زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۰۵۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۰ ب.ظ
همین امروز که خودم شدیدا عصبانیم.. با دوستم چت میکردم دیدم اون هم حال خوشی نداره. ازش که پرسیدم چی شده مشکلش با همکلاسیش رو گفت و اینکه باهاش دعوا کرده حتی!
چه نسل بی اعصابی هستیم. این رو همین الان مامانم گفت که نسل شما واقعا اعصاب نداره! همتون عاشق دعوا و بحث و جنجالید. شاید هم علتش مشکلاتیه که این عصر داره و همتون انقدر کم طاقت شدین.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , jazana , Menrva , **sara** , RASPINA , Pure Liveliness , Bahar_HS , blx
ارسال: #۲۸۰۵۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۷ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۰۷ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  کلاً چای باید مال دیروز باشه یا مثلا پریروز, صبح پاشی ببینی تو قوری هست همونو فقط گرم کنی بخوری! Big Grin
شوخی میکنی؟!!!!!!HuhHuhHuh

هرگز!

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  همین امروز که خودم شدیدا عصبانیم.. با دوستم چت میکردم دیدم اون هم حال خوشی نداره. ازش که پرسیدم چی شده مشکلش با همکلاسیش رو گفت و اینکه باهاش دعوا کرده حتی!
چه نسل بی اعصابی هستیم. این رو همین الان مامانم گفت که نسل شما واقعا اعصاب نداره! همتون عاشق دعوا و بحث و جنجالید. شاید هم علتش مشکلاتیه که این عصر داره و همتون انقدر کم طاقت شدین.
[تصویر:  404082_w43.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , RangiRangi , Pure Liveliness , salam az ma
ارسال: #۲۸۰۵۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۷ ب.ظ
چه میکنن دانشجویان ایرانی !!!
کلاً تو کارای غیرقانونی بی رقیبیم . صدرنشین قاطع جدولیم !!!
رونقی دادیم به ساینس هاب !!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۲۸۰۵۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۰۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  چه میکنن دانشجویان ایرانی !!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دم استفاده کنندگان و مخصوصا نویسنده سایت گرم گرم Heart
ارسال: #۲۸۰۵۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۴۴ ب.ظ

وای! عالی بود! Big Grin
می خواستن ما رو تحریم نکنن! خودشون خواستن با ما در بیفتن! حقشونه! DodgyTongueCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , Bahar_HS , jazana
ارسال: #۲۸۰۵۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۴۰ ق.ظ

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin تبریکTongueTongueTongue

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۸۰۵۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۴۹ ق.ظ
مانشت فونتش تغییر کرده و این تغییر توی تک تک تاپیکا بخش ها و اجزای سایت مشاهده میشده
خوب حتما میگید کاری نداره کل body یه فونتی داشته و فونت کلاس مربوطه تغییر کرده

واقعا دغدغه ام اینه که کدوم عادت یا رفتار یا تفکر غلط را یه عمر داشتم که وضعیتم اینه
من باید کدوم کلاس و استایل زندگی ام را تغییر بدم
تغییری که نتیجه مثبت اش را توی تمام زندگی ام حس کنم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , Pure Liveliness , Bahar_HS , jazana , admin , Ms. Saba , khayyam , salam az ma , d_felfelak , MajidNasiri
ارسال: #۲۸۰۵۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۴۱ ق.ظ، توسط Riemann.)
"ملت میخوان به خودشون حال بدن مک بوک و هولولنز یا حلقه هوشمند برا خودشون میخرن، ما بخوایم به خودمون حال بدیم میگیم امشب خستم مسواک نمیزنم"

"خواستگار همکلاسم بهش گفته چون ایران به لحاظ اجتماعی در دوران گذار به سر میبره من ترجیح میدم شما چادری باشی،اونم قبول کرده."
"نکته اینکه خر کردن مهارت میخاد.اگه میگف من سنتیم این دوستمون قبول نمیکرد.خواستگاراز کتاب ایران بین دوانقلاب تاسی کرده و اینو مقهورش کرده."
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , crevice , The BesT , Bahar_HS , jazana , khayyam , so@ , Skyrim , d_felfelak
ارسال: #۲۸۰۵۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۰۰ ق.ظ
دیروز دوباره گروه امتحانات بچه های مهندسی کامپیوتر علوم تحقیقات تو تلگرام راه اندازی شد ...
ارسال: #۲۸۰۶۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۳۰ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۱ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  "خواستگار همکلاسم بهش گفته چون ایران به لحاظ اجتماعی در دوران گذار به سر میبره من ترجیح میدم شما چادری باشی،اونم قبول کرده."
"نکته اینکه خر کردن مهارت میخاد.اگه میگف من سنتیم این دوستمون قبول نمیکرد.خواستگاراز کتاب ایران بین دوانقلاب تاسی کرده و اینو مقهورش کرده."
Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۸۰۶۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
Big Grin دیدم زیر آواتارم زده رتبه: ۲۰ بقیه ش رو ندیدم. یه لحظه فک کردم توی عالم کشف و شهودم :دی و رتبه ی کنکور رو دارم میبینم جلو جلو و ذوق کردم. Smile))))) بعد دیدم جریان چیز دیگه ای هست. Smile))))))

پی نوشت: فونت جدید چی هست؟ من نمیبینم :|

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Riemann , khayyam , RangiRangi
ارسال: #۲۸۰۶۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۱۸ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ق.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  پی نوشت: فونت جدید چی هست؟ من نمیبینم :|
جریان اینه:
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  فونت سایت رو تغییر دادن هم لذتی داره Smile
Ctrl+F5 بزنید!
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Pure Liveliness , d_felfelak
ارسال: #۲۸۰۶۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۴۲ ب.ظ
برای کسانی که فردا می آیند مصاحبه دکتری آرزوی موفقیت می کنم...باعث شدن ارایه مون کنسل شهSmile
ارسال: #۲۸۰۶۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۲۶ ب.ظ
به به ... اصلا این نظمی که مباحث اونطرف برای کنکور ۹۵ داره بی نظیر و بی سابقه است !!
دنبال یه چی میگشتم پشیمون شدم !!
شعار امسال مانشت رو بذاریم: "هر کاربر یه تاپیک، هر سوال چند تاپیک".

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , jazana
ارسال: #۲۸۰۶۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۳۴ ب.ظ
عجب روز مزخرفی بود. اعصابمو نابود کرد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۱۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۷۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close