زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۵۹۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۷:۵۴ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  اونوقت آقایون محترم
من یک سؤال همیشه تو ذهنم بوده.
این دوری از اتفاقات عاطفی (مثلاً همین دورهمی تولد و کادو دادن و تبریک گفتن) واقعاً برای شما بی‌اهمیت و عادیه؟ یا اینکه شرایط و جو جامعه و خانواده باعث شده که بهش بی‌تفاوت باشید (یا حتی خودتون رو بی‌تفاوت نشون بدید).
یعنی واقعاً شما دوست ندارید افراد مهم زندگیتون (مثلاً خانواده) بابت تولدتون (و یا خیلی چیزهای دیگه) با همین دورهمی‌ها و ... خوشحالی و محبت و علاقه‌شون رو نسبت به شما و بودن‌تون نشون بدن؟ واقعاً به نظرتون این کارها بی‌اهمیته؟ Huh
لطفاً صادقانه جواب بدید نه با مصلحت‌اندیشی. Smile
من همینکه بهم تبریک بگن خوشحال میشم , خب از یه سری از افرادم مسلما بیشتر انتظار دارم
ولی حقیقتا زیاد از مهمونی گرفتن و اینکه چند نفر جمع شن و کیک و عکس و اینجور چیزا خیلی خوشم نمیاد Confused

راهی به انتها هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۵۵۹۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۵۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۴۸ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  ولی حقیقتا زیاد از مهمونی گرفتن و اینکه چند نفر جمع شن و کیک و عکس و اینجور چیزا خیلی خوشم نمیاد Confused
فرض کن مهمونا حرکات جلف هم از خودشون بروز بدن Big Grin

(۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۴۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  حالا خودتون اهل تبریک گفتن هستین؟ این که می گن تاریخ تولد یادشون نمی مونه درسته؟ یا اگه کسی براتون مهم باشه تولدش یادتون می مونه؟
بله

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , kilookiloo , ele
ارسال: #۳۵۵۹۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۰۳ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۲۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۱۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  به منم بگو.
مرتب کردن اتاقم یا تغییر جزئی تو چیدمان وسایل و ..
تا به حال دقت نکرده بودم که وقتی ناراحتم یا ذهنم درگیره چقدر مرتب کردن جایی، آرامش بخشه و فکرم رو جمع و جور میکنه.
نه بابا من با تمیزکاری بیشتر افسرده میشم Big Grin

نقل قول: + عه.. تبریک میگم بهتون...دکتراتون رو میگم. : )
این همون دانشگاه معروف و خوش نام نیست که انقدر به فکر وقت دانشجو و همینطور انرژی هستند که تو کتابخونشون سرسره گذاشتن؟
همیشه موفق باشید : )
مرسی. آره همونه Smile
تبریک عالیه بهترین جاااااست . من عاشق این چهارتا دانشگاه توی اروپا هستم:
ای پی اف ال
ای تی اچ
تی یو مونشن
دلفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , s90211006
ارسال: #۳۵۵۹۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۰۳ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۴۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  حالا خودتون اهل تبریک گفتن هستین؟ این که می گن تاریخ تولد یادشون نمی مونه درسته؟ یا اگه کسی براتون مهم باشه تولدش یادتون می مونه؟
من تاریخ تولد ها رو همیشه یادم میمونه. حتی کسایی که ازشون خوشم نمیاد ولی برحسب اتفاق میدونم کی هست تولدشون.
و لزوما به همه تبریک نمیگم.
اگه کسی برام مهم باشه از یه ماه قبلش کادو میخرم براشBig Grin کلا کادو خریدن رو از کادو گرفتن خیلی بیشتر دوس دارم. خیلی لذت بخشه. حالا واقعا لزومی نداره اون کادو گرون و اینا باشه ولی آدم ذوق میکنه وقت گشتن پیِ ش. Blush اون ابتکار و اینا توی درست کردنش و انتخابش هم که خب کار تخصصی و خیلی جالبیه Cool

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , sss , نارین , kilookiloo
ارسال: #۳۵۶۰۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۱۰ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۰۳ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  اون ابتکار و اینا توی درست کردنش و انتخابش هم که خب کار تخصصی و خیلی جالبیه Cool
انتخاب کادو خیلی کار سختی است Big Grin من اگه قرار باشد برای یکی کادو بگیرم اصلا نمی دونم باید چی بگیرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۵۶۰۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۲۳ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۰۳ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  اون ابتکار و اینا توی درست کردنش و انتخابش هم که خب کار تخصصی و خیلی جالبیه Cool
انتخاب کادو خیلی کار سختی است Big Grin من اگه قرار باشد برای یکی کادو بگیرم اصلا نمی دونم باید چی بگیرم
واسه خانوما کادو خریدن سخت نیست. : )

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
ارسال: #۳۵۶۰۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۲۸ ب.ظ
......
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۳۵۶۰۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۲۹ ب.ظ
من تاریخ تولدم تو عید نوروز هست اصولا خودم برای خودم جشن می گیرم ( کلی آجیل و پسته و ... ) می خورم و ایرانسل اولین پیام تبریک رو بهم می گه !

به قول دوستمون خدا پدر ایرانسل رو بیامرزه
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , shahlaj , RASPINA
ارسال: #۳۵۶۰۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۴۰ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  ای زخمه زن بر تار دل , با ناله ام یکرنگ شو
تو راه دیگر می روی , او نقش دیگر می زند ...
به یاد استاد
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(که بدون شک غم هجران ایشون جزو تلخی های سال ۹۵ خواهد بود) شنیدن اجرای زیر رو به دوستان پیشنهاد میکنم:

چه عالی. مرسی بابت لینک.
اتفاقاً من هم دیشب که داشتم یک بداهه‌نوازی تار از ایشون می‌دیدم به همین جای خالی همیشگی‌شون فکر می‌کردم‌.
روحشون شاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۳۵۶۰۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۰۳ ب.ظ
این آزادی بیان مردم و رسانه‌های آمریکا تو اعتراض و انتقاد به انتخاب ترامپ و زیر سوال قرار دادن تصمیماتش و کلا نقد به هر شخص و موضوعی که اراده کنند رو که می‌بینم واقعا لذت می‌برم از دموکراسی‌ای که دارند. از طرفی لغو دستور اجرایی ترامپ بر ضد هفت کشور اسلامی، نشون‌دهنده اوج آزادی عمل قضات در اجرای قانون، برقراری عدالت و مردم‌سالاری واقعی هست و چقدر این موضوع شیرینه که تو کشوری هیچ خط قرمزی بالاتر از قانون وجود نداشته باشه، من که انقدر دور هستم کاملا حسش می‌کنم که چقدر به آدم احساس احترام، توجه، امنیت و آرامش می‌ده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , sss , نارین , jazana , gogooli , kilookiloo
ارسال: #۳۵۶۰۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۰۳ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  اگه کسی برام مهم باشه از یه ماه قبلش کادو میخرم براشBig Grin کلا کادو خریدن رو از کادو گرفتن خیلی بیشتر دوس دارم. خیلی لذت بخشه. حالا واقعا لزومی نداره اون کادو گرون و اینا باشه ولی آدم ذوق میکنه وقت گشتن پیِ ش. Blush اون ابتکار و اینا توی درست کردنش و انتخابش هم که خب کار تخصصی و خیلی جالبیه Cool

حالا که تخصص دارید منم الان تقریبا یه ماه وقت دارم تا تولد همسرم راهنمایی ام کنید چی بخرم براش ... واقعا نمیدونم چیزی به ذهنم نمیرسه

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Pure Liveliness
ارسال: #۳۵۶۰۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۷:۵۴ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  این دوری از اتفاقات عاطفی (مثلاً همین دورهمی تولد و کادو دادن و تبریک گفتن) واقعاً برای شما بی‌اهمیت و عادیه؟

Big Grin
واسه من اصلا مهم نیست(نه تولد نه روز های من درآوردی دیگه) ولی برخی رفقای مذکر برنامه ریزی چند ماهه می کنند یا کلاس هنردستی میرن صرفا به خاطر کادوی دستی واسه عشقشون درست کردن! فکر می کنم به تربیت و طرز بزرگ شدنشون ربط داره. Big Grin

تو خانواده ما ها مثلا میگفتن: اینجور چیزا دخترونس، پسر که اهل کادو و شمع و اینا نیست.(همون قضیه ماشین بازی پسرا و عروسک بازی دخترا یا فرق بین روز پدر و مادر)

احتمالا علاوه بر محیط و تربیت به تفاوت ژنتیکی پسر و دخترام مرتبط باشه.(بهتر بودن و علاقه بیشتر داشتن دختران به فعالیت های اجتماعی)

به نظرم درصد بالایی از پسرا از این جنگولک بازیا زیاد خوششون نیادTongue مگر اینکه کادو رو همسر/دوست دختر گرام بخره یا رفیق باز باشن و بهونه ای واسه جمع شدن بروبکس بشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , نارین , ele
ارسال: #۳۵۶۰۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۱۰ ب.ظ
بعضی چیزا هضمشون سخته... خیلی سخت...

سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , delete4all
ارسال: #۳۵۶۰۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ ب.ظ
خسته ام ...
.
.
.

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
ارسال: #۳۵۶۱۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۳۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  این ها این جوری هستن پسرایی که ما دیدیم خودشون برنامه تولد می چینن و دوستاشون رو دعوت می کنن و ...بیشتر از دخترا شور و شوق دارن.

طبیعتا بدشون نمی آد کسی بهشون تبریک بگه و ...

عجب!!
اوناشاید دختره پسر نما باشن!؟ نیستن!؟

مهمه تولد ولی خوب آدمه دیگه یادش میره!Rolleyes

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۸۴۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۶۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close