زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۱۸۶
۱۶ دى ۱۳۹۷, ۰۶:۳۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خوشبحال همه اونایی که سلامتیه کامل دارن.
من چندساله که گرفتاره یه مشکل جسمی ام.
دلم خیلی گرفته.
اوایل که دچارش شدم دنیا برام تیره و تار شده بود.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , .:tarannom:. , crevice , blackhalo1989 , elect , Autumngirl , RASPINA , Riemann , ezra , diligent , khayyam , alma1988 , Avril89 , ele , فاطمه سلیمانی , negarin_
ارسال: #۴۹۱۸۷
۱۶ دى ۱۳۹۷, ۰۶:۵۱ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ)hope_ نوشته شده توسط:  خوشبحال همه اونایی که سلامتیه کامل دارن.
دلم خیلی گرفته.

ان شالله که زودتر بهبود پیدا میکنید. اما باور بفرمایید همه چیز سلامتی جسمی نیست. بیشتر مردم ما از لحاظ روحی بیمار هستن و همین باعث شده هم زندگی به کام خودشون تلخ بشه و هم زندگی را به کام دیگران تلخ کننSad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , MarkLand , .:tarannom:. , nlp@2015 , crevice , elect , RASPINA , diligent , khayyam , alma1988 , Avril89 , فاطمه سلیمانی , negarin_
ارسال: #۴۹۱۸۸
۱۶ دى ۱۳۹۷, ۱۰:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط elect.)
.....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , alma1988 , Avril89 , فاطمه سلیمانی , negarin_
ارسال: #۴۹۱۸۹
۱۶ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۱۹ ب.ظ
چند وقته بحث ازدواج نبوده تو مانشت. فکر می کنم الان وظیفه منه که یه بحث جدید درست کنم. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۹۱۹۰
۱۶ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۳۰ ب.ظ
یه سری ریسرچ پیپر رو که میخونم حس میکنم که کارایی که امثال من تا به امروز چاپ کردن بیشتر شبیه انشای کلاس اول دبستان نویسنده های همچین پیپراس Big Grin :///
بیشتر ریسرچ کامپیوتر ساینس دنیا رو چینیا میچرخونن، ولی فک نمیکردم که کسایی هم که چین موندن و انقدررر میتونن خفن باشن!!! البته امار برگشت مغزها به چین هم بیشتر و بیشتر داره میشه که بی تاثیر نبوده. الان میفهمم چرا دوست چینیم میگفت من و دوس پسرم نمیمونیم اروپا و بر میگردیم چین با حقوق تقریبا برابر با اروپا چون اونجا صنعت هست واسمون (فقط توی ۳ شهر بزرگ).
همینجور که در صدر لیست top 500 super computer رقابت زیگزاگی بین امریکا و چین هست، حس میکنم حداقل توی حوزه ی کاری من هم به همین شدت رقابت وجود داره و روزی میبینم که با اختلاف چین از امریکا هم جلو بزنه! حداقل پیپرای جدید دارن همچین چیزی رو ترسیم میکنن (: حداقل توی این یه مورد مطمینم کل اروپا دست به دست هم بدن نمیتونن به گرد چین برسن ((:
حداقل توی حوزه ی کاری خودم مطمینم که نه در صنعت و نه در تولید علم، کل اروپا سر جمع به گرد پای چین نمیرسه. واسه ی انجام یک پیپر مروری حدود ۱۲۰ پروژه ی اتحادیه ی اروپا رو بررسی کردم و از اونور ۱۶۰ پروژه ه ای انجام شده/در حال انجام امریکا رو هم بررسی کردم. چیزی که امریکاییا انجام میدادن خیلی منسجم و درست و حسابی و متمرکز بود. و تکرار و بخش پیش بینی نشده وجود نداشت. در مقابلش ریسرچای اروپایی هاعملا مسخره بازی بودن.. حداقل چیزی که من دیدم. یسری ادم مثل استاد من همینجوری سابجکتا رو اسکرول میکنن و پروپوزال مینویسن و فاند میگیرن از european commission و یسری پارتنر جمع میشن و با هم مثلا میخان ریسرچ انجام بدن. اخرش میبینی توی هر فاز هر پارتنر میخاد از زیر کار در بره و کارشو بندازه گردن اون یکی و ته هر فاز یه سری مطلب بی کیفیت نوشته میشه و اخرش بجای کار علمی یک کار کاملا تکنیکال و فاقد ارزش علمی انجام میشه عموما. و سایتی گرداوری میشه و نتایجو اونجا به اشتراک میزارن که همونم بعد از دو سه سال ناپدید میشه و هیچی از پروژه ای که چند میلیون یورو واسش خرج شده باقی نمیمونه. Big Grin دلیلی هم که اکثر بچه های اروپا نمیتونن پیپر چاپ کنن و یا پیپر کمی پابلیش میکنن دلیل مسخره بودن تاپیک پروژه هاشونه و حجم بالای کار تکنیکالی که باید انجام بدن و لزوما هیچ ربطی به کار ریسرچشون نداره.
بیشتر رشد علمی ای که توی کشورهای اروپایی هست به نظرم فاند داخلی کشورها رو دارن مثل nwo هلند.
واسه همین توصیه اکید میکنم اگر کسی میخاد اپلای کنه و واقعا دنبال ریسرچه و نتیجه ی کار واسش مهمه، حتما به منبع و سورس فاندینگ وکنسی ها دقت کنین. اگر سورس فاند اتحادیه ی اروپا بود، توی تصمیم گیری تون تامل بیشتری کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , RASPINA , big cloud , Avril89
ارسال: #۴۹۱۹۱
۱۶ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بیشتر رشد علمی ای که توی کشورهای اروپایی هست به نظرم فاند داخلی کشورها رو دارن مثل nwo هلند.
واسه همین توصیه اکید میکنم اگر کسی میخاد اپلای کنه و واقعا دنبال ریسرچه و نتیجه ی کار واسش مهمه، حتما به منبع و سورس فاندینگ وکنسی ها دقت کنین. اگر سورس فاند اتحادیه ی اروپا بود، توی تصمیم گیری تون تامل بیشتری کنید.

اول ممنون از توضیحاتی که دادید. مفید بودن.
فکر میکنید چرا چین و چینی ها دارن اینقدر رشد میکنن و اروپا به گرد پای چین هم نمیرسه؟
با این توضیحاتی که دادید اینکه میگن چینی ها توی کارشون حتی پیپر چاپ کردن متقلب هستن و مقالاتی هم که میدن خیلی نمیشه بهشون اعتماد کرد درست نیست؟
توضیحاتی که در مورد ریسرچها توی اروپا دادید حس کردم با ایران فرقی نداره! از زیر کار در میرن و کارهای بی کیفیت چاپ میکنن یا اصلا پیپر زیاد چاپ نمیکنن. با این توضیحات فکر کنم فرقش با ایران فقط همینه که در قبال حتی کار مثلا بی ارزششون پول میگیرن و همین فاند توی ایران نیست. ؟! درسته؟!
در این مورد هم بیشتر توضیح میدید لطفا؟ چرا فاندهای داخل هرکشور بطور مجزا بهتر از اتحادیه اروپا هست؟
ارسال: #۴۹۱۹۲
۱۷ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۲۲ ق.ظ
یه سوال ورد دارم نمی دونم چ طور بپرسم عنوان سوالم را Smile

توی این صفحه ی لینک هست چ طور ایجاد میشه و اسمش چیه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۹۱۹۳
۱۷ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۵۰ ق.ظ، توسط ezra.)
منم یکسال باشگاه بدنسازی میرفتم ولی همیشه زیر وزنه این سوال میومد تو سرم که "واسه چی؟ واسه کی؟"
همین بحران فلسفی باعث شد ولش کنم
البته اینکه هیچ پیشرفتی هم در بدنم حاصل نشد بی تاثیر نبود

(۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۴۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  داداش قبل تمرین ( یه ساعت قبل تمرین ) قرص کافئین بخور تاثیرش رو می بینی موقع تمرین بعد تمرین هم برای ریکاوری بدن گلوتامین بخور
هیچ ضرری هم نداره ولی اگه تازه کار هستی ( کمتر از سه ماه باشگاه می ری ) فعلا استفاده نکن همون خسته بشی بهتره فعلا [تصویر:  biggrin.gif]

حاجی اینجا ناصرخسرو نیست مردمو گمراه نکن Smile
گلوتامین بعد از چندین ماه ورزش نیاز میشه که اگه اشتباه نکنم واسه ریکاوری عضلات اسکلتی باشه
این چیزی که این رفیقمون میگه DOMS هست فکر کنم.

(۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ)hope_ نوشته شده توسط:  خوشبحال همه اونایی که سلامتیه کامل دارن.
دلم خیلی گرفته.

فکر نمیکنم حتی یه نفر هم رو کره ی زمین وجود داشته باشه که سلامتیش کامل باشه.
همه یه گرفتاری دارن
یا روحی یا جسمی و غالباً هر دوش
ولی بعضی از بیماری ها واقعاً دست و پا گیره. حق داری.
خدا بزرگه.
تو این بی عدالتی ها یه عدالت خاصی وجود داره!

(۱۶ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چند وقته بحث ازدواج نبوده تو مانشت. فکر می کنم الان وظیفه منه که یه بحث جدید درست کنم. [تصویر:  biggrin.gif]

بپا یه وقت تو بحث ازدواج سلطان نشی؛ که الان وقتش نیست

سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۴۹۱۹۴
۱۷ دى ۱۳۹۷, ۰۲:۱۴ ق.ظ
(۱۷ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۴۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  منم یکسال باشگاه بدنسازی میرفتم ولی همیشه زیر وزنه این سوال میومد تو سرم که "واسه چی؟ واسه کی؟"
همین بحران فلسفی باعث شد ولش کنم
البته اینکه هیچ پیشرفتی هم در بدنم حاصل نشد بی تاثیر نبود
داداش قرار نیست برای کسی وزنه بزنی ، برای خودت بلاخره به نظرم ورزش هم باید یکی از ارکان های زندگی هر شخصی باشه من خودم شرایط باشگاه رفتن رو داشته باشم تا اخر عمرم ادامش میدم تا جایی که ممکنه تاثیری هم که ازش می گی بخصوص تو بدنسازی باید در کنار ورزش و زدن وزنه حتما باید تغذیه مناسب + مکمل باشه در غیر این صورت حداقل تو بدنسازی جواب نمیده

(۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۴۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  داداش قبل تمرین ( یه ساعت قبل تمرین ) قرص کافئین بخور تاثیرش رو می بینی موقع تمرین بعد تمرین هم برای ریکاوری بدن گلوتامین بخور
هیچ ضرری هم نداره ولی اگه تازه کار هستی ( کمتر از سه ماه باشگاه می ری ) فعلا استفاده نکن همون خسته بشی بهتره فعلا [تصویر:  biggrin.gif]

(۱۷ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۴۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  حاجی اینجا ناصرخسرو نیست مردمو گمراه نکن Smile
گلوتامین بعد از چندین ماه ورزش نیاز میشه که اگه اشتباه نکنم واسه ریکاوری عضلات اسکلتی باشه
این چیزی که این رفیقمون میگه DOMS هست فکر کنم.
من کسی رو از راه بی راه نکردم بدن هر انسانی روزانه به ویتامین ، پروتئین و گلوتامین و غیره وجود داره بعضی از اینا توسط مواد غذایی تامین میشه بعضی هاشون رو هم خود بدن می سازه در کل برای اینکه نتیجه بگیره ادم باید بره پیش مشاور یا متخصص تغذیه
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۴۹۱۹۵
۱۷ دى ۱۳۹۷, ۰۲:۳۳ ق.ظ
ممنون از همه
(۱۷ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۴۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  فکر نمیکنم حتی یه نفر هم رو کره ی زمین وجود داشته باشه که سلامتیش کامل باشه.
همه یه گرفتاری دارن
یا روحی یا جسمی و غالباً هر دوش
ولی بعضی از بیماری ها واقعاً دست و پا گیره. حق داری.
خدا بزرگه.
تو این بی عدالتی ها یه عدالت خاصی وجود داره!
از شما هم ممنون
منظورتون از جمله بولد شده را متوجه نشدم.
یعنی متوجه شدم ولی به نظرم جمله تون یکم ناراحت کننده است.
یعنی این عادلانه است که من و یه عده دیگه بیماری داشته باشیم؟؟
ارسال: #۴۹۱۹۶
۱۷ دى ۱۳۹۷, ۰۳:۴۹ ق.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۵۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  اول ممنون از توضیحاتی که دادید. مفید بودن.
فکر میکنید چرا چین و چینی ها دارن اینقدر رشد میکنن و اروپا به گرد پای چین هم نمیرسه؟
با این توضیحاتی که دادید اینکه میگن چینی ها توی کارشون حتی پیپر چاپ کردن متقلب هستن و مقالاتی هم که میدن خیلی نمیشه بهشون اعتماد کرد درست نیست؟
توضیحاتی که در مورد ریسرچها توی اروپا دادید حس کردم با ایران فرقی نداره! از زیر کار در میرن و کارهای بی کیفیت چاپ میکنن یا اصلا پیپر زیاد چاپ نمیکنن. با این توضیحات فکر کنم فرقش با ایران فقط همینه که در قبال حتی کار مثلا بی ارزششون پول میگیرن و همین فاند توی ایران نیست. ؟! درسته؟!
در این مورد هم بیشتر توضیح میدید لطفا؟ چرا فاندهای داخل هرکشور بطور مجزا بهتر از اتحادیه اروپا هست؟
فک کنم برخی جاها منظورو درست نرسوندم.
در مورد اون پروژه های اتحادیه ی اروپا اره اکثرا سیستم خیلی شبیه سیستم ایران خودمونه. حتی ترکیبی از دانشگاههای خوب و ضعیف و یکی دو شرکت میشن پارتنرهای پروژه که سنخیت چندانی با هم ندارن. یه سری ادم تکنیکال بدون ایده ی علمی شرکتها، یسری ادم ضعیف دانشگاههای ضعیف و بعضا ادمای بی انگیزه از دانشگاههای قوی.
اما پروژه های داخلی کشورها مثل سویس و آلمان و... بسیار قوی و خفنن چون خود پروژه با فکر تعریف شده. چین اون چین چند سال قبل نیست. بله پیپر بنجل هم زیاد چاپ میشه توسط چینیای لول پایین ولی نه همه. در کل واقعا علم رو دارن به جلو هول میدن. اروپا توی یکسری موارد خیلی قویه. ولی در کل دید اروپا توی یه سری موارد رو درست نمیبینم. به عنوان مثال خود اساتید ما میخندیدن میگفتن این چیزی که چین الان داره راه اندازی میکنه (سوپر کامپیوتر در مقیاس اگزا) رو اروپا کلن نه نمیتونه حالا حالاها و نه پولشو دارهو نه واقعا نیازی بهش داره..
ولی یه سری پروژه ی مسخره ی میلیون یوردیی تعریف میکنن که بگن ما هم آررررره، داریم کار میکنیم (((:
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud , Avril89
ارسال: #۴۹۱۹۷
۱۷ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۰۳ ب.ظ
بیشتر ایرانی ها عادت دارند که همیشه به دنبال چیزی باشند که رایگانه و هزینه ای براش پرداخت نشده. این موضوع در دنیای کامپیوتر مفهومش عمیق تر احساس میشه. آموزش رایگان، نرم افزار رایگان و....
خیلی بده به ما یاد دادن مفت بردن و مفت خوردن زرنگیه. چون با این سبک تربیتی هرگز برای یک کار و زحمتی که برای انجامش کشیده شده ارزش قائل نیستیم.
از نظر ما چیزی عالیه و خوبه که مفت باشه و رایگان یا نهایت با مختصر هزینه ای به دست بیاد. Undecided حتی اگر اون گزینه نرم افزاری باشه که کلی آدم برای تولیدش زحمت کشیدن یا فیلمی باشه که کلی براش زمان صرف شده و هزینه در بر داشته.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , alma1988 , khayyam , MarkLand
ارسال: #۴۹۱۹۸
۱۷ دى ۱۳۹۷, ۰۴:۰۴ ب.ظ
با توجه به این که اینجا مکانی برای رفع دلتنگی است نه پرسیدن سوال، پیشاپیش بابت پرسشم عذرخواهی میکنم.
دوستانی که خارج از کشور حضور دارن آیا شرایط سنی خاصی برای استخدام یه برنامه نویس وجود داره؟ اصلا استخدامشون چیزی به نام سن داره مثل ایران یا فقط تخصص مهمه حتی اگه طرف ۴۰ سالش باشه! این موضوع را خارج از اینجا از ده ها نفر پرسیدم اما متاسفانه پاسخ ها همش گنگ بود و اطلاعات مفیدی پیدا نکردمUndecided
ارسال: #۴۹۱۹۹
۱۷ دى ۱۳۹۷, ۰۴:۱۰ ب.ظ
این سوال منم هست ، در رابطه با شبکه های کامپیوتری و کلا حوزه IT
ارسال: #۴۹۲۰۰
۱۷ دى ۱۳۹۷, ۰۴:۲۹ ب.ظ
سن برای خودِ شغل خیلی اهمیتی نداره و مهمترین چیز تخصص تون هست. اما وقتی بحث از رفتن از طریق skilled worker میشه شما باید یکسری امتیاز جمع کنی که بتونی واسش اقدام کنی. واسه ی کانادا و استرالیا رو مطمینم و میدونم که سن هم امتیاز داره و هر چی سن بره بالاتر، امتیاز کمتر و کمتر میشه.
کانادا تا سن ۳۵ سالگی اوکیه ولی هر چی از این سن بیشتر بشه امتیاز کمتر و کمتر میشه: مثلا یه ۳۵ ساله ۱۲ امتیاز از سنش میگیره ولی یک ادم ۴۴ ساله ۳ امتیاز میگیره که خیلی تفاوت چشمگیریه.
استرالیا سن زیر ۳۲ سال ۳۰ امتیاز، ۴۰ ساله ۱۵ امتیاز و ...
کانادا:

استرالیا:

بقیه کشورها رو هم اطلاعی ندارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , khayyam , The BesT , Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۰۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۷۲۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۴۱۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close