زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۵۳۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۴۹ ق.ظ
سلام صبح بخیر ،صحبتم با کاربر blackhalo1989

به نظرم تعریف هنر بایستی این باشه:هنر آن چیزی است که باعث کم نیاوردن طرف بشه.مثلا تو بیابون هستی قوطی باز کن یادت رفته بیاری بعد یادت میاد فلان ویدیو اموزشی دیده بودم که با قاشق در قوطی باز کرده بوده بود.
تعریف دوم:هنر آن چیزی است که سبب خیر وخوشی برای خودت و دیگران میشه نه شر برای دیگران.مثلا به مادربزرگ یا پدر بزرگ محترم تو عمرشون موبایل یا تبلت ندیده اند میخوای طرز استفاده شو یاد بدی.اگر با آرامش مراعات سنشون را کردی هم تو خوشحال میشه هم اون.اما
هی غر بزنی اَه اَه کنی هم بهت میگی نخواستم شما را بخیر ما را به سلامت بدم تبلت پرت می کنه بیرون .بعد میگی چرا این کار را کردی میگه تقصیر توه دیگه یه دونه ۲۰۱۷ اومد تو دیجی میخری تا ادب بشی.
حالا این برای ادمی بود که زبان داشت.حالا فرض کن نی نی داری خراب کاری کرده بی زبونه نباید که ناسزا بگی خودت مگه بچه نبودی خیلی
با ارامش پوشک نی نی تو عوض می کنی هم تو خوشحال هم اون طفلکی خوشحال.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۵۵۳۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۰۲ ق.ظ، توسط kilookiloo.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۳۷ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  دوستان سیگنال و سیستم فقط در پردازش صوت و تصویر کاربرد داره؟
با اینکه در دانشگاه این درس و درس ریاضی مهندسی رو نداشتم اما الا که دارم از نصیر میخونم خیلی خوشم اومده واقعا جذاب و جالب و هیجان انگیز هست. اعتراف میکنم این درس به مراتب بهتر از سیستم عامل و معماری و منطقی هست
من کتاب سیگنال و سیستم آقای تقدسی چاپ ۹۱ رو دارم ولی ۴ صفحش سفیده و چاپ نشده . ص۲۶ و ۲۷ که میشه از اول سیگنال های نمایی زمان پیوسته تا اول سیگنال نمایی مختلط و ص ۳۰ و ۳۱ که میشه از اولای سیگنال ضربه و پله زمان گسسته تا اول فرمول ۳ که گفته. ممنون میشم اگه عکس این ۴ صفحه رو بتونید برام بگیرید

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۳۵۵۳۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
بالاخره فهمیدم چی آرومم میکنه. : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , SepidehP , Pure Liveliness
ارسال: #۳۵۵۳۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۳۸ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این ted talk هم راجع به اوریگامی جالبه.

سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , mostafaheydar1370 , RangiRangi , stateless
ارسال: #۳۵۵۴۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۴۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
یه وقتایی آدم حس می کنه تو خونه نقش نخودی رو داره. :|

(۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ ق.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  سلام صبح بخیر ،صحبتم با کاربر blackhalo1989

به نظرم تعریف هنر بایستی این باشه:هنر آن چیزی است که باعث کم نیاوردن طرف بشه.مثلا تو بیابون هستی قوطی باز کن یادت رفته بیاری بعد یادت میاد فلان ویدیو اموزشی دیده بودم که با قاشق در قوطی باز کرده بوده بود.
تعریف دوم:هنر آن چیزی است که سبب خیر وخوشی برای خودت و دیگران میشه نه شر برای دیگران.مثلا به مادربزرگ یا پدر بزرگ محترم تو عمرشون موبایل یا تبلت ندیده اند میخوای طرز استفاده شو یاد بدی.اگر با آرامش مراعات سنشون را کردی هم تو خوشحال میشه هم اون.اما
هی غر بزنی اَه اَه کنی هم بهت میگی نخواستم شما را بخیر ما را به سلامت بدم تبلت پرت می کنه بیرون .بعد میگی چرا این کار را کردی میگه تقصیر توه دیگه یه دونه ۲۰۱۷ اومد تو دیجی میخری تا ادب بشی.
حالا این برای ادمی بود که زبان داشت.حالا فرض کن نی نی داری خراب کاری کرده بی زبونه نباید که ناسزا بگی خودت مگه بچه نبودی خیلی
با ارامش پوشک نی نی تو عوض می کنی هم تو خوشحال هم اون طفلکی خوشحال.
مهم نیست که تعریف هنر چیه. مهم اینه که من با چه هدفی رفتم سمتش. با هدف من فارغ از اینکه چه چیزی هنر محسوب بشه یا نشه، هم سو بودن با هدف من اهمیت داره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , James Sullivan , stateless
ارسال: #۳۵۵۴۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ، توسط James Sullivan.)
البته گزینه ها که من برای شما نوشتم به شخصه دوست دارم همه اونا یاد بگیرم. ولی برخی موانع مانند مسائل مالی و قابلیت جسمی و طول عمر و....شک و تردید برام به وجود میاره.این که هدف را مدنظر داشته باشیم درسته ولی برخی چیزها به نظرم ،هدفم هرچی میخواد باشه باید بلد باشم مثلا یه مرد اشپزی غذاهای روزمره (قیمه وقرمه سبزی و....)باید بلد باشه.یا حتما بایستی ورزش کنه یا از خودش یا ناموسش بتونه دفاع کنه،و...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , stateless , SepidehP
ارسال: #۳۵۵۴۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۵:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۳۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
دست و دهان را چو بشویی ز حرص ----- صاحب و همکاسهٔ سلطان شوی

شعر کامل:

پ.ن:‌ از این بیت که تو یکی از تاپیک ها دیدم رسیدم به این غزل:
گر بگریزی ز خراجات شهر ----- بارکش غول بیابان شوی

این بیت خیلی جالبه و پرکاربرده.

این بیتش هم خیلی جالب و کاربردیه:
روی مکن ترش ز تلخی یار ----- تا ز عنایت گل خندان شوی

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP
ارسال: #۳۵۵۴۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۵:۵۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  کسی که نخستین مکان را اشغال میکند به ندرت قادر است نقش اول را ایفا نماید
به راستی چه تعداد شاهانی که به وسیله ی نخست وزیران خود به پیش هدایت میشوند
و نخست وزیرانی که تحت تاثیر منشی های خود به سر میبرند
آن وقت،به من بگویید تا دریابم کدامین شخص،نفر اولین است؟!
به گمانم نخستین نفر کسی باشد که ذهنش بر هر چیز غلبه دارد . . .

"گوته"
۸ ژانویه ۱۷۷۲

(۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۳۷ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  دوستان سیگنال و سیستم فقط در پردازش صوت و تصویر کاربرد داره؟
با اینکه در دانشگاه این درس و درس ریاضی مهندسی رو نداشتم اما الا که دارم از نصیر میخونم خیلی خوشم اومده واقعا جذاب و جالب و هیجان انگیز هست. اعتراف میکنم این درس به مراتب بهتر از سیستم عامل و معماری و منطقی هست
من کتاب سیگنال و سیستم آقای تقدسی چاپ ۹۱ رو دارم ولی ۴ صفحش سفیده و چاپ نشده . ص۲۶ و ۲۷ که میشه از اول سیگنال های نمایی زمان پیوسته تا اول سیگنال نمایی مختلط و ص ۳۰ و ۳۱ که میشه از اولای سیگنال ضربه و پله زمان گسسته تا اول فرمول ۳ که گفته. ممنون میشم اگه عکس این ۴ صفحه رو بتونید برام بگیرید
بهتون پیام خصوصی فرستادم
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۳۵۵۴۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۶:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ ب.ظ، توسط Milestone.)
پیرو پست قبلی، وقتی تو سایت انتشارات مهر و ماه می‌گشتم؛
دیگه گفتم زشته بعد از سه ساعت ورق زدن کتابا دست خالی بیام بیرون! Big Grin

حالا کنکور تجربی که شوخی بود ولی در کنار همه اون کتاب‌ها یه بخشی پیدا کردم با عنوان "مغزینه!" (>>
) و بعد با خوندن مقدمه، فهرست و نمونه صفحات کتاب‌های مربوط کنجکاو شدم بیشتر در موردش بدونم، بعد با رفتن به سایت اختصاصی و ناشر اون (>>
و
) دیدم گویا فقط یه سری کتاب سطحی و بازارپسند نیستن و این موضوع پروژه‌ای هست که زیر نظر یک شرکت دانش‌بنیان و متخصصین علوم شناختی (اعصاب و روان)، هوش مصنوعی و مدل‌سازی در زمینه توانمندسازی مغز کار می‌کنه؛

در واقع تالیف کتاب‌هایی تو حوزه افزایش تمرکز، توجه، پردازش بصری، حل مسئله، بهبود کلامی و... . در همین راستا منم چندتا از کتاب‌هاش رو با ۲۵ درصد تخفیف جشنواره وب و ۵۰ درصد تخفیف خودش + پست رایگان سفارش دادم! Big Grin خلاصه همین چند ساعت پیش و با بسته‌بندی اختصاصی که از دیجی‌کالا هم قشنگ‌تر بود واسم رسید! Smile اینا:

[تصویر:  431136_MehroMah.jpg]

دلیلی که این مجموعه واسم جذاب بود اینه که احساس می‌کنم برخلاف مباحث تشریحی - تعریفی که خیلی سریع و خوب درک و حفظشون می‌کنم، توی حل مسئله‌ها خصوصا اگه از نوع استعداد تحصیلی باشن یه مقداری کند هستم و می‌خوام ببینم این توصیه‌ها و انجام تمریتات چقدر روی ذهنم موثره و چون افراد دیگه‌ای رو هم دیدم که مشکلات دیگه‌ای مثل فراموشی، عدم تمرکز و... دارن گفتم این قضیه رو اینجا هم مطرح کنم.

[تصویر:  431136_MehroMah_02.jpg]

من کتاب‌های "باشگاه مغز" و "مغزینه توجه و تمرکز" رو گرفتم، چند تا از تمرینات آنلاینش رو هم انجام دادم و با اینکه خیلی سخت‌گیرم تو این چیزها ولی خیلی خوشم اومد، چون کاملا مشخصه هم از نظر تولید محتوا و هم صفحه‌آرایی (رنگی) و هم تصویرسازی و هم طراحی نرم‌افزار چقدر واسشون زحمت کشیده شده و ارزششون خیلی بیشتر از قیمتی که دارن هست.

هر سرفصل کتاب مربوط به یک موضوع هست مثلا "توانایی مسیریابی" یا "تقویت حافظه" و بعد از مطالعه شرح اون یه سری تمرین هست که باید روی کاغذ نوشته یا رسم یا نقاشی بشه و بعد هم یه کارت اعتباری داخلش بود که از طریق اون شناسه و رمز می‌شه تمرینات نرم‌افزاری رو توی سایتش رو هم انجام داد و از طریق امتیازات دریافتی بازخورد گرفت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , d_felfelak , stateless , gogooli , SepidehP , RangiRangi
ارسال: #۳۵۵۴۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۶:۴۶ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۲۴ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  دلیلی که این مجموعه واسم جذاب بود[/b] اینه که احساس می‌کنم برخلاف مباحث تشریحی - تعریفی که خیلی سریع و خوب درک و حفظشون می‌کنم، توی حل مسئله‌ها خصوصا اگه از نوع استعداد تحصیلی باشن یه مقداری کند هستم و می‌خوام ببینم این توصیه‌ها و انجام تمریتات چقدر روی ذهنم موثره و چون افراد دیگه‌ای رو هم دیدم که مشکلات دیگه‌ای مثل فراموشی، عدم تمرکز و... دارن گفتم این قضیه رو اینجا هم مطرح کنم.
من توی مسائلی که علاقه ای بهشون ندارم افتضاحم! نه اینکه نمیفهمم , قشنگ حس میکنم که نمیخوام بفهمم! دلیلش هم دقیقا عدم تمرکزه . وقتی میخوام معماری بخونم هر نیم صفحه که میخونم حواسم به یه جایی پرت میشه و بیخیال معماری میشم . ولی درسایی مثل ساختمان داده و طراحی الگوریتم و نظریه زبان , بعضی وقتا شده ۳ تا ۴ ساعت بدون استراحت خوندم و حال کردم Tongue
مثلا توی برنامه نویسی مشکل ندارم و خیلی وقتا بیشتر بیشتر از ۱۰ ساعت پشت میز فقط کدنویسی میکنم ولی حالا قرار باشه ۲ صفحه متن گزارش کار رو تایپ کنم , واویلا ...
نمیدونم با این مشکلم چیکار کنم , این کتابا به درد این نوع عدم تمرکز هم میخوره ؟ Huh

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , ele
ارسال: #۳۵۵۴۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۷:۵۷ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  نمیدونم با این مشکلم چیکار کنم , این کتابا به درد این نوع عدم تمرکز هم میخوره ؟ [تصویر:  huh.gif]

راستش من هنوز دقیق بررسی نکردم و نتیجه نگرفتم که بتونم جواب این سوال رو بدم؛
ولی تو همین چند ساعت که مطالب رو خوندم، مشخصه که روی این قضیه تحقیق و کار شده و صحبت‌ها و تمرینات جنبه علمی دارند، ضمن اینکه تو مقدمه تاکید شده که فاز اول کتاب‌هارو با تاکید بر روی "تمرکز" تالیف کردند. به نظر من ارزشش رو داره که تست کنید، چون مثل خیلی از کتاب‌های بازار فقط تئوری‌پردازی نیست، به قول مولف (متخصص تصویربرداری مغزی) محتوای کتاب مثل یه باشگاه ورزشی می‌مونه و کاملا عملی هست. حالا خودتون سرفصل‌هارو ببینید و قرابت موضوعی رو بررسی کنید:

[تصویر:  431141_Maghzineh.png]

+

+
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , d_felfelak , SepidehP , stateless , kilookiloo , RangiRangi
ارسال: #۳۵۵۴۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ب.ظ، توسط stateless.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۲۴ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  من کتاب‌های "باشگاه مغز" و "مغزینه توجه و تمرکز" رو گرفتم، چند تا از تمرینات آنلاینش رو هم انجام دادم و با اینکه خیلی سخت‌گیرم تو این چیزها ولی خیلی خوشم اومد، چون کاملا مشخصه هم از نظر تولید محتوا و هم صفحه‌آرایی (رنگی) و هم تصویرسازی و هم طراحی نرم‌افزار چقدر واسشون زحمت کشیده شده و ارزششون خیلی بیشتر از قیمتی که دارن هست.

هر سرفصل کتاب مربوط به یک موضوع هست مثلا "توانایی مسیریابی" یا "تقویت حافظه" و بعد از مطالعه شرح اون یه سری تمرین هست که باید روی کاغذ نوشته یا رسم یا نقاشی بشه و بعد هم یه کارت اعتباری داخلش بود که از طریق اون شناسه و رمز می‌شه تمرینات نرم‌افزاری رو توی سایتش رو هم انجام داد و از طریق امتیازات دریافتی بازخورد گرفت.

من کتاب باشگاه مغز(۱) رو دارم. وقتی مقدمه اش رو خوندم و دیدم جلدهای بعدیش چقدر جالب و کاربردیه، میخواستم همش رو بگیرم، ولی وقتی شروع کردم به خوندن تا دو سه مرحله بیشتر پیش نرفتم. نمیدونم چرا حس کردم نسبت به زمانی که میگیره تأثیر آنچنانی نداره. یعنی میشه انتظار داشت بعد از انجام این تمرینها قدرت ذهن و تمرکز و حافظه بیشتر بشه؟ البته صبر لازمه که ما ازش بی بهره ایم! برای تمرینِ صبر، کتاب سراغ ندارید؟

+ بازیهای خوبی هم در این زمینه وجود داره. مثل
، قبلا بهش اشاره کرده بودم.

(۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
[تصویر:  431141_Maghzineh.png]

ببخشید این تصویر برای کدوم جلد هست؟ سرفصلهاش جالب تر از اونیه که من دارم.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۳۵۵۴۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۳۶ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  من کتاب باشگاه مغز(۱) رو دارم. وقتی مقدمه اش رو خوندم و دیدم جلدهای بعدیش چقدر جالب و کاربردیه، میخواستم همش رو بگیرم، ولی وقتی شروع کردم به خوندن تا دو سه مرحله بیشتر پیش نرفتم. نمیدونم چرا حس کردم نسبت به زمانی که میگیره تأثیر آنچنانی نداره. یعنی میشه انتظار داشت بعد از انجام این تمرینها قدرت ذهن و تمرکز و حافظه بیشتر بشه؟ البته صبر لازمه که ما ازش بی بهره ایم! برای تمرینِ صبر، کتاب سراغ ندارید؟

راستش من قبلا تمرینات ورزش و تمرین ذهن دکتر کاواشیما (Big Grin) رو انجام می‌دادم! >>
و

خب تو کوتاه‌مدت بعیده هیچ‌کدوم از این چیزا تاثیر محسوس داشته باشه و منم حس نکردم ولی بعد از چند وقت یه سری مسئله که واقعا خیلی حالم بد می‌شد حتی ریختش رو نگاه می‌کردم برام قابل حل‌تر و قابل فهم‌تر شد، حالا نمی‌دونم تاثیر دکتر کاواشیما بود یا اینکه تو اون لحظه حالم خوب بود! Smile)))

راستش در مورد "صبر" هنوز متخصصین به اجماع کامل نرسیدن، هروقت چاپ شد بهتون اطلاع می‌دم! Big GrinSmile
ولی تازگی‌ها یه دم‌نوش بابونه تست کردم، با اینکه خیلی بدمزه بود ولی فکر کنم باعث افزایش صبرم شد تو یه موضوعی! Big GrinSmile

(۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  ببخشید این تصویر برای کدوم جلد هست؟ سرفصلهاش جالب تر از اونیه که من دارم.

این فهرست کتاب "مغزینه توجه و تمرکز" + کارت اعتباری تمرینات آنلاین هست.
کلا این یه مجموعه جدا از کتاب‌های باشگاه مغز هست که شما دارین؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , RangiRangi
ارسال: #۳۵۵۴۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ب.ظ، توسط gogooli.)
یک app ای می شناسید که برای برنامه ریزی هفتگی باشه؟ در اون روز و ساعت رو به صورت جدول هفتگی ببینیم.

+ خیلی بی حوصله و بی انگیزه شدم. کلا تنبلی می کنم کاری نمی کنم فقط از صبح تا شب وقت تلف می کنمConfused
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , ele
ارسال: #۳۵۵۵۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۰۱ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۴۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  یک app ای می شناسید که برای برنامه ریزی هفتگی باشه؟ در اون روز و ساعت رو به صورت جدول هفتگی ببینیم.

+ خیلی بی حوصله و بی انگیزه شدم. کلا تنبلی می کنم کاری نمی کنم فقط از صبح تا شب وقت تلف می کنمConfused
شاید any.do

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close