زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۳۷۱
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  الان اینا رو که گفتی اشکام حلقه زد تو چشام واسه خودم Big Grin ولی خدایی از شخصیت و اصول اخلاقی اکادمیکشون خیلی خوشم میاد ( هر چند به ضررم بود و هیشکی یه نمره مفت مثل دکتر X و به خصوص دکتر Y Big Grin نداد بهم Undecided )
ایول! دکتر X! Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , barca
ارسال: #۲۹۳۷۲
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۰۴ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ایول! دکتر X! Big Grin
دکتر X جلو همه ما به دانشجوش میگفت تو نمیخاد بیای کلاس من رو! Undecided برو آزمایشگاه بجاش؛ اخرشم یه ۲۰ خشگل میزاشت تو کارنامه ش Big Grin Dodgy
ارسال: #۲۹۳۷۳
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۰۵ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ایول! دکتر X! Big Grin
دکتر X جلو همه ما به دانشجوش میگفت تو نمیخاد بیای کلاس من رو! Undecided برو آزمایشگاه بجاش؛ اخرشم یه ۲۰ خشگل میزاشت تو کارنامه ش Big Grin Dodgy
ایول! ۲۰! Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۹۳۷۴
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  مرسی مسعود جان. ایشالا شیرینی دکتری خودتون Tongue
من تزم کلودی بود.
نه نه؛ دانشگاه بغلیه! Big Grin
منظورت صنعتی هست ؟!!
کدومش میگیره همون که زبان پرسید؟Big Grin

(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ایول! دکتر X! Big Grin
ایول! ۲۰! Big Grin

مگه مهدکودکه که ۲۰ میدادن؟ Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۹۳۷۵
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۴ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  مگه مهدکودکه که ۲۰ میدادن؟ [تصویر:  biggrin.gif]
مورد داشتیم ارشد شریف معدلش ۲۰ شد Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۹۳۷۶
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۱ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از شطرنج خوشم نمیاد. حوصله ندارم این همه فکر کنم. ریتم تند رو ترجیح میدم. Tongue

انقدر دیگه هر سال همین رویه (رتبه دادن و باقی قضایا) تکرار شده دیگه حسم نمیکشه برم ببینم چی میگن تو این تاپیکای مربوط به نتایج. Big Grin

البته شطرنج که مجاز بود Smile
خلاصه ما داریم برای وارد شدن به فضایی تلاش میکنیم که شما تو بهترین شکل موجود اون فضا بودید و به اتمام رسوندینش. قطعا تجربه بیشتری دارید و نکاتی که به چشم شما میاد که ما ازش غافل هستیم. واقعا دوست دارم نظرات دوستانی مثل شما رو بدونم. شما به خاطر اینکه ممکنه برنامه ها، امیدها و آرزوهای ما ممکنه به چالش کشیده بشه، از گفتن تجربه هاتون امتنا میکنید. من فکر میکنم اگه قراره به چالش کشیده بشیم زمانش دقیقا همین الانه ... اگه من واقعا هدفم رو باور داشته باشم، با به چالش کشیده شدن توسط شما، اتفاقا هدف خیلی واضح تر میشه، و اگر فقط به خاطر اینکه فلان همکلاسیم دانشجوی دکتری علم و صنعته، پسر همسایه پذیرش از آلمان گرفته و ... منم حس سرخوردگی بهم دست داده و فقط میخام جلو اونا کم نیارم و در واقع هیچ برنامه و هدفی واسه آینده ندارم، چه بهتر که همین الان بیخیالش بشم.
بعضی از تاپیک ها برام عجیبه؛ فلسفه ارشد، فلسفه دکتری، دکتر یا کار، ارشد یا کار، عدم تحقق جایگاه واقعی کامپیوتر در ایران!! و ...
فلسفه تمام اینها خودمونیم، جواب تمام اینها هم خودمونیم. این سوالات بیش از اندازه کلی گویی هستن. هیچ وقت دنبال پرسیدن همچین سوالاتی نبودم و نیستم.
من تصمیمات اصلی رو میگیرم ولی تو جزئیات دوست دارم از با تجربه تر ها مشورت بگیرم. تجربه های شما هم از جنس همون جزئیاتی هست که میتونه به من و بقیه کمک کنه. شاید از باتجربه ترهای مانشت بقیه هم همچین تجربه هایی داشته باشن ولی به قول شما شاید:
نقل قول: انقدر دیگه هر سال همین رویه (رتبه دادن و باقی قضایا) تکرار شده دیگه حسم نمیکشه برم ببینم چی میگن
ولی اگر حوصله داشته باشن واقعا می تونیم از تجربه هاشون استفاده میکنیم. چند سالی هست که مانشت پر شده از داوطلبایی که بعد کنکور فقط واسه آپلود کارنامه عضو میشن و نهایتا تا شهریور ماه میان هرچند وقت یه بار یه سری میزنن. اونهایی هم که موندن حوصله ندارن.
اگه نمیخاید انیجا بگید که رو بقیه تاثیر نذاره، لطفا پیام خصوصی کنید Big Grin ، در غیر اینصورت راه ارتباطی بهتری پیدا کنیم CoolCool

پ.ن: واسم سواله فردی که رتبه ارشدش ۱۸ شده و هوش شریف خونده؛ چرا به ادامه تحصیل و دکتری فکر نکرده.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۹۳۷۷
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۵۰ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  کدومش میگیره همون که زبان پرسید؟Big Grin
نه متاسفانه؛ قسمت نشدBig Grin Big Grin یکی دیگه شون که زمینه ی کاریش به من میخورد.
ارسال: #۲۹۳۷۸
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۸ ب.ظ، توسط barca.)
من خودم از سوتی سرهنگ علی فر کلی خندیدم Big Grin
اما خدایی یه کم منصف باشیم اون کسی که باعث این سوتی شده میگه اطلاعات ویکی پدیا معتبر نیست! خوب کی غیر معتبرش میکنه؟ یه ادم بی وجدانی مثل تو برای خنده
ما می خندیم اما شخصیت و ابروی یکی داره ویران میشه!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential
ارسال: #۲۹۳۷۹
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۲ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  کدومش میگیره همون که زبان پرسید؟Big Grin
نه متاسفانه؛ قسمت نشدBig Grin Big Grin یکی دیگه شون که زمینه ی کاریش به من میخورد.

به هر حال تبریک میگم. از نظر من اینکه شهر خودتون موندید خیلی بهتر از برخی از دانشگاه های دیگه هست!!
بنظرم در کنارش به سایر مسائل هم برس که تک بعدی نشدی...

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , blx
ارسال: #۲۹۳۸۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  بنظرم در کنارش به سایر مسائل هم برس که تک بعدی نشدی...
شفاف سازی کنید TongueBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , crevice
ارسال: #۲۹۳۸۱
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۴ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  تک بعدی نشدی...
تک بعدی خیلی خوبه!

(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نمیخونم دیگه اصلا
راضیم ازت

(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۱ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  رکب
از جای دیگه رکب نخوری بلند صلواتتتت
 سپاس‌گزاری شده توسط: clint , خانه سبز
ارسال: #۲۹۳۸۲
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
کاربر Riemann، ای آنکه با جاوا اسکریپت راز ها داری، ای که بر سر خان انگیولار بهره های فراوان برده ای، به این پست من جوابی ده:

ارسال: #۲۹۳۸۳
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۳ ب.ظ
گروه تلگرام برا کنکوری های ارشد کامپیوتر ۹۶
اهداف گروه :
معرفی منابع رتبه های زیر صد
بررسی مصاحبه ها و کارنامه های رتبه های برتر
سوال و جواب درسی
برنامه ریزی و ایجاد انرژی
لینک گروه:

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۹۳۸۴
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۵ ب.ظ
گلریزان برای خرید این

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , blx
ارسال: #۲۹۳۸۵
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۰ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۵ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  گلریزان برای خرید این

سی پی یوش دو تا هسته فیزیکی داره ها. در جریانی که؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۴۹۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۴۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۹۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۸۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۴۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close