زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۹۷۱۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  . فقط نون خشک یافت میشه گاهی که اونم معمولا کپک میزنه
آقا بحث نون شد، چشت روز بد نبینه، یه بار یکی از بچه ها گشنه شده بود ساعت ۳، بعد این بابا تخم مرغ درست کرده بود واسه خودش و از بد روزگار نانی هم در یخچال نبود، بوفه هم بسته بود، اتاقای بقلی هم خواب بودن، بعد این دوست ارجمند ما پناه برده بود به سطل نون های خشک و خلاصه از شرمندگی شکمش با این نونا در اومده بود ....
من یه بار تو این شرایط بودم تخم مرغ رو با ساقه طلایی لقمه کردم
پسران خوابگاهی خیـــــــــــــــلی گودزیلا هستنBig Grin فکر کن بعضیاشون باقاشقای نشسته ی هم غذا میخورنConfused ما یه بار یه عکس دیدیم از اتاق همکلاسیهای پسرمونBig Grin از روز بعد دیگه بهشون محل نمیذاشتیم Big Grin حیاتشون پیش ما رفته بود وای که چقدر خندیدیمBig Grin البته عکسه لو رفته بودBig GrinTongue

ما همیشه با قاشق نشسته غذا میخوریم ... کار بدیه ؟؟؟

One day the hands of fate must be forced
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi
ارسال: #۱۹۷۱۲
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۳ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  فکر کن بعضیاشون باقاشقای نشسته ی هم غذا میخورنConfused
چه سوسول
 سپاس‌گزاری شده توسط: hatame , sahar salehi
ارسال: #۱۹۷۱۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  پسران خوابگاهی خیـــــــــــــــلی گودزیلا هستنBig Grin
من که خوابگاهی نیستم ولی یه بلانسبتی بگین شاید در آینده شدم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , **sara** , Avril89 , gogooli , sahar salehi , khordad.girl
ارسال: #۱۹۷۱۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
اقایون سریع حرفاتونو بزنید الان سانس تموم میشه

یادمه به زمانی رنگ کپک مواد مختلفو یاد گرفته بودم. مثلا کپک گوشت به گمونم قرمز بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , **sara** , m.teymourpour , Riemann , Bahar_HS , sahar salehi , alim93
ارسال: #۱۹۷۱۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۷ ق.ظ
خداییش این قضیه ساقه طلایی و تخم مرغHuh
و قاشق نشسته واقعیه؟؟؟؟ConfusedConfusedConfused
حالمان بسی بد شده استBig Grin
سوسووول؟Big Grin
کاربر بلک شما هم؟ConfusedBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , blackhalo1989 , afrooz-OMD , m.teymourpour , Avril89 , so@ , gogooli , Bahar_HS , sahar salehi , khordad.girl
ارسال: #۱۹۷۱۶
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  فکر کن بعضیاشون باقاشقای نشسته ی هم غذا میخورنConfused
چه سوسول
شما معلومه سرکرده ی گودزیلاها بودیBig GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , afrooz-OMD , **sara** , so@ , gogooli , Bahar_HS , sahar salehi , khordad.girl
ارسال: #۱۹۷۱۷
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ق.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  سوسووول؟Big Grin
مگه من چیم کمتره از کاربرای دیگه؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Bahar_HS , sahar salehi
ارسال: #۱۹۷۱۸
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۲ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اقایون سریع حرفاتونو بزنید الان سانس تموم میشه

یادمه به زمانی رنگ کپک مواد مختلفو یاد گرفته بودم. مثلا کپک گوشت به گمونم قرمز بود.

کپک ماهی سفید ...
سال اول دانشگاه ماهی می دادن بهمون Sad(( .. اونم ۱۷۵ تومن

سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , Avril89 , blackhalo1989 , sahar salehi
ارسال: #۱۹۷۱۹
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۴ ق.ظ
یه بار واسه عید میخاستیم بریم خونه بعد بچه ها توی یخچال چیز میز داشتن یخچالو خالی نکردن
مام گفتیم ب ما چ!
بعد از عید زودتر از همه اومدم در یخچالو باز کردم توش چی دیدم؟
راز بقا!!!
همه جور جانوری توش بود
سووووسک و خانوادش Big Grin

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Avril89 , so@ , **sara** , Bahar_HS , sahar salehi , tabassomesayna
ارسال: #۱۹۷۲۰
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ق.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  خداییش این قضیه ساقه طلایی و تخم مرغHuh
و قاشق نشسته واقعیه؟؟؟؟ConfusedConfusedConfused
حالمان بسی بد شده استBig Grin
سوسووول؟Big Grin

ساقه طلایی تخم مرغ مگه چشه ؟؟؟ گشنه نشدین تاحالا ؟؟ خیلی جواب میده .. قشنگ ۱ تخم مرغ رو با ۱ ساغ طلایی میخوری ۱ روز رو جواب میده
قاشق نشسته که دهنی کسی نیست دهنی خودمونه .. ( هرچند دهنی کس دیگه هم بود فرقی نداشت الان که فکرشو می کنم )

سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , **sara** , Bahar_HS , hatame , sahar salehi , khordad.girl
ارسال: #۱۹۷۲۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط Avril89.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...https://manesht.ir/forum/newreply.php?tid=3958&replyto
واااااااااای پســــــــــــــــــــــــــــرا واقعا گودزیلا هستنConfusedBig Grin نه نه اصلا حتمن کار درستیهBig Grin من اگه جای شما بودم تا حالا شادروان شده بودمConfused بدن من اصلا آنتی بادی ندارهBig Grin قطعا دار فانی رو وداع گفته بودم والاConfusedDodgyBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , sahar salehi
ارسال: #۱۹۷۲۲
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۸ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  آقا بحث نون شد، چشت روز بد نبینه، یه بار یکی از بچه ها گشنه شده بود ساعت ۳، بعد این بابا تخم مرغ درست کرده بود واسه خودش و از بد روزگار نانی هم در یخچال نبود، بوفه هم بسته بود، اتاقای بقلی هم خواب بودن، بعد این دوست ارجمند ما پناه برده بود به سطل نون های خشک و خلاصه از شرمندگی شکمش با این نونا در اومده بود ....
من یه بار تو این شرایط بودم تخم مرغ رو با ساقه طلایی لقمه کردم
پسران خوابگاهی خیـــــــــــــــلی گودزیلا هستنBig Grin فکر کن بعضیاشون باقاشقای نشسته ی هم غذا میخورنConfused ما یه بار یه عکس دیدیم از اتاق همکلاسیهای پسرمونBig Grin از روز بعد دیگه بهشون محل نمیذاشتیم Big Grin حیاتشون پیش ما رفته بود وای که چقدر خندیدیمBig Grin البته عکسه لو رفته بودBig GrinTongue

ما همیشه با قاشق نشسته غذا میخوریم ... کار بدیه ؟؟؟
واااااااااای پســــــــــــــــــــــــــــرا واقعا گودزیلا هستنConfusedBig Grin نه نه اصلا حتمن کار درستیهBig Grin من اگه جای شما بودم تا حالا شادروان شده بودمConfused بدن من اصلا آنتی بادی ندارهBig Grin قطعا دار فانی رو وداع گفته بودم والاConfusedDodgyBig Grin

همین کار هارو کردین که بدنتون اصلا آنتی بادی نداره
سوسول ها بیشتر مریض می شوند ..

سپاس‌گزاری شده توسط: hatame
ارسال: #۱۹۷۲۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ق.ظ، توسط **sara**.)
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ق.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  سوسووول؟Big Grin
مگه من چیم کمتره از کاربرای دیگه؟ Big Grin
یه تصور دیگه ای داشتمBig GrinCool

الان سوال اینه: کمتره؟
یعنی قاشق نشسته و اینا بالاتر بودنه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۹۷۲۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  قاشق نشسته که دهنی کسی نیست دهنی خودمونه .. ( هرچند دهنی کس دیگه هم بود فرقی نداشت الان که فکرشو می کنم )
دیگه تهش دهنی رفیقمونه. Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , **sara** , Bahar_HS , hatame , sahar salehi
ارسال: #۱۹۷۲۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ق.ظ، توسط Avril89.)
بابا سوسول چیه!!! خب کثیفهConfused فکر کن تو دهن کسه دیگه ای بودهConfusedConfused یعنی بمیر از گشنگی نمیتونم چنین کاری بکنم
البته دوستام هم منومیشناختن هوامو داشتنBig Grin
فکر کنم لازم باشه در آینده آقامون قبل از اینکه آقامون بشه Big Grin یه آزمایش کامل بده ببینم مریضی چیزی نداره والا خب با این کارایی که شما پسرا میکنید!! :|||
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS , sahar salehi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۸۴۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close