زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۵۵۱
۱۷ آذر ۱۳۹۹, ۰۴:۲۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۶۵۵۲
۱۷ آذر ۱۳۹۹, ۱۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ، توسط Riemann.)
نه تلفن جواب میدن، نه تیکت جواب میدن، نه ایمیل جواب میدن ... واقعا چیکار باید کرد؟
ارسال: #۵۶۵۵۳
۱۷ آذر ۱۳۹۹, ۱۱:۵۹ ق.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۱۴ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۹ ۰۶:۰۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  یه چیزی این روزا متوجه شدم و اینه که کافیه نگرشتون به یه چیز عوض بشه، اون وقت هست که سخت بودن اون کار ازش کاسته میشه، باعث میشه با رغبت برید سمتش و پشت گوش ندازیدش. اینکه این کاری که الان دارید انجام میدید، کجای اون هدف نهاییتون قرار داره خیلی کارو راحت میکنه.
کلا یادگرفتن ی چیز بلااستفاده خیلی عذاب‌آوره، برای همینم هست درس خوندن برای اکثر ما سخته Big Grin من خودم اینو توی یادگیری زبان تجربه کردم! تا وقتی نیازم در حد خوندن مقالات بود چون این توانایی رو داشتم یادگیری زبان برام عذاب‌آور بود! ولی الآن بعد از چندماه که جدی دارم زبان یادمیگیرم و می‌تونم ازش استفاده هم کنم یادگیری زبان برام خیلی لذت بخش هم شده Tongue
من یه چیزی هم جدیدا از فلسفه کشور هند یاد گرفتم که برام خیلی جالب بود و خیلی الهام بخش بودش... و اون اینه که آدم به جای این که تمرکزش را در زندگی را بر لذایذ زندگی بزاره بزاره روی "وظایف" خودش توی زندگی... توی هر لحظه از خودش بپرسه چی مهم هست نه این که چه کاری لذت بخش هست... انجام وظایف در زندگی به خودی خود منجر به یک لذت عمیق تری میشه که بسیار پایدار تر از لذت های موقتی هست... مثل یه پدری که سه شیفت کار میکنه از مسافر کشی تا کار ساختمانی... شاید اصل کار خیلی لذت بخش نباشه ولی چون در راستای یک وظیفه بالاتر مثل پشتیبانی از خانواده اش هست کل کار براش معنی پیدا میکنه و انجامش لذت بخش میشه... نمیدونم منظورو رسوندم یا نه. حالا همه ما ممکنه یک وظیفه در زندگی داشته باشیم که با بقیه متفاوته... هرکی قطعا خودش بهتر میتونه فکر کنه چه هدف و وظیفه ای در زندگی داره.. چه نگه داری از یک پدر و مادر پیره، چه خدمت به افراد جامعه و گرفتن دست چهار تا آدم فقیر یا گذاشتن نون سر سفره چند تا بچه بی سرپرسته یا هرچی... یا ممکنه برای یکی علمی باشه مث جلوبردن علم و ارتقای جایگاه انسانیت به صورت کلی... به نظرم یافتن وظیفه شخصی خیلی میتونه به زندگی معنی بده.

کلا این هدفه که انرژی میده. من ی استند کاغد روی میز دارم، تمام جمله‌های انگیزشی‌ای که روی اون کاغذ مینویسم مربوط به هدف‌های خودمه. هدف باید مناسب با آدم‌ها باشه تا انرژی بهت بده (مثل همین حمایت از خانواده) ولی ی سری از آدم‌ها این شکلی هدف میزارن که مثلا میخوام پولدار شم! این نوع هدف حامل انرژی نیست به نظرم. مثلا شاید بهترش این باشه که بگیم من خونه‌باغ دوست دارم، به خاطر اینکه مراقبت از گل و گیاه و درخت برام لذت بخشه! حالا بیام تلاش کنم ی خونه باغ بخرم Smile دقیقا حرف شماست، هدف وجود داشته باشه مسیر لذت بخش‌تر میشه

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Milad_Hosseini , .:tarannom:. , codin , big cloud , RangiRangi
ارسال: #۵۶۵۵۴
۱۷ آذر ۱۳۹۹, ۰۶:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۶:۳۱ ب.ظ، توسط Amir V.)
وضعیتی شده... همه جا تعطیل، هوای سرد، بارندگی و کلی ابر و تاریک. همه دارن برای کریسمس میرن پیش خانوادشون و من مادر و پدرم رو حدود ۲ ساله که ندیدم.
از دیروز قوانین قرنطینه سخت تر شده و تا ۱ ماه آینده ادامه خواهد داشت.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , MarkLand , crevice , codin , big cloud , RangiRangi
ارسال: #۵۶۵۵۵
۱۷ آذر ۱۳۹۹, ۰۸:۴۹ ب.ظ
پشت چراغ قرمز سه زمانه ایستاده بودیم یه پسره دستمال کاغذی می فروخت یه زنه هم پشت ۲۰۶ پشت چراغ بود به زنه گفت دستمال میخوای بهش گفت اره برو اون طرف چهاراه چراغ سبز شه میگیرم بعد شیشه رو داد بالا تا داد بالا من گفتم این بنده خدا رو سرکار گذاشت پسره هم با شوق و ذوق و سرعت رفت اون طرف منتظر تا چراغ سبز شه بیاد با کارت خوان در دست چراغ سبز شد زنه پاشو اونچنان رو گاز گذاشت که انگار دنبالش کردن اون بچاره هم مات و مبهوت داشت نگاه میکرد... خوب نمی خوای نخری نخر دیگه چرا این بیچاره رو سر کار میذازی چرا امید الکی به کسی دادی؟ اگه با این سرعتی (از خوشحالی) که این رفت اونور یه بلایی سرش میومد چی؟ واقعا چرا بعضی اینجورن البته هر کس هر کار کنه تو حق خودش کرده دیر یا زود سر کار خواهد رفت و با خودش میپرسه چرا؟

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , .:tarannom:. , kilookiloo , big cloud , RangiRangi , ele , شبگرد , Avril89
ارسال: #۵۶۵۵۶
۱۷ آذر ۱۳۹۹, ۰۹:۳۵ ب.ظ
امروز دو تا خبر بد شنیدم رفتم اینستا یکم یادم بره همه چی،بدتر شد. این شادمهر چرا اینجوری شد آخه :/
ارسال: #۵۶۵۵۷
۱۸ آذر ۱۳۹۹, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۱۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۵ ب.ظ).:tarannom:. نوشته شده توسط:  امروز دو تا خبر بد شنیدم رفتم اینستا یکم یادم بره همه چی،بدتر شد. این شادمهر چرا اینجوری شد آخه :/
طمع پول

(۱۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۹ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  پشت چراغ قرمز سه زمانه ایستاده بودیم یه پسره دستمال کاغذی می فروخت یه زنه هم پشت ۲۰۶ پشت چراغ بود به زنه گفت دستمال میخوای بهش گفت اره برو اون طرف چهاراه چراغ سبز شه میگیرم بعد شیشه رو داد بالا تا داد بالا من گفتم این بنده خدا رو سرکار گذاشت پسره هم با شوق و ذوق و سرعت رفت اون طرف منتظر تا چراغ سبز شه بیاد با کارت خوان در دست چراغ سبز شد زنه پاشو اونچنان رو گاز گذاشت که انگار دنبالش کردن اون بچاره هم مات و مبهوت داشت نگاه میکرد... خوب نمی خوای نخری نخر دیگه چرا این بیچاره رو سر کار میذازی چرا امید الکی به کسی دادی؟ اگه با این سرعتی (از خوشحالی) که این رفت اونور یه بلایی سرش میومد چی؟ واقعا چرا بعضی اینجورن البته هر کس هر کار کنه تو حق خودش کرده دیر یا زود سر کار خواهد رفت و با خودش میپرسه چرا؟
از این امید های الکی روحانی هم زیاد داده به ما عادی شده ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۵۶۵۵۸
۱۸ آذر ۱۳۹۹, ۰۲:۴۸ ق.ظ
شادمهر نشون داد که هیچی از هیچکس بعید نیست! و قلب میلیون ها هوادارو امشب شکست (هر چند حق انتخاب داره واسه زندگیش). بزرگترین فن پیجاشم ازش رو برگردوندن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , big cloud
ارسال: #۵۶۵۵۹
۱۸ آذر ۱۳۹۹, ۰۵:۳۱ ق.ظ
چیکار کرده شادمهر؟

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۶۵۶۰
۱۸ آذر ۱۳۹۹, ۰۶:۲۷ ق.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۳۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  چیکار کرده شادمهر؟

شادمهر سایت شرط بندی ورزشی و غیره ساخته تبلیغشو توی پیچش کرده. راستش من نمیدونم مشکلش چیه راستش به جز این که کار چیپی بوده
ارسال: #۵۶۵۶۱
۱۸ آذر ۱۳۹۹, ۱۱:۱۴ ق.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۶:۲۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۳۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  چیکار کرده شادمهر؟

شادمهر سایت شرط بندی ورزشی و غیره ساخته تبلیغشو توی پیچش کرده. راستش من نمیدونم مشکلش چیه راستش به جز این که کار چیپی بوده

تو این شرایط داغون اقتصادی الان خیلیا آگاهی ندارن به این سایت ها. به اعتبار شادمهر وسوسه میشن میرن که مثلا پولشون و بیشتر کنن. همه زندگیشون و می بازن.
ارسال: #۵۶۵۶۲
۱۸ آذر ۱۳۹۹, ۰۲:۴۱ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۴ ق.ظ).:tarannom:. نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۹ ۰۶:۲۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  

تو این شرایط داغون اقتصادی الان خیلیا آگاهی ندارن به این سایت ها. به اعتبار شادمهر وسوسه میشن میرن که مثلا پولشون و بیشتر کنن. همه زندگیشون و می بازن.
متاسفانه یه دیدگاه غلظ ما اینه که بهم دیگه به چشم بچه نگاه میکنیم نه آدم های بالغ که مسئول زندگی خودشونن...کسی که عقلش نرسه که پولشو اولویت بندی کنه میتونه همون پولو توی بورس ببازه که خیلی کم از شرط بندی و قمار نداره یا هزار جور دیگه... هرچقدر که شما توی سهام سود کنین معادلش ( با تقریب خوبی) یکی دیگه یا همین الان ضرر کرده یا در گذشته ضرر کرده یا در آینده ضرر خواهد کرد... اقتصاد امریکام ۳۰ درصد رشد پایدار نداره چه برسه به مملکت ما.

من اتفاقا اون زمان که زبان کده میرفتم دوران راهنمایی یک باشگاه بیلیارد تو راه خونه بود هر هفته من و دوستم همین مسابقات پیشبینی فوتبال را شرکت میکردیم اون زمان ها کاغذی بود... اتفاقا خیلی هم جالب بود و اوقات فراغت خوبی برای من بود میشستم بازیا رو میدیدم. همون زمان بعضیا میومدن صد تا برگه را هم زمان میخردین و کلی میبردن یا میباختن ولی من هر هفته فقط یک دونه برگه میخریدم...نمیدونم والا هرکی مسئول زندگی خودشه به نظرم در کل

البته این نظر شخصیمه و متوجه منظور شما میشم و احترام میگذارم Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۵۶۵۶۳
۱۸ آذر ۱۳۹۹, ۰۳:۲۹ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۴۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  متاسفانه یه دیدگاه غلظ ما اینه که بهم دیگه به چشم بچه نگاه میکنیم نه آدم های بالغ که مسئول زندگی خودشونن...کسی که عقلش نرسه که پولشو اولویت بندی کنه میتونه همون پولو توی بورس ببازه که خیلی کم از شرط بندی و قمار نداره یا هزار جور دیگه... هرچقدر که شما توی سهام سود کنین معادلش ( با تقریب خوبی) یکی دیگه یا همین الان ضرر کرده یا در گذشته ضرر کرده یا در آینده ضرر خواهد کرد... اقتصاد امریکام ۳۰ درصد رشد پایدار نداره چه برسه به مملکت ما.

من اتفاقا اون زمان که زبان کده میرفتم دوران راهنمایی یک باشگاه بیلیارد تو راه خونه بود هر هفته من و دوستم همین مسابقات پیشبینی فوتبال را شرکت میکردیم اون زمان ها کاغذی بود... اتفاقا خیلی هم جالب بود و اوقات فراغت خوبی برای من بود میشستم بازیا رو میدیدم. همون زمان بعضیا میومدن صد تا برگه را هم زمان میخردین و کلی میبردن یا میباختن ولی من هر هفته فقط یک دونه برگه میخریدم...نمیدونم والا هرکی مسئول زندگی خودشه به نظرم در کل

منم برای هیجانش و اینکه فوتبالی‌‌ام شرط‌بندی میکنم، در حد اینکه کلا فک کنم ۱۰۰ هزارتومن تا الآن توی سایت گذاشتم Big Grin با همون مقدار هم هیجانش رو بدست میارم چون هدفم برد و باخته نه پول درآوردن
ولی واقعا کار چیپی هست واقعا، از خواننده‌ی خوبی مثل شادمهر بعید بود (من ازون اول هم از شخص شادمهر خوشم نمیومد ولی آهنگاش رو دوست دارم) ولی مثلا اگه سیاوش قمیشی بره این سمت فک کنم دیگه هیچوقت اون آدم سابق نشم Big Grin

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۵۶۵۶۴
۱۸ آذر ۱۳۹۹, ۰۳:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۴ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۴۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۴ ق.ظ).:tarannom:. نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۹ ۰۶:۲۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  

متاسفانه یه دیدگاه غلظ ما اینه که بهم دیگه به چشم بچه نگاه میکنیم نه آدم های بالغ که مسئول زندگی خودشونن...کسی که عقلش نرسه که پولشو اولویت بندی کنه میتونه همون پولو توی بورس ببازه که خیلی کم از شرط بندی و قمار نداره یا هزار جور دیگه... هرچقدر که شما توی سهام سود کنین معادلش ( با تقریب خوبی) یکی دیگه یا همین الان ضرر کرده یا در گذشته ضرر کرده یا در آینده ضرر خواهد کرد... اقتصاد امریکام ۳۰ درصد رشد پایدار نداره چه برسه به مملکت ما.

می دونی قضیه چرا حساس می شه ؟ اینکه می گی هر کسی مسئول زندگی خودشه درست ولی این در رابطه با مسئولین یا هنرمندان و غیره که بخش بزرگی از موفقیت خودشون رو مدیون همین مردم و طرفداراش هستن صدق نمی کنه و باید بدونن دارن چیکار می کنند اینکه پول مهمه و انسان کلا طمع کاره و هر چقدر هم بهش بدن باز سیر نمیشه جدا ولی این شخصیت و اسم ادم هاست که می مونه یه مثال برات می زنم احتمالا خیلی از دوستان که طرفدار محسن چاوشی هستن می دونن که به واسطه اعتمادی که بهش هست و طرفدارش بهش دارن تونسته تو این چند سال اخیر خیلی از زندانیان رو آزاد کنه ( اتفاقا همین الان استوری گذاشته بود اگه کسی فالوش داره ) در هر صورت من و ما نمی تونیم بگیم کی خوبه کی بد ولی کار خوب و بد کاملا قابل تشخیص هست به نظرم کسی مثل شادمهر نباید وارد این بازی ها میشد هم اون حاشیه ای که با ریحانه پارسا تو گلیپش و اینم از سایت شرط بندی ...
ولی در کل واقعا متاسفم که تقریبا ۲۰ درصد مردم کشور ما اینجور افراد رو فالو کردن نمونش دنیا جهانبخت که دیپلم هم نداره با دو تا عکس ۱۱ میلیون فالور داره حالا یه شخصیت علمی فالوارش همش دانشجوهاش هستن : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , codin
ارسال: #۵۶۵۶۵
۱۸ آذر ۱۳۹۹, ۰۵:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
طرفدار شادمهر نبودم ولی منم ناامید شدم ازش. از شادمهر انتظار نمیرفت وارد این حواشی بشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۰۸۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۹۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close