زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۸۲۳۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۰۵ ب.ظ، توسط sss.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹ ب.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  فارغ التحصیلی خودش یک پروژه می باشد.
با همه کارمندا یه ملاقاتی باید داشته باشی:|
باز خوبه شما فارغ التحصیل شدین! یه بنده خدایی توی گروه بچه های دانشگاه پیام داده: (برا فارق التحصیلی چه مدارک هایی باید ببریم برای مسوله واحد)Undecided
تازه دانشجوی دانشکده ادبیات و علوم انسانی هم هست (آیکون اون اسمایلی یاهو مسنجر که با کف دست میزد به پیشونی)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۳۸۲۳۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۲۹ ب.ظ
بدترین چیز اینه که بری عروسی و سر سفره شام دندونت درد بگیره

وقتی دندون درد از عصب باشه خیلی بده یعنی دندون به قدری خراب بشه که به عصب برسه
انگار مشکلات آدم ها هم همین طوره می ذاریم اونقدر زمان بگذره که ........ ولش کن با این وضع دندونم حوصله تایپ کردن ندارم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۸۲۳۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹ ب.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  فارغ التحصیلی خودش یک پروژه می باشد.
با همه کارمندا یه ملاقاتی باید داشته باشی:|
باز خوبه شما فارغ التحصیل شدین! یه بنده خدایی توی گروه بچه های دانشگاه پیام داده: (برا فارق التحصیلی چه مدارک هایی باید ببریم برای مسوله واحد)Undecided
تازه دانشجوی دانشکده ادبیات و علوم انسانی هم هست (آیکون اون اسمایلی یاهو مسنجر که با کف دست میزد به پیشونی)

چند روزه دنبالشم امروزم اومدم یکی یکی میرم میگم تو سیستمتون تیک بزنید Smile
هنوز هم باید افرادی تایید کنند مرا در سیستمشان
فرایند نماز و ناهار برخی کارکنان خیلی زمانبره :|
ارسال: #۳۸۲۳۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط Milestone.)
یک نکته جالب تو سیر زندگی عقاب وجود داره که دوست داشتم بهش اشاره کنم؛
عقاب پرنده‌ای هست که به صورت عادی ۴۰ سال عمر می‌کنه؛ نکته شگفت‌انگیز در طی زندگی عقاب اینه که در طول دهه چهارم عمرش و زمانی‌که حدودا به سن ۴۰ سالگی نزدیک می‌شه فرآیند عجیب و سختی براش رخ می‌ده که این فرآیند شگفت‌انگیز می‌تونه برای هر انسان هوشمندی یک نقطه عطف و در واقع الهام‌بخش باشه:

۱/ رو بالاترین نقطه تخته سنگی می‌ره و توسط منقارش شهبال‌های قدیمی خودش رو می‌کنه و درد زیادی رو تحمل می‌کنه.
۲/ تو مرحله دوم با منقارش محکم به تخته سنگی می‌کوبه و اون رو متلاشی می‌کنه! مسئله دردآورتره! بعد از مدتی منقار جدید و پرهای تازه رویش می‌کنه.
۳/ در مرحله سوم و نهایی با منقار جدید، به سختی چنگال‌های قدیمی خودش رو هم می‌کنه.

[تصویر:  442695_OGHABI.jpg]

نهایتا این سختی زیاد که فرآیند انجامش حدود ۵ ماه هست باعث خودپالایش‌گری شگفت‌انگیزی تو عقاب می‌شه که نتیجه اون اضافه شدن ۳۰ سال بر روی عمرش هست. در واقع عقاب در انتهای دهه چهارم زندگی خودش به نقطه‌ای می‌رسه که انسان‌ها ممکنه این مرحله رو در سنین مختلف زندگی خودشون (خصوصا جوانی و بعدش) تجربه کنند. همون احساس ناامیدی و اینکه آه! عمر گذشت و از زندگی چیزی نفهمیدم.

به قول پروفسور دینانی، انسان‌ها هم برای اینکه از نظر معرفتی به درجه بالایی برسن باید در طول زندگی خودشون دو بار متولد بشن، یک بار تولد فیزیولوژی که غیرارادی هست و تولد دوم یعنی به دست آوردن یک نگرش و باور جدید و در واقع ورود به جهان عقل که به صورت ارادی هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , ezra , diligent , M3t30r , pioneer01 , RASPINA , The BesT , salam5 , RangiRangi , shamim_70
ارسال: #۳۸۲۴۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۳۳ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  یک نکته جالب تو سیر زندگی عقاب وجود داره که دوست داشتم بهش اشاره کنم؛
عقاب پرنده‌ای هست که به صورت عادی ۴۰ سال عمر می‌کنه؛ نکته شگفت‌انگیز در طی زندگی عقاب اینه که در طول دهه چهارم عمرش و زمانی‌که حدودا به سن ۴۰ سالگی نزدیک می‌شه فرآیند عجیب و سختی براش رخ می‌ده که این فرآیند شگفت‌انگیز می‌تونه برای هر انسان هوشمندی یک نقطه عطف و در واقع الهام‌بخش باشه:

۱/ رو بالاترین نقطه تخته سنگی می‌ره و توسط منقارش شهبال‌های قدیمی خودش رو می‌کنه و درد زیادی رو تحمل می‌کنه.
۲/ تو مرحله دوم با منقارش محکم به تخته سنگی می‌کوبه و اون رو متلاشی می‌کنه! مسئله دردآورتره! بعد از مدتی منقار جدید و پرهای تازه رویش می‌کنه.
۳/ در مرحله سوم و نهایی با منقار جدید، به سختی چنگال‌های قدیمی خودش رو هم می‌کنه.
مستنده؟ منبع؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۳۸۲۴۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۶, ۰۵:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۱۰ ب.ظ، توسط WILL.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تولد دوباره عقاب

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: M3t30r , pioneer01 , RASPINA , Milestone
ارسال: #۳۸۲۴۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۶, ۰۵:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۴۸ ب.ظ، توسط ezra.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۳۳ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  یک نکته جالب تو سیر زندگی عقاب وجود داره که دوست داشتم بهش اشاره کنم؛
یه بار تلوزیون یه مستند پخش کرد که رفتار عقاب نسبت به جوجه هاش رو نشون میداد
جوجه ها به یه سنی که میرسیدن با هم شروع به جنگ میکردن
یه جنگ کاملاً بیرحمانه که باید تا جایی ادامه پیدا میکرد که یکی از جوجه ها اون یکی رو بکشه
و جالب اینجا بود که خود عقاب مادر در تمام مدت نظاره گر بود و گویا همه ی اینها خواسته ی خودش بود که فقط یکی از ۲ جوجش زنده بمونه !!!
آخر سر هم یکیشون به فجیع ترین شکل ممکن اون یکی رو از پا درآورد و از بالای کوه پرتش کرد پایین
جوری که من پا تلوزیون خشکم زده بود !
اصن از اون موقع به بعد حالم از عقاب بهم میخوره [تصویر:  442700_l-hair001.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , Milestone
ارسال: #۳۸۲۴۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۵۵ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۳۳ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  یک نکته جالب ...
پست های شما چقد پر انرژی هستند Smile

دو ماه پیش تو
برای خودم ایمیل نوشته بودم الان اومد
چ کارایی نوشته بودم انجام میدم تو این مدت هیچ کدومشو انجام ندادم همشم تقصیر مانشته Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۳۸۲۴۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۱۸ ب.ظ
به نظر من با وجود مشکلاتی که خواستگاری داره اما کم مشکل ترین روش موجوده. البته اگه راویان ازدواج فعال بشن و آدم خواستگاری آشنا می رفت خیلی بهتر بود.

پ.ن: در راستای کم شدن بحث ازدواج Big GrinTongue

ارسال: #۳۸۲۴۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به نظر من با وجود مشکلاتی که خواستگاری داره اما کم مشکل ترین روش موجوده. البته اگه راویان ازدواج فعال بشن و آدم خواستگاری آشنا می رفت خیلی بهتر بود.

پ.ن: در راستای کم شدن بحث ازدواج Big GrinTongue

خواستگاری آشنا یا فامیل ؟

در راستای ادامه بحث ازدواجSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۸۲۴۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  خواستگاری آشنا یا فامیل ؟

کسی که غیر از ظواهر (قیافه، رشته، خونه و ...) از اخلاق و خصوصیاتی غیر ظاهری طرف هم بدونه. حالا قرار نیست حتما ۵۰ سال باشه خودشو و خانواده اش رو بشناسه. همین که مثلا یه واسطی باشه که مورد اعتماد و آدم شناس باشه و بتونه بعضی از اخلاقیات طرف رو (که حتی با حرف زدن هم شاید به سختی بشه فهمید) رو به آدم بگه، کافیه.
در غیر این صورت آدم مجبوره (لاقل در اویل کار) بر اساس همین ظواهر قضاوت کنه. در واقع چیز بیشتری نمیدونه که بخواد بر اساس اون نظر بده.

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۸۲۴۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۰۲ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  خواستگاری آشنا یا فامیل ؟

کسی که غیر از ظواهر (قیافه، رشته، خونه و ...) از اخلاق و خصوصیاتی غیر ظاهری طرف هم بدونه. حالا قرار نیست حتما ۵۰ سال باشه خودشو و خانواده اش رو بشناسه. همین که مثلا یه واسطی باشه که مورد اعتماد و آدم شناس باشه و بتونه بعضی از اخلاقیات طرف رو (که حتی با حرف زدن هم شاید به سختی بشه فهمید) رو به آدم بگه، کافیه.
در غیر این صورت آدم مجبوره (لاقل در اویل کار) بر اساس همین ظواهر قضاوت کنه. در واقع چیز بیشتری نمیدونه که بخواد بر اساس اون نظر بده.

هر کار کنید هندوانه درب بسته است است
زاکربرگ فکر کنم چندین سال با دوستش یکجا بودند و بعد تصمیم گرفتند با هم ازدواج کنند(چه بی تربیت) ما خوبیم، ما مسلمونیم.
اینجا اول کار همه دخترا حساس و آبرو دارند و نباید زیاد با هم حرف زد چون اسیب می‌بینند و به حیثیتشان لطمه می خورد
، من هم باور کردم
بعد از ازدواج دیگه حساس نیستند و می‌خواهند حق ضایع شده تمام قرون گذشته رو از مردها پس بگیرند، نه تنها حساس نیستند بلکه می‌توانند قوی تر از مردها فریاد بزنند و محکم تر مشت و لغط بزنند.
خلاصه گول حساس بودن و حیای ظاهری و این چیزها را نخورید اگر مثل من ساده اید

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۳۸۲۴۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۲ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  هر کار کنید هندوانه درب بسته است است
زاکربرگ فکر کنم چندین سال با دوستش یکجا بودند و بعد تصمیم گرفتند با هم ازدواج کنند(چه بی تربیت) ما خوبیم، ما مسلمونیم.
اینجا اول کار همه دخترا حساس و آبرو دارند و نباید زیاد با هم حرف زد چون اسیب می‌بینند و به حیثیتشان لطمه می خورد
، من هم باور کردم
بعد از ازدواج دیگه حساس نیستند و می‌خواهند حق ضایع شده تمام قرون گذشته رو از مردها پس بگیرند، نه تنها حساس نیستند بلکه می‌توانند قوی تر از مردها فریاد بزنند و محکم تر مشت و لغط بزنند.
خلاصه گول حساس بودن و حیای ظاهری و این چیزها را نخورید اگر مثل من ساده اید
حالا فونتش برای چی انقدر ریزه؟ رنگش چرا اینطوریه؟ Smile

ارسال: #۳۸۲۴۹
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۲۰ ق.ظ
به به.
کم کم فصل پاییزه و ... بحث ازدواج هم ۱۰۰ درصد داغتره. بهرحال فصل پاییز با عشق و عاشقی رابطه ی مستقیمی داره. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۸۲۵۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۲۲ ق.ظ
اکانت قبلی خودمونو از دست دادیم. انگار تو مانشت غریبیمSad((((((
دعا کنید برگرده. من با اون اکانت خاطره داشتم
الان ی ماه بیشتره دارم پی گیری میکنم هنوز نتونستم برگردونمSad(((

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۴۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۵۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close