زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۱۰:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران

ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۴۲ ب.ظ
سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران
سلام دوستان اگر کسی مطلع هست پاسخ بده ممنون میشوم.
چند تا سوال داشتم در مورد ارشد هوش دانشگاه تهران
۱.دروس جبرانی واحد مازاد هست؟و یعنی توی معدل تاثیر نداره؟
۲.اگر خودم کامپیوتر خونده باشم کارشناسی تاثیری داره یا جبرانی ها پابرجاست؟
۲.شیوه نگارش مطالب علمی-فنی به انگلیسی چیه؟درس بدرد بخوریه؟
۳.در مورد بند ۲ من روش پژوهش توی دانشگاه خودمون پاس کردم تطبیق میخوره یا باید اینو پاس کنم؟
۴.در مورد رباتیک ...من این درسو پاس کردم توی کارشناسی...الان اجبارم میکنن که پیشرفتشو پاس کنم؟کلا راه فراری نیست-چون اصن نمیخام این درسو-البته من رباتیکز بود اسم درسه ممکنه بگن همون عادیشو میشه پاس کنم یا حتما اجباریه رو میدن؟و اصن درس سختیه یا میشه گذروندش

ببخشید طولانی شد
به هر حال اگر تونستین ممنون میشم جواب بدین
با تشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۴۶ ق.ظ
سلام
ببین تا اونجایی که برای خودم تحقیق کردم، من اینو فهمیدم که نه واحد جبرانی باید بگذرونم که اونم میری صحبت میکنی نمیگذرونی. نمیدونم دقیقا چه واحد هایی خواهند بود برای اینکه بسته به هر کسی فرق میکنه و به نقطه ضعفها تو کنکور هم نگاه میشه. مثلا من یادمه که یه سری از بچه های رشته های دیگه حتی مهندسی ها که توی کارگردانی شرکت کرده بودن درسهای کارگردانی ایرانی و کارگردانی پایه رو براشون پیش زده بودن. با اینکه مثلا یکی از بچه ها رتبه شش بود و من پنج بودم ولی اون چون از رشته زبان دانشگاه فردوسی اومده بود این پیش ها رو داشت با اینکه رتبش شش بود. میخوام بگم ربطی نداره و واحد های پیش رو با اینکه به خودمم گفتن میتونین نگذرونین ولی میدونم که باید بگذرونیم. یامه برای زبانهای باستانی یه اوستا ریدر دستمون بود عین غربتی ها واحد پیش خورده بودم چون از رشته ی هنر و کارگردانی ، زبانهای باستانی شرکت کرده بودم. کلا میخوام بگم واحد پیش بسته به نقطه ضعفهای کارنامت بهت میدن و برای هر کسی و هر گرایشی هم متغیره.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: imali

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۸۰۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۶۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۳۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۲۶۱ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۸۴۴ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۰۴۶ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۴۹۳ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۵,۸۷۹ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۳۸۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close