زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۶۳۱
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ب.ظ
از اذان مغرب امشب به مدت ۲۴ ساعت دیگه هیچ کس سید نیست!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۲۶۳۲
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از اذان مغرب امشب به مدت ۲۴ ساعت دیگه هیچ کس سید نیست!
یعنی چی؟ Huh

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۲۶۳۳
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
از اذان مغرب از هرکی آدم شیرینی بخواد میگه من که سید نیستم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , Aurora , diligent , x86 , fa_shinobi
ارسال: #۱۲۶۳۴
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از اذان مغرب از هرکی آدم شیرینی بخواد میگه من که سید نیستم!
منظورتون عیدیه؟Big Grin نه خدایی دشت میدن، کیف پول من پر دشتای امضا شده ی سیداس، خوب برکتی هم داره واقعا
عیدتونم مبارکHeart
حالا سیدای مانشت دستا بالاBig Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , fa_shinobi
ارسال: #۱۲۶۳۵
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از اذان مغرب از هرکی آدم شیرینی بخواد میگه من که سید نیستم!
منظورتون عیدیه؟Big Grin نه خدایی دشت میدن، کیف پول من پر دشتای امضا شده ی سیداس، خوب برکتی هم داره واقعا
عیدتونم مبارکHeart
حالا سیدای مانشت دستا بالاBig Grin

اینجا اعلام حضور کنن سیدها

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , fo-eng
ارسال: #۱۲۶۳۶
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۲ ب.ظ، توسط vesta.)
من امروز میخواستم عیدی به بچه های مانشت بجز عیدی بخش معنوی که فردا اداش میکنم، اعتبار هم بدم، به چند نفر فقط تونستم عیدی بدم(سیستم اعتبار دهی اجازه نمیده)، همه دوستان نفری یک اعتبار مثبت از طرف من به خودتون بدهید به عنوان تبرّکی عید غدیر، عیدتون مبارک Smile

راستی یه کتاب جدید خریدم، خودآزاری دارما انگارBig Grin

فروشنده در موردش برام توضیح داد و گفت کتاب خوبیه
و هر مشکلی هست بخاطر نبود تعادل در انسان هستش، و باید سعی کنی به تعادل برسی و اینکه میگفت افکار آدما مثل همون ویروسای کامپیوتری میمونه باید بتونی کنترل روی افکارت داشته باشی و این کتاب میتونه در این خصوص کمک کنه. اسم کتاب "خرد پویا" نویسنده :مجید خرمی

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , elham_sh219 , Aurora , diligent , A V A , zahra_ce87 , neda_Network , fo-eng , fa_shinobi
ارسال: #۱۲۶۳۷
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ
داستان غدیر خم
سال دهم هجرت بود و پیامبر از آخرین سفر حج خود باز می گشت، گروه انبوهی که تعدادشان را تا صد و بیست هزار رقم زده اند او را بدرقه می کردند تا این که به پهنه بی آبی به نام غدیر خم رسیدند.
نیم روز هیجدهم ذی الحجه بود که ناگهان پیک وحی بر رسول خدا صلی الله علیه و آله نازل شد و از جانب خدا پیام آورده که: «ای رسول آنچه از جانب پروردگارت بر تو نازل شده به گوش مردم برسان و اگر چنین نکنی رسالت او را ابلاغ نکرده ای و خداوند تو را از گزند مردمان حفظ خواهد کرد» پیامبر دستور توقف دادند و همگان در آن بیابان بی آب و در زیر آفتاب سوزان صحرا فرود آمدند و منبری از جهاز شتران برای پیامبر ساختند و رسول خدا بر فراز آن رفته و روی به مردم کردند. ابتدا خدای را سپاس فرموده و از بدیهای نفس اماره به او پناه جست و فرمود: ای مردم بزودی من از میان شما رخت بر می بندم، آنگاه می افزاید چه کسی بر مومنین در ارزیابی مصلحت ها و شناخت و تصرف در امور سزاوارتر است همه یک سخن می گویند خدا و پیامبر داناترند.
رسول گرامی می فرماید: آیا من به شما از خودتان اولی و سزاوارتر نیستم و همگان یک صدا جواب می دهند که چرا چنین است. آنگاه فرمود: من دو چیز گرانبها در میان شما می گذارم یکی ثقل اکبر که کتاب خداست و دیگری ثقل اصغر که اهل بیت منند. مردم، بر آنان پیشی نگیرید و از آنان عقب نمانید. آنگاه دست علی (ع) را در دست گرفت و آن قدر بالا برد که همگان او را در کنار رسول خدا دیدند و شناختند. سپس فرمود: خداوند مولای من و من مولای مؤمنان هستم و بر آنها از خودشان سزاوارترم.
ای مردم هر کس که من مولا و رهبر اویم این علی هم مولا و رهبر اوست و این جمله را سه بار تکرار کرد و چنین ادامه داد: پروردگارا، دوستان علی را دوست بدار و دشمنان او را خوار. خدایا علی را محور حق قرار ده و سپس فرمود: لازم است حاضران این خبر را به غایبان برسانند. هنوز اجتماع به حال خود باقی بود که دوباره آهنگ روح بخش وحی گوش جان محمد صلی الله علیه و آله را نواخت که: «امروز دینتان را برایتان کامل نمودم و نعمت خود را بر شما به پایان رساندم و اسلام را به عنوان دین برایتان پسندیدم» و بدین سان علی (ع) از جانب خداوند برای جانشینی پیامبر (ص) برگزیده شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , banafshe , neda_Network , x86 , fa_shinobi
ارسال: #۱۲۶۳۸
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ب.ظ، توسط neda_Network.)
دنیا به من یا داد که به هر کسی همانقدر احترام بگذرام که به من احترام میگذارد انقدری برایش ارزش قائل باشم که برایم ارزش قائل است انقدری گذشت کنم که برایم گذشت کرد و دور تمام کسانی که روی اعصابم هستند خط قرمز بکشم و واقعا بی تفاوت باشم تا همیشه یک بی تفاوتی کشنده چون لیاقت او هم اینقدر است
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱۰:۳۰ , fa_shinobi
ارسال: #۱۲۶۳۹
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۱ ب.ظ، توسط ندا زندپور.)
دست خداست بالای دست آنهاست

[تصویر:  308413_siGAoCN.jpg]

زندگانی دنیا چیزی جز بازی و سرگرمی نیست (سوره انعام).....
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , tabassomesayna , fa_shinobi , neda_Network
ارسال: #۱۲۶۴۰
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ب.ظ
به هر دری زدیم بسته بوووووووووووووود

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , neda_Network
ارسال: #۱۲۶۴۱
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ق.ظ
کاش شعور ادما با فرهنگشون قابل پیشرفت بود با میزان تحصیلاتشون کارشناس و کارشناس ارشد حیف این اسم که روی بعضی ها باشه کاش ۳ واحد ادبم اجباری بود تو دانشگاه برا بعضیاDodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۱۲۶۴۲
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ق.ظ، توسط ziba.O.)
شبه عید غدیر و من غمگین ترین شبه عمرمو دارم سپری میکنم، با اینکه همیشه به یاد خدام ولی امشب مطمئن شدم فراموشم کرده، چشام پره اشکه و خستم از زندگی، از خدا ناراحتم کفر نمیکنم ولی دردایه دلم سنگینه و من کم آوردم،من باختم

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , tabassomesayna , Aurora , neda_Network , maryam.raz
ارسال: #۱۲۶۴۳
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ ق.ظ
خدایا، فقط خودت خیر و صلاح بندگانت رو میدونی.. اون چیزی که خیر و صلاحمه برام رقم بزن ...

یا حق...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , x86 , elham_sh219 , neda_Network , sana2014
ارسال: #۱۲۶۴۴
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ ق.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  شبه عید غدیر و من غمگین ترین شبه عمرمو دارم سپری میکنم، با اینکه همیشه به یاد خدام ولی امشب مطمئن شدم فراموشم کرده، چشام پره اشکه و خستم از زندگی، از خدا ناراحتم کفر نمیکنم ولی دردایه دلم سنگینه و من کم آوردم،من باختم
این نیز بگذرد...
درست مثل شب که الان صبح شده، جا نزن

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , elham_sh219 , ziba.O , neda_Network
ارسال: #۱۲۶۴۵
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ، توسط elham_sh219.)
Heart Heart Heart عید غدیر را بهم همه دوستان گلم تبریک میگم، از خدای مهربون میخوام عیدی همگی را رسیدن به خواسته هاشون قرار بده .... Heart Heart Heart

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , A V A , Aurora , vesta , neda_Network , manam...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۸۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close