زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۳۸۱۶
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ق.ظ، توسط targol.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اولا" ویزیت پزشک متخصص ۱۸ هزار تومانه انگار و فوق تخصص ۲۵ تومان(اگه اشتباه نکنم ولی ۲۶ تومان را نشنیده بودم)
هزینه ویزیت پزشک عمومی در شهر ما : ۱۴ هزار تومان.
من چند روز قبل رفتم پیش ۲ تا دکتر
یکی فوق تخصص غدد: ویزیت : ۳۵ هزار تومان اگر برگ ارجاع داشتیم : ۴ هزار تومان (که من نداشتمUndecided)
یکی متخصص زنان : ویزیت: ۲۵ هزار تومان
همین خانم دکتر متخصص زنان یه سونو هم ازم گرفتن : ۳۵ هزار تومان
تازه بیمه هم هستم.(من که نفهمیدم این دفترچه بیمه دقیقا چه استفاده ای داره--آزمایش خونم دادم: ۱۱۶ هزار تومان)
اون فوق تخصص غدد یه دوربین گذاشته بود تو سالن انتظار و یه سوال از من می پرسید و یه نگاه به مانیتور میکرد و مرتب آمار بیمارا رو چک میکرد. فک کنم کل کلش ۳ دقیقه تو اتاقش بودم.

امام حسن عسکری (ع) : جدال مکن تا احترامت برود و شوخی مکن تا بر تو گستاخ شوند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۳۸۱۷
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ب.ظ، توسط mm123456789.)
کلا الان بازار دکترا بیمارستان قبرستان آخوندا داغه
روزی نمیشه نشنوی فلانی فوت کرده
خوب مراسم میخواد دیگه بعدآخوندا میان ۳۰ دقیقه صحبت میکنن کلی پول میگیرن
پیش دکتر میری ۴ کلمه حرف میزنه کلی پول ویزیت هست
بعد از پیش مطب یا بیمارستان رد میشی مردم تا دمه در توی راه پله ها هم نشستن
اایان دکترا روزی چند میلیون کار میکنن
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۳۸۱۸
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط neda_Network.)
پزشکی را کلا تافته ی جدا بافته کردن از زمان دانشجویی تا الی اخر . اینجا هست کسی که ترمی ۹ میلیون میده پزشکی بین الملل بهشتی میخونه با رتبه ۴۰۰۰ و عملا هیچی حالیش نیس اینا دکتر میشن از اونور مردم بیگناه به کشتن میرن. یکم غذاهای سلف علوم پزشکی را مقایسه کنید با سلف شریف میفهمید تفاوت در همه چیز هست. پرستاری ازاد بخونی اعتماد به نفست بیشتر تا با رتبه یه رقمی شریف فنی مهندسی بخونی. برا همینه کلا فنی مهندسیا مهاجرت میکنن چون اینجا هیچ ارزشی ندارن.دکتر اگه هزار نفرم بکشه ازمون و خطا حساب میشه ولی وای به روزی که یه مهندس یه اشتباه لفظی داشته باشه یا یه اشتباه قابل جبران کنه باید خودکشی کنه .همه میگن اگر به عقب بر میگشتم قطعا پزشکی میخوندم من که زحمت میکشیدم حداقل نتیجه داشت.الان بری هر کاری یاد بگیری آینده داره جز رشته های فنی مهندسی
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789
ارسال: #۱۳۸۱۹
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ ب.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  بالاخره یاد می گیریم از یک "دوستت دارمِ" ساده برای دلمان یک خیالِ رنگارنگ نبافیم . ..

که رابطه یعنی بازی و اگر" بازیگری" نکنیم می بازیم...

که "داستان های عاشقانه" از یک جایی به بعد رنگ و بوی "منطق" به خود می گیرند...

یاد می گیریم که "خودمان را دریغ کنیم" تا همیشه "عزیز" بمانیم...

یاد می گیریم که باید "صورت مسئله ای" پر ابهام باشیم نه یک جوابِ کوتاه و ساده...

که وقتی "باد" می آید باید "کلاهمان"را سفت بچسبیم نه" بازوی" بغل دستیمان را...

روزی می فهمیم در انتهای همه گپ زدن های دوستانه باز هم تنهاییم....

یاد می گیریم که به اعتبار هیچ شانه ای اشک نریزیم و به اعتبار هیچ اشکی هم شانه

نباشیم چون آدمی از همان سمتی می افتد که تکیه کرده است...

که گاه باید با دل مان بجنگیم و برایش قانون تعیین کنیم ...

حتی برای دوست داشتن ها و توجهات ساده ای که همیشه بی دریغ و بدون شرط و بی

اما و اگر نثار دوستانمان کرده ایم ...

و اینکه گاه باید کمی نباشیم ...

یاد می گیریم که محرم تن بودن با محرم دل بودن تفاوت دارد...

تفاوتی از زمین تا آسمان!

... """ بدون شرح"""
لایکککککککککککککککک
خیلی قشنگ بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan
ارسال: #۱۳۸۲۰
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۰ ب.ظ
یکی از دلایل گرون بودن خدمات پزشکان در آمریکا خیلی بالا بودن هزینه ی تحصیلشون در مقایسه با رشته های دیگه عنوان میشه ولی تو ایران که پزشکان رایگان و با پول مردم تحصیل میکنن خیلی به نسبت این خدمات گرون هست.
ولی جدای از اینها پزشکان خیر هم کم نیستن. نمونش دکتر فخرالدین قوامی فوق تخصص اطفال که ویزیتشون الان ۵ هزار تومنه. و اون رو هم از خیلی از مریض ها نمیگیرن. و از همه قشر مریض چه کودکان چه بزرگسالان بهشون مراجعه میکنن. و یه جورایی خودشونو وقف مردم کردن. انقدر تشخیص ایشون دقیقه که خیلی از مریضای جدی رو میشناسم که حتما باید نظر ایشون رو بدونن قبل از اینکه برن مثلا جراحی یا کار دیگه ای کنن.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , Fardad-A , پوونه , azad_ahmadi
ارسال: #۱۳۸۲۱
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۱۲ ب.ظ
خدمات پزشکی بویژه در کانادا شرایط آرمانی رو داره به شکلی بعضی وقتها واسه بیماری های صعب العلاجی مثل سرطان هم بیمار واقعا نیازی به پرداخت هزینه های هنگفت نداره...
اوباما هم خیلی روی بحث بهداشت عمومی و خدمات بهداشتی درمانی و بیمه ای مانور داد که آخرش نفهمیدم کاری کرد یا نه.
یه نکته جالبی که وجود داره رئیس جمهور آمریکا ۴۰۰ هزار دلار حقوق سالیانه اش هست و این کاملا نشون میده که بازار کار غیر دولتی خیلی بهتر به حقوق های میلیون دلاری میرسن. مثلا بیزینس من ها.
ولی مثلا حقوق یک استاد دانشگاه رشته مهندسی توی تاپ ۲۰۰ آمریکا شاید بین ۸۰k تا ۱۵۰k باشه که خیلی بیشتر از میانگین حقوقی مردم آمریکا هست که ۵۰و۶۰k میگیرن. البته خب بسته به ایالت و شهر و رنک دانشگاه و پوزیشن استاد اینا فرق دارن و میزان مالیات ایالت هم خیلی تاثیر میگذاره. ولی این مبلغ رو مقایسه بکنین با رئیس جمهورشون!
میبینین که خیلی تفاوت ماورایی نداره حداقل در مبلغ اعلامی... واسه پزشک هم زیر همون ۴۰۰ تا تا جایی که من اطلاعات عمومیم میگنجه در میارن.
اما اصل مبالغ و حقوق های بالا و میلیون دلاری واسه کسایی هست که بیزینسی رو راه میندازن و یا راس و هرم اصلی اون بیزینس ها هستن.
مثلا اولین افرادی که واسه فیس بوک و گوگل کار میکردن. چرا؟
چون شرکتهای نوپا معمولا واسه تشویق کارمندها و مدیراشون بخشی از سهام رو به جای پول به اونا میدادن و باید بدونین که کلا این شرکتها عام المنفعه هستن یعنی صاحب مشخصی نداره و مردم از تمام دنیا سهم میتونن داشته باشن. حالا اون شرکت رشد میکنه و سهامش متحول میشه و باعث میشه این افراد میلیونر شن.
وگرنه با کارهای عادی(مثل پزشکی) کسی هیچ جا تفاوت حقوقی واسش انجام نمیشه به جز .... Smile
البته خیلی ها معتقدن توی کشورهای جهان سومی پول در آوردن به دلایل زیادی خیلی راحت تره. اما من کاملا با این موافق نیستم چون به نظرم باید توی شغل تون از یه نقطه گذر کنید و از اون نقطه به بعد واقعا پول در آوردن راحت میشه... اما واقعا به اون نقطه رسیدنه خودش مسئله هست.
ارسال: #۱۳۸۲۲
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۴۷ ب.ظ، توسط Ametrine.)
قایق‌تان شکست؟ پاروی‌تان را آب برد؟
تورتان پاره شد؟ صیدتان دوباره به دریا برگشت؟
غمت نباشد چون خدا با ماست.
هیچ وقت نگو از ماست که بر ماست.
بگو خدا با ماست.

اگر قایقت شکست، باشد!
دلت نشکند، دلی نشکنی.

اگر پارویت را آب برد، باشد! آبرویت را آب نبرد و آبرویی را نبری.

اگر صیدت از دستت رفت، باشد! امیدت از دست نرود
و امید کسی را ناامید نکنی

امروز اگر تمام سرمایه‌ات از دستت رفت، دستانت را که داری.
پس خدایت را شکر کن. دوباره شکر کن،بیا شکر کنیم
که اگر کفشی به پا نداریم، پا که داریم راه برویم و
اگر چیزی به دست نداریم دست که داریم دوباره به دست می آوریم.
دوباره میسازیم و دوباره به دست می آوریم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , RASPINA , anonetumer , Bahar_HS
ارسال: #۱۳۸۲۳
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ، توسط codin.)
آقا من اینو قبلا هم یه جا گفتم اگر علاقه رو بزاریم کنار و فقط از نظر مادی و شغل آینده به رشته ها نگاه کنیم :

اگر فکر می کنید صرف پول در این کشور میتونه خوشبختتون کنه برید پزشکی.
اگر قصد رفتن دارید و فکر می کنید اگر جزو ۲۰% بالای جامعه هم باشید در یک کشور پیشرفته براتون راضی کننده هست برید مهندسی یا علوم پایه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۱۳۸۲۴
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ ب.ظ
پزشکی در برابر مهندسی کامپیوتر !!!!!!!!!

دوستان اگه کسی ایده ای داره که بشه از رشته مهندسی کامپیوتر پول در آورد لطف کنه بگه .
با توجه به سنمون که دیگه نمیتونیم بریم کنکور سراسری بدیم (بشینیم عربی و ادبیات و شیمی و......) بخونم
اگه از شما دوستان ایده های داره بگه که چ جوری توی رشته امون میشه پولدار بشیم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , پوونه , kingmax , Bahar_HS
ارسال: #۱۳۸۲۵
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۲۰ ب.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  پزشکی در برابر مهندسی کامپیوتر !!!!!!!!!

دوستان اگه کسی ایده ای داره که بشه از رشته مهندسی کامپیوتر پول در آورد لطف کنه بگه .
با توجه به سنمون که دیگه نمیتونیم بریم کنکور سراسری بدیم (بشینیم عربی و ادبیات و شیمی و......) بخونم
اگه از شما دوستان ایده های داره بگه که چ جوری توی رشته امون میشه پولدار بشیم

بند پ داشته باش برو یه اداره ی خوب استخدام شو میتونی مدیر عامل هم بشی حتی اگه هیچی بلدم نباشی
یا عضو هیات علمی شو
ماهانه کلی پول بگیر
والا ما یسری استاد داریم نمیدونم چه طوری اینا عضو هیات علمی میشنConfused
یا یه سرمایه توپ داشته باش شرکت بزن
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , kingmax
ارسال: #۱۳۸۲۶
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ
این مشکل از سیستم مزخرف اموزش و پروش هستش که بچه ها بعد از وارد شدن به رشته مورد نظر در دانشگاه به کل پشیمون میشوند و دیگه راه بازگشتی هم ندارند اخه باید برن سربازی؟؟؟!!!
یاده سال۸۲ که دانشگاه قبول شدم ترم ۳نامه انصراف دادم و اومدم خونه ولی به علت عدم حمایت پدرم و ترس از سربازی دوباره رفتم دانشگاه بعد از ۲ هفته........
ولی ای کاش برنمیگشتم

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , پوونه
ارسال: #۱۳۸۲۷
۲۲ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ ق.ظ
یه سوال:
چرا دست خط در طول زمان تغییر میکنه؟

Sent from my C5302 using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
ارسال: #۱۳۸۲۸
۲۲ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ق.ظ
دست خط معمولا بعد از دوره نوجوانی ثابت میشه و تغییر نمیکنه.
اتفاقا دست خط یه جورایی شبیه به اثر انگشته.
خیلی وقتها پرونده های جنایی رو از روی دست خط، به نتیجه رسیدن
واسه همین خیلی از تبهکارا به جای نوشتن، از تیکه های روزنامه استفاده میکنن.
کلمه به کلمه از توی روزنامه در میارن و جمله رو میسازن.

سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , azarakhsh1986 , pary
ارسال: #۱۳۸۲۹
۲۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ق.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ق.ظ)bossrasoul نوشته شده توسط:  دست خط معمولا بعد از دوره نوجوانی ثابت میشه و تغییر نمیکنه.
اتفاقا دست خط یه جورایی شبیه به اثر انگشته.
خیلی وقتها پرونده های جنایی رو از روی دست خط، به نتیجه رسیدن
واسه همین خیلی از تبهکارا به جای نوشتن، از تیکه های روزنامه استفاده میکنن.
کلمه به کلمه از توی روزنامه در میارن و جمله رو میسازن.
معلومه یا با تبهکاراا زیاد گشتی یا فیلم پلیسی زیاد میبینی !!!ConfusedConfusedConfusedUndecidedWinkBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , RASPINA , zahra_ce87
ارسال: #۱۳۸۳۰
۲۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ ق.ظ
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  خواب خیلی بدی از روز کنکورم دیدم
کلافه م
سردرد وحشتناکی دارم

زیاد ب خوابای ایام کنکور توجه نکن آوا جان من هرشب دارم خواب میبینم Big GrinBig Grin ی بار دیر میرم سرجلسه ی باریادم رفته کارت ببرم سرجلسه راهم نمیدن یه بارم میبینم دانشگاه تهرانم .... سعی توجه نکنی اینا برا استرس همیشه قبل از خوابت سوره حمد و ۳ تا توحید بخون اگر هم بیداربودی ایه الکرسی هم بخون تا با آرامش بخوابی من اینو تست کردم دیگه اصن خواب مشوش نمیبینمBig GrinBig Grin
من خواب ساختمان داده میبینم
حاحاحاحححح
تا بیدار میشم انگار یه ۲ ۳ دور کتابو دوره کردم Smile
جدی نگیر ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s , so@

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۴۹۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۴۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۷۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۹۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۸۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۴۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close