زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۸۷۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۴۷ ب.ظ
زمان ارشد اوگی میدیدم. یادش بخیر. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۹۸۷۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۳۳ ق.ظ
دوستان کارای ماهان فرزاد رو گوش کنید توی SoundCloud
خیلی کاراش خوبه...تلفیقای خیلی خوبی داره...https://soundcloud.com/mahan-farzad

این کارش رو حتما گوش کنید (ترکیب دوتار و پیانو) :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و این کارش که بهترین کارش هست: همه ازین کارش تعریف میکنن : (تلفیق نوحه خیلی معروف باز به نام خدا خون کسی شد روا -همونی که توی یزد میخوندن- با گیتار الکتریک و ... )

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۹۸۷۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۷, ۰۲:۰۶ ق.ظ
بعضیا اینقدر خوبن، آدم دلش میخواد ساعتها بشینه باهاشون حرف بزنه.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۹۸۷۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۲۴ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  داستان کوتاه بود و غم انگیز:
دوستم پونصد تومن پول کادو ولنتاین داده
ولی خودش هیچ هدیه ای نگرفته هنوز از طرف مقابل [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  smile.gif]

پیام داده به میگه میلاد من با اون پول میتونستم یه ماه شاهانه زندگی کنم (با ایموجی گریه)
نتیجه اخلاقی اینکه جوگیر نشید..
چ دختره با حال بوده
وای چ قدر خندیدم حالا ی بسته شکلات میخرید این قدر دوستتون ناراحت نمیشد

البته بیشتر یاد دوران دبیرستان افتادم .یکی از بچه ها که خیلی دختر باهوشی بود و الان هم دکتری عمران میخونه اونموقع ها عاشق ی پسره شده بود که هیچی نداشت و اصلا ارزش دوستی نداشت خلاصه برا ولنتاین این دوست بیچارمون ی کادو بزرگ گرفته بود و قبل از مدرسه برد برای پسره و بعدش تا اومد مدرسه زنگ خورده بود و مسئولا فهمیدن این رفته بوده سر قرار و ی عابرو ریزی حسابی راه انداختن و زنگ زدن به خانواده اش و ماجراهای بعدی..... بعد زنگ آخر کادوی پسره را یاز کرد ی جا کلیدی گربه مسخره بود چ قدر دوستمون ناراحت شده بود بعد اون همه درد سر کادوش اون شد

چ قدر ماجرای خنده دار و ساده ای بود الان از بس خندیدم اشک چشم دراومد و چ قدر رفتار مسئولان مدرسه امون بچه گانه بود

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۹۸۸۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۰۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۲۴ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چ دختره با حال بوده
وای چ قدر خندیدم حالا ی بسته شکلات میخرید این قدر دوستتون ناراحت نمیشد

البته بیشتر یاد دوران دبیرستان افتادم .یکی از بچه ها که خیلی دختر باهوشی بود و الان هم دکتری عمران میخونه اونموقع ها عاشق ی پسره شده بود که هیچی نداشت و اصلا ارزش دوستی نداشت خلاصه برا ولنتاین این دوست بیچارمون ی کادو بزرگ گرفته بود و قبل از مدرسه برد برای پسره و بعدش تا اومد مدرسه زنگ خورده بود و مسئولا فهمیدن این رفته بوده سر قرار و ی عابرو ریزی حسابی راه انداختن و زنگ زدن به خانواده اش و ماجراهای بعدی..... بعد زنگ آخر کادوی پسره را یاز کرد ی جا کلیدی گربه مسخره بود چ قدر دوستمون ناراحت شده بود بعد اون همه درد سر کادوش اون شد

چ قدر ماجرای خنده دار و ساده ای بود الان از بس خندیدم اشک چشم دراومد و چ قدر رفتار مسئولان مدرسه امون بچه گانه بود
قسمت بولد شده رو بی زحمت باز کنید برام.

سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۹۸۸۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۲۰ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۲۸ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۴۴ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  اینقدر که تنها بودم فک نکنم اگرم یه روزی یکی پیدا بشه بتونم با اون شوق و شور اوایل ۲۰ دوستش داشته باشم یا محبت کنم. یه جورایی دیگه میترسم از جنس مخالف. میترسم بودنش موقتی باشه و وقتی میره مزه تنها نبودن رفته باشه زیر زبونم...
عشق مثل خداست. اینقدر توی زندگیت نمیبینیش تا ایمانتو از دست میدی. روح زندگیت رو هم همراهش...
مردا از اولش مثل سنگ نیستن. اینقدر از اینور و اونور میشکن تا میشن یه سنگ بی احساس. مردها هم عاشق متولد میشن اما اینقدر از همه طرف میکشن تا بهترین راه ضربه نخوردن را توی سنگ شدن پیدا میکنن.
رفتی تو کشور ماتریالیستی داخل شعبه مک دونالدز نشستی تا سفارشت اماده بشه و بعد از الوهیت :دی حرف میزنی؟
سر کارمون نزار
این الان جدی بود یا شوخی ولی در هر دو حال نمیدونم چی بگم Huh
ارسال: #۴۹۸۸۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
آفاق پُر اَز اَختَرَکان اَست و به جایَت
کَس را نَنِشانَد دِل خُورشید پَسَندَم

حسین منزوی

ارسال: #۴۹۸۸۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۵۱ ب.ظ
یه جوری همه دخترا میگن اهل مسافرت و گردش و تفریح هستن که آدم ندونه فکر می کنه همش اینور اونورن. بعد وقتی می‌پرسم تفریحتون چیه میگه با خانواده میریم پارک یا میریم خونه فامیل. جمع کنید این بساط مسخره رو. یه کم واقع بین باشید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۹۸۸۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۷, ۰۳:۱۵ ب.ظ
مشکل اساسی اینه که :
هیچکس برای چیزی که هستید دوستون نخواهد داشت

بلکه به خاطر چیزی که دارید دوستون میدارند
--------
از بد روزگار آدم هایی که همدیگر رو به خاطر "بودن ها"(چیزی که هستن) میتونن دوس داشته باشن
هرگز هم دیگر رو ملاقات نمیکنن مگر در مکان ها و زمانهایی که مناسب هم نیستن!

پ ن : تجربه شخصی بود
---------
سطح بعضی از کاربرای اینجا رو متفاوت میدیدم قبلا،خوب شد عادی سازی صورت گرفت!
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , خانه سبز
ارسال: #۴۹۸۸۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۷, ۰۴:۳۳ ب.ظ
و بالاخره دفاع من... Heart

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , blackhalo1989 , Avril89 , diligent , big cloud , Milad_Hosseini , MarkLand , RASPINA , negarin_ , khayyam
ارسال: #۴۹۸۸۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۷, ۰۵:۴۵ ب.ظ
سکوت از دلخوریه، پر حرفی از دلتنگی...

ارسال: #۴۹۸۸۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۷, ۰۶:۰۰ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  و بالاخره دفاع من... Heart

سلام
انشاالله به بهترین شکل برات پیش بره .
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , Avril89
ارسال: #۴۹۸۸۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۷, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۱۵ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  هیچکس برای چیزی که هستید دوستون نخواهد داشت

بلکه به خاطر چیزی که دارید دوستون میدارند
یادمه با یه دختری بحث میکردم که کسی منو دوست نداره، تنها کسی که منو دوست داره مامانمه، سخت بود درکش واسش : )

(۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه جوری همه دخترا میگن اهل مسافرت و گردش و تفریح هستن که آدم ندونه فکر می کنه همش اینور اونورن.
یادمه باز با یه دختری صحبت میکردم و میگفت که اخر هفته ها چیکار میکنی، منم گفتم که هیچی تو خونه میشینیم تا شنبه بشه : )
بعضی ها هستن از این مدل آدما که میخوان تا قطره آخر زندگی رو کنن، زندگی کنن. این مدل آدما حالا برونگرا یا هرچی که بهشون میگن سخته تعامل باهاشون و .
البته اینایی که من میگم کلا خونه پدرشون بخور و بخواب دارن و طبیعتا آخر هفته خیلی میتونه واسشون جذاب باشه که از اون فضا خارج بشن.
طبیعتا این طیف آدما، شخصی که مثلا هر آخر هفته رو حتما باید یه جا بره و کلی عکس بگیره و ... خیلی cool و جذاب میدونن، و یکی مثل من رو un cool : )))

یه دختر خانمی بود که تا قبل از اینکه بره سر کار همیشه on call توی تلگرام بود، بعد ها که رفت سر کار واقعا برای یه پیام دادن بهش باید وقت میگرفتی(بماند این نکته که باز خونه پدرش بود). حالا تصور کنید که من سر کار میرفتم، پایان نامه ارشد هم داشتم و پروژه سربازی هم انجام میدادم و اینکه تنهایی زندگی میکردم و کل کارای خونه رو باید خودم میکردم(از غذا پخت و خرید و شستن و رفتن و ...) و اون شخص هم هیچ کاری نمیکرد غیر از تو خونه بودن و انتظار داشت که من در بست در اختیارش باشم. هعی روزگار life is so unfair !

(۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۰ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  جدیدا هیچ چیزی مهمتر از "هدفهای شخصیم" نیست واسم! عجیب خودخواه شدم که البته فکر میکنم تا حدی اتفاق خوبیه.
نه حاجی، وقتی به پوچی برسی و کسی تو زندگیت نباشه و به قولی نا امید بشی این مدلی فکر میکنی : )))

همین شخص شما فردا نامزد بکنه و این جمله رو بخونه، قاه قاه خواهد خندید !
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , khayyam
ارسال: #۴۹۸۸۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
صاشفثرثق

ارسال: #۴۹۸۹۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۰ ق.ظ، توسط Soldier's life.)
واقعا هنر مستقل از زبان و مکان هست..

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۷۹۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۳۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close