زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۷۹۶
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۱ ب.ظ، توسط sss.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۲ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  نروا نه تو رو خداااااااااااا خخخخخخخخخخخخخخخخ تازه ۵۰ قسمت سریالی که دانلود میکردم تموم شد!!!!!!!!!!! خخخخخخخخخخ کل حجم نتم رفت
ارزششو داره دوست عزیز
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva , samaneh@90
ارسال: #۳۰۷۹۷
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۰ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۲ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  نروا نه تو رو خداااااااااااا خخخخخخخخخخخخخخخخ تازه ۵۰ قسمت سریالی که دانلود میکردم تموم شد!!!!!!!!!!! خخخخخخخخخخ کل حجم نتم رفت
ارزششو داره دوست عزیز
خخخخخخخخخخخخ یک قسمتیه؟ والا اینقدر تو مانشت رونالدو رونالدو کردن امشب میخوام مستند رونالدو رو دانلود کنم

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۰۷۹۸
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۱ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۲ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  منروا نه تو رو خداااااااااااا خخخخخخخخخخخخخخخخ تازه ۵۰ قسمت سریالی که دانلود میکردم تموم شد!!!!!!!!!!! خخخخخخخخخخ کل حجم نتم رفت
عااا۵۰قسمتتتتتت Big Grin..سمانههههه ببییین قشنگههههه.. اوه Big Grin
سریال نیست.Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , samaneh@90
ارسال: #۳۰۷۹۹
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۹ ب.ظ، توسط samaneh@90.)
به جان خودم ۵۰ قسمت یک ساعت و نیمه نمیتونستمم بی خیالش شم که!!!!!!!

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۰ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۲ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  نروا نه تو رو خداااااااااااا خخخخخخخخخخخخخخخخ تازه ۵۰ قسمت سریالی که دانلود میکردم تموم شد!!!!!!!!!!! خخخخخخخخخخ کل حجم نتم رفت
ارزششو داره دوست عزیز
انگار همه این انیمییشن دیدین یه توضیح پلیز Big Grin Big Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۰۸۰۰
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۰ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
ارزششو داره دوست عزیز
خخخخخخخخخخخخ یک قسمتیه؟ والا اینقدر تو مانشت رونالدو رونالدو کردن امشب میخوام مستند رونالدو رو دانلود کنم
اگه خواستی اونو دانلود کنی قبلش گل دوم مسی رو ببین حتما!!! Big Grin Big Grin گل دوم مسی ازون معروفتره Big Grin
ارسال: #۳۰۸۰۱
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۲۸ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
ارزششو داره دوست عزیز
اگه خواستی اونو دانلود کنی قبلش گل دوم مسی رو ببین حتما!!! Big Grin Big Grin گل دوم مسی ازون معروفتره Big Grin
یا خداااااااا رحم کنین !!!!!!! نتم تموم میشه

ارسال: #۳۰۸۰۲
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ، توسط barca.)
داشتم فک می کردم ناهار چی بخورم؟ گفتم چی بهتر از سوسیس! چون دیروزم سوسیس خورده بود جواب کش شده بود Big Grin رفتم ادامه سوسیسا رو بخورم که چشمم به تاریخ مصرفش افتاد دیدم مال یه ماه قبل هست دیگه تنها توجیهی که تونسم بکنم این بود که دیروزم خوردم هیچ اتفاقی نیافتاده پس درنگ جایز نیست اصلن و ابدا که گشنمههه Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , NP-Cσмρℓєтє , Skyrim
ارسال: #۳۰۸۰۳
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۸ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
ارزششو داره دوست عزیز
اینا که کار یه ساعت شبانه رایگانه. Big GrinBig GrinBig Grin
البته من اهل فیلم و سریال و این حرفا نیستم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۰۸۰۴
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۵۵ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  داشتم فک می کردم ناهار چی بخورم؟ گفتم چی بهتر از سوسیس! چون دیروزم سوسیس خورده بود جواب کش شده بود Big Grin رفتم ادامه سوسیسا رو بخورم که چشمم به تاریخ مصرفش افتاد دیدم مال یه ماه قبل هست دیگه تنها توجیهی که تونسم بکنم این بود که دیروزم خوردم هیچ اتفاقی نیافتاده پس درنگ جایز نیست اصلن و ابدا که گشنمههه Big Grin
معده تو تنها بزاری بهتر از اینه ک سوسیس و کالباس بخوری
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۰۸۰۵
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۴۹ ب.ظ
ی چند قسمتی از سریال big bang theory دیدم خیلی خوشم اومد Big Grin با اولین قسمتاش ارتباط برقرار نکردم ولی هرچی جلوتر میره بیشتر باهاش ارتباط برقرار میکنم Sleepy

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927
ارسال: #۳۰۸۰۶
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۳ ب.ظ
سریال فقط Shameless
ارسال: #۳۰۸۰۷
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۳ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
نمیدونم ترم ۴ کارشناسی بود یا چند، خلاصه، وارد اتاق شدم (خوابگاه). دیدم یه نفر با تیپ نیمه‌روستایی و نیمه‌ مذهبی نشسته، بقیه هم گردش. سلام و اینا، دوستم گفت که آره این همسایه و آشنای ما بود توو شهرستان الان اومدند تهران، افتخار ما هست و ۸۰ تا مقاله داده و جوان‌ترین دانشمند جهان در سال ۲۰۰۸ شده و فلان و فلان و الان هم از هاروارد دعوت‌نامه داره تا به همراه خانواده بره (یعنی هاروارد برای خانوادش هم امکان اقامت با همراه هزینه‌ی زندگی و ... فراهم کرده). از اونجایی که اون دوستم داداشش آدم حسابی بود (گفتم لابد اگه اینطوری که میگه نباشه، داداشش متوجه میشه دیگه) و خودش هم گفت طرف آشنامون هست و اینا، من اصلا فرصت فکر کردن بهم داده نشد. هر چند که اون موقع نمیدونستم نوشتن هر مقاله چقدر طول میکشه. این بابا هر از چند گاهی میومد پیش ما. مثلاً یه بار بهم پیشنهاد داد که فضاپیماها از سوخت چی چی استفاده می‌کنند، من میخوام امکان استفاده از سوخت فلان رو فراهم کنم که فقط آمریکا داره و روسیه هم هنوز به مرحله‌ی اجرا نرسیده! تو کدش رو بزن و مهندس مکانیک اینا هم میخوام که جور میکنم. خلاصه از این چیزا میگفت. یه بار میخواست لپتاپ بخره، سر اینکه Dell یه میلیونی بخره (اون موقع ارزون بود) یا ۸۰۰ تومنی شک داشت! من پیش خودم گفتم من الان لپتاپم دو میلیون هست، این با این حشم و خدم چرا سر ۲۰۰ هزار شکمش درد گرفته؟
خلاصه خریده بود و بعدش که میخواست تایپ کنه، دیدم اصلا دو انگشتی هم بلد نیست. انگلیسی هم بلد نبود حتی. اصن جور در نمیومد اینا. بعد آها گفته بود که شهید بهشتی ۴ سال پزشکی خونده و الان هم شریف دو رشته‌ای هوافضا و فیزیک می‌خونه و این ترم هم ۳۶ واحد داره! یه بار یه کتابی هم آورد که خودش نوشته بود و یه هزار تا هم چاپ شده بود، کاربرد فیزیک هسته‌ای در زندگی روزمره. سر و روی کتاب تمیز بود. یکی دو تا عکس هم با این علی‌اکبر صالحی گرفته بود. از این مجعزاتش هر از گاهی رو میکرد ولی خب همه‌مون مشکوک شده بودیم. مثلاً توو رزومه‌ش نوشته بود با فلان نوبل فیزیک در ارتباط هستم در حالی که انگلیسی نمیتونه بنویسه.
خلاصه بهش مشکوک شدیم مخصوصاً که متوجه شدم اون دوستم اصن خودش خبر نداشته و جوگیر شده بوده خواسته بگه آره همچین آشنای خفنی دارم! رفته بود از باباش (بابای خودش) پرسیده بود که اونم گفته بود من اینا رو خانوداتاً میشناسم و اینا دزد و قاچاقچی هستند و آخرین بار هم نمیدونم چی چی جعل کرده بودند فرار کردند بندرعباس، عجیب هست یه نابغه از بینشون پیدا شده! خلاصه بعدا فمیدیم حرف مفت بوده همه‌ش و دیگه راهش ندادیم البته به رووش هم نیاوردیم فکر کردیم یارو اسکیزوفرنی داره واقعاً. حرف زیاد زده بود مثلاً گفته بود که ایده‌ی زیردریایی پرنده رو دادم که بهم محل نذاشتند و توو راهروهای فلان وزارت موندم و اینا. یا مثلاً رفته بودیم پیش رهبر و انتقاد کردم و پریروز صدام کردند از یه ماشینی، داخلش سوال پیچم کردند (که مثلاً وزارت اطلاعاتی بودند!). یه برگه‌ای هم نمیدونم چجوری از نخبگان گیر آورده بود با اون به دانشگاه راهش میدادند.
این دانشکده‌ی مواد یه استاد خفن داره که همون دوستم میگفت یه بار عصبی وارد کلاس شد و اون کتاب فیزیک فوق‌الذکر رو کوبید به میز و گفت یه احمقی پیدا شده ادعا کرده فلان هستم و ... اینم کتابش که از وبلاگ‌ها کپی کرده و بین همکارا هم پخش کرده و اینا هم احمق‌تر که حرفش رو باور کردند! بعد اون دوستم میگفت صداش رو در نیاوردم که میشناسمش. خلاصه از این موارد زیاد داشت منتهی مطلب زیاد میشه، هم اینکه من حافظه‌ی شفاهی‌م جالب نیست، خیلی‌هاش یادم رفته. یکی دو بار هم با فارس و بعضی خبرگزاری‌ها مصاحبه داشت و البته تعداد مقالاتش همون ۸۰ مونده بود ظرف این چند سال! ادعا خیلی زیاد داشت. اسمش رو سرچ کنید یه وبلاگ بلاگفا داره که تووش گفته یه چیزایی. دانشمند برتر و جوان‌ترین و خوارزمی و طلای فلان و دعوت از ژاپن و ... راستی اوایل میگفت ویزای هاروارد صادر نشد نمیتونم برم! البته فکر کنم بعداً همون رو تبدیل به این کرد که عشق وطن دارم و نرفتم و احتمالاً یه چیزایی از بعضی جاها تونست بِکَنه با همین مهملات. دروغ هر چی بزرگتر باورش راحت‌تر.

گذشت و گذشت تا اینکه امروز، بعد از ۴ ۵ سال) متوجه شدم این بابا رفته برنامه‌ی صبح بخیر ایران به عنوان جوان‌ترین دانشمند جهان در سال ۲۰۰۸ میلادی و آشنا به زبان آلمانی و عربی و فرانسه و انگلیسی و ... و معدل لیسانس و ارشد و دکتری! بیست و نویسنده‌ی چندین کتاب و ۵۰ اختراع، وسطش هم گفت دیگه از سازمان ثبت اختراع بهم میگن که حضوری لازم نیست بیای، همون تلفنی بگو ما تأیید می‌کنیم!!! باور نمیکردم یعنی احمق‌ها زحمت یه سرچ هم به خودشون ندادند. یه ۱۵ مین اینا حضور داشت و زدم جلو تند تند دیدم، دیگه نمیدونم از ارتباط با نوبل‌های فیزیک و اینا هم حرفی زده یا چه چیزای دیگه گفته. آخرین بار دستگاه شبیه‌سازی مغز رو اختراع کرده بود، نمیدونم اون رو هم رونمایی کرده یا نه. به هر حال به ۱۶۲ زنگ زدم گفتم تُف به روتون، گفت به ما مربوط نمیشه به فلان جا زنگ بزن، اونجا هم گفتند به ما ربطی نداره باید به خود برنامه پیامک بدی!
تهیه‌کننده‌ی بی‌سواد و حمال این برنامه باید به طور زنده از همه عذرخواهی کنه، این بابا رو هم رسوا کنند تا این رسم باب نشه. فردا هم پیگیر میشم جواب نگرفتم زنگ میزنم به خبرآنلاین اونا پیگیر هستند.

پی‌نوشت:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(از دقیقه‌ی ۱:۳۴:۰۰ شروع میشه)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , codin , Saman , zarisa , Skyrim , RangiRangi , sss , explorer , so@ , Avril89 , mahyamk , Parisa-SH , sixsixsix , viase , d_felfelak
ارسال: #۳۰۸۰۸
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۲۳ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۸ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
ارزششو داره دوست عزیز

حجم نت به کنار وقت فیلم دیدن ندارم !!!!! من کلا فیلم دستم بیاد باید پشت سر هم ببینمش تموم شه !!!!۱Big GrinBig GrinBig Grin حالا از بخت بد از یه سریال ۵۰ قسمتی خوشم اومده بود تموم نمیشد که!!!!!!!!! قشنگ هفت هشت روز بست پای لپ تاپ بودم!!!!

ارسال: #۳۰۸۰۹
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۴ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۳ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۸ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
ارزششو داره دوست عزیز

حجم نت به کنار وقت فیلم دیدن ندارم !!!!! من کلا فیلم دستم بیاد باید پشت سر هم ببینمش تموم شه !!!!۱Big GrinBig GrinBig Grin حالا از بخت بد از یه سریال ۵۰ قسمتی خوشم اومده بود تموم نمیشد که!!!!!!!!! قشنگ هفت هشت روز بست پای لپ تاپ بودم!!!!
نقل قول طولانی نکنید! :|
Big Grin Big Grin
ارسال: #۳۰۸۱۰
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۱ ب.ظ
ضدحال‌تر از سرماخوردگی وسط تابستون وجود نداره!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۱۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close