زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دروغگو نباشیم (قبولی در تهران)

ارسال: #۳۱
۱۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۱۴ ب.ظ، توسط flower1.)
RE: دروغگو نباشیم (قبولی در تهران)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ ب.ظ)flower1 نوشته شده توسط:  مدیر محترم، حق با شما می بود اکر من از لفظ همه استفاده می کردم، من از لفظ بعضی ها استفاده کردم که کاملا تفسیر ناپذیر هست ، چون کاملا مشخص است چه افرادی به من بی ادبی کردند.
لفظ همه که دیگه تفسیر به رای نداره! وقتی می‌گید بعضی در واقع دارید به همه توهین می‌کنید. تو بحث‌های علمی مجهول حرف زدن قابل قبول نیست.

خوب این نظر شما هست. شما مدیر سایت هستید ولی استاد ادبیات فارسی نیستید.
کلمه بعضی در موقعی که به افرادی خیلی مشخص، اشاره دارد؛ کاملا تفسیر ناپذیر هست و به همه اشاره ندارد.
علاوه بر این من به غیر از منفی دادن و حرفهای سطحی ( البته نه همه ) در اینجا بحث علمی، ندیدم.

در ضمن گفته بودید :
(۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  در محیطی مانند مانشت چنین الفاظی به هیچ وجه پذیرفته نیست.
به نظرم اتفاقا خود شما، بد صحبت می کنید :
(۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  اینکه آیا سهمیه خوبه یا بد، می‌شه در موردش به صورت عقلایی بحث کرد.
یعنی من نظرم عقلایی نبوده و عملا گفتید کم عقل که البته برای من اهمیتی نداره نظر شما در مورد عقل بنده ولی خواستم بگم خوتون که باید الگو باشید و به من تذکر می دهید، بد صحبت می کنید.

آخه مگه تو چی کم داری؟؟؟ ۱۰۰% میتونی Big Grin
۲
۵
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۴ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۵۵ ب.ظ
آقا این کشته های منا که قرار نبود شهید اعلام بشن، این سهمیه اشون از کجا در اومد ؟ اگر صحت داشته باشه تا هفتاد نسل بعد من نه کارشناسی ارشد قبول میشن و نه استخدام !!! Sad

Sent from my iPad Air

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۳
۲
ارسال: #۳۳
۱۵ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ق.ظ، توسط codin.)
اگر تلاش کافی داشته باشید حتما موفق میشید. اما موفق شدن یه وضعیت نسبیه. موفق شدن یعنی با توجه به سرمایه هایی که خدا بهتون داده به بهترین جایگاهی که میتونید برسید. این که آدم خودشو با بقیه مقایسه کنه اشتباست. مقایسه کار شیطانه. خدا همه رو یه جور نیافریده به همه چیزهای مساوی نداده. یکی ممکنه توی فهم درسای رشتش مثل بقیه عالی نباشه. اما چهره زیبایی داشته باشه یا صدای خوبی داشته باشه یا ورزشکار خوبی باشه یا کلی استعداد که خودشم خبر نداره.
زندگی جاری هست سعی کنید لذت ببرید ازش و بفهمید توی چه زمینه ای خوشحال تر هستید و همون کارو انجام بدین. لوکال ماکسیم مناسبی توی زندگیتون پیدا کنید و ازش لذت ببرین.

---------------------------
جواب کوتاه به سوالتون: قبولی در کنکور تابعی از تلاش و میزان هوش و استعداد هستش. میزان تلاش شما محدوده (حداکثر مغز روی ۷-۸ ساعت کشش داره و مثلا یه سال بخواین وقت بزارین) بنابر این ممکنه نشه میزان صعف استعداد رو با تلاش محدود جبران کرد. والا اگر محدودیت زمانی نباشه مثلا شما اجازه داشته باشین ده سال برای کنکور بخونین اون وقت رتبه ۱ هم ممکنه.

(۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ق.ظ)MShariati نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ ق.ظ)flower1 نوشته شده توسط:  حالا اهمیتی نداره هدف من از این تاپیک چه هست.
خیل کثیری از اون N - 100 نفر، که همه هم محترم، همین‌جوری حذف می‌شن که شما! اون ۱۰۰ نفر هم کار خیلی شاقی نمی‌کنن؛ صبورانه استقامت می‌کنن تا شما یکی یکی تسلیم بشید.
تسلیم شدن ریزه ریزه شکل می‌گیره: خب دروغه؛ حالا که چی، مگه میشه هدف و نتیجه مهم نباشه.
آیا مهمترین نتیجه‌ش غیر از اینه که شور و حرارت شما رو کم کنه و حالت سردی رو در شما به وجود بیاره؟! . . . تو این رقابت سنگین، با روحیه‌ی کم معلومه که جا می‌مونی.

چه بسا مدل ایده‌آل‌گرایانه (دروغ، غلط، نادقیق) که از مدل‌های (ظاهراً) واقع‌بینانه مفیدتر عمل می‌کنه:
واقعیت مغفول اینه که آدم‌ها، و حتی دنیایی که توی اون زندگی می‌کنن، دریا دریا پیچیدگیِ نهفته و استعداد شگفت‌آور دارن. چقدر آدم‌هایی میشه پیدا کرد که کارهای به نظر دیگران ناممکن می‌کنن؛

اون‌ها که شگفتی‌ها رو خلق می‌کنن، عموماً تو حصار این جور دو دو تا چهار تا ها نیستند.
این جملتون عالی بود...مرسی
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: MShariati , Mahsash , RASPINA
ارسال: #۳۴
۱۵ اسفند ۱۳۹۴, ۰۶:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۲ ق.ظ، توسط Heeraad.)
سلام می خواستم یک سوال از افرادی که میگن وجود سهمیه باعث می شه ما دیگه ارشد قبول نشیم ( البته صرفا ارشد منظورم نیست اما اینجا چون به طور اختصاصی موضوع ارشد هست من هم گفتم ارشد) سوال کنم بقیه ای که بدون سهمیه تونستن قبول شن از کره ماه اومدن و با بقیه رقابت کردن؟ ممنون Smile

(۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۴ ب.ظ)flower1 نوشته شده توسط:  سلام

دروغگو بودن چه بد است.
یک موضوعی هست میخواستم با شما دوستان مطرح کنم: اینکه بعضی ها میگن اگه تلاش کنی حتما موفق میشی که به نظر من دروغی بیش نیست.
شما فرض کنید از سی هزار داوطلب کنکور کامپیوتر که انتخاب اولشون هم دانشگاه های تهران هست همه روزی ۱۴ ساعت درس بخوانند که البته میدونم که همه قطعا این مقدار درس نمی خوانند ولی اگر همه این مقدار درس بخوانند، به هر حال رتبه برای دانشگاه های تهران باید حداکثر ۱۰۰ باشه. خلاصه ظرفیت دانشگاه های تهران برای یک گرایش ثابت و بسیار کم هست، اگر همه هم ۱۴ ساعت درس بخوانند باز هم ۱۰۰ نفر در شهر تهران قبول میشوند.
بنایراین بعضی ها به دروغ میگن که تلاش بکنی حتما در تهران قبولی، مخصوصا که از کلمه حتما استفاده می کنند.

سلام
دوست عزیز شما به این توجه کن که در شرایط فعلی وقتی کسی به شما میگه اگر خوب تلاش کنی تهران قبول می شی، همه ی ۳۰۰۰۰ هزار داوطلب کنکور در حال تلاش کردن نیستند. همه ی ۳۰۰۰۰ نفر داوطلب کنکور همه ی درس ها رو ۱۰۰% نمی زنن. همه ی ۳۰۰۰۰ نفر داوطلب کنکور ایده آل نیستن.
وقتی به شما گفته می شه مثلا اگه همه ی درس هات رو ۵۰% بزنی رتبه ات زیر ۱۰۰ میشه. این حرف رو به خاطر همین عدم ایده آل بودن شرکت کننده های کنکور به شما می زنن. فرض شما در مورد شرکت کننده ها ( اگر همه روزی ۱۴ ساعت .... ) که می خوای ازش نتیجه بگیری اگر همه مساوی باشن بازم ۱۰۰ تاشون فقط تهران قبول میشه. فرض غلطیه. (چون همه ی شرکت کننده های کنکور در واقعیت یکسان نیستن.) پس در واقعیت جمله ی "اگر تلاش کنی موفق میشی" دروغ نیست. Smile
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , mahyamk
ارسال: #۳۵
۱۵ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۲۳ ب.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  اون‌ها که شگفتی‌ها رو خلق می‌کنن، عموماً تو حصار این جور دو دو تا چهار تا ها نیستند.
احسنت

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۲
۲
ارسال: #۳۶
۱۵ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۴:۲۷ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
نظرتون درباره سهمیه را قبول دارم به نظر من واقعا سهمیه تو هر جایی چه کنکور چه ازمون های استخدامی و... اشتباهه نمیدونم شاید من اشتباه فکر می کنم خانواده شهدا و...خیلی محترم هستن اما به نظر من برای کنکور و به دست اوردن شغل های مهم و غیره گذاشتن سهمیه اشتباه محضه چون حتی یه نفر هم یه نفر هست شاید همون یه نفر تواناییش خیلی بیشتر از فردی بوده که با سهمیه قبول شده و بتونه به جامعه خدمت بیشتری کنه دولت می تونه تو زمینه های دیگه خدمتشو به خانواده شهدا بکنه که خیلی محترم هستن اما کنکور مخصوصا کنکور پزشکی که سهمیه غوغا می کنه شوخی نیست یا ازمون های استخدامی و ... البته این نظر شخصی من هست شاید یه دلایل منطقی هم وجود داره

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۵
۰
ارسال: #۳۷
۱۵ اسفند ۱۳۹۴, ۰۵:۴۷ ب.ظ
این تاپیک نظرات شخصی شماست و اصلا دلیلی نداره که اینقد با بقیه بحث و جدال کنید تا عقاید خودتون رو به کرسی بنشونید، من بعد از مدتها که به مانشت سرزدم این تاپیک رو دیدم و واقعا حالم از این همه توهین و بی احترامی بد شد، جای اینکه این دو ماه آخر به همدیگه روحیه بدیم و مشوق هم باشیم آدم یه چیزایی میبینه که انرژیشو میگیره و حتی دیگه رغبت نمیکنه یه سر به مانشت بزنه.. این تاپیک شما به نظر من کاملا خودخواهانه و جنبه منفی از نظر روحی برای داوطلبایی مثل من داره، شما اگه فکر میکنید کسانی که میگن اگه تلاش کنی میتونی تهران قبول شی دروغگو هستن یا قصد فریب شما رو دارن به حرفشون گوش نکن و راه خودتو که انگار خیلی بهش اعتقاد داری و همه رو نادان و خودتو عقل کل میدونی برو..
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , Mahsash
ارسال: #۳۸
۱۶ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ ق.ظ
این رفقایی که روزهای آخر میفرمایند نمیشه و من میدونم اصلا ممکن نیست و اصلا زندگی ارزش این حرفا رو نداره تلاش کنیم که چی بشه و دنیا چقدر تاریکه و این حرفهای صد تا یه غاز! همونهایی هستند که اوایل مستند راز میدیدند و از کائنات انرژی مثبت میگرفتند و کلا دنیا داشت قوانینش رو واسه قبولیشون میپیچوند... ناگاه زمان مثل برق و باد سپری شد و دیدند ای دل غافل! همینان تابستون سال بعد دوباره میرن راز میبینند و تابلوی کائناتشون رو علم میفرمایند و کلا حالشون خوب میشه... و زندگی اغلب ما آدمها در این نوسان باطل مستهلک شده و ....
هستند گروهی که هدف دارند در راه هدفشان تلاش میکنند برای تلاششان اصول دارند و صبورانه چشم به فردا ... که خوشا بحالشون
در نهایت سارتر عزیزم میگوید: اگر شخصی فلج بخواهد قهرمان مسابقه دو ماراتن بشود و نتواند کوتاهی از خودش بوده...
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , Mahsash , x86
ارسال: #۳۹
۱۶ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط admin.)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ب.ظ)flower1 نوشته شده توسط:  علاوه بر این من به غیر از منفی دادن و حرفهای سطحی ( البته نه همه ) در اینجا بحث علمی، ندیدم.
خودتون استاد منفی‌های بی‌جا به سایر کاربران هستید.
در صورت پر شدن سطح هشدار کاربریتون، محروم خواهید شد.
لطفاً مقداری خویش‌تن‌دار باشید، اینجا کسی سر دعوا با شما نداره.

برای اینکه نگاه اشتباه خودتون به این مساله رو به دقت متوجه بشید بهتره کتاب Paradoxes رو مطالعه کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash
ارسال: #۴۰
۱۶ اسفند ۱۳۹۴, ۰۶:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط flower1.)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۵۵ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  آقا این کشته های منا که قرار نبود شهید اعلام بشن، این سهمیه اشون از کجا در اومد ؟ اگر صحت داشته باشه تا هفتاد نسل بعد من نه کارشناسی ارشد قبول میشن و نه استخدام !!! Sad

Sent from my iPad Air

آقا مواظب باشید منفی نگیرید! در این تاپیک ظاهرا اکثرا از سهمیه استفاده کردند. Smile

(۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  جواب کوتاه به سوالتون: قبولی در کنکور تابعی از تلاش و میزان هوش و استعداد هستش.
من سوال نکردم، فقط نظرم رو مطرح کردم

(۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ق.ظ)Heeraad نوشته شده توسط:  سلام می خواستم یک سوال از افرادی که میگن وجود سهمیه باعث می شه ما دیگه ارشد قبول نشیم ( البته صرفا ارشد منظورم نیست اما اینجا چون به طور اختصاصی موضوع ارشد هست من هم گفتم ارشد)
نه، نگفتند باعث میشه ما ارشد قبول نشیم؛ گفتند باعث میشه خیلی سخت تر ارشد قبول بشیم.
لطفا جملات را با دقت بیشتری مطالعه فرمایید.

(۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ق.ظ)Heeraad نوشته شده توسط:  فرض غلطیه. (چون همه ی شرکت کننده های کنکور در واقعیت یکسان نیستن.) پس در واقعیت جمله ی "اگر تلاش کنی موفق میشی" دروغ نیست.
دوست عزیز من گفتم فرض کنید. فرض غلط یعنی چی؟ من خودم گفتم فرض یعنی وجود نداره؛ بعد شما میگی فرض غلط.
ثاتیا فرض محال، محال نیست.

(۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۵۲ ب.ظ)fatemesoleimani نوشته شده توسط:  سهمیه غوغا می کنه شوخی نیست یا ازمون های استخدامی و ... البته این نظر شخصی من هست شاید یه دلایل منطقی هم وجود داره
کاشکی یک نفر پیدا میشد، این دلایل منطقی رو میگفت.

(۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  این تاپیک نظرات شخصی شماست
بله، نظرات شخصی من هست.

(۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  اصلا دلیلی نداره که اینقد با بقیه بحث و جدال کنید
دیگران می آیند در این تاپیک بحث می کنند؛ من که اونا رو به زور نیاوردم در این تاپیک، بهشون بگم با من بحث کنید.
(۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  بعد از مدتها که به مانشت سرزدم این تاپیک رو دیدم و واقعا حالم از این همه توهین و بی احترامی بد شد
شاید، اما مطمئن باشید من به کسی توهین نکردم.
(۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  این تاپیک شما به نظر من کاملا خودخواهانه و جنبه منفی از نظر روحی برای داوطلبایی مثل من داره
خودتون دارین توهین میکنین. درست نیست. تهمت نزنید.
(۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  همه رو نادان و خودتو عقل کل میدونی
همه دانا و من هم عقل کل نیستم، فقط و فقط نظرم رو درباره رابطه تلاش و نتیجه بیان کردم.
(۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ق.ظ)A.D نوشته شده توسط:  این رفقایی که روزهای آخر میفرمایند نمیشه و من میدونم اصلا ممکن نیست و اصلا زندگی ارزش این حرفا رو نداره تلاش کنیم که چی بشه و دنیا چقدر تاریکه و این حرفهای صد تا یه غاز!
من که نبودم! چون من همچین حرفهایی نزدم.
(۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۲۵ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  خودتون استاد منفی‌های بی‌جا به سایر کاربران هستید.
متاسفم برای شما، شما تحصیلکرده هستید آقای مدیر.
شما مدیر هستید، قاضی که نیستید.
به شما ربطی نداره من به کی و به چه علتی منفی یا مثبت میدم.
شما توانایی بن کردن من رو دارید اما حق بن کردن من رو ندارید.
شما به من اخطار دادید برای منفی های بی جا، اما از نظر شما بی جا هست از نطر من با جا هست.
شما حق ندارید به من بگید چی درسته و چی غلط.
شما حق ندارید به من بگید این پست درسته، مثبت بده.
شما حق ندارید به من بگید اون پست درسته، منفی بی جا دادی.
من تشخیص میدم که به چه پستی منفی و به چه پستی مثبت بدم. من که نمی تونم در منفی و مثبت دادنم از شما اجازه بگیرم.

اگر میخواهید من را بن کنید، بن کنید. گفتم توانایی بن کردن دارید اما حق بن کردن ندارید.

اگر این اخطار ۸۰% که برای من گذاشتید، فورا حذف نشود، دیگه به این سایت نخواهم آمد.

درسته مانشت، سایت کوچکی است و برای رشته نرم افزار، آن هم عملا برای مقطع ارشد فعالیت دارد، اما شما کمی از بزرگان در مدیریت شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک یاد بگیرید.
مدیر فیسبوک در اولین سخرانی اش گفت: "ما قاضی نیستیم و آزادی بیان را در سطح بسیار بالا، اجرا خواهیم کرد"
حالا آزادی بیان پیشکش، حداقل در کار کاربر دخالت نکنید و بگید به اون نباید منفی میدادی و به این باید مثبت بدی.
(۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۲۵ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  لطفاً مقداری خویش‌تن‌دار باشید
شما هم باش
(۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۲۵ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  برای اینکه نگاه اشتباه خودتون به این مساله رو به دقت متوجه بشید
نگاهم اشتباه نیست، نگاه شما اشتباه است.

۱
۸
ارسال: #۴۱
۱۶ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۰۷ ب.ظ
بعضی از دوستان آدمو یاد اون کوتوله تو گالیور میندازن !!!
من میدونستم ... من میدونستم نمیتونیم ... من میدونستم نمیشه ... من میدونستم ارشد قبول نمیشیم!!!
خودم رو عرض میکنم و قصد جسارت به کسی رو ندارم. وقتی منابع مطالعاتیم کامله، هدف و انگیزم مشخص و واضحه، برنامه ریزی نسبتا مناسبی هم کردم ولی باز هم نتبیجه نمیگیرم دلیلش فقط یک چیزه: "متناسب با هدفم برای اجرای برنامه ریزی مطالعاتیم تلاش نمیکنم". خب قاعدتا نتیجه هم نمیگیرم و بعد کلا میرم تو فاز منفی بافی.
مانشت از نظر من ایجاد یک فرصت برابر برای داوطلبان علاقمند به ادامه تحصیله. ولی بعضی ها انگار با ذات همین ادامه تحصیل مشکل دارن! خب عزیز من شما رو کسی مجبور که نکرده! عقیده هرکس درجای خودش محترمه ولی اینکار اصلا جالب نیست به جای روحیه دادن بیایم فقط انرژی منفی به بقیه بدیم.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۴
۱
ارسال: #۴۲
۱۷ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۵۴ ق.ظ، توسط flower1.)
(۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  ولی اینکار اصلا جالب نیست به جای روحیه دادن بیایم فقط انرژی منفی به بقیه بدیم.
واقعا ناراحت شدم که انرژی منفی دریافت کردید. باور کنید قصدم انرژی منفی دادن نبود، فقط نظرم رو گفتم. دیگران بحث کردند، من هم پاسخ دادم.

۲
۴
ارسال: #۴۳
۱۷ اسفند ۱۳۹۴, ۰۶:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۱ ب.ظ، توسط flower1.)
(۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)baahare نوشته شده توسط:  بی ادبی نکردم
اصلا، داشتید لطف می کردید.
(۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)baahare نوشته شده توسط:  در ضمن هر چی که با خودم میسنجم میبینم شما کلا بسیار بی منطق و بی ادب هستید
درسته، به هر حال ببخشید
(۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)baahare نوشته شده توسط:  که اولا خیلی راحت به قول خودتون به اکثر بچه هایی که از سهمیه استفاده کردن بی استعداد بودن رو نسبت میدید
ببخشید، من اشتباه کردم. اتفاقا یک مقاله ای خوندم به نام "هوش کجا یافت می شود" که مقاله میگه، طبق آمار کسایی که از سهمیه استفاده می کنند، اکثرا باهوش هستند.
(۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)baahare نوشته شده توسط:  ثانیا در کمال بی تربیتی میگید که اکثر کسایی که تو این تاپیک هستن از سهمیه استفاده کردن.
ببخشید، واقعا ببخشید.
(۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)baahare نوشته شده توسط:  شما قدرت تجزیه تحلیلتون زیر صفر هست
درسته، اصلا خیلی زیر صفر. به هر حال شما ببخشید. برام دعا کنید.
(۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)baahare نوشته شده توسط:  و بدون فکر فقط تایپ میکنیین
دقیقا، یعنی بعضی وقتها، انگشت های دستم بدون اراده من، تابپ می کنند.
(۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)baahare نوشته شده توسط:  پس پیشنهاد من اینه که اول قدرت تحلیلتون رو بالا ببربن
نمیشه، ظرفیت های لازم رو ندارم.
(۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)baahare نوشته شده توسط:  من خودم به شخصه یک درصد سهمیه هم ندارم
اصلا، شک ندارم.
(۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)baahare نوشته شده توسط:  و فکر هم نمیکنم دوستانی که اینجا به حرف های اشتباه شما منفی دادن و انتقاد کردن سهمیه داشته باشن
حتما، ۱۲۰ درصد.
(۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)baahare نوشته شده توسط:  من خیلی سعی کردم که دیگه ادامه ندم اما شما کلا ول کن قضیه نیستید....
خواستید باز هم ادامه بدید، شاید با حرفهای شما روزی، آدم بشوم.

۲
۷
ارسال: #۴۴
۱۷ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۴۴ ب.ظ
ما تلاشمون رو میکنیم، شد شد، نشد نشد!!!
نتیجه دست ما نیست، ما فقط میتونیم تلاش کنیم...

خود را بشکن تا شکنی قلب جهان را
این فتح میسر به شکست دگری نیست...
۴
۰
ارسال: #۴۵
۱۷ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۲۵ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  خودتون استاد منفی‌های بی‌جا به سایر کاربران هستید.
(۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۱۸ ب.ظ)flower1 نوشته شده توسط:  متاسفم برای شما، شما تحصیلکرده هستید آقای مدیر.
شما مدیر هستید، قاضی که نیستید.
به شما ربطی نداره من به کی و به چه علتی منفی یا مثبت میدم.
شما توانایی بن کردن من رو دارید اما حق بن کردن من رو ندارید.
شما به من اخطار دادید برای منفی های بی جا، اما از نظر شما بی جا هست از نطر من با جا هست.
شما حق ندارید به من بگید چی درسته و چی غلط.
شما حق ندارید به من بگید این پست درسته، مثبت بده.
شما حق ندارید به من بگید اون پست درسته، منفی بی جا دادی.
من تشخیص میدم که به چه پستی منفی و به چه پستی مثبت بدم. من که نمی تونم در منفی و مثبت دادنم از شما اجازه بگیرم.

اگر میخواهید من را بن کنید، بن کنید. گفتم توانایی بن کردن دارید اما حق بن کردن ندارید.

اگر این اخطار ۸۰% که برای من گذاشتید، فورا حذف نشود، دیگه به این سایت نخواهم آمد.
درسته مانشت، سایت کوچکی است و برای رشته نرم افزار، آن هم عملا برای مقطع ارشد فعالیت دارد، اما شما کمی از بزرگان در مدیریت شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک یاد بگیرید.
مدیر فیسبوک در اولین سخرانی اش گفت: "ما قاضی نیستیم و آزادی بیان را در سطح بسیار بالا، اجرا خواهیم کرد"
حالا آزادی بیان پیشکش، حداقل در کار کاربر دخالت نکنید و بگید به اون نباید منفی میدادی و به این باید مثبت بدی.

این اخطار ۸۰ درصدی، فقط بخاطر این هست که، از نظر مدیریت، منفی بی جا به سایر کاربر ها دادم. گفته بودم اگر این اخطار حذف نشود، دیگه به این سایت نخواهم آمد.
با توجه به اینکه این اخطار حذف نشده، به عنوان اعتراض دیگر به این سایت نخواهم آمد.
البته شاید برای مدیریت مهم نباشه ولی خوب اگر مدیریت هم من رو بن می کرد، برای من مهم نبود.
امیدوارم، روزی برسد که دیگه مدیریت در منفی و مثبت دادن به دیگران دخالت نکند. Smile

۵
۵

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۹۲۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۸۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۸۵ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۵۸۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۷,۶۲۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۴۶۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۶۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۵۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۲۲ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ asmagh ۹ ۶,۵۸۳ ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close