زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۴۳۱۶
۲۸ آبان ۱۳۹۴, ۰۷:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۰۵ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)

(۲۸ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  عجب ها ما میایم عکس انار میزاریم و دل میسوزونیم، ببین مردم چطوری دل میسوزننDodgy
التماس دعای فراوون داریم کاربر پژمان ،دعا کنید آدم شیم Smile دعا کنید عاقبت بخیر بشیم ....
حلال نمیکنیم اگر مانشتیا و خانواده هاشونو دعا نکنید Big Grin
سفرتون بی خطر اخوی...
ممنون، محتاجیم.
اگه سالم برگشتم، حتما عکس هم میذارم. چون شما علاوه بر اینکه انار رو گفتید،عکسشم گذاشتید. اینطوری مساوی میشیم.Smile
اگرم خبری ازم نشد، که یک-هیچ به نفع شما.

(۲۸ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ)soheila-zd نوشته شده توسط:  التماس دعا..
لطفا اونجا رفتین یاد ما هم باشید.
چشم حتما

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , so@
ارسال: #۲۴۳۱۷
۲۸ آبان ۱۳۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
حال و روز این روزای ما. اگه حوصله داشتین بخونین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زندگی عقیده است و جهاد
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , soheila-zd , Menrva , fatemeh87 , Aurora , Parisa-SH , roghaye14 , amineh89 , diligent
ارسال: #۲۴۳۱۸
۲۸ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۲۸ ب.ظ
بارون میاد ، منم رفتم چتر خریدم، همین الان هست که برم امتحانش کنم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , diligent , soheila-zd
ارسال: #۲۴۳۱۹
۲۹ آبان ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲ ق.ظ
(۲۸ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بارون میاد ، منم رفتم چتر خریدم، همین الان هست که برم امتحانش کنم Big Grin
چترها را باید بست زیر باران باید رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , Aurora , soheila-zd
ارسال: #۲۴۳۲۰
۲۹ آبان ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
نقل قول: بارون میاد ، منم رفتم چتر خریدم، همین الان هست که برم امتحانش کنم Big Grin
چترها را باید بست زیر باران باید رفت

دلم گرفته ای دوست هوای گریه با من
منم بارون میخوام

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۴۳۲۱
۲۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ ق.ظ
وقتی میمیریم ما را به اسم صدا نمیکنند و درباره ما میگویند: جسد کجاست ؟
و بعد از غسل دادن میگویند :جنازه کجاست ؟
وبعد از خاک سپاری میگویند: قبر میت کجاست ؟
همه لقب ها و پست هایی که در دنیا داشتیم بعد از مرگ فراموش میشه
مدیر ، مهندس ، مسؤول ، دکتر، بازرس...
پس فروتن و متواضع باشیم...نه مغرور و متکبر...
پس به چی مینازید؟؟؟؟؟!!!!!!! آنچه ازسر گذشت ؛ شد سرگذشت!!!
حیف بی دقت گذشت؛ اما گذشت!!!
تاکه خواستیم یک «دوروزی» فکرکنیم!!!!!!!
بردرخانه نوشتند؛ درگذشت..‌.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , saeidkhan , Aurora , RASPINA , diligent , soheila-zd , pezhman.m-AI , Menrva
ارسال: #۲۴۳۲۲
۲۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ ب.ظ، توسط soheila-zd.)
........

Angel
ارسال: #۲۴۳۲۳
۲۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ ب.ظ، توسط farzin3.)
(۲۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ب.ظ)soheila-zd نوشته شده توسط:  جالبه حتما بخونیدSmile

"اَ لسَّلٰامُ عَلَیْکََ یٰا اَبَا الْفَضْلِ الْعَبٰاس"
بخاطر خود حضرت این چیزا را ننویسید.
اولا"تو سردخونه بیمارستان (که از کما کسی مرده باشه)تو پلاستیک نمیذارن که بخار بگیره تو کاور مشکی میذارن که زیپ داره.
دوما" ارادت قلبی همه ما به آقا بخاطر این نیست که هر حاجتی روا بشه.
مرگ و زندگی دست خداست بخواد زندگی میده بخواد میمیراند. درسته که معصومین واسطه خیر هستند و شفاعت میکنن و باذن خدا در عالم هستی دخالت دارند ولی این قبیل مطالب را گفتن ، که منبع مشخصی هم نداره معمولا اسباب این میشه که ارادت شیعه را به این بزرگواران فقط بخاطر گرفتن حاجات غیر ممکن نسبت بدن.
سوما" آبروی آقا خلی بالاتر از این حرفاست که حالا چون حاجت یکی داده نشه خدای ناکرده مشکلی پیدا کنه.
چهارما" دوستان تحصیلکرده یه کم اعتقادات و ارادتمون را ببریم بالاتر از این حرفا . تا مشکلی براش ایجاد نشه.

التماس دعا
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY
ارسال: #۲۴۳۲۴
۲۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ ب.ظ، توسط soheila-zd.)
(۲۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ ب.ظ)farzin3 نوشته شده توسط:  
(29 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ب.ظ)soheila-zd نوشته شده توسط:  جالبه حتما بخونیدSmile

"اَ لسَّلٰامُ عَلَیْکََ یٰا اَبَا الْفَضْلِ الْعَبٰاس"
بخاطر خود حضرت این چیزا را ننویسید.
اولا"تو سردخونه بیمارستان (که از کما کسی مرده باشه)تو پلاستیک نمیذارن که بخار بگیره تو کاور مشکی میذارن که زیپ داره.
دوما" ارادت قلبی همه ما به آقا بخاطر این نیست که هر حاجتی روا بشه.
مرگ و زندگی دست خداست بخواد زندگی میده بخواد میمیراند. درسته که معصومین واسطه خیر هستند و شفاعت میکنن و باذن خدا در عالم هستی دخالت دارند ولی این قبیل مطالب را گفتن ، که منبع مشخصی هم نداره معمولا اسباب این میشه که ارادت شیعه را به این بزرگواران فقط بخاطر گرفتن حاجات غیر ممکن نسبت بدن.
سوما" آبروی آقا خلی بالاتر از این حرفاست که حالا چون حاجت یکی داده نشه خدای ناکرده مشکلی پیدا کنه.
چهارما" دوستان تحصیلکرده یه کم اعتقادات و ارادتمون را ببریم بالاتر از این حرفا . تا مشکلی براش ایجاد نشه.

التماس دعا
لطفا اینو بخونید...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پس این داستان نمیتونه کاملا غیر ممکن باشه...
شاید منبع درستی نداشته باشه ولی کاملا هم نمیتونید بگید که امکان نداره این اتفاق افتاده باشه...
در هر صورت من این پست رو به خاطر پست لرزه هایی که ممکنه پیش بیادSad ویرایش کردم.

Angel
ارسال: #۲۴۳۲۵
۲۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۹:۵۸ ب.ظ
در هر جامعه ای که از حیث ایمان و اخلاق و عقیده رنجور و ناتوان است ، سراغ خرافات را بگیرید.خرافات لباس «تقدس» بر تن بی ریشه ترین ادعاها و گفته ها می کند،به همین دلیل است که دوام دارد همه گیر است.اجازه ندهیم که خرافات وجهل وارد وادی اندیشه وتفکر شود چراکه در تناقض است با عقلانیت وباعث شک وتردید وبی ایمانی می شود
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , shayesteNEY , Parisa-SH
ارسال: #۲۴۳۲۶
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ق.ظ
اینم از بخت و اقبال من....هعی روزگار...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , soheila-zd
ارسال: #۲۴۳۲۷
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۴:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط diligent.)
اینم یه جور بیشعوریه که وقتی میبینی دو نفر دارن دعوا میکنن، بیایستی یه گوشه ریز بخندی! کاش سن و سال غیر از آرتروز و پیرچشمی با خودش شعور هم می آورد...

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , RASPINA , vesta , Menrva , **sara** , so@
ارسال: #۲۴۳۲۸
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۵:۰۶ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  اینم از بخت و اقبال من....هعی روزگار...

بخت و اقبال تو خیلی جاها دست خود ماست تو قران هم اومده ما سرنوشت هیچ قومی رو تغییر نمی دیم مگر اینکه خودشان بخواهند
خودمان باید یه کاری رو انجام بدیم یا ندیم خودمان باید یه چیزی رو فراموش کنیم یا نکنیم ولی ما انسان ها با خودخواهی خودمون داریم راه اشتباه رو میریم پس بخت و اقبال دست ماست Exclamation
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , vesta , Menrva , pezhman.m-AI , **sara** , Aurora , Parisa-SH , m.teymourpour
ارسال: #۲۴۳۲۹
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۶:۴۸ ب.ظ، توسط soheila-zd.)
غمگینی آدم هایی که دوسشون دارم غمگینم می کنه...Undecided
گاهی دلم می خواهد با انگشتم گوشه لبشون رو بالا ببرم شاید خنده یادشون بیاید...
اینکه کاری از دستم بر نمی آید اینکه زورم به دنیا نمی رسه تلخه خیلی تلخ…

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Menrva , pezhman.m-AI , **sara** , Parisa-SH , m.teymourpour
ارسال: #۲۴۳۳۰
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۷:۰۱ ب.ظ
سلام

اینجا کسی الگوریتم Leach رو کار کرده؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۰۴۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۴۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close