زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۵۲۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۱۳ ب.ظ
Question RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ)judi نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کسی نظری/توصیه ای/نکته ای/پیشنهادی/انتقادی/... داره؟
من بودم موسیقی رو انتخاب میکردم. بعضی وقتا خیلی میتونه آرامش بخش باشه. به نظرم برای بچه های ریاضی هم یادگیریش آسون تره

بنظرتون یادگیری موسیقی با پایه و درک ریاضی چه رابطه ای داره؟ همینطور علاقه داشتن به ریاضی با علاثه داشتن به موسیقی؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۵۵۲۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۱۹ ب.ظ
چقدر معرق مس خوشگله.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: sss , ele , stateless
ارسال: #۳۵۵۲۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۳۷ ب.ظ، توسط James Sullivan.)
کاربر blackhalo1989 ،یادگیری اشپزی دسر و پیش غذا وغذای مناطق مختلف ایران،کشورهای همسایه و....
یادگیری کاردستی مثلا با چوب کبریت کشتی و برج ایفل و.........درست میکنند.
ساخت ابزار جالب با قطعات الکترونیکی( دیود و ترانزیستور و مقاومت وبرد بورد و.......)
یادگیری تعمیرات تمام وسایل برقی به طور اصولی
یادگیری قانون کسب وکار واجاره و.........کلا اطلاعات عمومی
یادگیری مبانی خیاطی( مثلا بتونیم دو پارچه بهم با ماشین چرخ خیاطی بدوزیم )
یادگیری ریشه ضرب المثل ها ایرانی
یادگیری خطاطی با خودکار
یادگیری تدوین ومونتاژ کردن فیلم های سینمایی
ساخت انیمیشن کوتاه با حال در حد پنج دقیقه
یادگیری تکنیک های بقا در طبیعت (جهت یابی و سرپناه درست کردن و رویای با حیوانات درنده و.....) یا شرایط اضطراری (سقوط آسانسور..)
یادگیری ماهیگیری(ارامش بخش و صبر زیاد میخواد)
مشاور گردشگری شدن (با جاهای دیدنی منطقه ای اشنا هستی معرفی میکنی به دیگران)
یادگیری دفاع شخصی
یادگیری پارکو
یادگیری کوه نوردی وصخره نوردی
یادگیری رانندگی حرفه ای
یادگیری حرکات نمایشی با خودرو (دریفت و حرکت روی دوچرخ .....)
یادگیری تیونینگ خودرو به طور حرفه ای (مثل فیلم سریع وخشن)
یادگیری چتربازی و خلبانی و موتور کراس وسقوط آزاد
یادگیری کمک های اولیه
یادگیری کنترل دٍرون
یادگیری انواع گره زدن
یادگیری حرکات موزون تا حد لازم(برای عروسی)
.
.
.
.......
به شخصه ماشین های مسابقات WRC دوس دارم رانندگی شو یاد بگیرم.(با سرعت از این پیچ ها عبور می کنی چه کیفی میده ویکی
نقشه خوانی میکنی میکنه تو میرونی هوام بارونیه ...)
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , نارین
ارسال: #۳۵۵۲۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط SepidehP.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۷:۲۶ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  نمی‌دونم شاید در مورد این احساس رضایت یا عدم رضایت دارم خودم رو گول می‌زنم ولی...

چقددددد حرفاتون حرفامه....Sleepy

(۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۳۶ ب.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  یادگیری حرکات موزون تا حد لازم(برای عروسی)

تهش بوداااا......Big Grin:Big GrinBig GrinAngel

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Milestone
ارسال: #۳۵۵۲۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۵:۲۳ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کسی نظری/توصیه ای/نکته ای/پیشنهادی/انتقادی/... داره؟
اگه میخواید نزدیک به این موضوعاتی که گفتید باشه من سفالگری رو خیلی میپسندم Tongue از خاک کوزه خلق کنی خیلی خوبه Smile

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , نارین , stateless
ارسال: #۳۵۵۲۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۵:۴۵ ب.ظ
مهم نیست.
ارسال: #۳۵۵۲۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۳۷ ب.ظ
دوستان سیگنال و سیستم فقط در پردازش صوت و تصویر کاربرد داره؟
با اینکه در دانشگاه این درس و درس ریاضی مهندسی رو نداشتم اما الا که دارم از نصیر میخونم خیلی خوشم اومده واقعا جذاب و جالب و هیجان انگیز هست. اعتراف میکنم این درس به مراتب بهتر از سیستم عامل و معماری و منطقی هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz , stateless
ارسال: #۳۵۵۲۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ
خدا دارد چه چیزی بر سرم می آورد ری را ؟

به نظر شما جاصلا این درسته که میگن خدا به این خاطر دعای بنده اش رو دیر مستجاب می کنه، تا بنده اش بیشتر صداش بزنه و خدا بیشتر صدای بنده اش رو بشنوه؟
آخه اصلا با عقل جور در میاد ؟
والا منِ آدمی زاد وقتی کسی رو دوست داشته باشم گوش به زنگم که خواسته هاش رو برآورده کنم...
اونوقت خدا چه جوری به خاطر علاقه اش به بنده اش، اونو زجر میده و دعاشو به خاطر بیشتر درخواست کردن و بیشتر بودنش دیر مستجاب می کنه؟
اصلا مگه خودخواهی و ظلم در خدا راه داره؟
خدا ممکنه به هر دلیلی (مصلحت، حکمت و ...) دعای بنده اش رو دیر مستجاب کنه یا اصلا مستجاب نکنه
اما این دلیل غیر منطقی به نظر من اصلا صحت نداره.
مگه میشه که خدا از مضطر بودن و بی قرار موندن بنده اش خوشش بیاد؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , stateless , RangiRangi , SepidehP
ارسال: #۳۵۵۲۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ ب.ظ
اینجا میشه هر حرفی رو زد؟ نه نمیشه.
اصل دلتنگی ها رو نمیشه اینجا نوشت.

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , RangiRangi , shahlaj , ele
ارسال: #۳۵۵۳۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۲۹ ب.ظ
دوستان اینجا کسی هست که دانشجوی علم وفرهنگ باشه یا علم وفرهنگ خونده باشه؟
من یه سوال کوچیک داشتم Huh Huh Huh
ممنون میشم اگه کسی هست یا کسی رو میشناسید بهم معرفی کنید...
ارسال: #۳۵۵۳۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر معرق مس خوشگله.
.
.
.

سلام دوست مانشتی فعال و عزیز
من معرق چوب کار کردم همچنین تابلو خط چوب و مشبک اینا به نظرم بیشتر تابلو خطه تا معرق.
اگر دوست داشتین عکس کارامو براتون میفرستم شاید خوشتون اومد و به این سمت اومدین البته تابلو معرق ها هنوز پولیستر نشدند.

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۵۵۳۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط codin.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۳۷ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  دوستان سیگنال و سیستم فقط در پردازش صوت و تصویر کاربرد داره؟
با اینکه در دانشگاه این درس و درس ریاضی مهندسی رو نداشتم اما الا که دارم از نصیر میخونم خیلی خوشم اومده واقعا جذاب و جالب و هیجان انگیز هست. اعتراف میکنم این درس به مراتب بهتر از سیستم عامل و معماری و منطقی هست

کاربردهای سر راستش در صوت و تصویر و ویدئو و امواج مغز و قلب و غیره هست. یعنی هرجایی که سیگنالی داریم. یعنی در ارتباطات و مخابرات و ... هم طبیعتا رد پاش پیدا میشه. ولی شاید باورتون نشه من توی مقاله های شبکه اجتماعی دیدم از مفاهیم سیگنال سیستمی و کانولوشن استفاده کرده بودن جایی که اصلا به صورت مشخص سیگنالی در مسئله وجود نداشت حتی! در اقتصاد و سیستم های اقتصادی و اجتماعی و ... هم فکر میکنم کاربرد داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , blackhalo1989 , RangiRangi
ارسال: #۳۵۵۳۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۲۴ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  خدا دارد چه چیزی بر سرم می آورد ری را ؟

به نظر شما جاصلا این درسته که میگن خدا به این خاطر دعای بنده اش رو دیر مستجاب می کنه، تا بنده اش بیشتر صداش بزنه و خدا بیشتر صدای بنده اش رو بشنوه؟
آخه اصلا با عقل جور در میاد ؟
والا منِ آدمی زاد وقتی کسی رو دوست داشته باشم گوش به زنگم که خواسته هاش رو برآورده کنم...
اونوقت خدا چه جوری به خاطر علاقه اش به بنده اش، اونو زجر میده و دعاشو به خاطر بیشتر درخواست کردن و بیشتر بودنش دیر مستجاب می کنه؟
اصلا مگه خودخواهی و ظلم در خدا راه داره؟
خدا ممکنه به هر دلیلی (مصلحت، حکمت و ...) دعای بنده اش رو دیر مستجاب کنه یا اصلا مستجاب نکنه
اما این دلیل غیر منطقی به نظر من اصلا صحت نداره.
مگه میشه که خدا از مضطر بودن و بی قرار موندن بنده اش خوشش بیاد؟

اتفاقا این حال خوبیه. این طلب کردن از خدا.
بله من قبول دارم که خدا میخواد صدای بنده ش رو بشنوه و قطعا جواب میده. ضمنا این خواستنی که بنده داره توی مسیرش ساخته میشه، انسان میشه.
اگه هنوز میتونید با خدا خوب صحبت کنید و دعا کنید خیلی خوبه. خدا ابن موهبت و از خیلیا دریغ میکنه. جدا عرض میکنم.

نه. نه تنها اینجا بلکه بعضی چیزا رو جلوی هیچ کسی نمیشه گفت.
فقط میشه به خدا گفت...

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , RangiRangi , SepidehP
ارسال: #۳۵۵۳۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۵۲ ق.ظ
بلاخره accept شد .
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۵۵۳۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۰۴ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۲۴ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  به نظر شما جاصلا این درسته که میگن خدا به این خاطر دعای بنده اش رو دیر مستجاب می کنه، تا بنده اش بیشتر صداش بزنه و خدا بیشتر صدای بنده اش رو بشنوه؟
من نمیدونم این جمله صحت دارد یا نه.
ولی اگر صحت داشته باشد، به نظر من فلسفه اش اینه که بنده امیدش را از دست نده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , RangiRangi , SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۲۳۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۳۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۴۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close