زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۸۷۶
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۲۲ ب.ظ
بحث از "جو قبلی" و این حرفا گذشته. حضور در مانشت برای من آزار دهنده است. اگه یکی دو تا انگیزه نبود دیگه اصلا نمیومدم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Skyrim , afrooz-OMD , khayyam , SepidehP
ارسال: #۳۴۸۷۷
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط Skyrim.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
.....

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۳۴۸۷۸
۱۲ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ ب.ظ
خیلی جو مانشت خراب شده خیلی ....

من که دیگه فقط به خاطر پیگیری پست های دوستی میام مانشت
ارسال: #۳۴۸۷۹
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ق.ظ
پیور جان و بهنام خان من قصد ناراحت کردنتون رو نداشتم
و منظورم از "آمار لایک ها رو داریم" خدایی نکرده توهین و ناراحتی نبود بخدا (اگه مینروا نمیگفت متوجه نمیشدم اصلا که ممکنه ازش ناراحت بشید)
فقط یه ماجرایی بود قبلنا نمیدونم شاید اقا بهنام یادشون باشه اون موقع این بحث امار لایک ها بولد شده بود که من با دمپایی ابری تنبیه شدم یادتونه؟
پیرو اون قضیه و واسه مزاح من اینو عرض کردم
وگرنه ایشالا تا دنیا دنیاست خبرای خوب به گوش آدم برسه باور کنید من فقط خوشحال شدم

در رابطه با کوئیلینگ هم چون یکم توش دست دارم اون نکته ها به نظرم مفید اومد که بگم وگرنه پیور جان هم خودش خوش سلیقست هم حرفه ای...به دوربین اونقدرا ربطی نداشتن و نکته هایی بودن که وقتی اون قاب مثلا روی دیوار نصب میشه چطور دیده بشه
در هر حال من همینجا از تمام اونایی که با حرفای من ناراحت شدن عاجزانه معذرت خواهی میکنم
شرمنده همتون هستم
ببخشید

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
ارسال: #۳۴۸۸۰
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۲۲ ق.ظ
ولش کن!
می‌ترسم الآن یکی هم پیدا شه با خود من دعواش شه! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۴۸۸۱
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۳۵ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رو ببینید یه کم حس خوب بهتون دست بده ShyShy

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۴۸۸۲
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ ق.ظ
به خاطر جوی که غیردوستانه شده نمیخواستم تا مدتی پست بذارم ولی اینو میذارم و حداقل یه مدت توی این تاپیک نیستم.

راجع به ما :
خیلی وقته به من تیکه میندازید و این مساله ی لایک کردن واستون بولد شده. خیلی خیلی زشته یه دختر با این کار بخواد نظر کسی رو جلب کنه. نمی دونم چه فکری کردید. این کار دور از شان من و بهنام هست.
من با آقا بهنام توی مانشت آشنا نشدم که بخوام لایک کنم تا ایشون به من توجه کنه بیاد خواستگاریم! هیچ کسی توی مانشت این کار رو نمیکنه و نکرده.
من ایشون رو خیلییی وقته میشناسم. از وقتی که ایشون بهم درس میدادن و توی پروژه هام کمکم میکردن. بعضی از دوستامون هم که اینجان این رو میدونن. بعدشم خیلی اتفاقی ایشون نام کاربری من رو دیده بودن (نام کاربری من اسم ایمیلمم هست، نام کاربری ایشون هم ایمیلشون هست اینو همه تون میدونید) و پیام دادن و این اولین پیام ما توی مانشت بود : (به تاریخش دقت کنید لطفا)

هرچند اهمیتی نداره بقیه چه فکری بکنن. لطفا ادامه ندید بحث رو.

راجع به کوئیلینگ هم افروز جان من کارم بد نیست. مرسی از نکاتی که گفتی ولی اینو واسه این که مث قبلیا نشده بود به صاحابش تحویل ندادم تنها چیزی هم که داشتم همون بود عکس از بقیه شون هم ندارم، صرفا خواستم به آفاق نشون بدم. گفتم عکس بگیرن از قبلیا توی پروفایل آفاق جون میذارم.

برای همه تون آرزوی موفقیت و خوشبختی میکنم.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Behnam‌ , so@ , elhamgh
ارسال: #۳۴۸۸۳
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ق.ظ، توسط afrooz-OMD.)
عجب اوضاعی شده
چرا همه انقدر تهاجمی شدین!!!!
من نگفتم خدایی نکرده کارت بده!!!!!!!
به خدا که دیگه اعتقاد دارین؟؟ به همون خدا قسم میخورم من اصلا اهل این خاله زنک بازیا نیستم!!! من هیچوقت به خودم اجازه نمیدم این قضاوتو درباره تویی که اصلا نمیشناسمت داشته باشم!!
خدای من شاهده انقد برام سخته همچین فکری راجع به من شده هرجا باشی حاضرم بیام حضوری معذرت خواهی کنم و برات رفع سو تفاهم کنم
اون موقع شاید هنوز اونقدرا توی این تاپیک نبودی که متوجه اون ماجرا باشی بخدا من اصلا قصد بدی نداشتم...اون ماجرا تا مدتی موجبات خنده بود(ماجرایی که توی پست قبلی اشاره کردم)

از اونایی که اینجا بودن درباره من بپرسید... من هیچوقت به کسی توهین نکردم چون دوست ندارم به خودم توهین بشه
صددرصد در شان تو نیس چیزایی که نوشتی ولی در شان منم نیست قضاوت هایی که راجع به من شده

تمام مدتی هم که اینجا بودم سعی من فقط و فقط انتقال حس های خوبی بوده که بعضی اوقات داشتم یا با عکسهام یا با حرفام
هیچوقت ناله هم نکردم که حال کسی خدایی نکرده بد نشه
هیچوقت هم نخواستم چیزی رو ب رخ کسی بکشم اینو میگم چون شدیدا حس میکنم نظر عده ای راجع به من اینه
بچه که نیستیم!!

ده هزار بار دیگه هم که لازم باشه من معذرت می خوام بابت حس بدی که پیدا کردی هم تو هم اقای بهنام
ولی تا ابد حاضر نیستم قبول کنم که همچین منظور و قصدی رو ازون حرفها داشتم چون اگر داشتم هیچوقت توی تاپیک مطرح نمیکردم و به شیوه خاله زنک ها با دوستان نزدیک مانشتی مطرح میکردم و تازه کلی هم بهش طول و تفسیر میدادم

چرا انقدر خشن برخورد میکنید...
یک درصد احتمال بدید که قضاوتتون اشتباه بوده بعد متوجه میشید که چطور حسی داره وقتی ادمو به رگبار میندن...

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Saman , sss , kilookiloo , elhamgh , احسان مومنی
ارسال: #۳۴۸۸۴
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بحث از "جو قبلی" و این حرفا گذشته. حضور در مانشت برای من آزار دهنده است. اگه یکی دو تا انگیزه نبود دیگه اصلا نمیومدم.

خدا اون دو تا انگیزه رو حفظ کنه، زیادتر هم بشه ایشالا.

والا شما و دوستانِ دیگه که همیشه خیرشون به دیگران رسیده. بحث همیشه هست، نباید جمع کنیم بریم که!Huh اینی هم که میگن اینجا سودی نداره رو من خیلی نمیفهمم، به قول دوستمون حالا جاهای جایگزینِ دیگه خیلی مفیدن؟ همین که بدونِ اینکه چیزی دستمون رو بگیره به بقیه کمک کنیم خودش بالاترین سوده. البته همه میدونیم این حرفهارو، برای یادآوریِ خودم گفتم.

میدونم الآن خیلیها دارن تو دلشون میگن تو خودت یکی از همون دلایلِ جو غیردوستانه ی مانشتی! با اون بحثات!Blush

ما که قدیما نبودیم ولی دعا میکنیم هرچه زودتر جو دوباره دوستانه بشه. دوستانه تر از قبل. Angel کسی هم تصمیم نگیره بره، اونایی هم که رفتن برگردن.Smile

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , SepidehP
ارسال: #۳۴۸۸۵
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۲۰ ق.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  هرچند اهمیتی نداره بقیه چه فکری بکنن. لطفا ادامه ندید بحث رو.
من از جانب فردی که هیچ طرفه ی این بحث بود میتونم متوجه بشم که منظور بچه ها مزاح بود و لاغیر! هرچند شاید دوست نداشته باشید که کسی موضوع شخصی تونو متوجه بشه که منطقیه.
ولی بهرحال بحث لایک و اون شوخی هایی که قبلا بود رو منم به یاد میارم. مخصوصا بخش دمپایی ابری شو Smile
در کل حالا هر چی که بوده تموم شده؛ صلبات بفرستید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , so@ , sss , SepidehP , kilookiloo , elhamgh
ارسال: #۳۴۸۸۶
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۲۴ ق.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  من از جانب فردی که هیچ طرفه ی این بحث بود میتونم متوجه بشم که منظور بچه ها مزاح بود و لاغیر! هرچند شاید دوست نداشته باشید که کسی موضوع شخصی تونو متوجه بشه که منطقیه.
نه crevice عزیز، به خاطر پست‌های زیر من هیچ وقت دلم صاف نمیشه.

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۰ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  طرف فوتم کنه اینجا و تو هر تاپیکی سریع سپاسشو میگیره
ازین پیگیریت خوشم میاد [تصویر:  smile.gif]))))
کنترل نامحسوسی هستی واسه خودت

(۰۴ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  ادمین جان یه کدی بزن که هر وقت Behnam یه حرفی زد خود به خود یه سپاسی از طرف Pure Liveliness زیر پستش زده بشه.

(۰۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بهنام اگه میشه شفاف سازی کن تا بعضی ذهنیت ها از بین بره ...

(۰۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  همین جریان سپاس زدن تمام پست های شما توسط کاربر pure ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , status , so@ , Pure Liveliness
ارسال: #۳۴۸۸۷
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
رو ببینید یه کم حس خوب بهتون دست بده ShyShy
داداچ؛ خدا خیرت بده، وطنی بزار، نصف شبی قند شکنمون جواب نمیدهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Skyrim
ارسال: #۳۴۸۸۸
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  پ.ن:
آفاق و مینروا جون، عروس داماد خیلی وقته که هویتشون مشخصه : )))) دیگه آمار لایک زدن هارو همه مون داریم :دی
تبریک میگم بهتون
امیدوارم زندگیتونو ازون زندگیهای قشنگ بسازید ازون مثال زدنیا : )
ظاهرا مانشت سبب خیر شده این بار.
من این پست رو با توجه به اتفاقی که قبلا افتاده بود تو مانشت گفتم که گویا ختم به خیر نشده بود. خود اون اتفاق رو هم یکی به من گفته بود. با توجه به قراینی که بود فکر کردم این بار مانشت نقش مثبتی داشته تو این قضیه.

(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ)stateless نوشته شده توسط:  
(12 دى ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بحث از "جو قبلی" و این حرفا گذشته. حضور در مانشت برای من آزار دهنده است. اگه یکی دو تا انگیزه نبود دیگه اصلا نمیومدم.
خدا اون دو تا انگیزه رو حفظ کنه، زیادتر هم بشه ایشالا...
مساله من این بحث های اخیر نیست. اصلا چیزی نیست که یه روزه بهش رسیده باشم. شاید محصول چند ماه باشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , stateless
ارسال: #۳۴۸۸۹
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط status.)
(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۲۴ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  ادمین جان یه کدی بزن که هر وقت Behnam یه حرفی زد خود به خود یه سپاسی از طرف Pure Liveliness زیر پستش زده بشه.

حداقل از طرف خودم عذرخواهی میکنم، و فقط میخوام بدونی که یه لحظه هم اونوری فکر نکردم. اگه چیزی هم گفتم به خاطر این بود که شما هر چی منوشتی ایشون سپاس میزد، خب برای خود شما جالب نیست که یک نفر هر چیزی میگه یکی دیگه بی برو برگشت سپاس میزنه. خدا میدونه که من اصلا نیت بدی نداشتم، فقط یه کامنت به همون معنایی بود که تو از جمله ها میشه برداشت کرد.

اصلا منو تو رو سنه نه که کی کیو لایک میکنه؟ والا!
ارسال: #۳۴۸۹۰
۱۳ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط afrooz-OMD.)
اقای بهنام
الان چون شما همچین طرز فکری دارید همچی رو دارید به این قضیه ربط میدید

اولا من قسم خوردم!
ثانیا بازم قسم میخورم من شمارو اون تاپیکایی که اکثرا سر میزنم ندیدم فقط اینجا دیدم

باور کنید دارید اشتباه میکنید
اگر عمدی بود یا کنایه بود مطمئن باشید الان طلبکار میشدم یا به شیوه خودتون کلی سند و مدرک میوردم از خیلی چیزا

ولی از دلخوری که بوجود اومده و قضاوتی که شده عمیقا ناراحتم
چون قصدم این نبود فکر میکردم مثل قبل شوخی میکنیم و پیش میره

بازم عذر میخوام ازتون

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Saman , elhamgh , احسان مومنی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۱۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close