زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۳۱ شبکه ۹۲ تجارت

ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ق.ظ، توسط afrooz-OMD.)
سلام دوستان...نمیخاستم مصاحبه بذارم ولی یادم افتاد به پارسال خودم که تو مصاحبه ها دنبال امید بودم....شاید بتونم به کسی این امیدو بدمBlush.....واااای حالا اینهمه سوالو کی جواب میده نمیشد تستیش کنینTongue

مانشت ۱ : اگه مایلید خودتون را معرفی کنید(نام و نام خانوادگی) و بگید متولد چه سالی هستید و اهل کدام شهرید؟ رتبه و رشته و گرایشتون را هم بفرمایید.
افروز امیدی متولد بهمن ۶۹ اهل شهرکرد
رتبه۳۱شبکه ۹۲تجارت

مانشت ۲ :در چه رشته ای کارشناسی گرفتید؟ تمام شده یا در حال تحصیل هستید؟آیا کارشناسی پیوسته خوندید یا کاردانی و بعد کارشناسی؟

کارشناسی نرم افزار ...بله تموم شده...پیوسته بودDodgy

مانشت ۳ : با اجازه تون برگردیم به دوران نوجوانی و حتی کودکی ،چی شد که اومدین کارشناسی این رشته؟ چطوری وارد دوره کارشناسی شدین؟ یعنی با علاقه و شناخت این رشته را انتخاب کردین یا انتخابتون اول دانشگاه بود بعد رشته؟
کودکی که هیچیBig Grin نوجوانی هم همش تقویت زبان بودو شاگرد اول شدن و هی ۲۰ گرفتن! دغدغم اینا بودTongue البته بسی شیطون هم بودم ک دوستان میدونن احتمالن هنوزم هستمBig Grin.....بعد دبیرستان زیر نظر بهترین دبیران سمپادی بودم (ولی خودم سمپادی نبودم)...و در حالی که همه فک میکردن من یه رتبه معرکه میارم ب طرز جالبی یه رتبه تقریبن بد اوردمو با یه انتخاب رشته بدتر رفتم یه دانشگاه بدترتر!
اون موقع اصن دوس نداشتم نرم افزار بخونم چون با روحیاتم سازگار نبود! ولی دیگه شدو رفتم ب هر دری زدم ک انتقالی بگیرم مگه میشدExclamation
بعد یکم درسای تخصصی رو پاس کردم دیدم بدجور داره خوشم میاد Big Grin

مانشت ۴ : کدام دانشگاه کاردانی و کارشناسی را تحصیل کردین؟
دولتی جهرم(با اینکه زجرها کشیدیم چون تازه تاسیس بود امکانات و شرایط و سطح علمی داغون بود ولی یادش بخیر)

مانشت ۵ :در کارشناسی چطور دانشجویی بودید؟ از اونا که همیشه نمره خوبه کلاسند؟یا معمولی بودید؟ یا درسها را بر اساس علاقه میخوندید نه بخاط معدل یعنی از یک درس خوشتون میومد خوب میخوندین و بیست میگرفتین و یکی را دوست نداشتید فقط پاسش میکردید .
والا توی کارشناسی مث اکثر بچه هاا شب امتحانی بودم ولی واسه درسای عملی جون میدادم یا اگه درسی بود ک پروژه عملی داشت خیلی دوسش داشتم ...اره نمره هام خوب بود...بله بر اساس علاقه بود..ولی خب ب اکثرشون علاقه داشتم بعد همینطوری هم جز استعداد درخشان شدمBig Grin...مثلن عاشق هوش و نظریه زبان ها بودم...ریاضیات ک کلن خیلی دوس دارم...عاشق درسای مربوط ب گرافیک هم بودم...شبکه هم ک جای خودBig Grin

مانشت ۶ : از کی به کنکور ارشد فکر کردید؟اصلا" ادامه تحصیل از ابتدای ورود به دانشگاه ، تو برنامه تحصیلی تون بود یا نه؟
من تا قبل از ترم۶ تو این فکر بودم ک دوباره کنکور کارشناسی بدم بعد ترم۶ ک شبکه پاس کردم دیدم باید برم ارشد شبکه! بعد بدون هیچ بررسی درستی شروع کردم ب خوندن بعد ترم۷ درسام سنگین شد دیگه بیخیالش شدم بعدشو تو سوالات بعدی میگم!

مانشت ۷ :آیا وقتی تصمیم گرفتید ارشد شرکت کنید همین رشته میخواستید امتحان بدید یا گرایش دیگری ولی بعدا" وقتی به برنامه ریزی رسیدین نظرتون این رشته و گرایش شد؟
بالا گفتمSleepy

مانشت ۸ : میشه درصدها تون را در هر درس بگید. اگه بیش از یک رشته هم کنکور دادین هر دو را بگید.
آیا سال اولی بود که کنکور می دادید؟ اگه المپیادشرکت کردید یا سال دوم یا سوم یا ... هست که برای ارشد امتحان میدید بفرمایید.
زبان۱۳/۳۳
مشترک۴۴/۴۴
تخصصی۶۲/۷۵
معماری۵۵/۵۶
کامپ هم شرکت کردم رتبم واسه معماری شد۲۸۵بقیه ۵۰۰اینا بودن
نه المپیادی نیستم
سال دومه...ترم۷که هیچی...سال بعدشم خوندم شدم۳۹۰///امسالم ک شدم۳۱

مانشت ۹ : بنظرتون چقدر درس خوندن تو دانشگاهی که شما درس خوندین برای پایان ترم و برای کنکور با هم تفاوت داره یا شبیه هست به بیان دیگه بنظرتون تو دانشگاه شما بچه های موفق در تحصیل کارشناسی شانس بیشتری واسه ازمون ارشد دارن یا نه اصلا" این دو نوع درس خوندن متفاوت را می طلبه؟

من همیشه دوس داشتم عمقی بخونم..حتی شب امتحان! ولی نمیشد چون حس خواب نمیذاشت Big Grinولی واسه کنکور چون با برنامه ریزی قبلی هست و همچی حساب شدست، شدنیه....به نظرم تو دانشگاه های سطح پایین اونایی که دغدغه شون دقیق خوانی و یادگرفتن باشه هم توی کنکور و هم درسای دانشگاه ب نتیجه بهتری میرسن

مانشت ۱۰ :از کی دقیقا" برای کنکور ارشد برنامه مطالعاتی گذاشتید ، از کی شروع کردید،آیا سر همون وقتی که در برنامه پیش بینی کرده بودین شروع کردین؟ برنامه تون چند ماهه بود؟ آیا وقفه ای هم پیش اومدمثلا" اتفاقی چیزی که مجبور شید برنامه را عوض کنید؟
پارسال وقتی که رتبم شد۳۹۰ داغون شدم! ولی از سهمیه استعداد درخشانم استفاده کردم رفته بودم مصاحبه مالک اشتر منتظر نتایج اون بودم و تابستون اصلن طرف درس نرفتم (دل و دماغشم نداشتم) بعد ک مالک هم پذیرفته نشدم(تو مصاحبه پذیرفته شدم ولی ب خاطر دانشگاه سطح پایین کارشناسیم رد شدم!) دیگه با خودم خلوت کردم و گفتم این اخرین فرصتیه ک بهت میدم اگه واقعن میخای فقط همین ۵ماهو فرصت داری...با خودتون گفتمان کنین ج میده البته روراست باشین...بعد دیگه عزممو جزم کردم و با کلی حساب کتاب از مهر شروع کردم البته کلی مشورت کردم...با من بیاین تا اخر مصاحبهSleepy

مانشت ۱۱: برنامه تون ثابت بود یا هر از گاهی تا نزدیکای کنکور اصلاحش کردین ؟ ااگه اصلاح کردین اصلاحات جزئی بود یا کلی؟
ثابت؟
با استارت من سونامیه حوادث اتفاق افتاد...ینی هجوم افکار مختلف !...معلومه ک خیلی موقع ها باید اصلاح کرد ...خب جدا ازین حرفا هرچی جلوتر میرید میبینید ک دارید واسه یه درسی ضرر میکنین مجبور میشین یه دستی تو برنامه ببرین

مانشت ۱۲ : بعضی درسها تو آزمون ارشد تاثیر و نمره بیشتری دارن و توجه بیشتری بهشون میشه . شما هم همینکار را کردین؟منظورم توجه به بودجه بندی درسها برای آزمون ارشد هست.

همشون واسم خیلی حیاتی بودن خیلی خیلی....هیچکدومشو نباید فدای بقیه کرد همشو باهم جلو ببرین

مانشت ۱۳ : آیا هنگام برنام ریزی تو ذهنتون بود که مثلا" تو یه درس خاص ضعیفید و تو یه درس قوی و به درسهای مختلف بر این اساس وزن بیشتر یا کمتر بدین؟میشه در مورد درسهای مختلف بگید؟

من طبق حجم و درجه سختی درسا ساعات روزو بین درسای مقرر اون روز تقسیم میکردم ....جمعه هارو خالی بذارین واسه رفع اشکال و جبران ساعات از دست رفته هفته

مانشت ۱۴ : خب شما زمان مشخصی داشتید و پایان زمان مطالعه روز قبل از کنکور هست . پس طبیعی است که منابع مطالعاتی هم نمیتونن اضافه بشن. آیا شما هنگام برنامه ریزی میدونستید برای هر درس کدام منابع یا جزوات را باید(یا میخواهید ) بخونید یا نه؟ یعنی مظورم اینه که برنامه ریزی زمانی کردید یا برنامه ریزی براساس منابع . مثالی بزنم . مثلا" شما روی سیستم عامل هفته ای پانزده ساعت وقت گذاشته بودید و با یک منبع مثلا" کتاب پارسه شروع کردین و بخودتون گفته بودید اگر فرصت شد مثلا" کتاب پوران را هم میخونم اگر نرسیدم هم هیچ. یا اینکه برنامه ریزیتون بر اساس خوندن منابع بود یعنی مثلا" گفته بودین من باید سه تا کتاب مشخص را برای سیستم عامل حتما" بخونم و بر این اساس برنامه ریزی کردین؟

نه بابا....من منابعو گلچین کردم از همین سایت بعد با همونا شروع کردم برنامه ریزیم هم روی همونا بود ولی اگه حین مطالعه یه مبحث از منابع خودم ب مشکل برمیخوردم میرفتم سراغ یه منبع دیگه از اون درس تا اون مبحثو کامل یاد بگیرم

مانشت ۱۵ : میشه منابع مطالعاتی که واسه هر درس خوندید را بگید.ایا از ویس و فیلم هم استفاده کردین.
بله چرا نشهTongue....نه ویس نه کلاس نه فیلمDodgy
زبان: لغت اصلن نخوندم ب همه هم توصیه میکنم نخونین چون ریسکه اگه سر جلسه بلد بودین بزنین وگرنه ک هیچی...زبان تخصصی پارسه عالیه...گرامر سری ارشد عالیه ..ولی خب واسه زبان انصافن کم گذاشتم و همش فدای بقیه میشد یه ترسی هم نسبت بهش پیدا کرده بودم!
.........
گسسته:پوران داشتم ک خوب بود انصافن...بعد تو بضی مباحث ک واسم جا نیوفتاده بود علاوه بر تستای پوران تستای پارسه رو هم میزدم
.........
طراحی: پارسه داشتم دوسش داشتم
ساختمان:پارسه داشتم خوب بود ولی جزوس ینی تست نداره
۶۰۰مسئله قدسی هم بود ک متاسفانه نتونستم اونطور ک باید ازش لذت ببرم فقط رسیدم بضی فصلاشو بخونم! ولی این کتابو دوستان از دست ندید ...ب هیچ وجه!
.........
نرم: یه کلام پارسه...عااااااالیه ...خیلی هم مهربونه باهاتونBig Grin
.........
شبکه: شبکه پارسه داشتم تا لایه انتقال هم بیشتر نخوندم خوب بود این کتاب تو لایه فیزیکی واسه بچه هایی ک میخوان انتقال داده بخونن خیلی خوب جزئیاتو گفته...بعد دکتر حقیقت یه جزوه داد بیرون واسه لایه های بالا ک کامل نبود منم نرسیدم بخونمش..۳تا سوالم از شبکه زدم
........
مدیریت: رابینز...ولی من چون دفه اولم بود مدیریت میخوندم اصن دوسش نداشتم ۳ فصلشو خوندم بعدم وقت نشد دیگه هیچی نخوندم ولی کاش میخوندم :|
........
پایگاه...پارسه محشر بود...من پایگاهو با این کتاب تا مغز استخونم درک کردم و یاد گرفتم فقط قسمت ER از کتاب روحانی رانکوهی عزیز خوندم
........
هوش:راهیان داشتم خیلی هم قشنگ بود برام
........
سیستم:پارسه...خوب بود من از خوندنش لذت میبردم درست جایی که مغزم ارور میداد دکتر حقیقت با شوخیاشون حالمو جا میووردنBig Grin
........
معماری عزیز:پوران داشتم ک خوب بود...معماری ماهه ماهTongue
........
تمومDodgy

مانشت ۱۶ : بنظرتون تو رشته و گرایش شما کدام درسها را باید از روی کتب مرجع خوند.
درسی ک از بیخ و بن باهاش مشکل دارین اونم قبل از مهر حتی قبل از تابستون!
وگرنه کتاب کنکوری کفایت میکنه حالا اگه تو مبحثی مشکل داشتین یه گریز ب منبع اصلی بزنین تا عمق مطلبو بفهمین همین

مانشت ۱۷ : ایا شما در طول تحصیل کارشناسی از کتب مرجع هم استفاده میکردین یا بقول بعضی دوستان جزوه محور بودین؟
اگه استاد کتاب معرفی میکرد کتاب میخوندم وگرنه جزوه استاد

مانشت ۱۸ : زبان یه درس تقریبا" جداست. آیا شما زبان را واسه کنکور خوندین یا پایه قبلی داشتید یا اصلا" سر کنکور هر چی شد جواب دادین یا کلا" جواب ندادین؟ سطح زبان شما ضعیفه ، متوسطه یا خوبع یا عالی؟

والا من زبانم خوب بود دایره لغاتم گسترده بود ولی بودBig Grin دوسالی زبان نخوندم همش پرید واسه کنکورم باید از تابستون میخوندم ولی قبلنم گفتم دل و دماغشو نداشتم نخوندم ک زبان بهم ضربه زد تو کنکور چون یه استرسی هم نسبت بهش پیدا کرده بودم مغزم سریع قفل میکرد
کنکور گرامر زدمو فوق اسونای درک مطلب ....زبانو دریابید!

مانشت ۱۹ : در مورد ریاضی چی؟ بنظرتون میشه بالا زد؟ایا همه درسهای ریاضی را باید داوطلبین بخونند یا میشه یکی یا دوتاش را حذف کرد؟
گسسته داشتم فقط ...من اگه ب زورم میگفتن گسسته نخون باید میخوندم چون ریتم این درس با بقیه فرق داشت ذهنو ب چالش وامیداشت و من اینو دوست داشتم کلن با ریاضی مشکلی ندارم ک هیچ ترجیح میدادم شونصدتا ریاضی ب جای مدیریت بودTongue
ولی سال بعد دوستان شبکه ای باید ریاضی بخونین...توصیم محاسبات امار و گسسته می باشدSleepy
غیر ریاضیا هم نظریه زبان و مدار منطقی و انتقال داده بخونین البته اگه درست گفته باشم

مانشت ۲۰ : اگه میشه در مورد برنامه ریزی کلی تون توضیح بدین و همچنین اگه برای روشن شدن لازمه برنامه ریزی خاص برای یک درس بخصوص که در گرایش شما بیشتر داوطلبین باهاش مشکل دارن بپردازید.
خب هر دو هفته ازمون داشتم باید واسه ازمون اماده میشدم حالا توی اون دو هفته تمرکز رو اون بودجه بندیه مورد نظر بود...هفته اول خوندن مباحث و خلاصه برداری خفته دوم مرور خلاصه ها وتست...تست های هر درس رو هم تقسیم بر سه کرده بودم تست۲۵ای برای ازمون ۲۵ درصد تست ۵۰ای و تست ۱۰۰ای ک برای ۱۰۰درصد اول بود تستهایی هم ک علامت زده بودم واسه ۱۰۰دوم و سوم دوباره میزدم
دروس مشترک سه بار در هفته و بقیه دو بار در هفته سکشن داشتن از صب ساعت ۷ تا ۱۲ شب منهای ساعاتی ک واسه غذا خوردن و نماز خوندن صرف میشد،مشغول درس بودم...
جمعه ها خالی بود واسه جبران ضررهای احتمالی و جمعه های ازمون اصلن نمیخوندم میرفتم مهمونی و بعدشم برنامه دو هفته بعدو میریختم!
تفریحو حذف نکنین ب هیچ وجه ...خنده واسه اادامه راه خیلی لازمه
بازم اگه سوال دارین بپرسین همینجا ج میدم

مانشت ۲۱ : آیا شما تنها مطالعه میکردین یا با دوست یا دوستانی؟ در خانه یا کتابخانه.بنظرتون کدامش بهتره.
تنها...جور دیگه ای تجربه نکردم ولی هر روشی ک بااهاش راحتینو انتخاب کنین
من تنهایی کنج عزلت واسم بهترهBig Grin

مانشت ۲۲ : حالا بر اساس جواب سوالای قبلی ، سرعت مطالعه تون را چگونه اندازه میگرفتید؟ فیدبک شما یا معیار شما که احتمالا" کند نباشید چی بود؟ آیاحجم مطالب خوانده شده نسبت به حجم مطالب باقیمانده با توجه به زمان باقیمانده یا مقایسه با سایرین در کنکورای آزمایشی یا معیارهای دیگه؟ اگه میشه توضیح بدین.

من خیلی کندم! دغدغه فکری هم ک از زمین و اسمون میبارهTongue ولی خب من ب خاطر اینکه برسم و تموم کنم برنامم خیلی فشرده بود
اگه کند هستین یا ب شرایطی ک شاید پیش بیاد خوش گمان نیستین زودتر استارت بزنین اهسته و پیوسته ب پیش!

مانشت ۲۳ : اگه از برنامه تون عقب می افتادید چگونه جبران میکردین؟آ با با تعداد ساعات بیشتر یا حذف بعضی منابع در یک درس (کم کردن منابع در یک درس)و یا در نهایت یه درس خاص را کنار گذاشتید بنفع بقیه؟
در درجه اول ساعت مطالعه مو بیشتر میکردمم بعد اگه ج نمیداد ی درسی رو زودتر میخوندم بعد این درسی رو ک نرسیدم میذاشتم ب جای اون بازم اگه نمیشد جمعه میخوندم بازم اگه نه زبان بیچاره رو فدای اون درس میکردم

مانشت ۲۴ : اگه در رشته ای که امتحان دادین گرایشهای مختلفی هست ،در برنامه ریزی تون از ابتدا روی گرایش خاصی تمرکزکردین یا در ادامه و کم کم به یک گرایش متمرکز شدین.مثلا" تخصصی ها را در ماههای آخر خوندین؟ یعنی مثلا" از نیمه برنامه مطالعاتی تمرکز کردین روی گرایش معماری یا نرم افزار؟

نه از اول شبکه ای بودمBig Grin...گرایشو از اول تعیین کنین حتی رتبه دلخواهتونم تعیین کنین موقع خستگی همه اینا میشه انگیزه

مانشت ۲۵ : آیا سرعت شما در حین مدت برنامه ریزی کند و یا تند هم شد؟ چه زمانهایی کند شدید و چه چیزایی انگیزه مجدد برای سرعت گرفتن بهتون میداد.پیش اومد که خسته بشید یا احساس یاس و نومیدی داشته باشید.
دست واسه من نموندهBig Grin
گفتم بالاتر شرایط ک همیشه ایده ال نیست! کلی اتفاقات میوفته م سرعتو کند ک هیچی ادمو میندازه دقیقن! همچین وقتایی عزیزانم واسم انگیزه میشدن...واسه شارژ شدنم میرفتم سایت دانشگاهای خوبو میدیدم موفقیت هاشونو میخوندم تازه گریه هم میکردمTongue
بعد من ی ازمونام بها میدادم ینی دوس داشتم رتبه خوبی بیارم بعد اون رتبه میشد برام انگیزه ولی اگه رتبم خوب نمیشد باکی نبودااا

مانشت ۲۶ : از کلاس کنکور هم استفاده کردین؟ کدام درسها؟ بنظرتون رفتن به کلاس کنکور لازم بود یابعدا" باین نتیجه نرسیدین که اگه خودتون وقت رفتن و برگشتن و نشستن سر کلاس را صرف مطالعه میکردین بهتر بود؟
نه نرفتم پشیمونم نیستم....
اگه استادش خوب باشه اگه خودتون نمیتونین از پسش بربیاین بد نیس برید ولی تاکید میکنم قبل از مهر نه بعد اون

مانشت ۲۷ : آیا کنکور آزمایشی هم شرکت کردین؟ کدام موسسه؟همه را شرکت کردین یا بعضی هاش را؟ بنظرتون چقدر در تصحیح مسیر مطالعاتی یا پایبند کردنتون به روندزمانی مطالعه تاثیر داشت؟چقدر در موفقیت تون موثر بود؟
بله ... پارسه...همشو....خیلی تاثیر داشته....ب شدت
یکی از دلایلی ک باعث شد پارسال نتیجه نگیرم این بود ک ازمون نمیدادم
ازمون ادمو از اوضاع خودش مطلع میکنه..برنامه میده...ادمو واسه شرایط سر جلسه کنکور، زمانبندی و ... اماده میکنه
ب رتبه خوبتون تو ازمونا دلخوش نباشین ولی از رتبه بدتون تو ازمونا درس بگیرین و اشکالاتونو رفع کنین
نتایج ازموناتون اشتباهاتتون اونایی رو ک نزدین تحلیل کنین و سعی کنین تو ازمون بعدی اونارو تکرار نکنین

مانشت ۲۸ : تو برنامه شما جمع بندی هم بود و اگه بوداز کی وارد این دوران شدید ؟ منظورم اینه که از زمان مشخصی یا بعد از خوندن منابع معینی. یعنی مثلا" تو برنامه تون گفته بودین از اول بهمن هر چی خوندم دیگه کافیه و بعد از این تاریخ میرم سراغ جمع بندی. یا اینکه مثلا" طبق برنامه شما وقتی کتاب سیستم عامل استالینگز و پارسه را خوندید و مسلط شدین رفتید سراغ جمعبندی.یعنی جمعبندی برای همه درسها یک موقع شروع شد یا خیر. میشه توضیح بدین.

پارسال دی ماه ک شد سوال۲۸ همه مصاحبه هارو خوندم ک بفهمم واسه جمع بندی باید چیکار کرد ولی همه خیلی خلاصه نوشته بودن!
من اول ی دید کلی بهتون میدم:
تو ازمون ۲۵ اول و دوم مطالعه و خلاصه برداری و تست، تو ازمون۵۰ اول رفع اشکال دوتا ازمون قبل مرور و تست
برای ۲۵سوم و چهارم مطالعه و خلاصه برداری و تست، برای ۵۰ دوم رفع اشکال دوتای قبلی با مرور و تست
تا اینجا ک اوایل دی ماه میشه شما کامل همچیو خوندی
ولی ایا این کافیه؟ حالا باید مطالبو با فاصله کمتر و با سرعت بیشتر و منسجم تر خوند
اینجا احتمالن از نظر روحی و جسمی خسته باشین دو سه روزی استراحت کنین ورزش کنین بخندین شاد باشین و تصویر دلخواهتون از اینده فک کنین....(من تو این برهه از زمان دو هفته مریض شدمDodgy)
واسه ۱۰۰ اول هفته اول(از دو هفته فرجه واسه ازمون) مرور خلاصه های۵۰ اول و تست سری ۱۰۰ای از مباحث ۵۰ اول...هفته دوم مرور خلاصه های ۵۰ دوم و تست سری۱۰۰ای از مباحث ۵۰ دوم(گیج نشین؟!Big Grin)
واسه ازمون۱۰۰دوم بازم همین کارا و مرور تستای علامت دار به علاوه کنکور سالای قبل و نکته برداری
واسه ازمون ۱۰۰ سوم مرور خلاصه ها و نکات تستی ک یادداشت کردین و کنکور سه سال اخیر
و از ۱۰۰ تا کنکورم مرور و رفع اشکال کنکورها و ازمونای جامعی ک دادین و مرور خلاصه هاتون
انگشتم افتادTongue

مانشت ۲۹ : برگردیم به روز قبل از کنکور. بنظر شما به چقدر آمادگی مورد انتظار رسیده بودید. مثلا" یه ورزشکار قبل از یه مسابقه مهم خودش میگه من هشتاد درصد آمادگی را در خودم حس میکنم. شما چند درصد این آمادگی را حس میکردید؟ معیارتون چی بود برای این درصدآمادگی:کنکورای آزمایشی ، سوالات کنکور سال قبل یا تسلط به منابع؟

داشتم لحظه شماری میکردم ک زودتر فردا بشه خلاص بشم! میدونین حس نمیکردم کنکور دارم انگار دوباره یه ازمون ازمایشی داشتم!
بعد من اخرین ازمون جامعمو از دوتا ماجع قبی خیلی بهتر داده بودمم فک کنم ۵ شده بودم Big Grin دیگه از خودم مطمئن بودم تقریبن!
راستی سر جلسه خرما ببرین هر یک ساعت یدونه بخورید تا یک ساعت بعد قندتون تامینه و یه بطری شربت گلاب هم ببرین ارامش بخشه

مانشت ۳۰ : آیا روز قبل کنکور این حس را داشتید که در یه درس مثلا" میتونید صد درصد جواب بدین و در یه درس باید به سی درصد قانع باشید یا اصلا" همچین فکرایی نکردین؟

بله حتمن واسه پایگاه و نرم توقع ۱۰۰ داشتم

مانشت ۳۱ : سر جلسه کنکور چی؟ شد نومید بشید و یه لحظه حس کنید نمیشه و به هم بریزید ؟
نه ریتم سوالا واسم اشنا بود اینطوری نشد البته زبان قصش فرق داشتTongue

مانشت ۳۲ : آیا ترتیب و زمانبندی جوابگویی به درسها را قبل کنکور تمرین کرده بودید؟ مثلا" درس خاصی را اول جواب بدین و بعد درس دیگری را . منظورم ترتیبی غیر از ترتیب موجود در دفترچه است.اگه اینطوری بوده میشه توضیح بدین.
ب ترتیب دفترچه زدم...ولی زمانبندی خیلی مهمه حتمن سر ازموناتون تمرین کنی

مانشت ۳۳ : وقتی یه سوال را در کنکور میخوندین انتظار داشتید قبلا" مشابهش را دیده باشید یا نه به جنگ سوال میرفتید؟
اولش نه اماده جنگ شده بودمBig Grin ولی بعد هر سوالی رو میخوندم میگفتم ای بابااااا اینا ک همه خودی هستن!!!
ولی خب سوالای نااشنایی هم بودن ک وقتی دفه اول حل میشدن (مطمئن)ک میزدم اگه نه میذاشتم دور بعد یا قیدشونو میزدم

مانشت ۳۴ : وقت هم کم آوردین یا هر چی بلد بودین را نوشتید و اگه وقت زیاد هم میشد برای شما چندان موثر نبود؟
وقت کم نیووردم بیشتر از اون حوصله نداشتم نگاه نگاه کنمBig Grin

مانشت ۳۵ : آیا جوابهاتون رااز جلسه بیرون آوردین که بعد کنکور مقایسه کنید؟ اگه اینکار را کردین چقدر درصدهاتون که با کلید اولیه سازمان سنجش محاسبه کردین باآنچه در کارنامه تون اومد تفاوت و یا مشابهت داشت؟آیا تخمین شما از رتبه تون با آنچه بعد از اعلام نتایج دیدین نزدیک بود.
نه ولی یادم بود با بچه ها چک کردیم وقتی هم کلیدا اومد چک کردم دقیقن همین بود فقط یادم رفته بود ک تخصصی تو دور دوم یدونه زده بودم ک درست بود و ی سوالم حذف شد درصد تخصصیم زیاد شد
تخمین رتبه امسال اصلن ممکن نبود!

مانشت ۳۶ : بنظرتون هر کدام از موارد زیر چند درصد در موفقیت شما نقش داشت؟
پایه تحصیلی:۲۰
دانشگاه کارشناسی:۰
برنامه ریز برای کنکور:۲۰
کلاس کنکور:۰
کنکور آزمایشی:۳۰
شرایط سر کنکور:۱۰
شرایط مطالعه و زندگی (مثل شرایط خانه و...):۲۰

مانشت ۳۷ : حالا که تا اینجا اومدین ، میخواین چیکاره بشید؟ هدفهاتون برای آینده را اگه دوست دارید بگید.
سوالیسن ک هیچکس ج نداده لذا بنده هم ج نمیدمBig Grin

مانشت ۳۸ : چقدر توکل بخدا و عبادت در طی این مسیر و رسیدن بهدف بهتون کمک کرده است.
خیلی خیلی خیلی ....من مشکلات زیادی داشتم خدای مهربونم خیلی کمکم کرد

مانشت ۳۹ : کسی یا کسانی هستند که در موفقیت شما نقش شاخصی داشته باشه و یا شما موفقیت تون را مرهون او بدونید.
بله بله حتمن
همیشه هم مدیونشون هستم

مانشت ۴۰ : ایا درسی هست که بنظرتون باید با روش دیگری میخوندید یا بیشتر میخوندید یا از منابع دیگری میخوندید ویا حذف نمیکردین و در اینصورت میشد نتیجه بهتری گرفت.
زبان از تابستون...مدیریت از تابستون و شبکه باید لایه های بالارو هم میخوندم....قدسی هم از تابستون
Big Grin

مانشت ۴۱ : چگونه و بر چه اساسی انتخاب رشته میکنید ؟ کدام دانشگاه را برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد ترجیح میدید؟ (اگر مایلید دلیل آن را هم بنویسید)
احتمال میدید در کدام دانشگاه قبول شوید؟

والا شبکه امیرکبیر دوس دارم بیارم میگن ک میارم حالا بازم توکل ب خدا

مانشت ۴۲ : توصیه خاصی برای داوطلبین زیادی که این مصاحبه را میخونن دارید.

جدیت جدیت جدیت
واقع بین و روراست باشین مسیر رو برای خودتون روشن کنین نقص های قبلی روریشه یابی و رفع کنین
هدف رو دقیقن مشخص کنین قراره براش بجنگین
زندگی شما تو دست خود شماس!
بعدشم اینو بدونین زندگی هر ادمی پر از فراز و نشیبه ... فک نکنین ک اتفاقات بد فقط واسه شما میوفته
ظرفیت و اراده و توکلتون رو زیاد کنین و به انتهای این مسیر فک کنین
مطمئنم موفق میشین

مانشت ۴۳ : بنظرتون سوالی هست که باید میپرسیدم و نپرسیدم.؟ جواب شما به این سوال چی هست؟
بله
یه حالی از من بپرسین الانBig Grin دستم دیگه مال خودم نیسTongue

مانشت ۴۴ : و آخرین سوال نظرتون در مورد مانشت ، انتظاراتتون از مانشت ؟
مانشت عالیه...دست همه درد نکنه...رشته ما خیلی مظلومه خیلی خوبه ک خودمون ب هم کمک کنیم
من خیلی ازینجا استفاده کردمم دوستای خوبی هم پیدا کردم و تا وقتی هستم و بتونم از هیچ کمکی دریغ نمیکنم
قولBlush
دوستان شبکه ای پیش کسوت حالا یکم منو راهنمایی کنین من پست هم زدم جز یکی از دوستان کسی نیومد راهنمایی کنه!
چ توصیه ای واسه من دارین؟ چ قبل از رفتن سر کلاس چ بعدش
ممنونم بسیااار

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
۲۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: erf4n , Pure Liveliness , kader , gunnersregister , پوونه , Aurora , so@ , m.teymourpour , happy07 , Menrva , Nesyan , khordad.girl , Avril89 , Eternal , Intelligence , sh.n , mrsh1372 , neda_Network , Faridfo , نارین , kazhal@ , sahar salehi , saeidkhan , Goli.Raad , mjs2 , ریحان , Ms. Saba , ziba.O , احسان مومنی , شقایق. , website.expert , captain , bahram_khan , xathura , mary.mojj , faraaz_mb , **sara** , faza , diligent , Mahmood sadati , jparisa , viase , عزیز دادخواه , IT.girll , haveking , Happiness.72 , Sector
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۱۶ ق.ظ
RE: مصاحبه با رتبه ۳۱ شبکه ۹۲ تجارت
شیرینیش کووووووو ؟؟؟؟

One day the hands of fate must be forced
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , Mahmood sadati
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۱ ق.ظ
عــــــه
مصاحبه دوست نازنین منه : )
،

چه قدر خوب که انقدر مسلط بودی به درس که سر جلسه کنکور دیدی سوال ها از خودتونه
من با ذره بین هم این سوال ها رو میدیدم بلکه یک خصیصه آشنایی رو پیدا کنم، باز برام ناآشنا بودن. TongueBig Grin

افروزجان
اراده ات رو تحسین میکنم که حریف قَدَری برای مشکلات بودی و تونستی به هدفت برسی
با این اراده قوی ای که داری (چشمم شور نیست ولی محض اطمینام بزنم به تخته البته. Big Grin) مطمئنم تو دوره ارشد هم شاگرد اول میشی و قبولی دکترات هم از حالا تضمین شده است : )
ایشالا تو تمام مراحل زندگیت همیشه موفق باشی عزیزم.

پ.ن: ساعت ۳:۴۵ ق.ظ وقتی که همه خوابند..؟ یعنی دو شب تهجد و شب زنداری تو مانشت Big Grin خدا قوت Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , afrooz-OMD , Menrva , Avril89 , Ms. Saba , Mahmood sadati
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۴ ق.ظ
خانوم امیدییییییییی :-D دوستم خیلی مصاحبه خوبی بود و.کاربر دنسایک با اینکه به نکته خوبی اشاره کردن ولی یکی باید از خودشون شیرینی بگیره! :-P افروز جونم خیلی خیلی واست خوشحالم و منتظر موفقیتای بعدیت هستم دوستم :-*
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۴ ق.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  خانوم امیدییییییییی :-D دوستم خیلی مصاحبه خوبی بود و.کاربر دنسایک با اینکه به نکته خوبی اشاره کردن ولی یکی باید از خودشون شیرینی بگیره! :-P افروز جونم خیلی خیلی واست خوشحالم و منتظر موفقیتای بعدیت هستم دوستم :-*
در جواب کامنت شما فقط می خندم

۲
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۲ ق.ظ
بسیار عالی بود ممنون.
یک سوال برای دروسی که چند منابع خوندین چجوری مدیریت کردینشون ؟
یعنی اول یک کتابو خوندین تموم شد بعد کتاب دیگه ؟ یا مبحث به مبحث؟
باسپاس
۱
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  شیرینیش کووووووو ؟؟؟؟

پیش شیرینی شماBig Grin

(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۱ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  عــــــه
مصاحبه دوست نازنین منه : )
،

چه قدر خوب که انقدر مسلط بودی به درس که سر جلسه کنکور دیدی سوال ها از خودتونه
من با ذره بین هم این سوال ها رو میدیدم بلکه یک خصیصه آشنایی رو پیدا کنم، باز برام ناآشنا بودن. TongueBig Grin

افروزجان
اراده ات رو تحسین میکنم که حریف قَدَری برای مشکلات بودی و تونستی به هدفت برسی
با این اراده قوی ای که داری (چشمم شور نیست ولی محض اطمینام بزنم به تخته البته. Big Grin) مطمئنم تو دوره ارشد هم شاگرد اول میشی و قبولی دکترات هم از حالا تضمین شده است : )
ایشالا تو تمام مراحل زندگیت همیشه موفق باشی عزیزم.

پ.ن: ساعت ۳:۴۵ ق.ظ وقتی که همه خوابند..؟ یعنی دو شب تهجد و شب زنداری تو مانشت Big Grin خدا قوت Big Grin

قرباااانت گلی
انشالله مصاحبه تورو میخونیم تو این سایت
من روی تو یه حساب دیگه ای باز کردمااا

(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  خانوم امیدییییییییی :-D دوستم خیلی مصاحبه خوبی بود و.کاربر دنسایک با اینکه به نکته خوبی اشاره کردن ولی یکی باید از خودشون شیرینی بگیره! :-P افروز جونم خیلی خیلی واست خوشحالم و منتظر موفقیتای بعدیت هستم دوستم :-*

همینو بگو! مردم شیرینی نداده شیرینی میخوانDodgy
میبینمت ب زودیBlush

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl , پوونه , Mahmood sadati
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  خانوم امیدییییییییی :-D دوستم خیلی مصاحبه خوبی بود و.کاربر دنسایک با اینکه به نکته خوبی اشاره کردن ولی یکی باید از خودشون شیرینی بگیره! :-P افروز جونم خیلی خیلی واست خوشحالم و منتظر موفقیتای بعدیت هستم دوستم :-*
افرووووز یه چیزی بهش بگو Big Grin از پستت بیرونش کن Big Grin
من بعدا شما رو میبینم Big Grin
۰
۱
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۴ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ ق.ظ)IPv6 نوشته شده توسط:  بسیار عالی بود ممنون.
یک سوال برای دروسی که چند منابع خوندین چجوری مدیریت کردینشون ؟
یعنی اول یک کتابو خوندین تموم شد بعد کتاب دیگه ؟ یا مبحث به مبحث؟
باسپاس
سلام ممنونم
گفتم بالا ببینید شما با یه کتاب شروع میکنین بعد میخونین و جلو میرین بعد اگه تو یه مبحث مشکل داشتین میرین سراغ همون مبحث توی یه کتاب دیگه یادش میگیرن میبندینش و دوباره میرین سراغ منبع اول
موفق باشین

(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  خانوم امیدییییییییی :-D دوستم خیلی مصاحبه خوبی بود و.کاربر دنسایک با اینکه به نکته خوبی اشاره کردن ولی یکی باید از خودشون شیرینی بگیره! :-P افروز جونم خیلی خیلی واست خوشحالم و منتظر موفقیتای بعدیت هستم دوستم :-*
افرووووز یه چیزی بهش بگو Big Grin از پستت بیرونش کن Big Grin
من بعدا شما رو میبینم Big Grin

داره کار خودشو سخت تر میکنهBig Grin هرچی بیشتر ازین کارا کنه شیرینی بهتری باید بدهTongue

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl
ارسال: #۱۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲ ب.ظ
بحث مربوط به فلافلی که میخوام بهتون بدم نصف کنین باهم رو اینجا ادامه نمیدم زشته بچه ها اومدن مصاحبه بخونن نه اینکه من چطور یه فلافل رو میخوام به ۲ نفر بدم به عنوان شیرینی

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , khordad.girl
ارسال: #۱۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۴ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  بحث مربوط به فلافلی که میخوام بهتون بدم نصف کنین باهم رو اینجا ادامه نمیدم زشته بچه ها اومدن مصاحبه بخونن نه اینکه من چطور یه فلافل رو میخوام به ۲ نفر بدم به عنوان شیرینی

فلافل؟!
نصف؟!
تو عمرم همچین دست و دلبازی ندیده بودمDodgy
اگه شیرینی شما اینه شیرینی من باید یدونه اسمارتیز باشهBig Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl
ارسال: #۱۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۵ ب.ظ
همینجا اعلام میکنم که یه بنده خدایی نصف شهرو پیتزا دادن حالا میخوان به ما فلافل بدن؟!!!
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۱ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  همینجا اعلام میکنم که یه بنده خدایی نصف شهرو پیتزا دادن حالا میخوان به ما فلافل بدن؟!!!
خیلی سنگ دلی

۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  همینجا اعلام میکنم که یه بنده خدایی نصف شهرو پیتزا دادن حالا میخوان به ما فلافل بدن؟!!!
خیلی سنگ دلی
ای حربه ها قدیمی شده Smile))
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ
چقدر پر انرژی Smile موفق باشی

Work hard in silence, let your success make the noise
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , نارین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۵۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۱۴ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۴۳ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۰۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۹ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۴۱ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۷۸۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close