زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۵۶۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۵, ۰۷:۵۵ ب.ظ
حیف که عکاسی بلد نبودم (فکر کنم حرفه ای می خواستن) اگر نه پوشش خبری کارگاه رو به عهده می گرفتم. کار جذابی باید باشه یعنی کاری است که قبلا نکردم.

کلا دوره ارشد تجربه های جدیدی داشت. فکر می کنم بیشتر از این که از لحاظ علمی برام خوب باشه از لحاظ های دیگه خوب شد. مثلا من که همیشه از ارائه فراری بودم انقدر ارائه دادیم الان خیلی راحت ارائه می دهم شاید طرز ارائه دادنم خوب نباشه ولی حداقل اون ترس رو هم دیگه ازش ندارم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , ele
ارسال: #۳۵۵۶۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۲۵ ب.ظ
شب آرامی بود
می‌روم در ایوان، تا بپرسم از خود
زندگی یعنی چه؟
مادرم سینی چایی در دست
گل لبخندی چید، هدیه‌اش داد به من
خواهرم تکه نانی آورد، آمد آنجا
لب پاشویه نشست
پدرم دفتر شعری آورد، تکیه بر پشتی داد
شعر زیبایی خواند، و مرا برد، به آرامش زیبای یقین
با خودم می‌گفتم:
زندگی، راز بزرگی است که در ما جاریست
زندگی فاصله آمدن و رفتن ماست
رود دنیا جاریست
زندگی، آبتنی کردن در این رود است
وقت رفتن به همان عریانی؛ که به هنگام ورود آمده‌ایم
دست ما در کف این رود به دنبال چه می‌گردد؟
هیچ!!!
زندگی، وزن نگاهی است که در خاطره‌ها می‌ماند
شاید این حسرت بیهوده که بر دل داری
شعله گرمی امید تو را، خواهد کشت
زندگی درک همین اکنون است
زندگی شوق رسیدن به همان
فردایی است، که نخواهد آمد
تو نه در دیروزی، و نه در فردایی
ظرف امروز، پر از بودن توست
شاید این خنده که امروز، دریغش کردی
آخرین فرصت همراهی با، امید است
زندگی یاد غریبی است که در سینه خاک
به جا می‌ماند
زندگی، سبزترین آیه، در اندیشه برگ
زندگی، خاطر دریایی یک قطره، در آرامش رود
زندگی، حس شکوفایی یک مزرعه، در باور بذر
زندگی، باور دریاست در اندیشه ماهی، در تنگ
زندگی، ترجمه روشن خاک است، در آیینه عشق
زندگی، فهم نفهمیدن‌هاست
زندگی، پنجره‌ای باز، به دنیای وجود
تا که این پنجره باز است، جهانی با ماست
آسمان، نور، خدا، عشق، سعادت با ماست
فرصت بازی این پنجره را دریابیم
در نبندیم به نور، در نبندیم به آرامش پر مهر نسیم
پرده از ساحت دل برگیریم
رو به این پنجره، با شوق، سلامی بکنیم
زندگی، رسم پذیرایی از تقدیر است
وزن خوشبختی من، وزن رضایتمندی‌ ست
زندگی، شاید شعر پدرم بود که خواند
چای مادر، که مرا گرم نمود
نان خواهر، که به ماهی‌ها داد
زندگی شاید آن لبخندی‌ست، که دریغش کردیم
زندگی زمزمه پاک حیات‌ست، میان دو سکوت
زندگی ، خاطره آمدن و رفتن ماست
لحظه آمدن و رفتن ما، تنهایی‌ست
من دلم می‌خواهد
قدر این خاطره را دریابیم.
سهراب سپهری

پی نوشت: عقاید هر کسی محترم هست، الان مجال بحث نیست. چه خوش گفت مهندس بازرگان: اگر مقصود از انـ….

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
ارسال: #۳۵۵۶۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۱۶ ب.ظ
بی‌خیال Pure Liveliness جان.
بله. عقیدهٔ همه محترمه.
چون همهٔ ما دنبال خوبی و کمال جامعه‌مون هستیم.
حالا یکی‌مون عقیده داره از این مسیر به هدف می‌رسه، یکی‌مون هم به مسیر دیگه‌ای اعتقاد داره.
البته که همهٔ ما بعد از سبک و سنگین کردن خوبی‌ها و بدی‌های مسیر پیش رومون اونو انتخاب کردیم.
اما مهم اینه که این جامعه از همهٔ ما تشکیل شده و همهٔ ما تو زندگی روزمره‌مون داریم با هم زندگی می‌کنیم. با تمام تفاوت عقیده‌ها، باز هم همدیگه رو دوست داریم. همدیگه رو از خودمون می‌دونیم. مثلاً یک اتفاقی مثل سیل، زلزله، آتش‌سوزی که رخ می‌ده اصلاً فکرشم به ذهنمون خطور نمی‌کنه که اون فرد حادثه‌دیده همفکر ماست یا مخالف ما. وقتی ورزشکار یا نخبه علمی افتخارآفرینی می‌کنه همهٔ ما خوشحال می‌شیم و بهش افتخار می‌کنیم.
چون ملت = همهٔ ما
همهٔ ما که هر کدوم‌مون با هر تفکری دنبال بهتر شدن وضعیت برای ایران و ایرانی هستیم.
بدی این بحث‌ها اینه که آدم یک‌مرتبه احساس یک شکاف عمیق بین خودش و طرف مقابل می‌کنه. اما به متن زندگیش که توجه می‌کنه خیلی‌ها رو پیدا می‌کنه که عقاید سیاسی‌شون باهاش همسو نیست (حتی ممکنه کاملاً در تضاد باشه) اما اون افراد یک‌جزء جداناپذیر از زندگی و همچنین قلبش هستند... Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , sss
ارسال: #۳۵۵۶۹
۲۲ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۴۴ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  راهپیمائی ۲۲ بهمن خیلی حس خوبی به آدم میده.

هر راهپیمایی مسالمت آمیز حق شهرونداس.

کارگاه! ما هم دعوت کرده بود از ۲۰۰۰ نفر از کارکنانش با وعده و وعید و اینا.

یه ۵۰ نفری رفتن.

البته اینکه مثل بعضیا به زور نگفته بودن باید بیان خوبه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , khayyam
ارسال: #۳۵۵۷۰
۲۲ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۵۷ ب.ظ
دوستان!
بی‌خیال!
والا من اصلاً قصدم راه‌اندازی بحث نبود.
فقط از حس خوب شادی یک جمع میلیونی گفتم و حس خوبی که بین این جمع به آدم دست می‌ده.
ضمناً فکر نکنید ما هم الآن معتقدیم که شرایط مملکت خوب و عالیه. نه‌خیر. درد الآن مملکت درد همه ماست. اما ما معتقدیم اصل نظام جمهوری اسلامی بهترین گزینه است. اما باید تلاش کرد تا افراد نالایق و ناپاک دستشون کوتاه بشه. امور اصلاح بشه.
نه اینکه خودمون طرف دشمن آشکار خودمون که بارها و بارها دشمنیش رو بهمون نشون داده غش کنیم و اونو ناجی خودمون بدونیم.
پس خودتون رو گول نزنید.
من که دیگه جواب نمی‌دم.
همه‌تون رو هم دوست دارم و برای همه‌تون هم احترام قائلم.
تمام.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , jazana , stateless
ارسال: #۳۵۵۷۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ ق.ظ
به نظرم متنی که گذاشتید رو "..." کنید یا اینکه حرف بقیه رو هم گوش کنید و نگید که دیگه ادامه ندیم و جواب نمیدم و خوشم نمیاد . چون خوب نیست بیایم ی حرفی بزنیم و بعد بگیم قصدی نداشتیم و ادامه ندید.
نظر شخصی بنده بود

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , khayyam , jazana , sss
ارسال: #۳۵۵۷۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۱۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  به منم بگو.
مرتب کردن اتاقم یا تغییر جزئی تو چیدمان وسایل و ..
تا به حال دقت نکرده بودم که وقتی ناراحتم یا ذهنم درگیره چقدر مرتب کردن جایی، آرامش بخشه و فکرم رو جمع و جور میکنه.

+ عه.. تبریک میگم بهتون...دکتراتون رو میگم. : )
این همون دانشگاه معروف و خوش نام نیست که انقدر به فکر وقت دانشجو و همینطور انرژی هستند که تو کتابخونشون سرسره گذاشتن؟
همیشه موفق باشید : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۳۵۵۷۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۰۱ ق.ظ، توسط codin.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  دوستان!
بی‌خیال!
والا من اصلاً قصدم راه‌اندازی بحث نبود.
فقط از حس خوب شادی یک جمع میلیونی گفتم و حس خوبی که بین این جمع به آدم دست می‌ده.
ضمناً فکر نکنید ما هم الآن معتقدیم که شرایط مملکت خوب و عالیه. نه‌خیر. درد الآن مملکت درد همه ماست. اما ما معتقدیم اصل نظام جمهوری اسلامی بهترین گزینه است. اما باید تلاش کرد تا افراد نالایق و ناپاک دستشون کوتاه بشه. امور اصلاح بشه.
نه اینکه خودمون طرف دشمن آشکار خودمون که بارها و بارها دشمنیش رو بهمون نشون داده غش کنیم و اونو ناجی خودمون بدونیم.
پس خودتون رو گول نزنید.
من که دیگه جواب نمی‌دم.
همه‌تون رو هم دوست دارم و برای همه‌تون هم احترام قائلم.
تمام.

..........
(این چند نقطه نتیجه۴۵ دقیقه فکر کردن بود. کاملا جدی! فقط شما را به شنیدن روایت آدم های اونور داستان دعوت میکنم.)
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۳۵۵۷۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۵۶ ق.ظ
یعنی عقده شد یه بار یکی از من بپرسه عطرت چیه.
فقط دو بار استثنا شد. دو تا عطر بیخود داشتم که یکی اسمشون رو پرسید. :|

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۵۵۷۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۴ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۵۵۷۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۲۹ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  فقط از حس خوب شادی یک جمع میلیونی گفتم و حس خوبی که بین این جمع به آدم دست می‌ده.

پس خودتون رو گول نزنید.

احسنت.
حرفِ حساب جواب نداره.

هیچ احتیاجی به حذف ارسالهاتون هم نیست، چون وقتی حرفی میزنیم حداقل نشونه ی اینکه بهش اعتقاد داریم اینه که پاش وایستیم.

قبلاً هم تندترین نظرات مخالف همینجا زده شده و خطری هم کسی رو تهدید نکرده، پس اینکه نظرات مخالف مطرح نمیشن دلایل دیگه ای داره. وگرنه که گوشِ شنوا همیشه بوده و هست.

بازهم احسنت به شما دوست گرامی که همیشه با نهایتِ احترام از اعتقاداتتون دفاع کردید. خدا حفظتون کنه.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mostafaheydar1370
ارسال: #۳۵۵۷۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۵۳ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۳۹ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۵۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه بار یکی از من بپرسه عطرت چیه.
عطرتون چیه؟ چند خریدین؟
چند تا هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۵۵۷۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۱۵ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ق.ظ)stateless نوشته شده توسط:  هیچ احتیاجی به حذف ارسالهاتون هم نیست، چون وقتی حرفی میزنیم حداقل نشونه ی اینکه بهش اعتقاد داریم اینه که پاش وایستیم.

حرف من هم دقیقا حرف شما بود, یا حرفی نزنیم یا پاش وایستیم

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۵۵۷۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۱۹ ب.ظ
در جواب ابلهان آنقدر خاموش ماندم
می ترسم بگویند حرف حساب جواب ندارد...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Pure Liveliness , nlp@2015 , sss
ارسال: #۳۵۵۸۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ
این ترامپ هم پدیده جالبیه. خیلی صریح چرت میگه. یعنی خودش خنده اش نمیگیره از حرفاش؟!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close