زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۰۶
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ)sang نوشته شده توسط:  چه کمکییی؟!!!
اگه بگم خندتون میگیره...
یه مدتیه میخوام ساعت ۸ صبح بیدار بشم.
ساعت میزارم ولی بعد از بیدار شدن و خاموش کردن زنگ دوباره خوابم میبره.
راه کارشو بلدم ولی اراده ی کنترل خوابم تابستونا خیلی پایین میاد Big Grin
کمــــــــــــــکـــــــــــــ ... من نمی خوام بخوابم

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۲۰۷
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
غنچه با دل گرفته گفت:
زندگی ، لب زخنده بستن است..
گوشه ای درون خود نشستن است!!

گل به خنده گفت:
زندگی شکفتن است ؛
با زبان سبز راز گفتن است..

گفتگوی غنچه وگل از درون باغچه باز هم به گوش می رسد!
تو چه فکر میکنی؟
راستی کدام یک درست گفته اند؟
من فکر می کنم : گل به راز زندگی اشاره کرده است
هر چه باشد اوگل است
گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است!
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , maryami , انرژی مثبت , Bache Mosbat , Aurora , nomad:D
ارسال: #۵۲۰۸
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  کمــــــــــــــکـــــــــــــ ... من نمی خوام بخوابم
حالا من که یه روز به زحمت بعد از دو سال که ترم تابستان هم نگرفتم، میخوام صبح زود بلند بشم و میشم، یهو ساعت ۱ بعد از ظهر مشکلی پیش میاد که تا الان من رو درگیر خودش میکنه... اگه همینطوری پیش بره که کلاً کنکور بی کنکور Confused
ایضاً کمــــــــــــــکـــــــــــــ Big Grin

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
ارسال: #۵۲۰۹
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ ب.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۶ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  چقدر بده چند سالی برای یه عده دلت بسوزه وتمام بدیهاشون رو فراموش کنی وهی خوبی کنی هی خوبی کنی بعد فکر کنی تغییر کردن بعد ببینی همه خوبی هات رو با تظاهر جواب دادن و همش الکی بوده اونا هنوز هم با تو بد هستند وتو را همش فریب می دادند .

ای خدا خودت گفتی بدی هم دیدی گذشت کن وخوبی کن .اما چرا بعضی ها نمی خوان دلهاشون رو بشورن.چرا نمی فهمن که بلاهایی که سرشون میاد از سیاهی دلشونه.

دلم بسی گرفته از سیاهی بعضی دلها ....
عزیز دلم همیشه ودرهمه حالت خونسردی خودت را حفظ کن.اگرتوکاری میکنی نشان بزرگواری وخوب بودن توهست دلیلی نیست که دیگران مثل توباشند آن موقع دیگر تو منحصربفردنیستی به خوب بودنت ادامه بده وبه چیزهای باارزش اهمیت بده.
مثل ماه رمضون که بلاخره زمان افطار میرسه واونی که تا وقت افطار صبرکنه پیش خدا رو سفیدمیشه ،زندگی ماهم همینطوره یک جایی که فکرش را نمیکنی پاداش کارت را میگیری.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۵۲۱۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ب.ظ
خدایا میشه زودتر این نتایج ارشد بیادددددددددددد ...Sad

تقدیر،تقویم افراد عادیست...
تغییر، تدبیر افراد عالیست...
ارسال: #۵۲۱۱
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۸ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ)sang نوشته شده توسط:  چه کمکییی؟!!!
اگه بگم خندتون میگیره...
خوش بحالتون که میخوابید اینم یک نعمتیه.من که شبانه روز ۴ساعتم بخوابم خیلی خوشحال میشم.نمیدونم چرا یک مدت سرم شلوغ بود از خوابم کم شد اما الان که میتونم بخوابم اصلا خوابم نمیگیره،حتی کسل هم نمیشم.کمکککککککککککککک بگین چیکارمیکنید میخوابیدBig Grin

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
ارسال: #۵۲۱۲
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ)sang نوشته شده توسط:  چه کمکییی؟!!!
اگه بگم خندتون میگیره...
خوش بحالتون که میخوابید اینم یک نعمتیه.من که شبانه روز ۴ساعتم بخوابم خیلی خوشحال میشم.نمیدونم چرا یک مدت سرم شلوغ بود از خوابم کم شد اما الان که میتونم بخوابم اصلا خوابم نمیگیره،حتی کسل هم نمیشم.کمکککککککککککککک بگین چیکارمیکنید میخوابیدBig Grin

منم مشکلات خواب دارم، راه حل من اینه ( هنوز ثبت اختراعش معلقه Wink ) :
اگه اول هر هفته بتونی ۳۰-۳۵ ساعت یه ریز بیدار باشی واسه کل هفته خوابت تضمینه ! true story Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv
ارسال: #۵۲۱۳
۰۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ ق.ظ
یه قانون نانوشته توی اون مدرسه ای که توش درس می خونم هست به این مضموم که "همیشه حق با غیر دانشجو ست"
ترم بهمن تموم شد، ترم تابستان هم تموم شد، پیش انتخاب واحد ترم مهر هم شروع شده، هنوز نمره ی کارآموزی رو ندادن! حالا نه اینکه خیلی ما کارآموزی رفتیم یا خیلی استاد اومده محل کارآموزی، یا نه اینکه اونجا ماساچوست هست و سرشون شلوغه، وقت میبره بررسی دقیق کنند!
اصلا نمی دونم اینها حوصله شون سر نمیره پشت اون میزها از بی کاری؟ ما که برامون مثل روز روشنه کسی گزارش کارآموزی رو نمی خونه، خب این درجه ی بی کفایتی هم باید حد بالا داشته باشه نامردا!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , انرژی مثبت , Ali-B , sepid , eris229
ارسال: #۵۲۱۴
۰۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ق.ظ، توسط Parva.)
خیلی خسته‌ام، خدایا کمکم کن...........

ای کاش همه مشکلاتم فقط درس بود، کاش همه مشکلات با درس خوندن حل می شد، ای کاش....[تصویر:  114811_1_1379090761.gif]

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
ارسال: #۵۲۱۵
۰۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۱ ب.ظ
زندگی پر از دو رنگی هاست کاش یک رنگ بیشتر نباشیم...حتی اگه اون یه رنگ سیاه باشه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , انرژی مثبت
ارسال: #۵۲۱۶
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ق.ظ)۶۵۴۴۵۶ نوشته شده توسط:  پرسپولیس تو بازی قبل جلوی ندار ترین تیم باخت.امشب هم از گهر باخت ولی داور گل گهر را نگرفت!
من حالم از پرسپولیس و استقلال بهم میخوره ولی وقتی می بینم پول مردم را دارند میدند به این بازیکنها و مردم هم میشینند اینارو میبینند و یه جورایی بازیکنها از توی تلویزیون به ریش مردم می خندند، اعصابم خورد میشه

خدا از سر تقصیرات این فوتبالی ها نگذره .... نه از بازیکنها و نه از عواملی که این پولها رو بهشون پرداخت میکنن... بعد برای دریافت بودجه برای تحقیقات علمی پدر محقق باید در بیاد که آخرش بخش خصوصی (اونم نه دولتی) دوزار بهش بده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , sepid
ارسال: #۵۲۱۷
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ ب.ظ
لحظات افطاره خیلی التماس دعا دارم. واسه همه دعا کنید ما رو هم یاد کنید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Aurora , Pakzad , ec_a_j , fatima1537 , hamed_k2 , Xilinx
ارسال: #۵۲۱۸
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ق.ظ
سیاه پوشیده بود، به جنگل آمد ... استوار بودم و تنومند !
من را انتخاب کرد ...
دستی به تنه ام کشید، تبرش را در آورد و زد ... زد ... محکم و محکم تر ...
به خود میبالیدم، دیگر نمی خواستم درخت باشم، آینده ی خوبی در انتظارم بود !
سوزش تبر هایش بیشتر می شد که ناگهان چشمش به درخت دیگری افتاد، او تنومند تر بود ...
مرا رها کرد با زخم هایم ، او را برد ... و من که نه دیگر درخت بودم، نه تخته سیاه مدرسه ای، نه عصای پیر مردی ...
خشک شدم ..
بازی با احساسات مثل داستان تبر و درخت می مونه ...
ای تبر به دست ، تا مطمئن نشدی تبر نزن !
ای انسان، تا مطمئن نشدی، احساس نریز ... زخمی می شود ... در آرزوی تخته سیاه شدن، خشک می شود !!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , **sara** , fatima1537 , ali reza , homa , Aurora , Eternal , SaMiRa.e , mosaferkuchulu , Parva , arixooo , eris229 , hamed_k2 , narges_r , aminamini , hnarghani
ارسال: #۵۲۱۹
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ب.ظ، توسط a.hooshmand.)
بخشی از بابا لنگ دراز اثر جین وبستر

کتابی که باید درهر سنی چند بار خواند

بخشی از کتاب بابا لنگ دراز اثر جین وبستر :

از نامه های بابا لنگ دراز به جودی ابوت

جودی! کاملا با تو موافق هستم که عده ای از مردم هرگز زندگی نمی کنند و زندگی را یک مسابقه دو می دانند و می خواهند هرچه زودتر به هدفی که در افق دوردست است دست یابند و متوجه نمی شوند که آن قدرخسته شده اند که شاید نتوانند به مقصد برسند و اگرهم برسند ناگهان خود را در پایان خط می بینند. درحالی که نه به مسیر توجه داشته اند و نه لذتی از آن برده اند.

دیر یا زود آدم پیر و خسته می شود درحالی که از اطراف خود غافل بوده است. آن وقت دیگر رسیدن به آرزوها و اهداف هم برایش بی تفاوت می شود و فقط او می ماند و یک خستگی بی لذت و فرصت و زمانی که ازدست رفته و به دست نخواهد آمد. ...

جودی عزیزم! درست است، ما به اندازه خاطرات خوشی که از دیگران داریم آنها را دوست داریم و به آنها وابسته می شویم.

هرچه خاطرات خوشمان از شخصی بیشتر باشد علاقه و وابستگی ما بیشتر می شود.

پس هرکسی را بیشتر دوست داریم و می خواهیم که بیشتر دوستمان بدارد
باید برایش خاطرات خوش زیادی بسازیم تا بتوانیم در دلش ثبت شویم.

دوستدارتو : بابالنگ دراز
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , LORD0098 , mosaferkuchulu , Masoud05 , **sara** , Parva , eris229 , hamed_k2 , narges_r , hnarghani , Aurora
ارسال: #۵۲۲۰
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  بخشی از بابا لنگ دراز اثر جین وبستر

کتابی که باید درهر سنی چند بار خواند

بخشی از کتاب بابا لنگ دراز اثر جین وبستر :

از نامه های بابا لنگ دراز به جودی ابوت

جودی! کاملا با تو موافق ...
هر کسی تو زندگیش یه بابا لنگ دراز داره...!

(۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  یه قانون نانوشته توی اون مدرسه ای که توش درس می خونم هست به این مضموم که "همیشه حق با غیر دانشجو ست"
ترم بهمن تموم شد، ترم تابستان هم تموم شد، پیش انتخاب واحد ترم مهر هم شروع شده، هنوز نمره ی کارآموزی رو ندادن! حالا نه اینکه خیلی ما کارآموزی رفتیم یا خیلی استاد اومده محل کارآموزی، یا نه اینکه اونجا ماساچوست هست و سرشون شلوغه، وقت میبره بررسی دقیق کنند!
اصلا نمی دونم اینها حوصله شون سر نمیره پشت اون میزها از بی کاری؟ ما که برامون مثل روز روشنه کسی گزارش کارآموزی رو نمی خونه، خب این درجه ی بی کفایتی هم باید حد بالا داشته باشه نامردا!

چند سال پیش هم دانشگاهی هام کلیپی ساخته بودن از سرگذشت یه دانشجو تو دوران دانشجویی! یه قسمتش مربوط به زمان فارغ و تحصیلی بود. رفت تو آموزش ساعت ۱۱ بود!طرف گفت دیر اومدی وقت ناهار و نمازه!فردا صبح علی الطلوع ،ساعت ۱۰ بیا!Big Grin
کامپیوترش هم خاموش بود.الکی همینطوری تایپ می کرد که بگه دارم کار می کنم.احتمالا قضیه نمره های شما هم همینه!Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , a.hooshmand

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۳۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close