زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۴۳۷۶
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۱۵ ب.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بعضی هاتون هنوز سطح فکرتون بالا نرفته متاسفانه با اینکه هنوز ارشد دارید
اصلا ربطی نداره برادر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۴۳۷۷
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۱ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)
(۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  این همه مزایا داره،بعد می گید اومدن یا شایدم رفتن! به دانشگاههای بزرگ تهران فایده نداره!
پ.ن۱: اثرات جانبی که داره شاید از خود ارشد مهم تر و موثرتر باشه.
پ.ن۲: من هم بیشتر به خاطر اثرات جانبی ارشد در یک دانشگاه روزانه تهران،هست که می خوام ارشد بخونم و گرنه دیگه کی حال درس خوندن داره!Big Grin
واسه آقایون که باید خرج خونه در بیارن زیاد مزیتی نداره ولی واسه خانما مزایای زیادی داره، ازجمله
تاثیر در افزایش تعداد سکه های مهریه در شب خواستگاریBig Grin
کوبوندن مدرک در مواقع حساس به کله خواهر شوهر Big Grin
سرپیچی از دستورات مادرشوهرBig Grin
و ...
ارسال: #۲۴۳۷۸
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۰۱ ب.ظ)naiad نوشته شده توسط:  همه چیز بستگی به حال و هوای دلت داره......

حال دلت که خوب باشد

آدمها همه شان دوست داشتنی اند ..
...

کاش همیشه حال دلمون خوب باشه
ارسال: #۲۴۳۷۹
۰۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط captain.)
چرا دل بچه های مردم رو خالی می کنید، درس خوندن تو دانشگاههای تهران خیلی هم خوبه،هم از لحاظ سطح علمی و از لحاظ امکانات جانبی.
پس بچه های کنکوری با اقتدار ادامه بدین و ذره ای به این چیزا فکر نکنین.
اون کسی که دانشگاههای شریف و تهران و... نتونن نیاز علمیش رو برآورده کنن احتمالا سطحش خیلی بالاست. تازه شما تو تهران چیزایی دارین که عمرا تو شهرهای دیگه باهاش برخورد کنین.منظورم شرایط کاری عالی و ... هستش

زندگی عقیده است و جهاد
ارسال: #۲۴۳۸۰
۰۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ ق.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ق.ظ)captain نوشته شده توسط:  چرا دل بچه های مردم رو خالی می کنید، درس خوندن تو دانشگاههای تهران خیلی هم خوبه،هم از لحاظ سطح علمی و از لحاظ امکانات جانبی.
پس بچه های کنکوری با اقتدار ادامه بدین و ذره ای به این چیزا فکر نکنین.
اون کسی که دانشگاههای شریف و تهران و... نتونن نیاز علمیش رو برآورده کنن احتمالا سطحش خیلی بالاست. تازه شما تو تهران چیزایی دارین که عمرا تو شهرهای دیگه باهاش برخورد کنین.منظورم شرایط کاری عالی و ... هستش

اگه منظورتون منمBig Grin اینو بگم که به نظر من ارشد خیلی عالیه و من که دارم لذت میبرم، فقط گفتم اگه کسی به دنبال پول و درآمده زیاده با ارشد نمیتونه به خواسته اش برسه. وگرنه واسه کسی که پول اولویت اولش نیست، بهترین گزینه ادامه تحصیله، بخصوص اگه تو یک دانشگاه خوب باشه.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۲۴۳۸۱
۰۴ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من فقط ایده میدم، اجرا با بقیه است.Big GrinTongue
نمیشه که همه ی زحمتا با شما باشه! هم ایده بدید هم اجرا کنید!!!Big Grin
زحمت ایده با کاربرblackhalo1989 و زحمت اجرا با بقیه!!!Big Grin
پ.ن: خیلی بدجنس هستید!Exclamation
من یه بار سر اعلام نتیجه ها زحمت کشیدم و توکلی شدم دیگه این دفعه من ایده میدم شما اجرا کنید. نمیشه که همه بار تفریحات با من باشه.Tongue

(۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  این همه مزایا داره،بعد می گید اومدن یا شایدم رفتن! به دانشگاههای بزرگ تهران فایده نداره!
پ.ن۱: اثرات جانبی که داره شاید از خود ارشد مهم تر و موثرتر باشه.
پ.ن۲: من هم بیشتر به خاطر اثرات جانبی ارشد در یک دانشگاه روزانه تهران،هست که می خوام ارشد بخونم و گرنه دیگه کی حال درس خوندن داره!Big Grin
من کی گفتم دانشکاه های تهران بدن؟ من خودم دارم مزیت هاشو میگم. صحبت من اینه که اونجا بهشت برین نیست و توقع معجزه نداشته باشید، اما در هر حال مزیت های خودشم داره. توقع نداشته باشید بعد گرفتن مدرک ارشد از یه دانشگاه خوب برید تو یه شرکت و اونا بهتون بگن "ما یه پست مدیرعامل داریم که برازنده شما با این مدرکتونه". بگذریم که مهارت مدیریتی و فنی دو مبحث جدا هستن.
ارسال: #۲۴۳۸۲
۰۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ب.ظ
امروز ۹۴/۰۹/۰۴
نظم قشنگی تو اعداد تاریخ وجود داره
ارسال: #۲۴۳۸۳
۰۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۹ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  امروز ۹۴/۰۹/۰۴
نظم قشنگی تو اعداد تاریخ وجود داره
منم از امروز تصمیم گرفتم توی زندگی نظم داشته باشم.
آدم دیگه خسته میشه از بس دنبال کلید و کارت بانک و کارت پول و شناسنامه و مدارکش میگردهTongueBig Grin

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۴۳۸۴
۰۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ
تمام کارام بهم گره خورده
فکر نمیکنم سرخوش تر از من هم کسی وجود داشته باشه Big Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۴۳۸۵
۰۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۱۶ ب.ظ
امروز پیرمردی رو تو بیمارستان دیدم در لباس زندانی و دستبند و سربازهای همراهش، پیرمردی که عصا به دست داشت و به زور راه میرفت و سرباز هم دستش رو گرفته بود و کمکش میکرد تا راه بره

دین ما هم، دین اکرام شخصیت انسانی هستش!!! جرمش هر چی هست، واقعا ضروری هستش تو یه مرکز درمانی اونطوری دیده بشه، جالب این که حتی وقتی تو بخش هم بستریشون میکنن همونطوری هستن و باید همه به چشم یک مجرم ببیننشون

وقتی یک دهم هزینه هر ماه بیمارستانت که تو باید پرداخت کنی، دو سه برابر حقوق ماهیانه ای بشه که از بیمه میگیری، نمیدونم دیگه زندگی رو چطوری میشه زیبا دید

هر چی فکر میکنم، تناسبی با جامعه اسلامی واقعی پیدا نمیکنم

پ.ن: عجب دنیای داریم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۴۳۸۶
۰۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۲ ب.ظ
۱/ مهمترین سایزی که باید آدم بدونه سایز (دهنشه).

۲/ قضاوت در مورد دیگران انتقاد نیست (توهین) است.

۳/ هر کار یا حرفی که در آخرش بگیم "شوخی کردم"، شوخی نیست حمله به شخصیت آن فرد است.

۴/ بازی کردن با احساسات مردم، زرنگی نیست، (هرزگی) است.

۵/ خراب کردن یک نفر توی جمع جوک نیست، (کمبود) است.

۶/ به راهی که اکثر مردم می روند بیشتر شک کن، اغلب مردم فقط تقلید می کنند. انگشت نما بودن بهتر از احمق بودن است.

ﻳﺎﺩ ﺑﮕﻴﺮﻳﻢ ﻛﻪ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻧﻜﻨﻴﻢ .

ﻫﺮﮐسی ﺧﻮﺷﮕﻞ ﻭ ﺧﻮﺵ ﺗﯿﭙﻪ ﻫﺮﺯﻩ ﻧﯿﺴﺖ !

ﻫﺮﮐسی ﺭﯾﺶ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﻮﻣﻦ ﻧﯿﺴﺖ !

ﻫﺮﮐسی , ﭼﺎﺩﺭ ﻣﯿﺰﺍﺭﻩ ", ﻣﺮﯾﻢ ﻣﻘﺪﺱ "" ﻧﯿﺴﺖ !

ﻫﺮکسی ﺧﻮﺵ ﺯﺑﺎﻧﻪ ﭼﺎﭘﻠﻮﺱ ﻧﯿﺴﺖ!

ﻫﺮکسی ﻣﯿﺨﻨﺪﻩ ﺑﯽ ﻏﻢ ﻧﯿﺴﺖ !

ﻫﺮکسی آﺭﺍﯾﺶ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻓﺎﺣﺸﻪ ﻧﯿﺴﺖ !

هرکسی ﺯﯾﺎﺩ ﮐﺎﺭﻣﯿﮑﻨﻪ ﺣﻤﺎﻝ ﻧﯿﺴﺖ !

هرکسی ﺩﻭﭼﺮﺧﻪ ﺳﻮﺍﺭﻩ ﻓﻘﯿﺮ ﻧﯿﺴﺖ !

ﻫﺮکسی ﺁﺩﻣﻪ , ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻧﯿﺴﺖ!

کسی ﮐﻪ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﻣﯿﮑﺸﻪ، ﻣﻌﺘﺎﺩ نیست

ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺑﻠﻮﻧﺪ ﻣﯿﮑﻨﻪ، ﺧﺮﺍﺏ ﻧﯿﺴﺖ

ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺑﻨﺰ ﺳﻮﺍﺭ ﻣﯿﺸﻪ، ﺑﯽ رحم نیست.

کسی ﮐﻪ ﺩﺭﺱ ﻧﻤﯿﺨﻮﻧﻪ، ﺧِﻨﮓ ﻧﯿﺴﺖ.

ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺳﮑﻮﺕ ﻣﯿﮑﻨﻪ، ﻻﻝ ﻧﯿﺴﺖ

پس زودقضاوت نکن.

Angel
ارسال: #۲۴۳۸۷
۰۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۸ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
آقا من با این دو مورد سیگاری معتاد نیست و درس نخون خنگ نیست به شدت موافقم. راست میگی. امیدوارم به زودی هم با مورد بنز سوار بی رحم نیست موافق بشم Big Grin

(۰۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  تمام کارام بهم گره خورده
فکر نمیکنم سرخوش تر از من هم کسی وجود داشته باشه Big Grin

جان؟ با من بودی؟ چرا سر خوش تر از شما هم من و کل رفقامیم. اینجا هم سحر خیزی نیست بری دو تا سنگک بگیری اول شی. توی قضیه سرخوشی هم تعصب داریم هم صاحب سبکیم. کوتاه هم نمیام.
ارسال: #۲۴۳۸۸
۰۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۶:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۶ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۰۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۲ ب.ظ)soheila-zd نوشته شده توسط:  خراب کردن یک نفر توی جمع جوک نیست، (کمبود) است.
عالی
ارسال: #۲۴۳۸۹
۰۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۱۲ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۲ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  جان؟ با من بودی؟ چرا سر خوش تر از شما هم من و کل رفقامیم. اینجا هم سحر خیزی نیست بری دو تا سنگک بگیری اول شی. توی قضیه سرخوشی هم تعصب داریم هم صاحب سبکیم. کوتاه هم نمیام.
ای بابا نشد ما در یه موضوعی اول باشیم ،همیشه یکی قبل از من صاحب سبک و کوتاه هم نمیاد Big Grin
من اصلا خودم ویروس سرخوشُنَک رو کشف کردم Coolبه ثبت جهانی هم رسوندمش .

+جدا خودم کتک لازمم اساسی اون هم نه با دمپایی ابری Dodgy

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۴۳۹۰
۰۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۱ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  +جدا خودم کتک لازمم اساسی اون هم نه با دمپایی ابری Dodgy
مطمئنم خجسته تر از من نیستی آفاق جون Big Grin کارام مونده اساسی بعد تازه دعوت دوستان تو گروه های اجتماعیم قبول میکنم و گپ و گفت و حال و احوال با دوستای قدیمی و اینا

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۲۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close