زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۵۸۱
۲۱ آذر ۱۳۹۹, ۰۳:۲۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  امشب یه بار دیگه بهت افتخار کردم آقای بیرانوند
با اینکه استقلالی هستم ولی بیراندوند رو به خاطر تلاشی که کرده و از نداری به اینجا رسیده دوست دارم Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۶۵۸۲
۲۱ آذر ۱۳۹۹, ۱۲:۲۷ ب.ظ
............
ارسال: #۵۶۵۸۳
۲۱ آذر ۱۳۹۹, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  امشب یه بار دیگه بهت افتخار کردم آقای بیرانوند

شوخی خوبی بود فک کنم کاشته ای که بیل زد کیلومتری با دروازه فاصله داشته که اونم نتونست مهار کنه انداخت جلوی بازیکن تاتنهام که اونم گل کرد
دیگه دفع ضربات ایستگاهی وظیفه دروازه بانه که نتونست انجام بده
ولی به نظرم بهتر بود میذاشت گل بشه چون واقعا ضربه خیلی خوبی زد بیل ، اونکه گل رو خورد حداقل میذاشت گل خوشگل بشه ، عجب ضربه ای زد بیل
ارسال: #۵۶۵۸۴
۲۱ آذر ۱۳۹۹, ۰۵:۴۳ ب.ظ
.....
ارسال: #۵۶۵۸۵
۲۳ آذر ۱۳۹۹, ۰۷:۲۲ ب.ظ
این سومین بار هست که داروخانه داره ازم دزدی میکنه.
دوستان مراقب باشید
دکتر ۱۰۰ تا قرص نوشته. روزی ۲ عدد بخورم. داروخانه پول ۱۰۰ تا رو گرفته اما به من ۶۰ تا داده. این قضیه اتفاقی یا اشتباهی نیست بلکه عمدی هست چون چندین بار پیش امده.
حتما نسخه هاتون رو چک کنید...دزدی در داروخانه ها رسمی شده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , .:tarannom:.
ارسال: #۵۶۵۸۶
۲۵ آذر ۱۳۹۹, ۰۶:۰۷ ق.ظ
متخصصین بورس عزیز. به نظرتون چرا سهام فایزر گرون نمیشه؟ حتا با این‌همه خبر حوب!!

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , crevice , codin
ارسال: #۵۶۵۸۷
۲۵ آذر ۱۳۹۹, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۱ ب.ظ، توسط crevice.)
...........
ارسال: #۵۶۵۸۸
۲۵ آذر ۱۳۹۹, ۰۹:۱۷ ب.ظ
کتاب خوب برای هدیه دادن پیشنهاد می دهید؟
ارسال: #۵۶۵۸۹
۲۵ آذر ۱۳۹۹, ۰۹:۲۹ ب.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۶:۰۷ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  متخصصین بورس عزیز. به نظرتون چرا سهام فایزر گرون نمیشه؟ حتا با این‌همه خبر حوب!!

من چیز خاصی راجع‌به بازار امریکا نمیدونم, اما چندتا نکته به ذهنم رسید که چندتا خبرم میزنم تنگش میگم:

- «خبر خوب» بیشتر از مخلفات تحلیل فاندامنتال(بنیادی) حساب میشه, فاندامنتال هم خیلی به درد تریدرهای کوتاه مدت نمیخوره! (به استثنای استراتژی event-driven) مگه اینکه بخوای News-trading کنی که اونم وقتش گذشته. تریدرهای روز و ماه و هفته تحلیل تکنیکال بیشتر به کارشون میاد تا بنیادی. فاندامنتال واسه سرمایه‌گذاری و Hold هست... . سهام فایزر هم موقعیت تکنیکال جذابی نداره ظاهراً!
- سهام فایزر هم گرون شده نسبت به قبل از انتشار خبرش! نمیدونم چرا میگی گرون نشده؟! شاید منظورت پامپهای شارپ باشه! ولی اونطور که من الان نگاه کردم از بعد خبر سهامش آپ‌ترند هست. به HLهای سهم نگاه کن. کمی صبوری میخواد تا اینم مثل بقیه واکسنی ها بکشه بالا
- رشد شارپی خیلی هم ذوق نداره مگه برای نوسان گیری. رشد climax ریزشهای سنگینی هم پشتش داره.

برگردیم سر فاندامنتال قضیه؛
- برای سنجش بنیاد به رشد پایدار سودسازی (Revenue growth)باید خیلی بیشتر دقت کنی که واسه فایزر ظاهراً جالب نیست و رقبا وضع بهتری دارن. همه چیز event نیست.
- همه ی پول قرار نیست بره تو جیب فایزر و اگه اشتباه نکنم پنجا پنجا با Biontech شریکن
- به این نکته هم باید دقت کنید که واکسن این شرکت کامل تایید نشده(Approval) توسط سازمان غذا و دارو, بلکه الان تو مد Emergency approval هست و باید ارزیابی ها تکمیل بشه و امکان افت تاثیرگذاری و عقب افتادن از رقبا هست.
- قطعاً واکسن کل دنیا رو این شرکت قرار نیست تامین کنه و به مرور به تعداد رقباش اضافه میشه.
- تکنیک شرکت فایزر و واکسنی که تهیه کرده مشکل ذخیره و انبار داره! باید در دمای خاصی نگه‌داری بشه. در حالی که واکسن رقبا با همچین مشکلی رو به رو نیستن و قطعاً تاثیر بدی روی بازار فایزر میزاره.
- ظاهراً انقدر که دارو نون توشه, واکسن نون توش نیست : ) حتماً به اندازه داروسازی دستش برای قیمت‌گذاری واکسن باز نیست!
- والله أعلم!

سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۵۶۵۹۰
۲۶ آذر ۱۳۹۹, ۰۳:۰۸ ق.ظ
سهام zoom هم همینطوری داره سقوط میکنه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۶۵۹۱
۲۶ آذر ۱۳۹۹, ۱۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۳ ق.ظ، توسط Riemann.)
گوشی galaxy s21 به نظر من خیلی خیلی زیباست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۶۵۹۲
۲۶ آذر ۱۳۹۹, ۰۳:۳۲ ب.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۱۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  کتاب خوب برای هدیه دادن پیشنهاد می دهید؟

چه سبکی باشه؟
کتاب تکه هایی از یک کل منسجم از پونه مقیمی به نظرم برای خیلی از آدما هدیه خوبی باشه.

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۵۶۵۹۳
۲۶ آذر ۱۳۹۹, ۰۵:۵۳ ب.ظ
دوستان من یه سوال دیگه ازتون بکنم و نظراتتون بسیار ارزشمند و مهم هست حقیقتا برام. راجع به اون سوال قبلی راجع به خشم و عصبانیت بسیار نکات خوبی رو گفتید و بسیار لذت بردم و استفاده کردم و حواسم هست به گفته هاتون.

سوالم اینه که "چطور میتونید نسبت به یک نفر دلسوز نباشید؟ یعنی میدونید یه نفر بدی کرده بهتون و نباید باهاش خوب برخورد کنید، ولی همیشه گذشت دارید و بازم دلسوز هستید براش و هر دفعه صحبت که می کنید زود نرم میشید که خب قاعدتا نباید بشید. چطور میتونید جلوی خودتون رو بگیرید و یه مقدار بی رحم تر باشید؟"

پی نوشت: حقیقتا راجع به مسائل عشق و عاشقی هم نیست، فکر این مدلی نکنید.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۶۵۹۴
۲۶ آذر ۱۳۹۹, ۰۶:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۳ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  دوستان من یه سوال دیگه ازتون بکنم و نظراتتون بسیار ارزشمند و مهم هست حقیقتا برام. راجع به اون سوال قبلی راجع به خشم و عصبانیت بسیار نکات خوبی رو گفتید و بسیار لذت بردم و استفاده کردم و حواسم هست به گفته هاتون.

سوالم اینه که "چطور میتونید نسبت به یک نفر دلسوز نباشید؟ یعنی میدونید یه نفر بدی کرده بهتون و نباید باهاش خوب برخورد کنید، ولی همیشه گذشت دارید و بازم دلسوز هستید براش و هر دفعه صحبت که می کنید زود نرم میشید که خب قاعدتا نباید بشید. چطور میتونید جلوی خودتون رو بگیرید و یه مقدار بی رحم تر باشید؟"

پی نوشت: حقیقتا راجع به مسائل عشق و عاشقی هم نیست، فکر این مدلی نکنید.
سلام دوست عزیز من فقط نظر خودم رو می گم با درستی و اشتباهش کاری ندارم
به نظرم سعی کن روابط رو از همون اول کار با احتیاط ببری جلو و سریع اخت نگیری با طرف ( هر کسی فرقی نداره ) مثال می زنم برات فرض کن یه همکلاسی داری یا یه همکاری که تو محیط کار خیلی خوب باهات حرف می زنه و تو دیگه به این شخص اعتماد می کنی و مثلا یه حرف خصوصی بهش می زنی یا روی این شخص تو یه موقعیت خاصی حساب باز می کنی ولی یهویی می بینی اون شخص که خیلی خوب باهات حرف می زد یهویی راز تو را افشا کرده یا تو اون موقعیت خاص که انتظار داشتی کمکت کنه کلا می زنه زیرش و تو در موقعیت سختی قرار می گیری چون اعتماد و انتظار داشتی ولی خلاف اون انجام شد پس روابط رو با احتیاط جلو ببر و پله پله طرف رو امتحان کن مثلا وقتی یکی ازت پول خواست مثلا ۵۰۰ هزار بهش قرض بده یه تایم دیگه خودت ازش ۳۰۰ تومن قرض بگیر ببین چطوری عمل می کنه اگه خوب پیش رفت مراحل و دوستی های بالاتر ...

حقیقا من خودم به شخصه چون روش بالا رو پیش گرفتم و عیار طرف رو تو همون مراحل ابتدایی سنجیدم و نتونسته ضربه بزرگی به من بزنه در همون مراحل اولیه از دایره دوستی و اعتماد من خارج شده و فقط یه سلام علیک ساده و زبانی برقرار می کنم و دیگه روابط رو در لول های بالاتر ادامه نمی دم کسانی که منو تحقیر کردن یا سعی در زیرآب زدن من داشتن در همون مراحل ابتدایی شناسایی شدن و خنثی شدن .
در نهایت کسی که بهت بدی کرده چرا فکر می کنی دیگه درست میشه ؟ پس دلسوزی نداره
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , ghaderZ
ارسال: #۵۶۵۹۵
۲۶ آذر ۱۳۹۹, ۰۹:۴۲ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۳ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  "چطور میتونید نسبت به یک نفر دلسوز نباشید؟ یعنی میدونید یه نفر بدی کرده بهتون و نباید باهاش خوب برخورد کنید، ولی همیشه گذشت دارید و بازم دلسوز هستید براش و هر دفعه صحبت که می کنید زود نرم میشید که خب قاعدتا نباید بشید. چطور میتونید جلوی خودتون رو بگیرید و یه مقدار بی رحم تر باشید؟"
هرکسی غیر از خانواده، اصلا مهم نیستن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۸۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۳۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close