زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟

ارسال:
۲۷ تیر ۱۴۰۰, ۰۴:۰۶ ب.ظ
تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟
سلام دوستان، کسانی که تجربه دکتری خوندن توی این دو تا دانشگاه رو دارن میشه من رو راهنمایی کنن؟
من نمیدونم اگر این دوتا رو قبول شدم کدومو انتخاب کنم، خواجه نصیر ازنظر اینکه شرق تهرانه برام بهتره. ولی فکر میکنم تربیت مدرس دانشگاه بهتریه و حداقلش اینه که متمرکزه. چون من خوابگاهی هم میشم. از نظر خوابگاه متاهلی هم اگر اطلاعاتی دارین ممنون میشم راهنمایی کنین. میترسم پشیمون بشمSadSadSad:'(
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۲۳ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۲ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۷۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۰۹۴ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۴,۰۳۰ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  دانشگاه تربیت مدرس چطوریه؟ M.Amin.M ۱۹ ۲۸,۳۶۳ ۰۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sepidehhashemian71@gmail.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close