زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۲۶۱
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۱ ب.ظ، توسط Skyrim.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
باران می بارد امشب ...
بالاخره نوبت ما هم رسید و اولین بارون پاییزی رو تجربه کردیم.

پ.ن: ولی هوا به هیچ وجه دو نفره نیست! بارونش وحشیه، همراه با طوفان.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa
ارسال: #۳۴۲۶۲
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  مام که چپ و راست استقلال رو میبریم Rolleyes

تیراختورچی سان؟ یاشااا
ارسال: #۳۴۲۶۳
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  باران می بارد امشب ...
بالاخره نوبت ما هم رسید و اولین بارون پاییزی رو تجربه کردیم.
فکر میکردم آخری ما بودیم، انگار بدتر از ما هم هستBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۴۲۶۴
۲۰ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ ق.ظ
هر آدمی در زندگی‌اش
لااقل برای یکبار هم که شده
یک چیزی در زندگی‌اش بوده
که نه توانسته به دست بیاورد
و نه توانسته از خیرش بگذرد ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , ele , stateless
ارسال: #۳۴۲۶۵
۲۰ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ
شنیده ام که بعضی دختران، در جلسات خواستگاری شان، یخچال ساید و مبلمان ساخت فلان جا را شرط می کنند. شرایطی دیگر مثل پدرشوهر و مادرشوهر جوان، کم بچه بودن خانواده شوهر، پس انداز میلیونی? آقا داماد هم، بله گفتن دختر خانم را تسریع می کند.
دوسال از عقدمان می گذرد. جمله هایی از زبان همسرم می شنوم که قبل از ازدواج، فکر می کردم این گونه دلبری ها فقط در رمان ها و فیلم های عاشقانه است و بس.
چند وقت یکبار می گوید: از من راضی هستی؟ تو را خدا اگر دلت را آزرده ام حلالم کن... .
پولش را که دزدیدند، اگرچه قابل توجه بود، اما خم به ابرو نیاورد. درگیری های کار و مسائل مالی، اخم بر چهره اش نمی آورد، اما وقتی اشک مرا می بیند، برمی آشوبد، بغض می کند، وقطره های اشک، بر صورتش می غلتد.
چنان کلمات پرمعنای احساسی را که به زبان می آورد که خودش هم تعجب می کند. می گوید: این گونه حرف زدن را مدیون عشق توأم.
می دانید این خوشبختی ها را مدیون چه هستم ؟ من برای ازدواج، با خدا معامله کردم. چشم بسته بله نگفتم؛ تحقیق مفصل کردیم، با مشاور زبده مشورت کردم، اما خانه و ماشین شرط نکردم. خرید عقدمان یک حلقه بود. حتی لباس هم نگرفتم. در محضر به هم محرم شدیم. بعد از ازدواج هم دلسوزی و محبت را چاشنی همه خواسته هایم کردم؛ البته دلسوزی عاقلانه.
اولین ثمره این وصلت بی زرق و برق، آرامش بود؛ آرامشی با جنس متفاوت، همان که خداوند وعده اش را داده بود.
خدا را شکر. به لحاظ اقتصادی هم روز به روز وضعیت رو به رشد است. اگر من از بعضی خواسته هایم گذشتم، خداوند هم برایم جبران کرد، فراتر از آنچه فکر می کردم. الحمدالله.

منبع:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , SepidehP , shahlaj , so@ , diligent , s90211006 , kilookiloo , stateless , neda_Network
ارسال: #۳۴۲۶۶
۲۰ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ
دم خدا گرم
الان یه لنگ در هوام بعد همین امشب تو یه اوضاعی قرار گرفتم که با همین حالت یا یه پله میرم بالا یا صد پله میوفتم پایین....خیلی خاصه
: ))))
احتمالا خودش یجوری رفع و رجوع میکنه برام
شایدم همچی رو درست کنه
الله اعلم!

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Saman , SepidehP , diligent , sara9009 , s90211006 , Milestone
ارسال: #۳۴۲۶۷
۲۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۴ ب.ظ)تولد آفتاب نوشته شده توسط:  
(19 آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  زندگی ما گوهری قلب استه
با دلتنگی های همیشه تازه
"لرد بایرون"
چه تعبیر عجیبی از زندگی داره!
اگه امکانش هست نام اثر رو (به لاتین) نیز اضافه کنین
ممنون
سیاحت چایلد هارولد،دفتر چهارم صفحه ۱۲۶
----
به لاتین نمیدونم اسمش چیه!
----
البته دنبالش نگردید چون احتمالش خیلی کمه بتونید پیداش کنیدSmile
----
 سپاس‌گزاری شده توسط: تولد آفتاب
ارسال: #۳۴۲۶۸
۲۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۰ ق.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۶ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  
(19 آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۴ ب.ظ)تولد آفتاب نوشته شده توسط:  
(19 آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  زندگی ما گوهری قلب استه
با دلتنگی های همیشه تازه
"لرد بایرون"
چه تعبیر عجیبی از زندگی داره!
اگه امکانش هست نام اثر رو (به لاتین) نیز اضافه کنین
ممنون
سیاحت چایلد هارولد،دفتر چهارم صفحه ۱۲۶
----
به لاتین نمیدونم اسمش چیه!
----
البته دنبالش نگردید چون احتمالش خیلی کمه بتونید پیداش کنیدSmile
----

بله ملتفت این قضیه شدم Smile
پیداش کردم البته :

لاتینش زیباتره(صفحه ۵۵)
باز هم ممنون
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۳۴۲۶۹
۲۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۱ ق.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  من از یه جایی برام کشش رفتن با یه ترجمه دست نویس Big Grin
=====

البته مال من چند تا هست که به هم وصلشون کردن. مثه گفته های شیلر که اولشه

اون اشعار گوته رو هم که من کلی دنبالشون گشتم لابد از همین اثر کش رفته، برداشتین Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۴۲۷۰
۲۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: s90211006
ارسال: #۳۴۲۷۱
۲۰ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط sss.)
مسواک زدن، هیچ تاثیری روی سلامت دندان‌ها ندارد.

اگر کمی دقت کرده باشید، تا پیش از زمان اختراع مسواک و خمیردندان هم میلیون‌ها انسان در سراسر جهان زندگی می‌کردند، اما دندان‌های سالمی داشته‌اند.

این که امروز چرا سازمان‌های بهداشت و دندانپزشکان به مردم توصیه می‌کنند که حتما روزی چندبار باید مسواک بزنند، با تجارت پنهان گروهی از صنعتگران مرتبط است.

تا پیش از قرن نوزدهم میلادی، مردم اروپا از عصاره گیاهان مختلفی چون زنبق برای تمیز کردن دندان‌های خود استفاده می‌کردند. اما در همان سال‌ها یک داروفروش در شهر ولز فرانسه با معرفی خمیری که طعم و اسانس متفاوتی در آن به کار رفته بود، مدعی شد جدیدترین فرمول برای مسواک زدن را عرضه می‌کند.

فروش نسبتا بالای این محصول باعث شد تا در سال‌های بعد، کارخانه‌های داروسازی در نقاط مختلف اروپا و همچنین آمریکا محصولی به نام «خمیر دندان» را روانه بازار کنند و با تبلیغات گسترده و متنوع به مردم تلقین کردند که عدم استفاده از آن باعث پوسیدگی دندان‌ها می‌شود.

اما بر خلاف انتظار کارخانه‌ها، هنوز بسیاری از خانواده‌ها به استفاده از خمیردندان اعتقادی نداشتند. در این هنگام بود که دروغ جدیدی به نام «فلوراید» را مطرح کردند و مدعی شدند عدم استفاده از این ماده باعث نابودی دندان‌ها می‌شود. این در حالی است که مالیدن مواد معدنی هیچ تاثیر مثبتی روی دندان‌ها ندارد.

حتی تبلیغاتی که امروز درباره وجود ویتامین‌های مختلف در شامپو شنیده‌اید هم دروغ است، چون ویتامین از راه خون وارد بدن می‌شود و موی شما نمی‌تواند آن را خودش از پوست سر جذب کند.

ماده‌ای به نام خمیردندان که هزاران برند مختلف از آن در بازار جهان وجود دارد و فروخته می‌شود، صنعتی پرسود اما مبتنی بر دروغ است. دروغی که شما را مجبور می‌کند تا به خاطر رفع یک نیاز خیالی هر ماه به کارخانه‌ها پول بپردازید و تا وقتی زنده هستید این روند ادامه دارد.

اگر شما هم از کسانی هستید که شب‌ها حوصله مسواک زدن را ندارند و اگر این کار را نکنند با عذاب وجدان و نگرانی می‌خوابند، از امشب راحت به تخت‌خواب بروید. چون چیزی به اسم خمیردندان هیچ تاثیری روی سلامتی دندان‌ها ندارد.

این مطلب، حاوی جمله‌هایی بود که خیلی از ما دوست داشتیم بشنویم یا بخوانیم و پس از آن مسواک زدن را کنار بگذاریم.

من چیزهایی را نوشتم که خیلی از ما آرزو داریم واقعیت داشته باشد.

این پست پر از اطلاعات اشتباه و غیرعلمی بود که فقط ذهن شما را بهم ریخت و وقت‌تان را تلف کرد.

اما در هر حال شما آن را خواندید و آمار بازدید آن بیشتر شد و من می‌توانم خوشحال باشم که این همه کاربر مخاطبش بودند.

این روش انتشار مطلب هر روز در سایت‌های خبری و خبرگزاری‌ها به کار گرفته می‌شود. آنها با به کار گرفتن مخ شما دروغ‌های سیاسی و تجاری را با اندکی واقعیت مخلوط می‌کنند و در مغزتان می‌ریزند. شما هم خوشحال هستید و فکر می‌کنید که از اخبار داغ ایران و جهان مطلع شده‌اید.
........
سایت‌های خبری و کانال‌های تلگرامی هر روز ذهن شما را به بازی می‌گیرند تا به اهداف خودشان برسند.

در گذشته گروه‌های سیاسی علنی مقابل یکدیگر می‌ایستادند، اما امروز دیگر این‌طور نیست. آنها اکنون پشت سایت‌های خبری و خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها سنگر گرفته‌اند و به سوی یکدیگر شلیک می‌کنند و در این میان مخاطبان هستند که آسیب می‌بینند.

........
حالا شما خودتان می‌توانید تصمیم بگیرید که دوست دارید هر روز ذهن‌تان را با دروغ و مزخرفات رسانه‌های چپ و راست پر کنید یا این که سرتان توی کار و زندگی خودتان باشد و اندکی آرامش داشته باشید.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
قسمت های سیاسی شو نقطه چین گذاشتم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , diligent , s90211006 , SepidehP , neda_Network , pioneer01
ارسال: #۳۴۲۷۲
۲۰ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۳ ب.ظ
It's gonna be a blueeeeeeeeeeeeeeeeee winter I see
ارسال: #۳۴۲۷۳
۲۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط sss.)
از اثرات ربیع:
جانشین رئیس پلیس راهور پایتخت: افزایش ترافیک به دلیل فرارسیدن ماه ربیع!

(۲۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  بشر از روزی که شروع کردن به خوردن غذای پخته با مشکل دندان درد و خراب شدن دندان آشنا شد"ویل دورانت"جلد اول
البته من این پست رو در ادامه قضیه ژاپن گذاشته بودم!
ارسال: #۳۴۲۷۴
۲۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  چیزای داغ و سرد دندون رو خیلی خراب میکنن(بیشترین تاثیر رو دارن)
چایی داغ که دندون رو منفجر میکنه[تصویر:  smile.gif]
سرد و گرم رو مطمئنین؟؟ جایی خونده بودم که مواد غذایی مثل سیب زمینی، شیر، قهوه، نان و .. باعث میشن که ترشح بزاق کم بشه، و دندونا خراب بشن.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۳۴۲۷۵
۲۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۲ ب.ظ
کسی با GIS آشنایی داره؟ به طور خاص راجع به object based image analysis سوال دارم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۵۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۷۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close