زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۲۶۱
۰۸ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۶ ق.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۴ ب.ظ)phd-stu نوشته شده توسط:  جای همتون خالی من و دو تا از همکارها دیشب رفتیم یکی از شعبه های عطاویچ و یکی یه دونه غول عطاویچ خوردیم. خیلی خوشمزه بود. یکی از دوستام که یه کم بیشتر جا داشت یه غول دو نفره خورد با کلی سیب زمینی و قارچ سوخاری. مهمترین قسمتش اینجا بود که مهمون یکی از همکارها بودیم که خودش نیومده بود. آقا خلاصه کنم، ترکیدیم [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
چ باحال Big Grin...
اسمش غول هست؟ خوشمزس غذاهاش؟
یه شعبشم توی شهرمازدن میخواستم برم اما فکرکردم خوب نیست غذاش نرفتم...

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۳۱۲۶۲
۰۸ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  چ باحال Big Grin...

والا بنده که اولین بار بود میرفتم ولی دوستم میگفت سه چهار بار شعبه های دیگه رفته همشون تنوع و مزه غذاهاش یه جوره. ما یه همچین چیزی خوردیم. اسمشون هم واقعا غول هست. یه نفره اش هم واقعا بزرگه. قطر دو نفره هاش اندازه یه بشقابه. چهار نفره هم داره Big Grin. یه سرچی تو گوگل بزنید میبینید که برند معروفی هست.

[تصویر:  416480_2.jpg]

آرزوی دل من، حل هر مشکل من
ای همه حاصل من، دورم از خویش مکن
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۱۲۶۳
۰۸ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۴ ق.ظ
سلام دوستان
ظهر آدینه همگی بخیر

ببخشید کسی آموزشی از شبکه عصبی svm نداره بهم بده تا بتونم درست و حسابی متوجه اش بشم.
البته غیر از فرادرس

با تشکر

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۳۱۲۶۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ظهر آدینه همگی بخیر

ببخشید کسی آموزشی از شبکه عصبی svm نداره بهم بده تا بتونم درست و حسابی متوجه اش بشم.
البته غیر از فرادرس

با تشکر
svm شبکه عصبی نیست. آموزش فارسی میخواید؟!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۱۲۶۵
۰۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۱۴ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  یه شعبشم توی شهرمازدن میخواستم برم اما فکرکردم خوب نیست غذاش نرفتم...
خب کابر منروا خودتون سوال ایجاد کردید
زودترشهرتون را اعلام کنید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۱۲۶۶
۰۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  یه شعبشم توی شهرمازدن میخواستم برم اما فکرکردم خوب نیست غذاش نرفتم...
خب کابر منروا خودتون سوال ایجاد کردید
زودترشهرتون را اعلام کنید
۱۰ تا چیپس کتل بزرگ Cool میگیرم میگم شهرشون رو. Big Grin

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
ارسال: #۳۱۲۶۷
۰۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  چ باحال [تصویر:  biggrin.gif]...
اسمش ابَر عطافیلوس هست. یک، دو و چهار نفره داره.
یکی دو سال هست کیفیت غذاهاشون بد و قیمت‌شون زیاد شده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Pure Liveliness
ارسال: #۳۱۲۶۸
۰۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ظهر آدینه همگی بخیر
البته غیر از فرادرس
با تشکر

همون لینکی که بهتون دادم هم SVM رو توضیح میده و هم NN. در کل شما باید کل اون دوره آموزشی دانشگاه استنفورد رو طی کنید چون همه مباحث اولیه مورد نیاز شما رو پوشش میده.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۳۱۲۶۹
۰۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۴ ب.ظ، توسط fo-eng.)
(۰۸ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ظهر آدینه همگی بخیر

البته غیر از فرادرس

با تشکر
svm شبکه عصبی نیست. آموزش فارسی میخواید؟!

بله درسته. من توجه نکردم. فکر می کردم کل پکیج فرادرس همگی شبکه عصبی محسوب میشه ولی الان متوجه شدم.
ببخشید یک سوال . خب من اگر بخواییم از svm استفاده کنیم، باید روی کدوم شبکه عصبی کار کنیم ...

بله فارسی لازم دارم. چیزی که خوب مفاهیم رو متوجه شم. (انگلیسی هم باشه بگذارید ممنون.)
با تشکر

(۰۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ظهر آدینه همگی بخیر
البته غیر از فرادرس
با تشکر

همون لینکی که بهتون دادم هم SVM رو توضیح میده و هم NN. در کل شما باید کل اون دوره آموزشی دانشگاه استنفورد رو طی کنید چون همه مباحث اولیه مورد نیاز شما رو پوشش میده.

متاسفانه هر کاری کردم لینک هاش برام فعال نشد ...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۳۱۲۷۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۳ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  بله درسته. من توجه نکردم. فکر می کردم کل پکیج فرادرس همگی شبکه عصبی محسوب میشه ولی الان متوجه شدم.
ببخشید یک سوال . خب من اگر بخواییم از svm استفاده کنیم، باید روی کدوم شبکه عصبی کار کنیم ...

بله فارسی لازم دارم. چیزی که خوب مفاهیم رو متوجه شم. (انگلیسی هم باشه بگذارید ممنون.)
با تشکر
svm اصلا یه الگوریتم دیگه است. ربطی به شبکه عصبی نداره.
ما تو ارشد به ندرت منابع فارسی داشتیم.
بهتره مسعود کمک کنه چون من نمیدونم پیش زمینه و شرایط شما چیه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۳۱۲۷۱
۰۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۵۶ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۳ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  همون لینکی که بهتون دادم هم SVM رو توضیح میده و هم NN. در کل شما باید کل اون دوره آموزشی دانشگاه استنفورد رو طی کنید چون همه مباحث اولیه مورد نیاز شما رو پوشش میده.
متاسفانه هر کاری کردم لینک هاش برام فعال نشد ...

دانلود میشه، مشکلی ندارن. اول عضو سایت بشید، بعد برای اون درس دکمه Enroll Now بزنید و از پنجره جدیدی که باز میشه حالت بدون Certificate رو انتخاب کنید. بعدش وارد درس بشید و از بخش course content فیلم و زیرنویس زبان اصلی رو دانلود کنید.

بنظرم بهترین گزینه برای شما این هست که ۸ هفته اول این درس رو ببینید و خوب متوجه بشید. بعدش برید سراغ مقالات جدید و معتبر و اونا رو خوب بخونید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۳۱۲۷۲
۰۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۴ ب.ظ، توسط phd-stu.)
قدیما مردانِ بزرگ ادعایی نداشتن، یعنی مَنَم مَنَم نمی کردن، کلا ابراز وجود نمی کردن. سرشون تو لاک خودشون بود. تا یکی ازشون چیزی نمی پرسید حرف نمیزدن، از بس که بارشون زیاد بود سرشون پایین بود، خیره نگاه نمی کردن. حالا رسیدیم به اینجایی که من به دو تا کتابی که از رشته های دیگه خوندم می نازم. به دو جلد کتاب تاریخ فلسفه ی غرب برتراند راسل فیزیک هالیدی و زیست شناسی کمپ بل می نازم. خلاصه کنم به چیزایی می نازم که واقعا واقعا ارزش خیلی کمی دارن. کاش واقعا یه چیز با ارزش داشتم و به اون می نازیدم. جنبه هاش خیلی زیاده ها فکر نکنید حالا شما مستثنی هستید، همین که یه لحظه فکر کنیم که مثلا من اندروید خیلی بلدم، یا مثلا خیلی از جاوا سَرَم میشه، یا خدای دیتابیس هستم کار رو خراب کردیم. همینکه اگه یکی که چیزی بلد نیست و بیاد یه حرف اشتباه بزنه و ما داغ کنیم ینی چیزی بلد نیستیم. داغ کردن هم حتما این نیست که به روی خودمون بیاریم. همینکه درونی هم داغ کنیم و پیش خودمون بگید ببین چه چرت و پرت هایی میگه، کار رو خراب کردیم.

وقتی میبینم یکی داره همون کاری رو انجام میده که من دارم انجام میدم خیلی حالم گرفته میشه. یه جورایی احساس پوچی بهم دست میده. میگم ینی نباید یه فرقی بین منو این باشه؟ نمیگم میخوام خفن ترین باشم، فقط میخوام حداقل تو یه زمینه متفاوت باشم. یه چی بلد باشم که فقط من بلد هستم، یه چی بدونم که فقط و فقط من میدونم، یه کاری کنم که فقط و فقط از عهده ی من بر میاد که انجام بدم و هیچ احدی نتونه اون کار رو انجام بده یا انجام نداده باشه.

فکر کنم جزء خصایص ما آدم هاست (البته به جز بعضی ها که ضعیف النفس نیستن Tongue) که جلوی بالاتر از خودمون یا همون کارفرمامون دولا راست بشیم ولی جواب سلام زیر دستمون رو هم با اکراه بدیم. پیش خودمون هم فکر می کنیم که ما نماز میخونیم، ما روزه میگیریم، دیگه فکر نمیکنیم که کافِر تر از کُفار خودِ ما هستیم. اونا ندانسته مرتکب خطا میشن و ما دانسته. "هَلْ یَسْتَوِی الَّذِینَ یَعْلَمُونَ وَالَّذِینَ لَا یَعْلَمُونَ" (زمر/۹). خدای ما خدا نیست. خدای ما کارفرماها و آدمایی هستم که کارمون پیششون گیره. خدای ما پلیسه. خدای ما قاضی و دادگستریه. کی گفته ما خدا رو می پرستیم. دیگه وقتشه که یه فکری به حال خودمون کنیم. زمان به شدت داره میگذره و ما هر روز داریم این کار رو عقب میندازیم. میگیم حالا زوده. حالا بذار این کارم تموم شه بعد یه فکری به حال خودم میکنیم. به قول اکبر عبدی تو فیلم رسوایی ۲، یه مقدار خودمان را تکان بدیم، قبل از اینکه خدا تکونمون بده.

لطفا کسی حرف ها را به خودش نگیره. چون واقعا مخاطب نداشتم.

آرزوی دل من، حل هر مشکل من
ای همه حاصل من، دورم از خویش مکن
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , ele , sss
ارسال: #۳۱۲۷۳
۰۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ)phd-stu نوشته شده توسط:  فکر کنم جزء خصایص ما آدم هاست (البته به جز بعضی ها که ضعیف النفس نیستن [تصویر:  tongue.gif])
خوشحالم که این پست من کار خودش رو به نحو احسنت انجام داده و شما هر جا میرید این پرانتز ضعیف‌النفسی رو باز می‌کنید [تصویر:  416501_3.gif]
توفیق اخلاص.
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۸ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  اتفاقاً طرز تفکر ایشون و رفقا هست که الان سوار ما شده، فکر می‌کنند همه مثل خودشون ضعیف‌النفس هستند پس باید داخل خونه هم دیوار بکشند. سؤالتون رو با سؤال جواب میدم. یعنی هستند آدم‌هایی که اینقدر ضعیف‌النفس هستند؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۱۲۷۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  چ باحال Big Grin...

تو بیا پیش من ، خودم یه رستورانا و فروشگاها و کلاسا و جاهایی میبرمت بی نظیر و ارزون Big Grin و با کیفیت Cool
نمیای که همش در حال خواستگار پروندن هستی Big Grin ، نمیبخشم اون خواستگار ی که باعث جدایی تو از من بشه Big Grin

+ تو اوج ناراحتی و بهم خوردگی سیستم عصبی هستم الان Big Grin یعنی بابام با این پیشنهاداش انگار مویرگ های عصبی منو هدف میگیره DodgyAngryConfused
ارسال: #۳۱۲۷۵
۰۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۱۴ ب.ظ
route model binding تو فریمورک لاوالا را دوست میدارم. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۱۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۰,۴۶۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۲۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۸,۹۹۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۲۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close