفترچه دومی در کار نیست وتمام سوالات تخصصی در همان دفترچه اول هست بلکه زمان هم از ۲۵۵ به ۱۹۵ دقیقه کاهش یافته فقط گرایش هوش دو دفترچه ای بوده واز ۲۵۵ دقیقه بهرهمند مشکلات دیگر هم بماند که اگر بخواعم تکتک بگم سر به فلک میکشه .
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۶۷۵۰
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۶ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۱۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۳,۲۸۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۵۹۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close