زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۱۴۳۶
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  منم احساس می کنم دیگه دارم پیر میشم. جوونی همون ۲۵ سالگی بود که گذشت. کجایی جوونی که یادت بخیر Sad
مدیونید اگه فکر کنید قصدم تخریب روحیه بود. Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora
ارسال: #۲۱۴۳۷
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)
پس اینجا کودکستانه Smile
فک کنم فقط زندگی برا من یکی تموم شده Sad

یکی داره پست حذف میکنه، عجب کشفی کردم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۱۴۳۸
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ ب.ظ
این rfc خیلی جالبه. قدیما خونده بودم راجع بهش، امروز بازم دیدمش:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۱۴۳۹
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  +بعضی کاربرا هم هستن پیرمرد درونشون با کودک درونشون در جدل هستن Smile
اشاره به کاربر خاصی هم نباشه البته.
خیلی خوبه که همه غیر مستقیم اشاره می کنن و هیشکی نمی فهمه منظور فرد کی بوده Tongue

بعضی ها هم برنامه نویس درون دارن. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS , gogooli
ارسال: #۲۱۴۴۰
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ
برنامه نویس درون فرد را به برنامه نویسی و یادگیری تکنولوژی های جدید مرتبط فرا میخواند.
در این راستا بعضیا (من جمله اینجانب) گیک درون نیز دارند که در بسیاری از موارد رفاقتی تام با برنامه نویس درون دارد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS , vesta , kora
ارسال: #۲۱۴۴۱
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۴ ب.ظ
خب کودکستانی های عزیز لطفا سکوت رو رعایت کنید، میخوام یه خبر خوشحال کننده بگمSmileBig Grin
خداحافظ مشکلات
کوچولوای عزیزBig Grin مهد کودک که تعطیل شد و رفتین خونه به بزرگتراتون بگید تا یک هفته دیگه توافق امضا میشه و تمام مشکلات کشور حل میشهSmile پس هیچ بهونه ای واسه نپرداختن شهریه ندارید. بیاید پول مهد رو بدین که حقوق من عقب افتادهSmile
اگه پول نیارید دیگه براتون قصه نمیگمSmile آفرین بچه های خوبBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , kora
ارسال: #۲۱۴۴۲
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  خب کودکستانی های عزیز لطفا سکوت رو رعایت کنید، میخوام یه خبر خوشحال کننده بگمSmileBig Grin
خداحافظ مشکلات
کوچولوای عزیزBig Grin مهد کودک که تعطیل شد و رفتین خونه به بزرگتراتون بگید تا یک هفته دیگه توافق امضا میشه و تمام مشکلات کشور حل میشهSmile پس هیچ بهونه ای واسه نپرداختن شهریه ندارید. بیاید پول مهد رو بدین که حقوق من عقب افتادهSmile
اگه پول نیارید انقدر بهتون مایعات میدم تا اسهال بشید. Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , kora
ارسال: #۲۱۴۴۳
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  خب کودکستانی های عزیز لطفا سکوت رو رعایت کنید، میخوام یه خبر خوشحال کننده بگمSmileBig Grin
خداحافظ مشکلات
اگه پول نیارید انقدر بهتون مایعات میدم تا اسهال بشید. Big GrinBig GrinBig Grin
Big GrinBig GrinBig Grin
ما بچه بودیم و اینا هم بچه انSmile
بچه های این دوره و زمونه رو باشSmileBig Grin
شما علاوه بر پول باید بزرگترتونم بیارید تا من تکلیفمو با شما روشن کنمSmileBig Grin
ما تو مهد کودکمون از این کارا نمیکنیم، این کارا واسه مهد کودک بداست Smile Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۱۴۴۴
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۳ ب.ظ
اون جایی رو که تو اسمشو گذاشتــــــــــی "آخرِ خــــــــــط" ،

واســـــــ ـهـ من شــــــــد " نقطه شــروع"!

.
.
.

+شروعی تا انتهای ابدیـــتـــــــــــ . . . بی تو. . .امــــــــــــــــــا . . . آســـــــــــودهـ خاطر. . . !

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۲۱۴۴۵
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  ای بابا من وارد سانس آقایون شدم که هیچ ، اومدم خانه سالمندان Big Grin
آقای تیمورپور جناب بلک علاوه بر حضور والدین تنبیه بدنی نیز نیاز دارن :دی این را نیز دقت مبذول بفرمایید
تنبیه بدنی؟Smile خب پس به موقع اومدینBig Grin
فقط بذارین اول پول مهد ما رو بدهSmile

من حاضرم شما رو با حقوق و مزایای خوب تو مهدمون استخدام کنم تا هر بچه ای که شهریه شو نداد بفرستمش پیش شما Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۴۴۶
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۴ ب.ظ
البته من بچه که بودم سابقه چندین فقره گاز گرفتن حاد رو هم دارم. مواظب خودتون باشید!
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , kora
ارسال: #۲۱۴۴۷
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۱ ب.ظ
کوچولوای عزیزی که شهریه پرداختن بفرمان تو حیاط بازی کنن Smile
اونایی که شهریه ندادن من جمله آقای بلک داخل کلاس بمونن Smile آقای نگهبان بشکه مایعات رو بیارBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS , kora
ارسال: #۲۱۴۴۸
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۵ ب.ظ
آقای نگهبان قمه منم سر راهت بیار بی زحمت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , kora
ارسال: #۲۱۴۴۹
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۲ ب.ظ
سلام، نماز روزه همگی قبول،یه جورایی دلم واسه مانشت تنگ شده، حس میکردم یه چیزی تو زندگیم کمه...لطفا دعام کنین.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara** , m.teymourpour , RASPINA , Bahar_HS , vesta , kora
ارسال: #۲۱۴۵۰
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۴ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  اون جایی رو که تو اسمشو گذاشتــــــــــی "آخرِ خــــــــــط" ،

واســـــــ ـهـ من شــــــــد " نقطه شــروع"!

.
.
.

+شروعی تا انتهای ابدیـــتـــــــــــ . . . بی تو. . .امــــــــــــــــــا . . . آســـــــــــودهـ خاطر. . . !
لایک

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۰۱۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۳۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close