زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۸۲۵۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۲۴ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  به به.
کم کم فصل پاییزه و ... بحث ازدواج هم ۱۰۰ درصد داغتره. بهرحال فصل پاییز با عشق و عاشقی رابطه ی مستقیمی داره. Big Grin
نه بابا. دو ماهش که محرم و صفره. Dodgy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۳۸۲۵۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۲۲ ق.ظ
چ قدر دید آقایون نسبت به ازدواج منفیه!!!!!!!!!!!!

ازدواج و زندگی آینده اتون را با زندگی هایی که الان داغون شده مقایسه نکنید .حواستون باشه ولی برچسب هم نزنید که همه زندگی ها از هم پاشیده و داغون هست.ببینید راز موفقیت زوج های موفق اطرافت چی هست؟
عجیبه که آقایون خودشون را قربانی میدونن .توی یه رابطه که به شکست میرسه هر دونفر مقصرن با این تفاوت که معمولا یکی بیشتر مقصره و اینطور نیست که کسی کاملا بیگناه باشه.

از یه جایی هم دست خود آدم نیست و نمیشه با دودوتا چهارتا کردن و یه سری محاسبات به نتیجه رسید باید توکل کرد و از خدا خواست بهترین ها را سر راهتون بذاره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , pioneer01 , sss
ارسال: #۳۸۲۵۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۰۱ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چ قدر دید آقایون نسبت به ازدواج منفیه!!!!!!!!!!!!

ازدواج و زندگی آینده اتون را با زندگی هایی که الان داغون شده مقایسه نکنید .حواستون باشه ولی برچسب هم نزنید که همه زندگی ها از هم پاشیده و داغون هست.ببینید راز موفقیت زوج های موفق اطرافت چی هست؟
عجیبه که آقایون خودشون را قربانی میدونن .توی یه رابطه که به شکست میرسه هر دونفر مقصرن با این تفاوت که معمولا یکی بیشتر مقصره و اینطور نیست که کسی کاملا بیگناه باشه.

از یه جایی هم دست خود آدم نیست و نمیشه با دودوتا چهارتا کردن و یه سری محاسبات به نتیجه رسید باید توکل کرد و از خدا خواست بهترین ها را سر راهتون بذاره
من حق میدم به اقایون بابت این دید منفی.
کافیه دوتا مورد ببینن که ناسازگاری از طرف خانم و خانواده اش هستش اونوقت که چشمشون میترسه. تو این ۱ ماه من ۳ مورد ناسازگاری و اقدام به طلاق رو دیدم که هر ۳ مورد هم بخاطر عدم صبر و تحمل خانما برای حل مشکلات مالی و توقعات ماورایی خانماست و دخالتهای خانواده دختر خانم هستش.

+نمیدونم چرا بعضی دخترا (همه اشون نه) توقعاتی از همسرشون دارن که یه اپسیلونش هم داخل خونه پدری تجربه نکردن،نمیدونم کی میخوان بفهمن که خونه همسر ،کلبه رسیدن به ارزوهای ماورایی نیست و همسر آدم دستگاه خودپرداز نیست واونم انسانِ و کم میاره .واقعا لوس بازی بعضی دخترا ادمو اذیت میکنه .

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , WILL , Saman , blackhalo1989 , pioneer01 , RASPINA , khayyam , ele , big cloud
ارسال: #۳۸۲۵۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۵۲ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چ قدر دید آقایون نسبت به ازدواج منفیه!!!!!!!!!!!!

اونی که زندگیش خوبه میاد بگه چقدر من خوشبختم؟! فقط اونی که دعواش شده میاد توی دل آدم رو خالی می کنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , RASPINA , khayyam , big cloud
ارسال: #۳۸۲۵۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۳۴ ب.ظ
دیروز جایی بودم که بحث آزادی ورود خانوم‌های سوری و ممنوعیت ورود خانوم‌های ایرانی به استادیوم بود، همه یه جورایی ناراحت و عصبانی بودن، اون وسط یکی از این آقایون که دست بر قضا از مدعی‌ترین انسان‌های کره زمین تو امور معنوی هم هستند، می‌گفت به جای صحبت در مورد این چیزهای حاشیه‌ای و پیش پا افتاده برین به بی‌کاری و مشکلات اقتصادی اعتراض کنید. از نظر این افراد، حق جز در شکل مادی خودش بروز نمی‌کنه و بقیه چیزها (حق انتخاب، آزادی عقیده، بیان و...) جزئی از حقوق محسوب نمی‌شن. واقعا باید این درد رو به کی گفت که عرب‌ها از زنده به گور کردن دخترها رسیدن به مجوز ورود به مردانه‌ترین استادیوم دنیا (بعضا حتی بی‌حجاب) و ما هم از اولین منشور حقوق بشر جهان رسیدیم به محروم کردن ورود نیمی از افراد جامعه به استادیومی که از قضا اسمش هم "آزادی" هست!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , WILL , pioneer01 , diligent , shahraz
ارسال: #۳۸۲۵۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۴۸ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۳۳ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  یک نکته جالب تو سیر زندگی عقاب وجود داره که دوست داشتم بهش اشاره کنم؛
عقاب پرنده‌ای هست که به صورت عادی ۴۰ سال عمر می‌کنه؛ نکته شگفت‌انگیز در طی زندگی عقاب اینه که در طول دهه چهارم عمرش و زمانی‌که حدودا به سن ۴۰ سالگی نزدیک می‌شه فرآیند عجیب و سختی براش رخ می‌ده که این فرآیند شگفت‌انگیز می‌تونه برای هر انسان هوشمندی یک نقطه عطف و در واقع الهام‌بخش باشه:
......
به عنوان تمثیل و افسانه خیلی جالبه. اون مستند رو دیدم ولی چیزی ندیدم که این مطلب رو تایید کنه.

و
رو هم بخونید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Milestone
ارسال: #۳۸۲۵۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۵۰ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۴۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۳۳ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  یک نکته جالب تو سیر زندگی عقاب وجود داره که دوست داشتم بهش اشاره کنم؛
عقاب پرنده‌ای هست که به صورت عادی ۴۰ سال عمر می‌کنه؛ نکته شگفت‌انگیز در طی زندگی عقاب اینه که در طول دهه چهارم عمرش و زمانی‌که حدودا به سن ۴۰ سالگی نزدیک می‌شه فرآیند عجیب و سختی براش رخ می‌ده که این فرآیند شگفت‌انگیز می‌تونه برای هر انسان هوشمندی یک نقطه عطف و در واقع الهام‌بخش باشه:
......
به عنوان تمثیل و افسانه خیلی جالبه. اون مستند رو دیدم ولی چیزی ندیدم که این مطلب رو تایید کنه.

و
رو هم بخونید.

در مثل مناقشه نیست،‌ منظور دوستمون و کسانی که این موضوع رو گفتند اینه که یه جاهایی باید تغییر کرد تا بتونی به زندگی ادامه بدی

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz , Milestone
ارسال: #۳۸۲۵۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۵۵ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۴۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  به عنوان تمثیل و افسانه خیلی جالبه. اون مستند رو دیدم ولی چیزی ندیدم که این مطلب رو تایید کنه.

و
رو هم بخونید.
بیشتر اینجور مطالبی که تو تلگرام دیدم واقعی نبوده.
شبکه های اجتماعی شده پایگاهی از پراکندن مطالب و اخبار دروغ و غیر موثق. اوضاع بدی شده. مساله منحصر به ایران هم نیست نمونه اش انتخابات ریاست جمهوری اخیر آمریکا.

سپاس‌گزاری شده توسط: sss , ezra
ارسال: #۳۸۲۵۹
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط sss.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۴۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۳۳ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  یک نکته جالب تو سیر زندگی عقاب وجود داره که دوست داشتم بهش اشاره کنم؛
......

و
رو هم بخونید.

در مثل مناقشه نیست،‌ منظور دوستمون و کسانی که این موضوع رو گفتند اینه که یه جاهایی باید تغییر کرد تا بتونی به زندگی ادامه بدی
بله من هم همین رو گفتم که تمثیل جالبیه ولی زیاد دیدم که تمثیل هایی از این دست رو با واقعیت اشتباه گرفتن.

(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۴۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  به عنوان تمثیل و افسانه خیلی جالبه. اون مستند رو دیدم ولی چیزی ندیدم که این مطلب رو تایید کنه.

و
رو هم بخونید.
بیشتر اینجور مطالبی که تو تلگرام دیدم واقعی نبوده.
شبکه های اجتماعی شده پایگاهی از پراکندن مطالب و اخبار دروغ و غیر موثق. اوضاع بدی شده. مساله منحصر به ایران هم نیست نمونه اش انتخابات ریاست جمهوری اخیر آمریکا.
کتاب دانش و شبه دانش ترجمه پرویز شهریاری با این که ۲۰ سال از چاپش میگذره ولی هنوز هم میتونه مفید باشه. اگر تمایز اطلاعات و دانش رو بتونیم درک کنیم، این مسایل حل میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۸۲۶۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط RASPINA.)
دنبال یه مصاحبه می گردم با این خصوصیات:
۱- در دوران سربازی برای ارشد خونده بود
۲-دانشگاه کارشناسی اش جهرم بود
۳-الان فکر کنم شریف قبول شدن

لطفا اگر کسی نام کار بری اشون را میدونه یا لینک مصاحبه حتما اطلاع بدید
برای یکی از دوستام داشتم مثال میزدم حالا هر چی میگردم لینک مصاحبه را پیدا نمیکنم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۸۲۶۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۰۲ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۵۸ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دنبال یه مصاحبه می گردم با این خصوصیات:
۱- در دوران سربازی برای ارشد خونده بود
۲-دانشگاه کارشناسی اش جهرم بود
۳-الان فکر کنم شریف قبول شدن

لطفا اگر کسی نام کار بری اشون را میدونه یا لینک مصاحبه حتما اطلاع بدید
برای یکی از دوستام داشتم مثال میزدم حالا هر چی میگردم لینک مصاحبه را پیدا نمیکنم

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۸۲۶۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۰۵ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
سپاس فراوان

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۸۲۶۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به نظر من با وجود مشکلاتی که خواستگاری داره اما کم مشکل ترین روش موجوده. البته اگه راویان ازدواج فعال بشن و آدم خواستگاری آشنا می رفت خیلی بهتر بود.
تجربه شخصی من خلاف این رو ثابت کرده. اکثرا مناسب و خوب بودن رو از دید خودشون تفسیر میکنن نه مخاطب.
-----------------
آقای بلک چرا دایم این بحث با دست پس میزنید و با پا پیش میکشید؟
ارسال: #۳۸۲۶۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۱۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۰۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  آقای بلک چرا دایم این بحث با دست پس میزنید و با پا پیش میکشید؟
نه اینطوری نیست. من بحث نمی کنم اینجا. چند بار هم شده که میخواستم حرفی بزنم اما نزدم. اتفاقا حرف هم داشتم اما خب ...
صرفا وقتی ببینم آتیش داره خاموش میشه یه کم نفت میریزم روش TongueBig Grin

ارسال: #۳۸۲۶۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۱۷ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مستنده؟ منبع؟
(۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۴۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  به عنوان تمثیل و افسانه خیلی جالبه. اون مستند رو دیدم ولی چیزی ندیدم که این مطلب رو تایید کنه.

به نظر من هم افسانه هست (حداقل تا وقتی‌که به چشم ندیدم)، چون منطقی به نظر نمیاد که عقاب بتونه چند ماه بدون منقار و احتمالا شکار زندگی کنه ولی چون بحث انگیزشی هست و نه علمی، دیگه درست نیست که تو پانوشت بهش اشاره کنم، چون تمرکز رو از اصل به فرع می‌بره. من این مورد رو تو یک همایش شنیده بودم و سخنران هم فرد معتبری بود ولی به نظرم برای انتقال یک مفهوم مثبت و اثربخش، حتی اگه لازم باشه، باید افسانه‌سازی هم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , RangiRangi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۴۲۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۴۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۵۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۹۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۸۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۴۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close