زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۹۷۲۶
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  قاشق نشسته که دهنی کسی نیست دهنی خودمونه .. ( هرچند دهنی کس دیگه هم بود فرقی نداشت الان که فکرشو می کنم )
دیگه تهش دهنی رفیقمونه. Tongue

آخرش رفیق نباشه هم دانشگاهی که هست

One day the hands of fate must be forced
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , **sara** , Bahar_HS , sahar salehi
ارسال: #۱۹۷۲۷
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
کاربرای دختر در جریان باشید فردا روزی مادر میشید باید بستنی نیم خورده بچه تونو تموم کنیدا. تازه این فقط یه چشمه شه، بقیه شو دیگه نمیگم حالتون بد نشه. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Avril89 , Bahar_HS , hatame , sahar salehi , tabassomesayna , alim93
ارسال: #۱۹۷۲۸
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ق.ظ، توسط afrooz-OMD.)
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  بابا سوسول چیه!!! خب کثیفهConfused فکر کن تو دهن کسه دیگه ای بودهConfusedConfused یعنی بمیر از گشنگی نمیتونم چنین کاری بکنم
البته دوستام هم منومیشناختن هوامو داشتنBig Grin

ولی نگار من دیگه ب اندازه تو حساس نبودم
تو فک کنم از اونایی هستی ک تو لیوان دوستت اب نمیخوریBig Grin

(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کاربرای دختر در جریان باشید فردا روزی مادر میشید باید بستنی نیم خورده بچه تونو تموم کنیدا. تازه این فقط یه چشمه شه، بقیه شو دیگه نمیگم حالتون بد نشه. Big Grin

بچه ادم ک اصن یچیز دیگس عسله مامانه
من تا ته همچیش هستم
مادر نمیشین ک متوجه این چیزاش بشینBig Grin

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS , sahar salehi
ارسال: #۱۹۷۲۹
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  ولی نگار من دیگه ب اندازه تو حساس نبودم
مخصوصا اگه طرف با دهن پر از غذا از لیوان استفاده کرده باشه و نمونه غذا لب لیوان چسبیده باشه. Big GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , **sara** , sahar salehi , alim93
ارسال: #۱۹۷۳۰
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  ولی نگار من دیگه ب اندازه تو حساس نبودم
مخصوصا اگه طرف با دهن پر از غذا از لیوان استفاده کرده باشه و نمونه غذا لب لیوان چسبیده باشه. Big GrinTongue

اینجوری که اصلا ویتامین هم داره

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , blackhalo1989 , **sara** , sahar salehi , alim93
ارسال: #۱۹۷۳۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  اه اه افروز:|

افاق؟ توام؟Big Grin
بابا بیخیال تا این حد لازم نیس
دوستته بابا شیپیش ک ندارهBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Avril89 , **sara** , so@ , sahar salehi , Riemann
ارسال: #۱۹۷۳۲
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
یادش بخیر تو خوابگاه شریف داشتیم درس میخوندیم یهو سوسک از روی کاغذا رد میشد.

(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  افروز فک کنم تو از نوع گودزیلای کودکی یعنی با لیوان دوستت میخوردی حالا شسته اشکال نداره ولی نه دیگه نشستهConfused منکه اسممو نوشته بودم رو لیوانم کل بچه ها بهم میخندیدنBig Grin بابا خب قاطی پاتی میشدConfused
نه مادر بودن واقعا فرق میکنهSmile
یااااااااااااا خداااااااااااااااااااااااا. آقا سانسو عوض کنیم بریم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , alim93
ارسال: #۱۹۷۳۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یادش بخیر تو خوابگاه شریف داشتیم درس میخوندیم یهو سوسک از روی کاغذا رد میشد.

اخی پونه نیس این جمله رو از شما بشنوه
خوابگاه شریف و سوسک!

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , so@ , **sara** , sahar salehi , alim93
ارسال: #۱۹۷۳۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یادش بخیر تو خوابگاه شریف داشتیم درس میخوندیم یهو سوسک از روی کاغذا رد میشد.
شما که لیدر گودزیلاها بودیBig Grin حتمن با سوسکا هم خوشو بش میکردیConfused یا مثلا راهنماییشون میکردی که از رو کاغذا برن کنارConfusedBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , **sara** , Bahar_HS , sahar salehi
ارسال: #۱۹۷۳۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۷ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  شما که لیدر گودزیلاها بودیBig Grin حتمن با سوسکا هم خوشو بش میکردیConfused یا مثلا راهنماییشون میکردی که از رو کاغذا برن کنارConfusedBig Grin
اتفاقا من با حشرات رابطم خوبه. اگه نیش نزنن یا گاز نگیرن با دست میگیرمشون (به استثنای سوسک حموم)
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , sahar salehi
ارسال: #۱۹۷۳۶
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  ساقه طلایی تخم مرغ مگه چشه ؟؟؟ گشنه نشدین تاحالا ؟؟ خیلی جواب میده .. قشنگ ۱ تخم مرغ رو با ۱ ساغ طلایی میخوری ۱ روز رو جواب میده
قاشق نشسته که دهنی کسی نیست دهنی خودمونه .. ( هرچند دهنی کس دیگه هم بود فرقی نداشت الان که فکرشو می کنم )
اگر سه روز هم مجبور شم غذا نخورم این دو مورد رو اصلا و ابدا امتحان نمی کنمConfusedBig Grin
آخه سیر شدن به چه قیمتی؟Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , tabassomesayna
ارسال: #۱۹۷۳۷
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  شما که لیدر گودزیلاها بودیBig Grin حتمن با سوسکا هم خوشو بش میکردیConfused یا مثلا راهنماییشون میکردی که از رو کاغذا برن کنارConfusedBig Grin
اتفاقا من با حشرات رابطم خوبه. اگه نیش نزنن یا گاز نگیرن با دست میگیرمشون (به استثنای سوسک حموم)

متشکریم ک نقطه ضعف دادین دستمونBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , sahar salehi
ارسال: #۱۹۷۳۸
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۰ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اتفاقا من با حشرات رابطم خوبه. اگه نیش نزنن یا گاز نگیرن با دست میگیرمشون (به استثنای سوسک حموم)
متشکریم ک نقطه ضعف دادین دستمونBig Grin
سوسک حموم رو فقط میکشم اما با دست نمیگیرمش.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , sahar salehi , alim93
ارسال: #۱۹۷۳۹
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۲ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  شما که لیدر گودزیلاها بودیBig Grin حتمن با سوسکا هم خوشو بش میکردیConfused یا مثلا راهنماییشون میکردی که از رو کاغذا برن کنارConfusedBig Grin
مگه تو حموم درس میخوندید که سوسک میومده رو کاغذاConfusedBlush ولی سوسک حموم هم راه داره هااا با شاخکاش میشه گرفتBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۱۹۷۴۰
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۲ ق.ظ
نه سوسکا کلا با ما زندگی می کردن. البته بعدش سم زدن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۳۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۰۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close