زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۳۳۱
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۱۳ ب.ظ
خدایا شکرتHeartHeartHeart

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۰۳۳۲
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۴ ب.ظ، توسط khayyam.)
خیلی رویا مانند فکر نکنیم فرهنگ کشور ما درست بشو نیست شما ورزشگاه نرفتید که اینو می گید ! اگه بتونید یه بار ورزشگاه آزادی بازی دربی رو برید متوجه صحبتم میشید و این محاله تغییر پیدا کنه !

ما ایرانی ها خیلی سخت بتونیم فرهنگ رو تغییر بدیم نه تنها تو این زمینه بلکه تو خیلی از زمینه های دیگه هنوز و در آینده نیز سنت گونه زندگی خواهیم کرد !
ارسال: #۳۰۳۳۳
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۰ ب.ظ
دلم یخ دربهشت میخادSadامروز خیلی گرم بود خیـــــــــــــــــــلی

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۰۳۳۴
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۲۸ ب.ظ
دوست داشتن یک وبلاگ داشتم از چیزهایی که توی زندگی بهش رسیدم می نوشتم اما متاسفانه مخاطب جذب کردن برای وبلاگ خیلی سخته و حوصله نیاز داره مخصوصا الان که فیسبوک و تلگرام و .. کل وقت ایرانیا رو گرفته. دارم فکر میکنم اگر یک وبلاگ به زبان انگلیسی داشته باشم شاید بتونم یک سری مخاطب به دست بیارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۰۳۳۵
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۸ ب.ظ
چقدر باحاله این اتم. کاستوم کردنش خیلی جالبه مخصوصا اون قسمت inspect کردنش. این رو ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۰۳۳۶
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خیلی رویا مانند فکر نکنیم فرهنگ کشور ما درست بشو نیست شما ورزشگاه نرفتید که اینو می گید ! اگه بتونید یه بار ورزشگاه آزادی بازی دربی رو برید متوجه صحبتم میشید و این محاله تغییر پیدا کنه !

من تو صحبتام رویا نمی‌بینم و در مورد شرایط فعلی مثل دربی صحبتی نکردم، فقط گفتم به نظر من با حضور خانواده‌ها توی ورزشگاه‌ها شرایط کمی بهتر می‌شه، مثل بقیه ورزشگاه‌های دنیا که از این مشکلات ندارند. مشکلات فرهنگی ما هرچقدر هم زیاد باشه باید کارهای کوچیکی رو برای بهبودش در بلند مدت انجام داد، چون هیچ چیز غیرقابل تغییر نیست. ضمنا ورزشگاه نرفته هم نیستم آقای خیام! Smile قول می‌دم از خود شما بیشتر رفتم! Big GrinSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , artmiss
ارسال: #۳۰۳۳۷
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ
کلن فرهنگ مقوله ای زمان بری هست حالا فرهنگ هر چیزی. کسایی که فرهنگ سازی می کنن نباید انتظار بازدهی سریعی داشته باشند. به نظر من زیر بنای پیشرفت یه کشور فرهنگش هست که نادیده گرفته میشه و کلن کسی خیلی بهش اعتقاد خاصی نداره

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , khayyam
ارسال: #۳۰۳۳۸
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یه بار ورزشگاه آزادی بازی دربی رو برید متوجه صحبتم میشید
یاد صحنه ای افتادم که دوستان داشتن با الفاظ گوهربار، داور رو مورد لطفشون قرار میدادن؛ بعد ۱پسربچه داشت تو بغل باباش از خجالت آب میشد. ۱مورد دیگه هم گوش پسربچه رو باباش با دستاش گرفته بود که چیزی نشنوه. واقعا من هربار که استادیوم میرم اوضاع داره بدتر میشه؛ پس کی قراره ما درست بشیم؟
من خودم خیلی وطنم وطنم و تمدن ایرانی و اینا میگم، ولی آخه چرا ما نمیخایم یکم تغییر بکنیم؟! من اینستاگرام ندارم ولی ۱روز هم اتاقیم پست های دوستان تتلیتی رو بهم نشون داد، بخدا تا ۱ساعت هنگ بودم. آقایون رو تو استادیوم خودم دیده بودم، ولی فکر نمیکردم خانوما هم از این فش ها و حرفها بلد باشن. جالب بود که دوستم میگفت اکثر تتلیتی ها دختر پسرای نوجوونن و ۱۷،۱۸ سال بیشتر ندارن. Sad

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۰۳۳۹
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
فک نمیکنم تو استادیوم بقیه کشورهام خیلی گل و بلبل باشه قضیه.
یه بار این آقای صدر داشت درباره این قضیه حرف میزد، میگفت اونجام فحش میدن،حتی تو شعار های دست جمعی شون کلمات خیلی رکیک م هست.
منتهی ما چون چند ساله خانما تو ورزشگاه نبودن انقد داریم سخت میگیریم
ما که تاحالا استادیوم نبودیم ولی دیگه فک نکنم خیلی م وحشتناک باشه
به نظرم ما داریم زیادی سخت میگیریم

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۳۰۳۴۰
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۶ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  فک نمیکنم تو استادیوم بقیه کشورهام خیلی گل و بلبل باشه قضیه.
در هر صورت استادیوم های کشور ما خیلی گل و بلبله اینو همه می دونن ! من هر بار می رم بازی دربی رو می بینم با متدهای نوین فوش دادن برخورد می کنم مثلا همین بازی آخر دربی که با کلمات گوهر باری آقای قلعه نوعی رو بدرقه کردن و همچنین دروازه بان عزیز پرسپولیس رو ... میشه گفت این قضیه درست بشو نیست حالا اگر خانم ها می تونن تو این جو قرار بگیرن دیگه اون بحثش جداست ! همین ورزشگاه رو تعمیم بدید به ورزشگاه های دیگه ....

بدتر از اون قضیه فرهنگ استفاده از فضای مجازی و چت روم ها است یعنی من نمی دونم چرا اینقدر بد شده این محیط ها که گاهی وقتا آدم در استفاده از اینترنت به خودشم شک می کنه و بی اعتمادی های شدیدی به وجود اومده !

بازم بگم ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۳۰۳۴۱
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط crevice.)
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بدتر از اون قضیه فرهنگ استفاده از فضای مجازی و چت روم ها است یعنی من نمی دونم چرا اینقدر بد شده این محیط ها که گاهی وقتا آدم در استفاده از اینترنت به خودشم شک می کنه و بی اعتمادی های شدیدی به وجود اومده !
آی گفتی آی گفتییی،
ینی فضای حیاط وحش رو با بودن توی بعضی گروههای تلگرام آدم حس میکنه!!Big GrinBig Grin

پ.ن: چ این آهنگ جدید سیروان، "سوژه هات تکراریه"، بمن چسبید. امروز شاید بالای ۳۰ بار گوشیدمش!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۰۳۴۲
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۴ ق.ظ
یکی از اساتیدم٬ مهندس حمید ناصر٬ به ما شاگرداشون می‌گفتن زمانی که می‌خوای تست حل کنی نگاه می‌کنی می‌بینی چی داری چی می‌خوای... اما تو زندگی باید برعکس اینو عمل کنی... یعنی باید ببینی چی می‌خوای چی باید داشته باشی... برای رسیدن به اونی که می‌خوای باید چه چیزائی داشته باشی و بعد بری دنبالشون... پنت‌هاوس الهیه می‌خوای٬ ویلای خزل‌شهر می‌خوای... حالا همه‌شو هم مادی نگیم... چهار تا هم از علم و ادب بگیم... دکترای فلان رشته رو می‌خوای... باید برای رسیدن بهش اول ببینی چه چیزی لازم داری و بعد بری دنبالش و تلاش کنی که به‌دست بیاریش...
ارسال: #۳۰۳۴۳
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  من تو صحبتام رویا نمی‌بینم و در مورد شرایط فعلی مثل دربی صحبتی نکردم، فقط گفتم به نظر من با حضور خانواده‌ها توی ورزشگاه‌ها شرایط کمی بهتر می‌شه، مثل بقیه ورزشگاه‌های دنیا که از این مشکلات ندارند. مشکلات فرهنگی ما هرچقدر هم زیاد باشه باید کارهای کوچیکی رو برای بهبودش در بلند مدت انجام داد، چون هیچ چیز غیرقابل تغییر نیست. ضمنا ورزشگاه نرفته هم نیستم آقای خیام! Smile قول می‌دم از خود شما بیشتر رفتم! Big GrinSmile
یکی از دلایلی که من میان به این تاپیک اینه که پستای تو رو بخونم خیلی حال میکنم با جوابات Smile

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۳۰۳۴۴
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط barca.)
شاراپوا هم اولین ارائه هارواردش رو داد خوش به حالشا اراده کنه میره هاروارد منم اراده کنم میام مانشت Big Grin

داستان این رباته چیه؟
ایسنا: رباتی که اطلاعات خصوصی کاربران یکی از اپراتورها را افشاکرده و بنا بر اعلام مسئولان وزارت ارتباطات روز گذشته از دسترس خارج شده بود ظاهرا در مدت زمانی کمتر از ۲۴ ساعت و با تغییری کوچک دوباره فعال شد...

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , diligent
ارسال: #۳۰۳۴۵
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط sara9009.)
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  داستان این رباته چیه؟
ایسنا: رباتی که اطلاعات خصوصی کاربران یکی از اپراتورها را افشاکرده و بنا بر اعلام مسئولان وزارت ارتباطات روز گذشته از دسترس خارج شده بود ظاهرا در مدت زمانی کمتر از ۲۴ ساعت و با تغییری کوچک دوباره فعال شد...

یک هکر با نفوذ به پایگاه اطلاعاتی ایرانسل ، اطلاعات ۲۰ میلیون مشترک این اپراتور را توسط یک ربات تگرام فاش کرده است.با ارسال شماره ایرانسل به این ربات که توسط هکر طراحی شده ، اطلاعات خصوصی صاحب شماره از قبیل نام، نام خانوادگی، کد ملی، شهر محل سکونت، آدرس منزل و کد پستی وی برای کاربر ارسال می شود.در ادامه با مشروح خبر هک ایرانسل گجت نیوز را همراهی کنید.......

دمش گرم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۰۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۹۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close