زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۴۲۱
۰۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۲۶ ب.ظ
پست ها اینقدر طولانی بود که حوصله ام نگرفت بخونم ولی اینجا هم مطلب جالبی نوشته شده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من فکر می کنم همه چیز به عقاید آدم ها بستگی دارد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۵۱۴۲۲
۰۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۳۹ ب.ظ
بازم بحث ازدواج و بازم بحث و دعوا Big Grin
ارسال: #۵۱۴۲۳
۰۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط sss.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۲۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  پست ها اینقدر طولانی بود که حوصله ام نگرفت بخونم ولی اینجا هم مطلب جالبی نوشته شده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من فکر می کنم همه چیز به عقاید آدم ها بستگی دارد.
در واقع بحث اصلی این موضوعه که شکاف جنسیتی در ایران خیلی بزرگه و قابل انکار نیست. هر جا که نابرابری وجود داشته باشه، طبیعیه که گروهی که جایگاه برتر رو از دست میدن، معترض باشن؛ گروه مقابل هم در مقابل پایین نگه داشته شدن، مقاومت می کنن و یکی از نتایجش هم همین تنشها هست.
اگر تعادل به وجود بیاد، انرژی و زمانی که تو این تنشها صرف میشه، میتونه صرف اهداف دیگه ای در راستای پیشرفت جامعه بشه و برای همه مفید خواهد بود.

(۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۱۰ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  
(06 مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۰۹ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  کسی مسائل علمی اثبات شده رو رد نمی کنه ( اگر هم رد کنه، واقعیت تغییر نمی کنه) ولی به هر حال موارد استثنا وجود دارن و از طرفی پیشرفت علم هم داره مرزها رو جابجا می کنه
علم پزشکی احتمالات رو بررسی کرده و اصل حرف منم توجه به همین کلمه بود، تقریبا به موارد نادر استثنا گفته میشه، ضمن اینکه راههایی هم برای تشخیص به موقع و پیشگیری ارائه کرده
این ایده که افراد رو از پیامدهای تصمیمشون آگاه کنیم، ایده خوبیه و به گرفتن تصمیم درست کمک می کنه؛ ولی نه با ایجاد ناامیدی، بلکه در عین گفتن موارد منفی، جنبه های مثبت و راه حل های احتمالی مسائل هم بیان بشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl
ارسال: #۵۱۴۲۴
۰۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۲۱ ب.ظ
نمیدونم جدیدا بحثا طولانی شده یا من حوصله م نمیاد بخونم ... به هر حال.

کاملا مشهوده که در برهه های حساس و بزنگاه های تعیین کننده رد میدم ... نمیدونم چرا ... فشار از یه حدی بیشتر میشه نمیتونم تحمل کنم.
شاید برای اینه که برای اجرای برنامه های کوتاه مدت بازده بالایی دارم، ولی برای اجرای برنامه های بلند مدت کم میارم.

خیلی وقتا سعی میکنم جلو مزخرف پیش رفتن بعضی روزا رو بگیرم، بعضی وقتا میتونم، بعضی وقتا نه.

نقل قول: Ticking away the moments that make up a dull day
Fritter and waste the hours in an offhand way.
Kicking around on a piece of ground in your home town
Waiting for someone or something to show you the way.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۱۴۲۵
۰۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۱۱ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
همه فکر میکنن انگلیسی من عالیه چون خیلی راحت رفرنس ها و مقاله های انگلیسی رو میخونم و معمولا گزارش هام رو هم انگلیسی مینویسم و...
ولی خودم میدونم چقدر افت داشته سطحم حتی اگه بقیه متوجه نشن اینو باز به خودم که دروغ نمیتونم بگم
کتاب های زبانم رو که تو دوره دبیرستان که تا سطح آخر خونده بودم امروز از سطح اولش یعنی مقدماتی دوباره شروع کردم به خوندن و تا آخر تابستون قصد دارم تا سطح آخرش بخونم. با همین کتاب سطح ۱ فهمیدم وضعیتم مایوس کننده تر از این حرفاست! بیشتر گرامر پایه رو فراموش کردم و بعضی کلمات ساده به گوشم آشنا نبود و نیست. : (
ارسال: #۵۱۴۲۶
۰۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۵۹ ب.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۵۴ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  ین ایده که افراد رو از پیامدهای تصمیمشون آگاه کنیم، ایده خوبیه و به گرفتن تصمیم درست کمک می کنه؛ ولی نه با ایجاد ناامیدی، بلکه در عین گفتن موارد منفی، جنبه های مثبت و راه حل های احتمالی مسائل هم بیان بشه.
مساله اینه که وقتی ی "واقعیتی" بصورت کاملا سانسورشده بیان میشه و نیت واقعی پشت همون واقعیت سانسورشده پنهان میشه، آدم نمی تونه واکنش نشون نده. درست نیست قمستهایی که بنفع خودمون هست رو بولد کنیم و اونهایی که به ضررمون هست رو کلا حذف کنیم. اصلا با این وضعیتی که جامعه داره پیش میره کم نیستن ازدواجهایی که قبل از تولد فرزند از هم می پاشن، فکر کنم بهتره سعی کنیم افکار، رفتار و گفتارمون رو تصحیح کنیم تا درصورت ازدواج، زندگیمون دوام داشته باشه بعد بفکر حذف احتمالات کم باشیم. لینک خبر ارتباط سن والدین و بروز اوتیسم رو میذارم (که در مورد سن پدر هم توضیح داده)، احتمال بروز در والدین بین ۲۰ و ۳۰ رو با بالای ۴۰ مقایسه کرده و گفته از ۱.۵ به ۱.۵۸ میرسه

سپاس‌گزاری شده توسط: sss , alma1988
ارسال: #۵۱۴۲۷
۰۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۷:۱۱ ب.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۵۹ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:   
Does the trend toward having children later in life explain the increase in autism prevalence?

Probably not. Independent calculations suggest that the trend toward later parenthood accounts for only about 1 to 5 percent of the increase in autism prevalence.
ارسال: #۵۱۴۲۸
۰۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۷:۳۲ ب.ظ
من اینقدر ازدواج های بی مزه پسرهای ده ۶۰ با دخترهای دهه ۷۰ دیدم کلا دیدگاهم درباره ازدواج دگرگون شده
فکر میکنن اگه با ی دختر دهه ۶۰ که مثلا ۳ سال کوچکتر از خودشون ازدواج کنن فکر میکنن دچار رکود میشن و باید ۱۰ سال از خودشون کوچکتر باشه
نمی دونن توی سختی های زندگی نیاز به پختگی طرف دارند

حالا من مینویسم بقیه میگن مگه دهه ۷۰ پخته نیستن . نه منظورم اینه که صرفا توجه به سن کم خانم مشکلات بعدی زیادی هم داره
و جامعه آماری من ازدواج هایی هست ک اطرافم بوده
واقعا خیلی هاشون به بلوغ فکری نرسیدن من اینا را که دیدم بعد ازدواج میخوان برن دانشگاه ۶ سال طول میکشه برن ی لیسانس بگیرن
خلاصه خبری هم نیست یا اینکه من ندیدم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , Riemann
ارسال: #۵۱۴۲۹
۰۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۰۷ ب.ظ

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۵۱۴۳۰
۰۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۵۱ ب.ظ
Never ignore someone who cares for you, because someday you'll realize you've lost a diamond while you were busy collecting stones.

سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , ezra
ارسال: #۵۱۴۳۱
۰۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۰۵ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۰ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  چه تشابه کلامی! جالبه [تصویر:  wink.gif]

سلام.
IP نام کاربری هایی که شبهه ایجاد شده را چک کردم. مشکلی نبود. نگران نباشید Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۱۴۳۲
۰۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۰۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام.
IP نام کاربری هایی که شبهه ایجاد شده را چک کردم. مشکلی نبود. نگران نباشید Smile
سلام ممنون! Smile
البته در کل ip های مختلف داشتن هم خیلی سخت نیست هر اپراتور یه ای پی Tongue
و البته تر اینکه رابطه اپراتور به ip در حالت دینامیک یک به چنده (یادش بخیر دیتابیس بهترین درسی که به دردم خورده Big Grin)

think positive
ارسال: #۵۱۴۳۳
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۳۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  من اینقدر ازدواج های بی مزه پسرهای ده ۶۰ با دخترهای دهه ۷۰ دیدم کلا دیدگاهم درباره ازدواج دگرگون شده
فکر میکنن اگه با ی دختر دهه ۶۰ که مثلا ۳ سال کوچکتر از خودشون ازدواج کنن فکر میکنن دچار رکود میشن و باید ۱۰ سال از خودشون کوچکتر باشه
نمی دونن توی سختی های زندگی نیاز به پختگی طرف دارند

حالا من مینویسم بقیه میگن مگه دهه ۷۰ پخته نیستن . نه منظورم اینه که صرفا توجه به سن کم خانم مشکلات بعدی زیادی هم داره
و جامعه آماری من ازدواج هایی هست ک اطرافم بوده
واقعا خیلی هاشون به بلوغ فکری نرسیدن من اینا را که دیدم بعد ازدواج میخوان برن دانشگاه ۶ سال طول میکشه برن ی لیسانس بگیرن
خلاصه خبری هم نیست یا اینکه من ندیدم

من کاملا باهات موافقم، کلا حساب کن من متولد ۵۷ با اینا کلاس هم داشتم تو دانشگاه، بعضی از اینا خصوصا پسرای دهه هفتاد دلت میخواست پایان نامه هاشونو بنویسی بدی دستشون گند نزنن تو موضوع مورد نظر. الان که فکرشو میکنم میبینم خوب شد که دوران کاری من با دانشگاه تهران به درازا نکشید به عنوان استاد و دستیار استاد. من با این نسل نمیتونستم کنار بیام. کلا با کوچیکتر از خودم شاید از زمانی خیلی اخت شدم که مجبور شدم پنج سال بعد کنکور هنر بدم و برم دانشگاه و این کوچکترا شدن همکلاسی من، الان بعد از گذشت ۱۵ سال هنوزم بهترین دوستاییم. و اما تعریف نباشه همسر من خیلی باهوش و مردم داره، خوب بلده چطور با آدما ارتباط برقرار کنه، خصوصا دل منو خوب بلده بدست بیاره. اون موقعی که قبل از ازدواج مشاور میرفتیم دکتر همیشه میگفت این جلوتر از سنش فکر میکنه و یه نخبس. خداوکیلیش خوب تونسته با من کنار بیاد. ولی دهه شصتیه

بگذریم امیدوارم دیگه دوستان متوجه شده باشن که من یه نفر بیشتر نیستم، احتیاجی هم به تایید دیگران ندارم، همین که خودم به خودم مطمئنم کافیه. حالا هستم اینجا و با من بیشتر آشنا میشید. اصلا موجود پیچیده ای نیستم و بسی ساده هستم. نویسنده هستم ولی ده تا آیدی ندارم. شرمنده! میخوام همیشه تک باشم. دوتا نیستم...

بیخیال بچه ها تا حالا برنامه هاتون بهم ریخته؟ مثلا من دو روزه برنامه درسیم پیاده نتونستم بکنم. از زمین و آسمون کار میباره.
شما اوضاع احوالتون چطوره؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۱۴۳۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۰۷ ق.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  سلام ممنون! [تصویر:  smile.gif]
البته در کل ip های مختلف داشتن هم خیلی سخت نیست هر اپراتور یه ای پی [تصویر:  tongue.gif]
و البته تر اینکه رابطه اپراتور به ip در حالت دینامیک یک به چنده (یادش بخیر دیتابیس بهترین درسی که به دردم خورده [تصویر:  biggrin.gif])

بله.در مورد آی پی درست میگید. تا جاییکه من دسترسی دارم میتونم نام کاربری و آی پی را سرچ کنم و با هم تطبیق بدم
با چند جملات مشابه نمیشه اینجوری که شما میگید قضاوت کرد.
چندکاربر بودن خلاف مقررات هر انجمن هست ولی اگر باعث ایجاد تنش و مزاحمت بشه بیشتر باید پیگیری کرد. تا اینجا فعلا مزاحمتی ایجاد نشده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , marvelous
ارسال: #۵۱۴۳۵
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط MarkLand.)
دنیای مجازی خیلی مهم نیست Smile
کاش وقتی کسی چشمشو از مانیتور بر میداره واقعیت هم شبیه همون نقل قولها و تاییدها و سپاس های پستش باشه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۶۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۶۱۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۲۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۲۱۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close