زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۵۲۶۱
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۲ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  آنها که می‌روند وطن‌فروش نیستند. آن‌هایی که می‌مانند عقب مانده نیستند. آن‌هایی که می‌روند، نمی‌روند آن طرف که مشروب بخورند. آنهایی که می‌مانند، نمانده‌اند که دینشان را حفظ کنند. همه‌ی آنهایی که می‌روند سبز نیستند. همه ی آن‌هایی که می‌مانند پرچم به دست ندارند. آن‌هایی که می‌روند، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند. یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود. و آن‌هایی که می‌مانند، می مانند تا وطن را جایی برای ماندن کنند.

نقل از یک سایتی؟!
واسه میراث آلبرتا بود اگه درست خاطرم باشه.

(۲۸ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  لامصب با HTML 5 چه کارا که نمیشه کرد
کنوس عزیزیم، کنوس!

(۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۷ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  این قبض تلفن هم که اول صبحی اومد، کمرمو شکستDodgy آخه ۵۲ تومن برای اینترنت داغون مخابرات، انصافههههههههههههههههه
منم از همین مخابرات گرفتم، ماهی ۲۰ تامن، ۸.۳ گیگ ترافیک، شبانه رایگان، سرعتم ۲ مگ. دیگه فکر نمی کنم از ما مصرفتون بیشتر باشه. یعنی یه جوری گرفتم که مهمون هم که میاد خونمون فیلمای تلگرامشو ببینه. Big GrinTongue

(۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خیلی دوست دارم سایتش رو خوشگلههههههههه
من اینو گذاشتم برای اون ایده کلاه ها که استک اورفلو برای کریسمس گذاشته. بعدش فکر کردم هیشکی اون کلاه هاشو نمیبینه، همه این برف بازی بالاشو میبینن!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۵۲۶۲
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ق.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  منم از همین مخابرات گرفتم، ماهی ۲۰ تامن، ۸.۳ گیگ ترافیک، شبانه رایگان، سرعتم ۲ مگ. دیگه فکر نمی کنم از ما مصرفتون بیشتر باشه. یعنی یه جوری گرفتم که مهمون هم که میاد خونمون فیلمای تلگرامشو ببینه. [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif]
سرعت ۲ مگ- ۵ گیگ ترافیک- شبانه نداره- این مبلغ هم برای دو ماه هستش. دانلود اضافه هم تعرفه هاش جداست

فکر کنم تعرفه های هر استان فرق داره، بعد اصلا راضی نیستم ازش قبل این ۲ ماه ۲۵۶ بود با دانلود نامحدود، فرق آنچنانی نداشته، دوماه پول تلفنمون شده ۷ تومن، اونوقت پول اینترنت ۵۲ تومن : ||| همشم از چشم من میبینن Confused

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۵۲۶۳
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
آیا میدانستید کروم ریدایرکت ها رو کش می کنه؟

(۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(29 آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  منم از همین مخابرات گرفتم، ماهی ۲۰ تامن، ۸.۳ گیگ ترافیک، شبانه رایگان، سرعتم ۲ مگ. دیگه فکر نمی کنم از ما مصرفتون بیشتر باشه. یعنی یه جوری گرفتم که مهمون هم که میاد خونمون فیلمای تلگرامشو ببینه. [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif]
سرعت ۲ مگ- ۵ گیگ ترافیک- شبانه نداره- این مبلغ هم برای دو ماه هستش. دانلود اضافه هم تعرفه هاش جداست

فکر کنم تعرفه های هر استان فرق داره، بعد اصلا راضی نیستم ازش قبل این ۲ ماه ۲۵۶ بود با دانلود نامحدود، فرق آنچنانی نداشته، دوماه پول تلفنمون شده ۷ تومن، اونوقت پول اینترنت ۵۲ تومن : ||| همشم از چشم من میبینن Confused
البته من پیش پرداخت میگیرم که دانلود شبانه داشته باشه.
ارسال: #۲۵۲۶۴
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۹ ب.ظ
?زنده باد میان سالی: خیلى زیباست

که آدمی در آن نه هول و ولا و شتاب جوانی را دارد،
و نه دیگر فکر می کند که همه کاره ی عالم است و اختیارش نامحدود؛

نه در حسرت نداشته ها غرق است،
و نه داشته های خیالی را در سر می پروراند.

میان سالی یعنی قدردانی از آنچه داری.

میان سالی یعنی بهترین دوران زندگی،

میان سالی، یعنی دیدن یکی دو تار موی سفید در هر ماه؛ یعنی آگاهی تدریجی از اینکه تو جاودانه نیستی؛ رو به پایانی،
و فرصت زیستن چقدر اندک است.

میان سالی یعنی اینکه وقت نداری حسرت گذشته و آینده را بخوری.

میان سالی، یعنی اینکه زندگی را همین لحظاتی که در آنها هستی بدانی و نه چیزی که در گذشته بوده و یا چیزی که خواهد آمد.

میان سالی یعنی اینکه می فهمی آدم ها همینند که هستند، و آنها را همانطور که هستند دوست بداری.

میان سالی یعنی شروع پختگی؛ آرامش، زود از کوره درنرفتن، هیجانی (منفی) نشدن، استقامت ورزیدن، و ...

میان سالی یعنى هنوز هم فرصت باقیست تا از زندگى لذت ببری.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۲۶۵
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۳ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من اینو گذاشتم برای اون ایده کلاه ها که استک اورفلو برای کریسمس گذاشته. بعدش فکر کردم هیشکی اون کلاه هاشو نمیبینه، همه این برف بازی بالاشو میبینن!
چرا میبینن همه...از سایتش ک خوشم اومد از اول بادقت و ذوق دیدم شکلای مختلف کلاه خیلی ب چشمم اومد اما بیشتر برفبازیش ب چشمم اومد;بامزه هست اشکال کلاه ها...
برف بازی ک دیگ دلمُ آب کرد دلم برفبازی خواستSad

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۵۲۶۶
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  البته من پیش پرداخت میگیرم که دانلود شبانه داشته باشه.
پیش پرداخت مدل شما اینجا نیست، شما واقعا در رفاهید. برای ۲ مگ ترافیک ۳ گیگ هست و دانلود شبانه هم نداره
لینک زیر رو ببینید، پیش پرداختاش این مدلیه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۵۲۶۷
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۳ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
(۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۸ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  فقط امیدوارم وقتی حس کردید نیمه گم شده تون رو پیدا کردین، شما هم نیمه گم شده اون باشید. وگرنه که بقول معروف پدر صاحب بچه در میاد، تا بخواید فراموشش کنید
ای تف به گور این نیمه گم شده که گور به گور بشه انشاالله...آقا یک جوری با خودتون سر کنید والا این نیمه ی ناقص شرف داره به اون تکامل وامونده.لااقل آدم غم و غصه هاش هم ناقصه درد و مرضش هم نصفه و نیمه ست کامل که شدی اول از هر چیزی عقده ها و درد و مرگت به تکامل میرسه اونوقت با یک روح نزار که ناقص تر از قبله باید گرفتاری های یک روح کامل رو به دوش بکشی خب معلومه پدر صاب بچه در میاد. چه فراموش کنی و چه نکنی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۵۲۶۸
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط amniat0101.)
من یه چیزی در بحث این نیمه های گم شده بگم : Smile

اولا همه به صورت کامل خلق شدیم(طبیعت رو باید ستود!)،این که تزلزلی در عقلانیت باشه هم به نظرم در تنهایی و تجربه های اجتماعی و خوندن کتاب بهتر حل میشه تا کلنجار رفتن با نیمه ی مورد نظر برای تکامل.
البته اینا به معنی این نیست که همه تنهایی رو انتخاب کنند.حداقل در برهه هایی از زمان تنهایی اثر بخش تر از حیرانی در پی نیمه گم شده هستش.

و در آخر بگم که :رفــــاه کنونی جهان به هیچ وجه مدیون نیمه های گم شده ای که به وصال میرسند نیست و همین صحتی هست بر ادعای برتری عقلانیت به احساس های ضد و نقیض.

سگ جنگ کرده بدرد پلنگ***بترسد ز روباه شیر ناکرده جنگ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Parisa-SH , clint
ارسال: #۲۵۲۶۹
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۷ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  این قبض تلفن هم که اول صبحی اومد، کمرمو شکستDodgy آخه ۵۲ تومن برای اینترنت داغون مخابرات، انصافههههههههههههههههه
اووووووه چ خبرهBig Grin.
عضو ای دی اس ال شاتل بشی خیلی خوبه من خیلی وقت پیشا بدجور ناراضی شده بودم ازش اینجاهم گفته بودم Big Grin اما ااالان باز راضی شدمBig Grin. الان چندین ساله عضوشم فکر کنم ازسال بهمن۸۹/
سرعت ۲۵۶ ۸گیگ سه ماهش میشه ۳۵ت + اگه ترافیک رایگان شبانه بخوای ۱۷ت واسه ۳ماه.سرعتشم خیلی خوبههههه.
هرچی هم میخوای بزار باهم دانلود بشه کیفیشو ببرBig Grin.شبا هم زود دانلود میشه کلا از همه لحاظ خوبه..

(۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  ای تف به گور این نیمه گم شده که گور به گور بشه انشاالله...آقا یک جوری با خودتون سر کنید والا این نیمه ی ناقص شرف داره به اون تکامل وامونده.لااقل آدم غم و غصه هاش هم ناقصه درد و ..........................................................
معلومه نیمه گمشده بدجوری دلتون رو شکسته...

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۵۲۷۰
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ
تو شهر ما کلا بحث نیمه تو هم سن و سالها منتفیه از بس اوضاع نا مساعده
کلا از بس بیکاری تو دوستان موج میزنه که به تنها چیزی که فکر نمی کنن نیمه گمشده عمدتا هم سن و سال سی یا بیشتر هستیم
آدم باورش نمیشه در سن و سال جوانی همه پیر شدیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۲۷۱
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ب.ظ)m450ud نوشته شده توسط:  تو شهر ما کلا بحث نیمه تو هم سن و سالها منتفیه از بس اوضاع نا مساعده
کلا از بس بیکاری تو دوستان موج میزنه که به تنها چیزی که فکر نمی کنن نیمه گمشده عمدتا هم سن و سال سی یا بیشتر هستیم
منفعل نباشید. دنبال راه حل باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۲۵۲۷۲
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(29 آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ب.ظ)m450ud نوشته شده توسط:  تو شهر ما کلا بحث نیمه تو هم سن و سالها منتفیه از بس اوضاع نا مساعده
منفعل نباشید. دنبال راه حل باشید.

اوایل از بس نمیدونستیم چکار کنیم کلی بیراهه رفتیم هیچکی هم نبود راهنمایی کنه یا راهنمایی بگیریم
خلاصه همه عاصی شدن
چندتایی هم زدن بیرون و با موج پناهنده ها رفتن آلمان
کلا شهر ما هیچ امیدی نداره متاسفانه چون زمینه هیچ کاری رو نداره
ارسال: #۲۵۲۷۳
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)m450ud نوشته شده توسط:  اوایل از بس نمیدونستیم چکار کنیم کلی بیراهه رفتیم هیچکی هم نبود راهنمایی کنه یا راهنمایی بگیریم
خلاصه همه عاصی شدن
چندتایی هم زدن بیرون و با موج پناهنده ها رفتن آلمان
کلا شهر ما هیچ امیدی نداره متاسفانه چون زمینه هیچ کاری رو نداره
اگه بخواید منفعلانه نگاه کنید فقط مشکلات رو میبینید. اما اگه دیدتون رو عوض کنید اون وقته که مزیت ها رو میبینید. دیدتون رو درست کنید. دنبال راه حل باشید اگه میخواید تو گردآب نا امیدی نابود نشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , RASPINA , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۲۷۴
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  8 گیگ در سه ماه یا ماهی ۸ گیگ؟ این که خیلی کمه.
واقعا ادم چارتا سایتو می چرخه یک گیگش تموم میشه.
از های وب بگیرید دیگه Big Grin
های وب من سه ماه میگیرم میشه ۲۰ تومن که ۲۰ تومن فکر کنم ماهی هم یک گیگ داره که بعد هم هر ماه یک فشفشه ی ۴۰ گیگ می گیرم که تموم هم نمیشه. ۴۰ گیگ هم ۳۰ تومن. شبانه رایگان هم نداره. سرعتشم ۸ مگ هست.
مخابرات خوب بود وقتی که نا محدود بود ولی وقتی محدودش کردن واقعا اصلا صرف نداشت.
در سه ماه ۸ گیگBig Grin.
وااااای چه خوبه های وبببببببببب نمیدونستمممم
ینی توی همون ماه هر روزی ک بخوایم میتونیم ۴۰گیگ بخریم؟ ای دی اس ال هست های وب؟
سه سوت دانلود میشه؟
۴۰گیگ فقط واسه یک ماهه؟ اگه همشُ استفاده نکنی بقیش میره واسه ماه بعد؟ یا دیگ نمیشه بقیه ۴۰گیگ استفاده کرد؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۲۵۲۷۵
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
بعداز ابنکه برفبازی میکنن میشینن رو زمین
شکل قلب درست میشه
آخی ....

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۲۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۳۳۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۲۹۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۸۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close